Dodaj do ulubionych

Gazeta Wyborcza - najlepsza papierowa informacja.

07.12.06, 20:35
Od dawna czytam tę gazetę i widzę, że jest coraz lepsza. Konkurencja
Dziennika wpłyneła pozytywnie na cenę i jakość artykułów. Wielu polityka jest
solą w oku, pokazuje ich słabe strony i kombinatorstwo. Dzięki tej gazecie
wypłyneło wiele afer (ostatnio rozporkowa). Brawo. Tak trzymać.
--
"ŚMIEJMY SIĘ Z GŁUPICH, CHOĆ I PRZEWIELEBNYCH" - Ignacy Krasicki
Edytor zaawansowany
  • heymdall 07.12.06, 20:47
    może szata graficzna..ale dalej panuje tu monokultura - tylko jeden pogląd pod michnika i jego ideoologię - poprawna politycznie aż do bólu .. jamimo wszytsko wole "Dziennik" - po jego lekturze do GW już nie wrócę..liczysz na jakiś bonus od Michnika?? czy lizusostwo bezinteresowne .. ??
    --
    - Oddaj mi swoje wojska
    - Chodź i je weź
    Leonidas (? - 480)
  • petit7 07.12.06, 20:50
    Ja też wolę GW. W pracy mam Rzepę ale nie cierpię jej.
    --
    Jeśli mędrcy zawodzą, to nie znaczy, że głupcy zbawią świat.
  • heymdall 07.12.06, 21:01
    GW to gazeta propagandowa...brak w niej głosu wielu opcji..artykuły są stronnicze do bólu .. blisko do stalinizmu ..
    --
    - Oddaj mi swoje wojska
    - Chodź i je weź
    Leonidas (? - 480)
  • j.laskowice 07.12.06, 21:21
    A cóż mamy w zamian? Fakt, Superexpress, Nasz Dziennik one są na poziomie i
    bezstronnicze?
  • heymdall 07.12.06, 21:30
    nie .. nie jest bezstronna.. ale dla wszystkich opcji..GW jest bezstronna monokulturowo..
    --
    - Oddaj mi swoje wojska
    - Chodź i je weź
    Leonidas (? - 480)
  • inmarco 07.09.08, 17:55
    A ja tam czytam co tydzień NIE. Pomijając wulgarne czasami
    słownictwo,reszta jest w porządku. Wiele wykrytych afer wzięło swój
    początek z publikacji w NIE. Tyle,że teraz jest na topie nie
    wiedzieć,że taki tygodnik istnieje. A w nim piszą równo i o tych z
    prawa i tych z lewa. Wyborczą czytam często, ale nie codziennie.
    Lubię felietony zarówno Michnika jak i Jarosława Kurskiego (nie
    mylić z Jackiem Kurskim, wstrętnym bratem).
  • fasoll 07.12.06, 22:01
    Z dzienników do których warto zajrzeć zaliczają się tylko GW, Rzeczpospolita,
    Dziennik. I w takiej kolejności mnie interesują. Wiadomo kto jest właścicielem
    tej ostatniej.
  • profesjonalista 07.12.06, 22:12
    Gazeta Wyborcza to nie tylko polityka. W jej treści jest wiele artykułów o
    kulturze religi i nauce. Warto czytać takie gazety, one poszerzają nasze
    horyzonty i spojrzenie na otaczający świat.
  • laskovitz 07.12.06, 22:11
    A ja nie lubię Wyborczej ze względu na wydawcę firmę Agora, która usiłuje
    śledzić moje ruchy w internecie i zbiera informacje na temat nielegalnej wymiany
    plików. Oto zrzut z PeerGuardiana co się dzieje przy wejściu na stronę naszego
    forum img131.imageshack.us/img131/1061/20061207220252qy3.jpg
    --
    Poznawałem chińską tradycję, szukałem wyciszenia, ćwiczyłem jogę, uczyłem się
    "Kamasutry", spróbowałem herbatę "Lipton" i... zdecydowanie nadal wolę wódkę.
