• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Panoramy Jelcza - Laskowic i okolic

• 05.04.06, 11:51
    Jak ktos ma ochote poogladac panoramiczne zdjecia z naszych okolic to
    zapraszam: jelcz-laskowice.grzanka.pl/

ps. Koncepcja jest taka, ze bede teraz tylko panoramki...

Pozdrawiam
    Edytor zaawansowany
    • 05.04.06, 12:22
      ..świetnie wykonane...zdjęcia zimowe wykonane nocą są dla mnie rewelacyjne..podoba mi sie szczególnie zniekształcenie krajobrazu..jak się uzyskuje taki efekt??

--
      "Śmiejmy się z głupich.....po prostu głupich"
      • 05.04.06, 13:04
        Trzeba zrobic zdjecia jakims obiektywem szerokokatnym... w tym wypadku bylo do
        14mm...
      • 08.04.06, 12:49
        a jakim to było aparatem robione?cyfrówką?
        • 09.04.06, 20:00
          Tak - cyfrówką - ale praktycznie każdym da się coś takiego zrobić smile
    • 05.04.06, 12:24
      Dla mnie 3 fotki z Okolic sa super. Zwłaszcza to z mgiełką smile
      --
      ---scrapZONE---
      www.scrapbooking.cafeart.pl
      • 05.04.06, 13:05
        Fajnie, ze sie podobaja. Za ta mgielka - niestety tego nie widac - bylo stado
        sarenek... smile
    • 05.04.06, 17:08
      Zdjęcia jak najbarzdiej wspaniałe dla tych co lubią krytykować zarząd i innych
      którzy decydują o promocji miasta zapraszam do galerii Real.
      Wspaniałych krajobrazów u nas nie brakuje ale tych mniej pięknych jest znacznie
      więcej zapraszam na stronę www.wizytowkajl.jpg.pl/?177213,3444

To tylko przedstawienie a kto jest temu winny ??
      --
      "sumienie jest wyznacznikiem naszego człowieczeństwa i tworzy naszą wiarę"
      • 18.09.06, 10:28
        Wiedziałam, że nasz kosciół jest brzydki, ale jak zobaczyłam go jako element
        panoramy, stwierdzam, że brzydszego w życiu nie widziałam (no, może konkurować z
        tym na Sępolnie - też szkarada jakich mało)!!! Przypomina mi spichlerz zbożowy!
        I jeszcze ta hotelowa przybudówka, która ma się nijak do całości! Nie jestem
        katoliczką, ale mieszkanką Jelcza owszem i mam jakieś wymagania - w tym
        przypadku walory estetyczne architektury, z jaką bądż co bądż, mijamy się
        codziennie - nie istnieją. Dzięki za pokazanie tej brzydoty! Matko kochana...kto
        to zaprojektował, a tym bardziej zatwierdził...o zgrozo! Wstyd pokazywać!
        • 18.09.06, 11:01
          I jak zwykle o czymś zapomniałam. Jako że pochwał nigdy za wiele, więc i ja
          dołączam się do gratulacji i nisko kłaniam - chciałabym tak efektywnie i
          efektownie pstrykać. 1000 x Bravo!!!
    • 08.04.06, 12:23
      zdjęcia super, weź udział w jakims konkursie może.Czekam na więcej
      • 08.04.06, 14:01
        mi tez sie podobaja. Pozwolilem sobie zgrac je na dysk, dla przyszlych
        pokolen wink
        • 09.04.06, 20:01
          Fajnie - cieszy mnie taki pozytywny odbiór smile Obiecuję więcej smile
    • 12.04.06, 10:55
      • 12.04.06, 18:34
        widzę że temat krajobrazowy laskoic zrówno ten piękny jak i ten gorszy sie spodobał.
        Panu sekretarzowi gminy J-L natomiast nie przypadł ten pomysł do gustu jak
        zdołałem wywnioskować z meila który mi przesłał wink

pozdrawiam wszystkich fotografów i prosze(na ile będziecie mogli) o przesyłanie
        prac na wizytowkajl@o2.pl i o ile wyrazicie zgode to je umieszcze na wizytowce.

wyrazy uznania dla laskowiczanin - ładne zdjęcia
        --
        "sumienie jest wyznacznikiem naszego człowieczeństwa i tworzy naszą wiarę"
        • 12.04.06, 19:12
          No powiedz coś wiecej o tych mailachbig_grin bom ciekaw...pozatym jest wolność słowa, czyli fotografi tym bardziej, i bardzo dobrze może w końcu gmina zamiast budować zbędne stadiony....weźmie DUPE w troki i zacznie remonować piękne miejsca w J-L.
    • 14.04.06, 08:37
      Zdjęcia są ale artystyczne trzeba było zrobić zdjęcia również w lepszym
      oświetleniu aby pokazywały te wszystkie śmieci jakie leżą na terenie całej
      gminy.Następnym razem rób zdjęcia te same ujęcia w różnych porach dnia
    • 20.04.06, 09:08
      Na jelcz-laskowice.grzanka.pl/ pojawily sie nowe zdjecia...

