Dodaj do ulubionych

Hydraulika poszukuję

02.01.18, 20:52
Do przejrzenia zasobnik CWU (wymiana anody itp.), a u sąsiada odpowietrzenie instalacji. Możecie kogoś polecić?

Edytor zaawansowany
  • malgosia249 03.01.18, 08:54
    Na ul.Witosa w J-L, jeszcze za komisariatem (kiedyś krótko były tam delikatesy Centrum), vis a vis dawnego całodobowego sklepu spozywczo-monopolowego- jest sklep z art hydraulicznymi, materiałami grzewczymi etc. Tam mają namiary na wykonawców. Sama korzystałam , jestem zadowolona.
  • dorkasz1 03.01.18, 13:08
    Dziękuję bardzo smile
  • anna0601 03.01.18, 14:02
    panoramafirm.pl/dolnośląskie,oławski,niemil,48/b&s_hydraulik_ryszard_bartunek-zoujmo_fhm.html
    Sprawdzony, konkretny, sumienny. Polecam.
  • dorkasz1 04.01.18, 09:33
    Dziękuję bardzo, już się umówiłam smile
  • deggial77 04.01.18, 18:23
    Od razu hydraulika, przecież to robota dla średnio ogarniętego chłopa.
  • dorkasz1 04.01.18, 21:31
    Anoda tak, ale coś tam leciutko kapie, a nie chciałabym, aby zaczęło się lać. Informatyk niekoniecznie musi się znać na tych wszystkich zaworach, których tam jest trylion. Ja w każdym razie nie wymagam, aby się znał smile Poza tym, jak się trafi przystojny hydraulik... big_grin
  • przebudzonyx 08.01.18, 16:41
    Trzeba było do mnie przedzwonić wink

--
    We wszystkim trzeba mieć umiar, nawet w umiarze.
  • dorkasz1 08.01.18, 21:29
    Ooo nie wiedziałam. Zapamiętam na przyszłość smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.