  • tojatu5 08.12.06, 08:45
    Wszystkim czytelnikom Dziennika oraz jego bardziej kolorowej wersji czyli Faktu
    polecam lekture w oryginale - poczytajcie sobie "die Welt" oraz "Bild", a
    zwlaszcza owe bardzo liczne "fachowe, wszechstronne" i "zupelnie pozbawione
    stereotypow" opinie o Polsce i Polakach I ocencie sami czy ten dziennikowy, jak
    dla mnie nieco powierzchowny "objektywizm" rzeczywiscie mozna nazwac
    objektywizmem, czy tez graniem na nosie polskiemu czytelnikowi.
    Na wypadek glosnego ale...! Oczywiscie, ze mamy w polskiej wersji "wlasnych"
    reporterow, felietonistow etc. ale nie badzmy naiwni - ten pozorny objektywizm
    to rowniez czesc tzw. polityki sprzedazy (coz za trafne okreslenie wink
    Polecam goraco czytanie z "kazdej" strony (chociazby w internecie, bo taniej i
    bez dofinansowywania tych mniej ulubionych) -gdyz tylko w ten sposob mozna
    uchronic sie przed zbytnia stronniczoscia -oczywiscie czesciowo, gdyz niemal
    kazdy ma jakies ...bardziej lub mniej wlasne zdanie.
    Pozdrawiam!
  • heymdall 08.12.06, 12:14
    a wiesz, co mi to przypomina..pewien post na Onecie..: wiadomosci.onet.pl/1,15,11,25402054,70537937,2700029,0,forum.html
    Tego typu wyznanie raczej świadczy o monokulturze światopoglądowej i zakutym łbie (ja przynajmniej uznałem, ze nie będę kupował GW, ale czytał w necie .. zawsze to taniej .. na Michnika składał się nie będę .. a propos: gdzie można nabyć koszulki: "nie płakałem po Michniku" ??), a że nienawiść kłóci się z terminem "tolerancja" to już brak logiki .. gdzie ja już coś takiego widziałem .. ??
    Ja popieram PO, ale mam na tyle zdrowego rozsądku, żeby odróżniać opozycję mądra od opozycji głupiej .. i odróżniać głupie posunięcia koalicji od niewybaczalnych: obecnie przerabiamy głupie (nie chcę być cyniczny, ale jeżeli ktoś rozważa aferę rozporkową w kwestii nie sądu lub kary ale w kwestii zagrożenia dla istnienia Polski - nieład, etc.., to ma obsesję na punkcie seksu równie silną jak pół LPR z Wierzejskim na czele).. niewybaczalne jest weto polskie w sprawie obrony (sic!!) mięsa (bo w końcu takie winy można przerzucić na nieudolną prowokację, przeprosić, sprawa zamknięta i po kilku markowanych uprzejmościach Rosjanie dostają, czego chcą).. a przeciez z góry wiadomo,że chodzi o usunięcie widma straszaka rosyjskiego misia z gazrurką ..
    --
    - Oddaj mi swoje wojska
    - Chodź i je weź
    Leonidas (? - 480)
  • tojatu5 08.12.06, 13:04
    tym razem zupelnie nie pojmuje -Heymdall, czy Twoja ostatnia wypowiedz to
    naprawde odniesienie do mojej wypowiedzi o Dzienniku? Chyba nieco sie
    zagolopowales na temat "monokultury swiatopogladowej" oraz "zakutych lbow" -
    wytoczylam tylko jedynie kilka krytycznych slow na temat pisma, ktore znam z
    nieco innej niz objektywnej strony, gdyz nie szczedze sobie czytania tej marnej
    lektury we wspomnianym oryginale -wlasnie po to aby nie ugrzeznac w "dolku" i
    moc porownywac rozne zrodla informacji. Nie bylo zas w mojej wypowiedzi ani
    jednego slowa dotyczacego polityki- wiec skad te uprzedzenia z Twojej strony???
    Czyzbys widzial miedzy wersami cos czego tam nie ma, czyli tradycyjnie po
    sasiedzku-wiesz o moim "swiatopogladzie" wiecej niz ja sama? Nieco dystansu
    prosze...