Mniej "krzywa" panorama: Od dzialek do Kosiola:
      jelcz-laskowice.grzanka.pl/index.php?gallery=./Jelcz-Laskowice_centrum&image=dzialki_basen_kosciol.jpg
      Tutaj obok torow, ale w kierunku Miloszyc:
      jelcz-laskowice.grzanka.pl/index.php?gallery=./Jelcz-Laskowice_centrum&image=obok_torow_widok_na_domki_jednorodzinne.jpg
      Hirszfelda (hurra... w koncu inne bloki niz Piastowska wink)) )
      jelcz-laskowice.grzanka.pl/index.php?gallery=./Jelcz-Laskowice_centrum&image=hirszfelda.jpg
      i jeszcze "cieple" zdjecie z dzisiejszego poranka - Pierwszy Staw:
      jelcz-laskowice.grzanka.pl/index.php?gallery=./Okolice_miasta&image=pierwszy_staw.jpg
      pzdr. (i dziekuje za wszystkie komentarze smile
      • 20.04.06, 09:15
        Szacunek za to, że chciało ci się iść nad pierwszy staw jakoś przed 6 ranotongue_out A zdjęcia jak zawsze super.Dzięki.
        • 20.04.06, 09:37
          To ja "dzięki", że oglądasz te zdjęcia smile A tak w ogóle to po prostu obudził
          mnie księżyc ok 4.30 no i nie mogłem już zasnąć (dokładnie o 5.50 powstała ta
          panoramka...).
          • 20.04.06, 10:45
            Niezły jestes wink No ale jak ksiezyc obuzi, to nie ma bata smile trza leciec smile)
            Super podoba mi sie pierwsza, najdluzsza panoramka z basenem. I pomyslec ze
            miałam kupic obiektyw szerokokątny... ale wybrałam porządne macro
            (www.flickr.com/photo_zoom.gne?id=129563979&size=o). Teraz, po Twoich
            zdjeciach widze, ze nie trzeba było sie tak bać panoramy smile Twoje wychodzą
            świetnie!
            --
            ---scrapZONE---
            • 20.04.06, 11:20
              Dzięki... w sumie kazdym obiektywem da sie zrobic panoramy, a co do makro -
              bardzo fajne zdjecie - ladne kolory - to juz jest tak zielono? wink Ale bardziej
              podobala mi sie ta zaba i ten waz (zaskroniec?). smile Naprawde super. Ja tez
              czasami robie makro: gallery.photo.net/photo/3349019-md.jpg wink

Pozdrawiam!
              • 20.04.06, 11:24
                A no juz tak zielono- na działce smile A mucha bomba! Tylko ja sie brzydze much i
                robaków. I tak ledwo sie przekonałam do tej żaby. A ten wężyk to padalec, chyba
                ( bo ja sie tak znam że szok ;P ) Ale wiem, ze zaskroniec jest ciemny, z
                żółtymi plamkami na łebku big_grin
                --
                ---scrapZONE---
              • 20.04.06, 12:55
                Po prostu piękno samo w sobiesmile
    • 15.09.06, 12:12
      Bardzo fajne zdjęcia! Gratuluje ujęć jak i umiejętności. Przeglądając je można dojść do wniosku iż wcale nie taka brzydka ta nasza osada.
      Co do zdjęć z wizytówki, prezentują odwrotną stronę naszego miasta i jako takie są potrzebne, szkoda że urzędnicy mają to w głębokim poważaniu i większość tych miejsc jak wyglądała tak wygląda.
    • 30.12.06, 22:30
      • 31.12.06, 09:43
        Ja mam propozycje dla władz miasta, co by zatrudnili Laskowiczanina.
        Zrobiłby parę porządnych zdjęć do tej ich pseudo galerii:
        www.jelcz-laskowice.pl/gallery.php
        bo przecież na to patrzeć nie można.
        • 31.12.06, 11:10
          Te fotki na oficjalnej stronie J-L to skany!
          Zastanawiam się czy nasza gmina jest aż tak biedna, że nie stać jej na fotki z
          jakiejkolwiek cyfrówki?
          Nie wspomnę o skanerze i programie do obróbki grafiki, te w galeri to nawet nie
          obrabiano!

Swoją drogą te i inne fotki, które prezentuje nasz urząd pokutują już
          niezmienione od kilku lat. Z tego co pamiętam to większość z nich robił fotograf
          z ul. Oławskiej jeszcze w formie analogowej.

A może gmina urządzi mały konkursik na fotografie wybranych obiektów - taki dla
          amatorów. Pewnie fotki były by lepsze niż te które teraz są o jakieś 1000x. wink

--
          --==<< Gwałtowna cisza >>==--
          --=sad[ Spokojny sztorm ]]==--
          --==(( Biała czerń))==--
    • 31.12.06, 09:21
      Z pejzażyków mgielnych zażyczyłbym sobie jeszcze widoczek barki wyłaniającej się
      z oparów mgły przy jednym z "zakrętów" Odry (może przy kanale łączącym rzeką
      z jelczańskim "Zalewem") najlepiej jakieś pół godzinki po zachodzie słońca, oraz
      "przyłapany" w fotografii czar wyspy z ruinami zamczyska na ''Matunininie'',
      najlepiej wkomponowany w pełnie księżycowej nocy (o mgłe nie trzeba się martwić,
      na Matuninie jej nigdy nie brakuje).
      Do entuzjastów Przedgórza Sudeckiego, będę wdzięczny za poprawne umiejscowienie
      owego bladoniebieskiego pasma prezentującego się na omawianej wcześniej fotce z
      "panoramą kościelną".
      Oczywiście lokalizację ślężańską wykluczamy z góry, osobiście przychylam się do
      wyboru pomiędzy Górami Sowimi, a Górami Bardzkimi.
    • 31.12.06, 17:15
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.