Dodaj do ulubionych

kandydacie Dudkowski

02.10.18, 16:47
Dziennik Gazeta Prawna donosi, że były już prezes Polskiej Grupy Zbrojeniowej Jakub Skiba informował w lipcu tego roku, o zadłużeniu w 18 spółkach PGZ. W gronie spółek znajdujących się kiepskiej sytuacji finansowej wymienił m.in. Jelcz sp. z o.o. DGP powołuje się na nieoficjalne pogłoski w branży, że podpisany w ub. roku kontrakt na dostawę 500 ciężarówek warty prawie pół miliarda złotych nie poprawił sytuacji Spółki, ponieważ firma zamiast kontrakt przeznaczyć na nowe inwestycje, po prostu go przejada.
Panie Dudkowski, były już prezesie Jelcz sp. z o.o., czy ubiegając się o fotel burmistrza podobnie potraktuje Pan budżet Jelcza-Laskowic?
Panie Dudkowski, czy w przypadku klęski wyborczej i w obliczu opisanej wyżej kondycji finansowej Firmy podtrzymuje Pan deklarowany publicznie zamiar powrotu na stanowisko prezesa Spółki?
Panie Dudkowski, jak to w końcu było z tymi 500 mln w kontraktach w ciągu 2 lat Pańskiego Zarządzania Jelcz sp. z o.o.?
Pozdrawiam i z góry dziękuję za wyjaśnienia.
Edytor zaawansowany
 • j.laskowice 02.10.18, 18:12
  Misiewicz jest spalony. Szkoda o nim pisać.
 • deggial77 02.10.18, 21:21
  Niestety ma grono swoich "wyznawcóf".
 • kasjan007 05.10.18, 18:27
  Jak to mówią:" naiwnych nie sieją".
 • djmixer1 10.10.18, 15:07
  Gdyby brać pod uwagę ilość i wielkość bannerów, ulotek, gadżetów to wygrałby Misiewicz.
  Ludzie jednak podchodzą z przekorą i z bez klapek na oczach. Pewnie wejdzie do drugiej tury, ale nie ma szans na wygraną.