  • heymdall 08.12.06, 13:23
    bynajmniej .. to nie odnosiło się do Ciebie: zważ, że w drzewku mój post odnosił się do startowego, a nie o Twojego .. smile .. na czytanie między wierszami za głupi jestem a poza tym na poezji nie znam się .. To było do czytających tylko jedną gazetę, lub z tej samej linii światopoglądowej ..

--
    - Oddaj mi swoje wojska
    - Chodź i je weź
    Leonidas (? - 480)
  • tojatu5 08.12.06, 13:52
    upsss...nie zauwazylam, zdaje sie, ze robie sie przewrazliwiona- coz starosc
    nie radosc wink
    przepraszam za nieporozumienie i polecam Norwida - moze Ci sie spodoba - nie
    trzeba szukac miedzy wersami, za to czasem trzeba sie naglowkowac aby pojac
    co "autor mial na mysli" w samym wersie - ale mimo tego piekna to poezja!
  • heymdall 08.12.06, 15:17
    nie wiem .. jakoś nie potrafię docenić poezji - nie umiem czytać i cieszyć się z poezji: z klasyczną jakoś sobie radzę.. może tym mocniej działają na mnie pewne wyjątki: "Kruk" E.A. Poe i Wierzyński (tego muszę obdarować linkiem, bo zacytowany w jednej książce stał się bramą do moich zainteresowań historią i legendami Bliskiego Wschodu - www.wywrota.pl/teksty/1421_kazimierz_wierzynski_ktokolwiek_jestes_bez_ojczyzny.html )
    --
    - Oddaj mi swoje wojska
    - Chodź i je weź
    Leonidas (? - 480)
  • tojatu5 09.12.06, 10:20
    to dlatego, ze z poezja jest tak jak z proza - sa autorzy badz konkretne
    utwory, ktore przypadaja do serca badz tez nie.
    Dla literackich analitykow wiersze to objekt doglebnych badan wprawdzie bardzo
    interesujacych - niestety czesto odbierajacych czytelnikowi owa zadziwiajaca
    fascynacje, odczuwana w trakcie "zwyklego" czytania.
    Ciekawostka wydaje sie zas fakt, ze bardzo wielu mlodych ludzi pisze wlasne
    wiersze (czesto nie przyznajac sie do tego) -niekoniecznie literackie
    arcydziela, ale osobiscie uwazam, ze to znak, iz poezja to nie tylko pobarokowe
    dlubanie nad "jezykowa perelka" lub inne oklicznosciowki, ale po prostu jeden -
    w niektorych wypadkach wrecz genialny
    ze sposobow przekazywania emocji

ale zdaje sie, nie o tym bylo w tym watku smile

• heymdall 08.12.06, 12:36
    pierwsze źródła prasowe w sprawie "afery rozporkowej" pochodzą z "Dziennika" ..smile
    --
    - Oddaj mi swoje wojska
    - Chodź i je weź
    Leonidas (? - 480)
  • mono80 08.12.06, 22:31
    to już dla lewaków najlepszą papierową informacja jest GW myślałem do tej pory,
    że jest to Trybuna i Polityka, a tu taka zmiana,Michnik jednak dobrze stosuje
    zasady propagandy Gebelsa i chyba wyprał mózgi niektórym ludziom
  • rumian3 09.12.06, 16:38
    Proponuję Ci abyś czytał czasem też coś innego oprócz wyborczej bo dostaniesz
    skrzywienia w jedną stronę. Dla lepszej (powiedzmy obiektywnej) oceny pewnych
    faktów dobrze mieć informację z kilku źródeł. Ciekawe felietony :
    www.michalkiewicz.pl/w_druku.php
  • heymdall 10.12.06, 22:58
    Michalkiewicz.. często przesadza IMHO .. drażnił mnie już w "Najwyższym Czasie" ..
