Dodaj do ulubionych

Jutro dzień 06.06.06

05.06.06, 15:14
Różne są interpretacje Apokalipsy św. Jana, w których pojawia się liczba 666.Jedni uważają, iż liczba ta jest numerycznym ekwiwalentem wyrażenia „cesarz Neron” a inni, że to liczba bestii.Dla mnie pod tą liczbą nic sie nie kryje, ale wielu ludzi wiąrze je ze złem.Więc jak myślicie, co się jutro wydarzy? <premiera remaku filmu "Omen"> Mi się zdaje, że poodzian z djmixerem zleją się w jedno ciało i jedną duszę i powstanie antychryst i koniec dla wszystkich czarnych w sukienkach< dla nie wiedzących, bynajmiej nie są to murzyni w babskich ciuszkach>

--
Nie jestem garncarzem, ni kołem garncarskim, jeno bryłą gliny; czyż o jej przyszłym kształcie nie decydują pospołu wrodzone cechy gliny jako takiej, koło, na którym spoczywa i zdolności mistrza, który ją wyrabia?
Edytor zaawansowany
  • heymdall 05.06.06, 15:37
    .. jakoś sie nie przejąłem .. i tak podobno mamy błedy w datowaniu AD (innymi słowy: liczby kalendarzowe względne są)

--
    Korea Północna po mediacjach z ONZ ogłasza chwilowe zawieszenie działań przeciwko Korei Południowej do czasu, aż jej znowu odbije ..
  • gallen 05.06.06, 18:53
    a sedum sedum sedum to ne je hevy metal ino tekno
  • makler4 06.06.06, 11:51
    Nic się nie dzieje, tylko ciągle zimno!
  • adamogo 06.06.06, 15:02
    Jak zimno? Ciepło już jest i słoneczko świeci.

--
    Nie jestem garncarzem, ni kołem garncarskim, jeno bryłą gliny; czyż o jej przyszłym kształcie nie decydują pospołu wrodzone cechy gliny jako takiej, koło, na którym spoczywa i zdolności mistrza, który ją wyrabia?
  • zohra 06.06.06, 22:05
    dla mnie ten dzien okazał sie szczesliwy...smile
  • buddyn 06.06.06, 23:12
    normalny dzień bez stresów jak jeden z wielu,a może lepszy bo załatwiłem kilka
    spraw pozytywnie

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka