Dodaj do ulubionych

Jedząc kebaba osiedlasz ARABA!

04.06.17, 16:04
Pomyślcie o tym zawsze gdy dajecie pieniądze muzułmaninowi za to ostre paskudne żarcie. Może nadejść dzień w którym będąc w biedrze lub intermarche taki muzułamnin za te wasze pieniądze wysadzi was lub waszą rodzinę w powietrze w imię allaha.
Edytor zaawansowany
 • perezada 04.06.17, 16:07
  Ale ty jesteś pojebany!

  --
  <NIE DOGODZISZ WSZYSTKIM
  TO ZADANIE DLA AGENCJI TOWARZYSKICH>
 • chrzastawianin 04.06.17, 16:14
  wyprowadź się do Niemiec Francji lub Anglii pieprzony lewaku i nie zaśmiecaj forum. Tam będziesz miał swoich ukochanych muslimów postępowy idioto.
 • kasjan007 05.06.17, 19:12
  Wolę Araba od tępego chrząstowianina. Siedź gościu w swoim domu i nie wychylaj się na świat. Jesteś tak głupi jak ci których słuchasz. I tchórz na dodatek. No, ale prawiczanie mają to do siebie,że są mocni w grupie albo pod ochroną goryli, co widać w warszawce. Skąd wiesz jak smakuje ich "żarcie" , jak to określiłeś? Nigdy nie jadłem kebaba nie wiem jak smakuje. Wiem jedno. Zarabiają na siebie i mają prawo tu przebywać, bo są tu legalnie. A ty idioto weź się dokształć, boś tępy jak brzytwa pradziadka. Takie tępole jak ty, idioto, cofają nas d średniowiecza. może byś tak poczytał zamiast oglądać telewizję rządową i rydzykową?
 • chrzastawianin 06.06.17, 19:49
  Kretynie ogranicz tvn 24 bo już nic nie zostało prawie z twojego mózgu. A jak ci się nie podoba w Polsce to wypad do Francji, tam będziesz szczęśliwy. I kultury więcej lewacki chamie na przyszłość. Zero rozumu, ręce opadają na tych lewakow pieprzonych.
 • djmixer1 06.06.17, 21:13
  Skąd się biorą takie typy?
  Ja się cieszę, że mamy urozmaiconą ofertę kulinarną. Wolę kebaba od pizzy.
  A wysadzanie i terroryzm jaki widzimy we Francji czy Anglii to efekt obrony tych ludzi. Niech wojska przestaną bombardować ich kraje to skończą się zamachy.
  Ci terroryści to jak powstańcy warszawscy lub żołnierze wyklęci.

  --
  „Nie spotkałem nikogo, kto stracił wiarę po przeczytaniu Marksa i Lenina, natomiast wielu straciło ją po spotkaniu z własnym proboszczem” Ksiądz Józef Tischner
 • chrzastawianin 07.06.17, 01:01
  NIE CHCE GADAĆ Z TOBĄ W NECIE. SPOTKAJMY SIĘ NA MIEŚCIE SKORO JESTEŚ TAKI ODWAŻNY. JEŚLI ROZMOWA NIE PÓJDZIE PO NASZEJ MYŚLI TO DAMY SOBIE PO RAZIE. CZY BOISZ SIĘ? LEPIEJ ZARZUCAC MI TCHÓRZOSTWO PISZĄC W NECIE W DOMCIU? WYJDŹ DO MNIE, POGADAMY. ZOBACZYMY CZY LEWACY SA TACY ODWAŻNI. PIEPRZYSZ OD RZECZY, POWTARZASZ ZA TVN24...WYPIERDALAJ DO NIEMIEC LUB DO FRANCJI, TAM CI BĘDZIE DOBRZE. OD POLSKI I POLAKÓW SIĘ ODPIERDOL I NIE NARAŻAJ NAS I NASZYCH DZIECI NA NIEBEZPIECZEŃSTWO TYLKO DLATEGO ŻE JESTEŚ PIEPRZONĄ LEWACKĄ GNIDĄ , POZBAWIONĄ ZDROWEGO ROZSĄDKU. JEŚLI MASZ JAJA SPOTKASZ SIĘ ZE MNĄ NA MIEŚCIE. A JEŚLI NIE TO WYSKROBIESZ TU COŚ DURNEGO W SWOIM STYLU.
 • kasjan007 07.06.17, 18:12
  Zamiast siły argumentu wybierasz argument siły. No cóż. Czego można spodziewać się po zakompleksionym człowieczku? Niestety,do twojego poziomu nie zniżę się, jest poniżej mojej godności.
 • chrzastawianin 07.06.17, 22:12
  Potrafisz jedynie obrażać w sieci. I ty coś mówisz o tchórzostwie? O zaniżaniu poziomu? Pieprzony zakompleksiony hejter. Nie będe więcej ci odpisywał bo to bez sensu. Wiedziałem,że jesteś mocny nie tyle w głębie co w klawiaturze. I ponawiam zachęte do wyjazdu z Polski. Widać ,że gardzisz Polakami, naszą wiarą ,za to bliżej ci do wszelkiej maści obcych kulturowo. Zatem wypad, żegnamy.
 • kasjan007 09.06.17, 20:40
  Ty,tępaku nie masz prawa ani możliwości aby kogoś wyrzucać z Polski. Możesz mi skoczyć i się obtoczyć. Przez takich jak ty tępoli, cały świat z nas się śmieje. A odwracanie kota ogonem to wasza pisiorska specjalność, od gostka z Żoliborza poczynając na chrząstowianinie kończąc. Bardzo to po chrześcijańsku, no no no...
 • basiekkasiek76 10.06.17, 01:08
  Jak na razie to płaczą za swoimi bliskimi, którzy zginęli lub zostali ranni. A jeśli sie śmieją, to niech się śmieją. Wolę być wyśmiewana i spokojna o swoje bezpieczeństwo. Ten się śmieje, kto się śmieje ostatni. W Afryce czekają kolejne miliony, aby się przedostać do Europy. Wszyscy sa ofiarami wojny? Wszystkich wpuścisz? Naprawdę nie widzisz co się dzieje? Gdyby oni wszyscy byli spokojni, pracowici, chętni do asymilacji w naszym społeczeństwie, nikt nie miałby pretensji, urazy, nikt by się ich nie bał. Sami sobie zapracowali na taką opinię.
 • chrzastawianin 10.06.17, 22:12
  Dokładnie tak. Już wątpiłem w to forum sądząc,że jest tu jedynie kilku lewaków z wypranymi mózgami przez tvn24,którzy nie grzeszą zdrowym rozsądkiem, ale nie jest tak źlesmile
 • el_czupakabre 07.06.17, 21:12
  Jak ktoś ma inne zdanie jak ty to musi być lewakiem???? Ciekawy tok "rozumowania"? Można być przeciw imigrantom, ale nie rzucać się na każdego obcokrajowca.
 • kristofik777 05.06.17, 19:54
  Dokładnie ksjan007 po 1,5 roku ludziom zrobili taką wodę z mózgu, że widzą zagrożenie w każdym obcokrajowcu. Nie mówię, że nie ma fanatyków ale to znikomy procent całej religii islamskiej. W Syrii i w podobnych krajach muzułmańskich żyją też chrześcijanie. Dlaczego tak zwani "katolicy" nie próbują ratować tych ludzi? Oni są mordowani w bestialski sposób, a kościół ani słowa o tym nie wspomni. Obłuda ludzka nie zna granic.
 • 2uboot2 05.06.17, 21:33
  Zarówno w Damaszku i Alleppo działa z narażeniem życia swoich wolontariuszy - Polska Akcja Humanitarna (jedna z niewielu organizacji pomocowych z Europy), która pomaga wszystkim potrzebującym niezależnie od religii czy płci. Dla kontrastu humanitarne organizacje syryjskie, tureckie, saudyjskie czy irańskie obecne na tamtych terenach owszem także niosą pomoc, ale wyłącznie pokrzywdzonym wyznania muzułmańskiego. Jak powiedział ktoś ostatnio - "muzułmanie byli tacy zawsze, to chrześcijanie stali się po prostu słabi".