    --
    - Oddaj mi swoje wojska
    - Chodź i je weź
    Leonidas (? - 480)
  • rumian3 09.12.06, 20:40
    GW brukowa informacja ( informacja z DNA )
  • mono80 10.12.06, 20:12
    Giertycha nie lubię ale podoba mi się jego apel "Przestańcie kupować Gazetę
    Wyborczą i nie trzeba będzie jej zamykać" podpisuję się pod tym apelem,
    afera rozporkowa jest strzałem w stopę GW,jeżeli miała być afera to jest afera
    nieudaczników Michnika a zwłaszcza Stasińskiego,chcieli zaatakować to powinni
    to zrobić lepszymi argumentami a nie osobą,która za d..ę dostaje pracę,przecież
    wszyscy wiedzą jak osoba zarabiająca d..ą się nazywa po prostu k...a i właśnie
    taką osobę GW wzięła sobie za świadka koronnego,nie przesądzam o niewinności
    działaczy Samoobrony gdyż do aniołów to jest im daleko
  • j.laskowice 10.12.06, 20:24
    Giertych, Lepper, Gosiewski, Dorn Kaczyńscy mają teraz władzę, robią co chcą.
    My dzięki takiej gazecie możemy spojrzeć na rządzących w innym świetle niz
    pokazuje ich TVPIS czy PRPIS. Takie apele tylko zwiększą sprzedaż tej gazety i
    dają jej darmową reklamę.
  • heymdall 11.12.06, 12:48
    (ziew) a za SLD była LSD-TV .. jakoś tego nie zauważyłeś ??
    --
    - Oddaj mi swoje wojska
    - Chodź i je weź
    Leonidas (? - 480)
  • heymdall 10.12.06, 23:06
    może to z zamknięciem zły pomysł .. jest demokracja i każdy czyta papierek, jaki mu ideologicznie odpowiada .. tylko, że nie każdy papier szczyci sie bezstronnościa, a jednocześnie puszcza wręcz żenujący artykuł (a propos sprawy rozporkowej). Wiadomośc o ym artykule przeczytałem w "Dzienniku". Była porażająca w jednym skrócie. Choć tego buca Łyżwińskiego z Samoobrony nie znoszę (jest chamem, gburem i impertynentem) i telepie mnie, jak go widzę, to ktoś z GW sugerował postawienie prawa rzymnskiego na głowie - w sprawie afery rozporkowej proponował uznanie jego winy na podstawie domniemania (a każdemu w demokracji należy się po takich oskarżeniach uczciwy proces). Jednocześnie w sprawie agentów SB GW broni ich do końca nawet po udowodnieniu winy .. HIPOKRYZJA DO KWADRATU.

--
    - Oddaj mi swoje wojska
    - Chodź i je weź
    Leonidas (? - 480)
  • djmixer1 10.12.06, 20:48
    Czym różni się polityk od muchy ??
    .............
    Niczym
    Jedno i drugie można zabić gazetą.Wyborczą.
  • nokianin 11.12.06, 22:02
  • nokianin 11.12.06, 22:04
    przepraszam za pusty post smile

w treści miało być:

nie bez powodu gazeta wyborcza jest nazywana gazetą wybiórczą
  • skuterionex 12.12.06, 12:26
    Każdy, samodzielnie myślący człowiek ,sam sobie poradzi w ocenie , w której
    gazecie można znależć jak najwięcej prawdziwych informacji. Ale to wymaga
    trochę wysiłku .Należy czytać gazety o różnym zabarwieniu politycznym,ale
    myśleć samodzielnie. Od tego zależy na wolnym rynku ,popyt na dane gazety. Co
    roku dużo gazet pada i dużo powstaje.Po ilości sprzedanych egzemplarzy ,wydawca
    ocenia opłacalność sprzedaży. Nikt nie jest filantropem i nie dopłaca do
    interesu. Na dzień dzisiejszy nie ma innej gazety w ktorej by poruszano tyle
    spraw , na różne tematy ,jak w "Wyborczej". Ja ją czytam , i zawsze znajduję
    coś ciekawego dla siebie.Wcale to nie muszą być tematy polityczne. Ja ją
    nazywam "gazetą na wagę " ze względu na dużą objętość i różnorodność tematów.