  --
  „Nie spotkałem nikogo, kto stracił wiarę po przeczytaniu Marksa i Lenina, natomiast wielu straciło ją po spotkaniu z własnym proboszczem” Ksiądz Józef Tischner
 • pirania40 10.10.18, 21:35
  Lekceważenie pytań przez kandydata nie zwalnia z zadawania kolejnych:
  Panie Dudkowski, co trzeba by wyjaśnić wyborcom w sprawie LGD? Kiedy wybuchła afera finansowa związana z działalnością tej struktury pan był przewodniczącym komisji rewizyjnej. Były prezes LGD (zrezygnował z funkcji z atmosferze skandalu) jest u pana na liście do powiatu. Czy to dobrze czy źle dla wyjaśnienia tamtej afery? W odczuciu społecznym została, jak się ocenia, zamieciona pod dywan.
  Pozdrawiam i z góry dziękuję za wyjaśnienia.
 • pirania40 13.10.18, 20:48
  Czy może pan podzielić się z nami swoimi osiągnięciami z kadencji w radzie powiatu pełniąc funkcję zastępcy przewodniczącego tejże rady?
  Co z tego wynika dla Jelcza-Laskowic i naszej gminy?
  Dobrze byłoby ocenić czy wypłacone panu diety przyniosły jakieś wymierne korzyści, poza osobistymi oczywiście.
  Pozdrawiam i z góry dziękuję za wyjaśnienia.
 • kasjan007 13.10.18, 21:44
  Prawdopodobnie nie mylę się - odpowiedzi nie będzie. A szkoda, wielka szkoda.
 • pirania40 15.10.18, 22:32
  Po "emigracji" z Jelcza-Laskowic w 2014 r. miał pan wymuszony epizod zawodowy w Siechnicach, jako dyrektor tamtejszego ośrodka kultury. Proszę o szczegółowe informację, jakie osiągnięcia zapisał pan na swoim koncie w siechnickiej kulturze? Dlaczego burmistrz Milan Usak (PiS) nie zabiegał o zatrzymanie pana na dłużej? Czy był zadowolony z efektów pana pracy?
  Pozdrawiam i z góry dziękuję za wyjaśnienia
 • j.laskowice 16.10.18, 05:46
  Czekamy na odpowiedzi że sztabu PiSu w naszym mieście
 • norbert1253 16.10.18, 08:36
  Podgrzewasz temat na różne sposoby i nie chwyta. Dyskutujesz sam z sobą i ze swoimi klonami a forumowicze zaś Cie ewidentnie ignorują.
 • brawo_ja 16.10.18, 19:24
  Forumowicze nie ignorują, tylko czekają na odzew kandydata, który 2 tyg. temu został wywołany do tablicy, a unika tematu. W poprzednich kampaniach udzielał się tu intensywnie pod nickiem bond33, co pozwala nam przypuszczać, że nadal tu zagląda.
 • pirania40 16.10.18, 22:27
  Na jedną wątpliwość już uzyskałeś odpowiedź ze strony brawo_ja. Co do klonowania (łatwo to sprawdzić), jeśli masz dowody złóż doniesienie na policję lub od razu do prokuratury. Jeśli są to tylko twoje insynuacje narażasz się na ryzyko popełnienia pomówienia. Wybór należy do ciebie. Mam nadzieję, że w tej sprawie odezwie się również j.laskowice
 • norbert1253 16.10.18, 22:41
  Doniesienie na policję lub do prokuratury w sprawie pomówienia amoniowej tożsamości. Dobre smile. Czy to siedzenie w sieci całkowicie odebrało zdrowy rozsądek Tobie i Twoim multiplikowanym tożsamościom.
 • pirania40 16.10.18, 23:05
  Nie znam definicji "amoniowej" tożsamości. Jeśli miałeś na myśli anonimowość, to w przypadku łamania prawa w sieci są specjaliści, którzy doskonale radzą sobie z rozszyfrowaniem takich przypadków. Bądź spokojny o mój rozsądek, jest w należytym stanie, a imputowanie mi "multiplikowania tożsamości" może być pochodną Twojej chorobliwie wybujałej wyobraźni lub skłonności do kreowania teorii spiskowych.
 • j.laskowice 17.10.18, 06:43
  Nie jestem klonem Pirani40, ani Kasjana, ani innych tu piszących. W niedzielę idę na wybory, aby nie wygrał pisowiec.
 • kasjan007 17.10.18, 15:36
  Klona nie mam, nie mam też "amoniowej tożsamości". Ależ "hatakumba". Ale w pewnej opcji przeinaczanie ciut trudniejszych słów jest normą. A głosować idę, aby wygrał rozsądek a nie bajkopisarz.
 • norbert1253 17.10.18, 19:05
  Oczywiście chodziło o "anonimową tożsamość" i super, że to wyłapaliście (wyłapałeś) smile. Mam wrażenie jednak, że dobrze zrozumieliście (zrozumiałeś) o co mi chodziło wszak z inteligentnymi ludźmi (inteligentnym człowiekiem) mam do czynienia. Miłego wieczoru życzę.
 • pirania40 17.10.18, 22:04
  Cisza wyborcza tuż, tuż, zatem kolejne pytania do pana.
  Po klęsce wyborczej w 2014 r. i tuż przed pana "ewakuacją" ze stanowiska dyrektora, w MGCK został przeprowadzony audyt. Proszę podzielić się z nami wynikami z tego audytu. Czy były korzystne dla pana? Jakie wydatki finansowe poniosła podległa wówczas panu instytucja z tytułu korzystania przez pana z taksówek miejskich? Czy to pana określano wówczas "królem taxi" ? Jakie korzyści przyniosły naszej Gminie liczne podróże z pańskim udziałem do Włoch czy Hiszpanii, ścis Po "emigracji" z Jelcza-Laskowic w 2014 r. miał pan wymuszony epizod zawodowy w Siechnicach, jako dyrektor tamtejszego ośrodka kultury. Proszę o szczegółowe informację, jakie osiągnięcia zapisał pan na swoim koncie w siechnickiej kulturze? Dlaczego burmistrz Milan Usak (PiS) nie zabiegał o zatrzymanie pana na dłużej? Czy był zadowolony z efektów pana pracy?
  Pozdrawiam i z góry dziękuję za wyjaśnienia zwizwiązane z
 • pirania40 17.10.18, 22:12
  mała korekta - przepraszam za pomyłkę.
  Cisza wyborcza tuż, tuż, zatem kolejne pytania do pana.
  Po klęsce wyborczej w 2014 r. i tuż przed pana "ewakuacją" ze stanowiska dyrektora, w MGCK został przeprowadzony audyt. Proszę podzielić się z nami wynikami z tego audytu. Czy były korzystne dla pana? Jakie wydatki finansowe poniosła podległa wówczas panu instytucja z tytułu korzystania przez pana z taksówek miejskich? Czy to pana określano wówczas "królem taxi" ? Jakie korzyści przyniosły naszej Gminie liczne podróże z pańskim udziałem do Włoch czy Hiszpanii, ściśle związane z realizacją tzw. projektu melodrama?
  i ostatnie pytanie na dzisiaj, czyje namioty i za jaką cenę były wynajmowane na potrzeby tegoż projektu?
  Pozdrawiam i z góry dziękuję za wyjaśnienia
 • pirania40 18.10.18, 22:13
  To już ostatnie pytania z mojej strony. Proszę o sprecyzowanie jaki był pana udział w likwidacji przez Starostwo nocnej i weekendowo-świątecznej pomocy medycznej w Jelczu-Laskowicach? Jakie kroki podejmował pan w ramach Rady Powiatu, aby uniemożliwić Starostwu blokowanie modernizacji ul. Oławskiej w Jelczu-Laskowcach?
  Pomimo braku reakcji z pana strony na zadawane pytania, nadal mam nadzieję na poważne potraktowanie wyborców i udzielenie wiarygodnych wyjaśnień, za co z góry dziękuję i pozdrawiam.
 • przystojna 19.10.18, 05:52
  Wczoraj miał imieniny. Może dziś przed ciszą wyborczą odpowie?
 • pirania40 19.10.18, 21:32
  Za 2,5 godziny cisza wyborcza. Nie znalazł pan czasu i chęci do udzielenia odpowiedzi i wyjaśnień. Szkoda, wielka szkoda. Zaprezentował pan arogancję i butę. Musi pan mieć świadomość, że pycha zawsze poprzedza klęskę. Cóż, nie mogę tolerować pana postawy jako kandydata na burmistrza. Nie zagłosuję na pana, nie zagłosuje na pana moja rodzina i krąg moich przyjaciół, znajomych i sąsiadów. Nie życzę panu sukcesu, musi się pan jeszcze dużo nauczyć, w tym poważnego traktowania wyborców.
  Nie pozdrawiam i z nadzieja czekam na wyniki z najbliższej niedzieli wyborczej.
 • petit7 19.10.18, 22:02
  Ja również nie dam głosu na tak nieodpowiednią osobę jak Łukasz Dudkowski. Znam go dobrze i wiem, że są lepsi kandydaci.

