Dodaj do ulubionych

bar mleczny

16.05.19, 08:12
Zazwyczaj jadam na Orlenie, ale by przełamać rutynę zdecydowałem się pojechać do baru mlecznego naprzeciw pizzerii Familia. Zamówiłem danie za 12 pln i wręczyłem Pani 2 i 100 pln. Pani powiedziała, że nie ma wydać. Zaproponowałem więc, że zapłacę kartą. Pani odrzekła, że płatności mają tylko gotówką. Powróciłem więc w rozmowie do gotówki, którą chciałem zapłacić po czym pani spytała czy nie mogę pójść gdzieś rozmienić pieniędzy. Tego dnia nie jadłem ciepłego lunchu.
Barze mleczny: jeśli macie płatność jedynie gotówką (obecnie płatności bezgotówkowe są tak popularne, że aż dziwi brak możliwości płatności kartą) to zapewnijcie odpowiednią ilość pieniędzy do wydawania. Jeśli się jednak przydarzy sytuacja, w której zostaniecie bez możliwości wydania to wy powinniście starać się rozmienić banknot.
Ot co.
Edytor zaawansowany
  • aureolka1 16.05.19, 21:36
    Ot co.
  • leon1209 17.05.19, 14:11
    Święta prawda - brak kultury ! widać tam nie działa hasło "Klient Nasz Pan", wstyd !!!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.