    Dla jasności mojej wypowiedzi .Michnik nie jest moim idolem . Ale jest sporo
    dziennikarzy ,ktorych artykuły czytam i zgadzam się z ich poglądami . I
    dlatego czytam między innymi "Wybiórczą" .Wszystko w rękach kupujących i nikt
    tego nie zmieni, póki jest na nią zapotrzebowanie. Dlatego śmieszą mnie takie
    apele , niektórych forumowiczów o bojkot ,tej czy innej gazety. "Każdy głupi ma
    swój rozum" Przekrój naszego sejmu ,jest najlepszym tego dowodem.
  • makler4 13.12.06, 16:47
    Zgadzam się z przedmówcą. Nie tylko jest w tej gazecie polityka. Dziś w kiosku
    zapytałem jakie codzienne gazety idą. Kolejnośc była taka: Fakt, Ekspress,
    Słowo Polskie, Wyborcza i rzadko Dziennik (chyba, że jest załącznik).
  • mono80 18.12.06, 22:26
    ostatnio przeczytałem,że dziennikarze w swoim gronie nazywają Gazetę Wyborczą
    Ministerstwem Prawdy
  • panjarekp 01.02.07, 07:08
    Jak mam wybierać między Gazetą Wyborczą a Gazetą Polską to zdecydowanie
    wybieram tą pierwszą.
  • mono80 01.02.07, 18:36
    ale oczywiście mówisz o dodatku "Praca" bo cała reszta to "Ministerstwo Prawdy"
  • mono80 28.02.07, 20:12
  • mono80 28.02.07, 20:19
    coś chyba za szybko kliknąłem w poprzednim poście

cytat z rozmowy Krzysztofa Leskiego z A.Michnikiem:
    "- K-k-krzysiu, jeśli ty-ty-ty chcesz tu robić wo-wolną gazetę, to-to-to-to po
    moim trupie."
    no to jak jest z tymi mediami są wolne i niezależne i czy GW wg poodziana jest
    najlepszą gazetą a TVN najlepsza telewizją coś wydaje mi się,że obydwa media są
    siebie warte
  • adamogo 28.02.07, 23:11
    Wyborcza wiadomo, że nie jest niezależna. Ale od wczoraj publiczna też nie jest niezależna i zapewne nie będzie. PiS wprowadził swojego człowieka na prezesa, w konkursie za jakiś miesiąc też napewno jakiegoś swojego prześle i będziemy mieli powrót do PRL- u czyli upolitycznienie telewizji publicznej.
    --
    Nie jestem garncarzem, ni kołem garncarskim, jeno bryłą gliny; czyż o jej przyszłym kształcie nie decydują pospołu wrodzone cechy gliny jako takiej, koło, na którym spoczywa i zdolności mistrza, który ją wyrabia?
  • heymdall 01.03.07, 10:02
    .. szkoda Wildsteina - ceniłem go za artykuły we "Wprost" i za odwage w
    upublicznieniu list agentów (złamanie ??tabu??) .. zdecydowanie bronił się przed
    naciskami politycznymi, nie upowszechniając np.: informacji typu premier
    powiedział coś ważnego .. a teraz ku uciesze mojej i poniektórych, chciałbym
    zobaczyć Teatrzyk Hipokryty O Świcie (coś jak Teatrzyk Potwora O Świcie, ale
    bardziej żenujący) w wykonaniu poodziana, petitka i j.laskowice (mixer się nie
    liczy .. nie rozpoznalby argumentu merytorycznego, nawet gdyby ten zaszedł go od
    tyłu i kopnął) .. chciałbym zobaczyć sztukę pt."Rozdzieranie szat jak nad
    Sikorskim, co to przedtem był nędznym ministrem w nędznym rządzie, a po odejściu
    okazał się całkiem przyzwoitym ministrem" .. chciałbym zobaczyć powtórkę tego
    show hipokrytów ..
    --
    UWAGA: ZŁY TROLL!!
    NIE KARMIĆ, NIE POKAZYWAĆ PALCEM, NIE DRAŻNIĆ
    img.presence-pc.com/news/t/r/troll1600x_resized.jpg
  • poodzian 01.03.07, 18:15
    Mono czytaj dalej sobie Nasz dziennik, oglądaj telewizję Trwam i słuchaj radio
    Maryja. Teraz do tej kupy dojdzie TVP Urbańskiego.