 • vansik 07.06.17, 19:21
  bardzo dobry był dzisiaj kebab palce lizać ... mniam
 • chrzastawianin 12.06.17, 13:06
  Kiedy budowali meczety, milczałem - mamy przecież wolność wyznania. Kiedy wzywali do zabijania niewiernych, milczałem - mamy przecież wolność słowa. Kiedy wysadzali wieżowce, milczałem - to byli tylko chorzy ekstremiści. Kiedy wywołali zamieszki, milczałem - to wina systemy i błędnej polityki. Kiedy było ich tak dużo, że uzyskali większość w parlamencie, milczałem - mamy przecież demokrację. Kiedy wprowadzili w państwie prawo Szariatu, a moja żona została ukamienowana za brak chusty na głowie, milczałem - nie wolno było już krzyczeć ..... surprised( surprised( Islam w społeczeństwie Europy przypomina ocet. Tylko małe stężenie pozwala go znieść. Gdy muzułmanów jest poniżej 1% - to tylko bary z kebabami. Gdy przekroczą 3% - żądają szczególnych praw. Gdy jest ich ponad 10% - zaczyna się terror i podbój. ( Bob Denard)
 • basiekkasiek76 12.06.17, 22:21
  Niestety, ale do pewnych ludzi nie dotrzesz. Stało się już WSZYSTKO co złe, które powinno przekonać każdego. Ale nie... to wciąż za mało. Dopóki żaden z nich nie odczuje krzywdy na własnej skórze, dopóty będą zapraszać i bronić. Muszą zostać skrzywdzeni, aby w końcu zrozumieć ....
 • emerytka2004 13.06.17, 19:20
  Mam blisko siedemdziesiąt lat i nie potrafię zrozumieć skąd w was tyle nienawiści do obcych. Należy pomóc tym, którzy tego potrzebują. To chyba jest ludzkie? Wstydzę się za tych, którzy tego nie rozumieją. Czy skrzywdzili kogoś z was? Czy zgwałcenie przez prawdziwego katolika,Polaka patriotę mniej boli? To są ludzie, którzy uciekają od piekła wojny. Zastanówcie się! Czy to wskutek niedzielnych kazań zanika w was empatia, współczucie? Jeżeli tak, to brzydzę się wami.
 • basiekkasiek76 13.06.17, 23:27
  Proszę pokazać kiedy napisałam, że nienawidzę... To oni Nas nienawidzą. Ja się ich boję. Owszem, żaden mnie nie skrzywdził i bardzo bym chciała, aby tak zostało. Pani słowa potwierdzają tylko to co napisałam wcześniej. Brakuje Pani wyobraźni i współczucia dla ludzi, których już nie ma... - zginęli od bomb, od noży, zostali przejechani ciężarówkami. Czy to, że owe tragedie miały miejsce zagranicą, oznacza, że u nas się nie powtórzą? Pytam jeszcze raz....kto tu kogo nienawidzi ?
 • norbert1253 14.06.17, 07:46
  Problem jest taki, że sprowadzając do siebie muzułmańskich uchodźców wpływamy na przyszłość naszych dzieci i wnuków. W krajach Europy zachodniej nikt sobie nie zdawał sprawy trzydzieści lat temu, że emigranci tak zmienią ich miasta. Nikt nie przypuszczał, że będą zabijani ludzie przez islamskich fanatyków. Brutalna prawda jest taka, że gro tych ataków przeprowadzili ludzie urodzeni w Europie. Wychowywali się, chodzili do szkoły w naszej kulturze ale mimo tego nie byli jej częścią. Ci co napływają na nasz kontynent to nie są ci najbardziej potrzebujący i oni spokojnie poradzili by sobie w swoich krajach. Tych najbardziej potrzebujących nie stać zapłacić kilka tysięcy dolarów za przerzut do Europy i dla tego trzeba pomagać na tam na miejscu.