  --
  Jeśli mędrcy zawodzą, to nie znaczy, że głupcy zbawią świat.
 • norbert1253 19.10.18, 23:31
  Jacy?
 • petit7 22.10.18, 05:47
  Tyle plakatow, ulotek i co? Mieszkańcy nie dali się nabrać na obiecanki.

  --
  Jeśli mędrcy zawodzą, to nie znaczy, że głupcy zbawią świat.
 • soeinmyst 22.10.18, 10:04
  czyli jakie wyniki petit7 ?
 • pirania40 23.10.18, 18:38
  Lokalny suweren właśnie udzielił Ci odpowiedzi smile
 • wygadana 01.11.18, 05:33
  Panie Dutkowski odpowiedz na pytania mieszkańców. Masz jeszcze pare dni do II tury. Wyborcy czekają.

  --
  Drink provokes the desire but takes away the performance.
  — William Shakespeare
 • satine81 02.11.18, 01:24
  Pani "wygadana", miała Pani możliwość przyjść na spotkanie (debatę) z Panem Dudkowskim i zadać pytania, które Panią nurtują. Druga sprawa, kandydat na burmistrza nazywa się Dudkowski, a nie "Dutkowski" i raczej wątpię, żeby była Pani z nim na "Ty" pisząc "Masz jeszcze pare dni do II tury.." Nie ma nigdzie obowiązku, aby kandydat na burmistrza jakiegokolwiek miasta musiał wypowiadać się na lokalnym forum internetowym. Poza tym od drugiego kandydata nikt tego nie wymaga, dlaczego?
 • wygadana 02.11.18, 05:34
  Debaty nie było. Pytania jakie miałam do P. Szczęśniaka zadałam mu osobiście w sobotę. Pan Łukasz D. bądź ktoś z jego kumpli udziela się w internecie na Facebooku, Instagramie czy dyskutuje w komentarzach do internetowego wydania oławskiej gazety. Mogę przypuszczać, że czyta też to forum. Tylko tu piszą ludzie z Jelcza-Laskowic, zorientowani w „karierze” Pana Łukasza D. I tu zadają niewygodne pytania.
  To jego sprawa. W najbliższą niedzielę zagłosuje na Pana Szczęśniaka, bo gwarantuje rozwój, jest przewidywalny. Wiem, że nie jest ideałem jak każdy z nas. Ale skoro PiS ma rząd, Sejm, Senat, prokuraturę i państwowe media, to dla równowagi samorządy powinny być z innej partii.

  --
  Drink provokes the desire but takes away the performance.
  — William Shakespeare
 • kasjan007 02.11.18, 16:49
  100% racji.
 • pirania40 05.11.18, 00:43
  kolejny raz pycha kroczyła przed upadkiem. Panie Dudkowski wielokrotnie lekceważył Pan stawiane pytania. Pana kampania kojarzyła się z politycznym hochsztaplerstwem. Wiem, dotkliwa porażka boli, ma boleć. Lokalnego suwerena nie wolno lekceważyć.
  W nawiązaniu do szumnych, medialnych zapowiedzi Pana autorstwa, stawiam pytanie:
  Kiedy planuje Pan powrót do Jelcza sp. z o.o. i czy rada nadzorcza HSW już o tym wie?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.