    --
  • librys 18.05.07, 21:21
    Gazeta Wyborcza jest OKI.
  • nekename 18.05.07, 21:39
    Zwłaszcza jej fotoreporter, który fotomontażem wygrał konkurs na fotografię prasową... Jacy pracownicy taka gazeta.
  • j.laskowice 19.05.07, 22:06
    Ciągle kupuję tą gazetę i coraz bardziej się przekonuje, że jest najlepszą
    papierową informacją. Choć nie utożsamiam się z niektórymi zamieszczanymi tam
    artykułami, czy opiniami to wiem, że ważne dla kraju informacje na pewno tam
    się pojawią. Wnioski potrafię sam wyciągać.
  • marek287 20.05.07, 19:51
    Ciekawe tylko, że te informacje sobie wybiera. O pijanym Kwaśniewskim w Katyniu
    napisali małą czcionką na ostatnich stronach. O Oleksym chyba na 9, a o
    sponsorowaniu Kwacha małą czcionką na ósmej. osobiście wolę dziennik, bo nie
    jest nachalny. Stara się prezentować dwie strony medalu, a nie wmawia mi, że
    ułaskawienie Sobotki to nie był błąd prezydenta, ale każdy oczywiście ma swoje
    zdanie
  • djmixer1 20.05.07, 21:26
    "Ciekawe tylko, że te informacje sobie wybiera. O pijanym Kwaśniewskim w Katyniu
    napisali małą czcionką na ostatnich stronach. O Oleksym chyba na 9, a o
    sponsorowaniu Kwacha małą czcionką na ósmej."
    O kłamstwie Kaczyńskiej co do jej wieku (odmłodziła się o 5 lat) nie podali
    wcale!
  • marek287 20.05.07, 22:48
    Masz oczywiście rację, to jest bardzo ważna informacja, uważam, że to skandal,
    że jej nie podali. To jest tak samo ważne jak nachlany prezydent kraju na
    grobach naszych oficerów, albo nawet jeszcze ważniejsze.
  • librys 20.05.07, 22:51
    Jeśli chodzi o Kwacha, to jeśli najgorsze jego wady to to, że był podpity na
    cmentarzu Katyńskim i nie zrobił magistra to przy Kaczorach jest ideałem.
  • marek287 21.05.07, 10:55
    Nie ma sensu znowu wszystkiego wypominać i przypominać, bo niektórzy są głusi
    na każdy argument - dlatego po prostu gratuluje takiego ideaułu i życzę
    kierowania się w życiu dalej tymi zasadami, może nawet jakiś zięć mordercy
    opozycyjnych dziennikarzy wpłaci jakąś kasę na konto, albo prezes NBP, radzę
    sprawdzać wydruki.
  • heymdall 21.05.07, 12:47
    .. jeżeli dla ciebie podkładanie się pod każde żądanie Rosji lub Niemiec i
    zapominanie o interesie kraju, który się reprezentuje to ideał, to gratuluję
    mentalności .. jedź do Oławy, to może wreszcie uwierzysz, że RWPG i Układ
    Warszawski się rozpadły ..
    ten, kto nie walczy nie dostaje nic, albo tylko ochłapy .. wcale się nie dziwię,
    że Kaczory na różne sposoby są wyśmiewane i punktuje się je za coś, co lewicy
    uchodzi płazem .. jak człowiek nie zgadza się potulnie na wszystko, to każdy
    sposób dobry, żeby udupić .. główną wadą Kwaśniewskiego jest fakt, że to nie
    polityk i mąż stanu, ale błazen i konformista - szybko ustawia się do wiatru i
    szybko zmienia zdanie - trzeba nie mieć godności własnej, żeby włazić w tyłek
    każdemu z kim się rozmawia i potulnie znosić każdą obelgę - chociażby ze strony
    Rosji .. do prowincjonalnego teatrzyku i odgrywania filmowych ról prezydenta
    (nie "byciu prezydentem") jak ulał .. nic więcej .. ten facet nie ma jaj ..
    demokrata?? pusty śmiech - straszacych kaczyzmem przypominam, że jedyne wyroki
    skazujące za obrazę prezydenta były za Kwaśniewskiego ..