  Co do przyjmowaniu emigrantów to głos powinni mieć młodzi ludzie i to powinna być ich decyzja. Oni poniosą tego konsekwencje. Nie może być tak, że nieodpowiedzialny siedemdziesięciolatek bierze kredyt rozłożony na 50 lat i każe podżyrować go swojemu dwudziestoletniemu wnukowi.
  Czy tego chcemy w Polsce?
  www.youtube.com/watch?v=F0CYfzAyeLY
 • basiekkasiek76 14.06.17, 08:22
  Mam nadzieję, że zobaczy ten film emerytka2004 i nie tylko ona. Jeśli chcemy być świadkiem takich incydentów , "incydentów" i wszelkich tragedii - to zapraszajmy, przecież nasze życie nie jest ważniejsze od ich życia ... jak to powiedziała pewna pani z GW.
 • norbert1253 14.06.17, 12:58
  To nie jedyny taki przypadek.
  www.youtube.com/watch?v=p6xuKtgEs_g
  www.youtube.com/watch?v=Cphaja-k_kU
 • chrzastawianin 14.06.17, 13:30
  Niektórzy chcą aby było tak jak z ukraińcami dziś. Gdzie się nie obejrzysz tam ukrainiec. Wszędzie słychać ich język, nie da się już nie wyjść na ulice i nie spotkac ukraińca. Czy to jest normalne? Ja rozumiem, że zawsze była migracja,ale do cholery,nie w takiej skali! to jest POTOP.
 • 2uboot2 14.06.17, 17:47
  Akurat za sprowadzaniem przybyszy z za Buga stoi potężne lobby pracodawców. Oni w zasadzie nie jadą w ciemno, tylko pod konkretną, załatwioną robotę. W wątku o tej migracji była już także podnoszona kwestia stref ekonomicznych, które zwolnione od podatku w ramach zatrudnianiach miejscowych wybrały proceder zatrudniania przybyszy z poza UE. Zauważ także, jak prężnie zaczęło się rozwijać budownictwo odkąd do gminy dojechało tysiące pracowników ze wschodu. Naiwną była by teza iż jest tylko skierowane do miejscowych osadników. W ramach ciągłego psioczenia na inwazję islamu postanowiłem znaleźć chociaż jeden fakt rzucający lepsze światło w kontekście Polski. I chyba znalazłem. Nieoficjalnie jakiś czas temu władze meczetu w Warszawie poinformowały ABW, że do stolicy przyjechał radykał salaficki z Wysp Komodo, który może stanowić potencjalne zagrożenie terrorystyczne w kontekście szerzenia skrajnej indoktrynacji. W wyniku działań agencji przy współpracy z meczetem Salafita zawinął się z powrotem na swoje wyspy.
 • chrzastawianin 14.06.17, 18:02
  Dojdziemy do takiego momentu gdzie ukraińców i Polaków będzie w JL będzie pół na pół. Myślę,że to nie przesada. Tempo ich napływu jest zatrważające. Jeśli w takim tempie napłynęliby islamiści, możemy się pakować. Czekają nas konflikty na tle narodowościowym, to pewnik.
 • basiekkasiek76 15.06.17, 17:21
  www.facebook.com/STOPislamowi/videos/797361947107735/?hc_ref=NEWSFEED

  A zaczyna się od takich "gestów", na które nie reagujemy. Czują się coraz bardziej i bardziej bezkarni.
 • dorkasz1 15.06.17, 21:35
  Nie wydaje mi się, aby można było stawiać znak równości między Ukraińcami i islamistami. To jednak dwie zupełnie inna grupy imigrantów.
 • norbert1253 17.06.17, 00:28
  Zgadza się. Wbrew pozorom mimo skomplikowanej historii Polaków i Ukraińców wiele łączy. Z islamem zaś mieliśmy trochę kontaktów militarnych w I Rzeczypospolitej i później się urywały.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.