Dodaj do ulubionych

Tylko nie mów nikomu.

12.05.19, 21:59
Nowy film Sekielskiego to poruszający dokument. Prawda o molestowaniu dzieci przez panów w czarnych sukienkach.
Co sądzicie o sprawie. ? Będą dymisje biskupów?

--
„Nie spotkałem nikogo, kto stracił wiarę po przeczytaniu Marksa i Lenina, natomiast wielu straciło ją po spotkaniu z własnym proboszczem” Ksiądz Józef Tischner
Edytor zaawansowany
  • brawo_ja 12.05.19, 22:49
    Pan Sławojka Flaszka G stwierdził, że nie ogląda byle czego. Pytam zatem, jak się goli nie patrząc w lustro?
  • djmixer1 13.05.19, 06:18
    Jak to jest, że do artystki, która domalowła znak tęczy na aureoli matki boskiej wchodzi policja. Przesłuchuje ją 5 godzin, karze ściągnąć stanik i rajstopy. A za wkładanie do buzi kutasów 11 letnim chłopakom nie robią nic.?
    Dlaczego Ziobro publikując dane o pedofilach w sieci, nie pozwolił, aby tam znaleźli się księża?

--
    „Nie spotkałem nikogo, kto stracił wiarę po przeczytaniu Marksa i Lenina, natomiast wielu straciło ją po spotkaniu z własnym proboszczem” Ksiądz Józef Tischner
  • emerytka2004 13.05.19, 15:29
    Jestem pesymistką. Nic w tym naszym katolandzie się nie zmieni. Będą się nawzajem chronili, tłumaczyli .
    Ohyda, obrzydliwość. A owieczki patrzą jak w obraz w tych przestępców.
  • xxxmir 14.05.19, 02:03
    To nie owieczki, to barany.
  • malgosia249 15.05.19, 11:55
    Byłabym "usatysfakcjonowana" w 100 procentach filmem braci Sekielskich , gdyby nie zabrakło w nim chociażby krótkiej informacji, że ten problem dotyczy nie tylko księży.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.