Dodaj do ulubionych

Odkomarzanie?

31.05.17, 14:54
Nie orientuje sie ktoś, czy Gmina zamierza przeprowadzić jakąś zmasowaną akcję wymierzoną przeciwko komarom? Oprysk z samolotu czy coś podobnego? Takiej ilości komarów jeszcze nie pamietam. Lokalne opryski są guzik warte, a niegdzie nie słychać aby coś sie w tej sprawie działo.
Edytor zaawansowany
  • 31.05.17, 15:49
    Dzień Dobry.
    Wczoraj dzwoniłem do UMiG i powiedziano mi że opryski będą w tym albo w przyszłym tygodniu w zależności od tego jak "wyrobi" się firma realizująca zlecenie.

--
    Łukasz Rostalski
    Twój dostawca internetu
    www.hinet.pl
  • 31.05.17, 17:21
    Czyli odkomarzanie zacznie się jak komary zaczną znikać, lub znikną całkowicie.
    Wtedy będziemy mogli podziękować burmistrzowi, że to dzięki niemu żyje nam się lepiej.

• 01.06.17, 08:15
    Opryski z powietrza, czy te ich naziemne?

--
    "dusza ludzka to jest ta część Ciebie, dzięki której wiesz, że Twój mózg źle działa"
  • 01.06.17, 10:31
    No właśnie. To dość istotne. Jak naziemne, to raczej marne szanse żeby się to sprawdziło po wsiach w gminie (zresztą ogarnąć czasowo takie zadanie, to faktycznie te komary wcześniej same wyzdychają, a po nich ludzue od ton wylewanej na siebie chemii). A parkingi pod galeriami to mnie średnio interesują.
  • 31.05.17, 20:21
    Właśnie miałam założyć taki wątek... jak zwykle nasza gmina to dziadostwo i wylęgarnia komarów! Wszystkie sąsiednie gminy: Oława, Czernica, Siechnice, Długołęka zostały już odkomarzone metodą agrolotniczą, a u nas jak zwykle "nie ma pieniędzy", bo taką informację uzyskała znana mi osoba w urzędzie.
  • 01.06.17, 11:05
    Akcja odkomarzania bedzie przeprowadzona, w zależności od pogody, w poniedziałek 5 czerwca lub we wtorek 6 czerwca.
    Odkomarzanie organizujemy wspólnie z samorządami Czernicy i miasta Oława.
  • 01.06.17, 11:20
    To dziwne informacje podaje ta osoba z urzędu, bo ja w BIPie znalazłem ogłoszenie z zapytaniem o opryski z samolotu.
    Czyli kasa jest - martwi mnie tylko, ze w zapytaniu podano, że chodzi o miasto "jelcz-laskowice" i przyległe tereny zielone. A co z wioskami? Znowu ktoś zapomniał, czy też zapytanie zadanow w sposób nieprecyzyjny? DO zapytania nie dołączono żadnej mapki z zaznaczonym terenem oprysków.
  • 01.06.17, 13:49
    A na wyjazdy do zaprzyjażnionych miast to pieniądze są Np. 120000tys w zeszłym roku .Tak się wydaje pieniądze z naszych kieszeni.A jeżdżą oczywiście radni klakierzy oraz wymieniający się burmistrzowie.Pamiętajcie że za te wyjazdy otrzymują diety,tak to można żyć.
  • 01.06.17, 13:59
    Pełna zgoda.
    p.s. Albo 120000zł
    albo 120tys zł
  • 06.06.17, 10:41
    Wczoraj samolot opryskiwał krzaczory w Dębinie i Chwałowicach, Nareszcie!
  • 07.06.17, 08:34
    Pieniądze wydane w błoto nie wiem czy tam nikt nie śledzi prognozy pogody wiadomo było od tygodnia ze wczoraj będzie mocno lalo i wszystko zmyje wiec śladu po tym środku nie będzie . Liczy sie że zostało wykonane szkoda tylko że nikt nie wie że potrzeba jest parę słonecznych dni do tego aby odkomarzanie było skuteczne.
  • 07.06.17, 14:04
    My tym odkomarzaniem otwieramy oczy niedowiarkom. To jest nasze, przez nas zrobione i to nie jest nasze ostatnie słowo!
  • 07.06.17, 22:37
    Dokładnie. Wbrew sypanym ziarnom piachu w tryby zębate koła postępu.
  • 18.06.17, 22:17
    Pryskali, pryskali i ..nic. Komary jak były tak i są. Przynajmniej w Chwałowicach- Dębinie. A w innych miejscach?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.