    --
    .. śmiejmy się z poodziana: choć nie przewielebny, drugi warunek spełnia
    doskonale ..
  • mono80 06.06.07, 17:45
    najlepsza gazeta wybiórcza cytat

"Krzysiu, jeśli ty chcesz tu robić wolną gazetę, to po moim trupie" A.Michnik
    do K.Leskiego
  • j.laskowice 07.06.07, 08:30
    GW jako jedyna wśród codziennych gazet ogólnopolskich uzyskała wzrost sprzedaży
    w stosunku do kwietnia ubiegłego roku. W sprzedaży wyprzedza ją tabloid "Fakt".
    Dzięki tej gazecie, TVNie i Polsacie mamy dostęp do prawdziwej informacji.
  • mono80 07.06.07, 09:30
    wierzysz w to co chcesz wierzyć
  • marek287 07.06.07, 11:16
    Niestety, ale jesteś ograniczony i to mocno. Najbardziej mi się
    podobają "obiektywne" komentarze, wg. których rząd nie odpowiada tylko chyba za
    gradobicie. Są rzeczywiście wspaniali - ostatni przykład - w samooobronie płacą
    haracze - ale jak dzień później Rzeczpospolita napisała o PO, to w GW nie było
    słowa. W d... by tego Kwaśniewskiego pocałowali gdyby mogli, a najlepsdzy był
    Stasiński u Lisa, o najnowszej historii (chodziło m.in. o Kapuścińskiego)
    najlepiej nie pisać ... i oni bronią demokracji - jaja jak berety
  • wygadana 07.06.07, 11:54
    Nie ma lepszego dziennika niż Gazeta Wyborcza. Pismo to zajmuje się nie tylko
    polityką. Wspiera edukację i wszelkie inicjatywy pozarządowe. Jako gazeta
    niezależna od rządu i wiodącej partii, zamieszcza artykuły nie podobające się
    Pisowi i jego sympatykom. Tak naprawdę nie ma alternatywy dla tej pozycji,
    która wydawana jest jyż 18 lat.
    --
    Nie miejsce zdobi człowieka ale człowiek miejsce.
  • nekename 07.06.07, 13:25
    Nie ma lepszego? Jednak zdaje mi się, że Dziennik bije na głowę Wyborczą, już samym tym, że nie narzuca Michnikowych poglądów i pisze o wszystkim, a my sami sobie wyrabiamy zdanie. Jest jeszcze Rzeczpospolita którą też cenię, i też jest świetną alternatywą dla Wyborczej. A Wyborcza jak na gazetę wychodzącą od 18 lat ma tylko ponad 400 tys. czytelników, Dziennik wychodzi od roku i ma ponad 200 tys. czytelników przy ponad 300 tysięcznym nakładzie(wyborcza ma ponad 600 tys. nakładu) więc jakby nie patrzeć Dziennik wychodzi lepiej na sprzedaży przy swoim nakładzie. Firma Axel Springer ma jeszcze Fakt, więc pieniądze i tak zarabia pożądne, mimo iż Faktu wydaje ok. 150 tys. egzemplarzy za dużo. I jak wykazały badania, Fakt czytają przede wszystkim ludzie starsi, ze wsi, i ludzie słabo wykształceni, po zawodówkach i podstawówkach. Po prostu typowy tabloid dla babć codziennie oglądających milionowy odcinek Mody na sukces. A co do wspierania i takich pierdół, każda ogólnopolska gazeta ma takie jakieś akcje społeczne, datki, wspieranie i takie tam, i zawsze to podkreśla w swoich gazetach, ot tak by ciebny lud kupił ich dobroć i posłuszeństwo i dzięki temu jeszcze więcej kupował ich gazety. I wyborcza nie jest zależna od rządzącej partii, ale każdy wie, że kreuje starą lewicę.
  • tow_komuch 27.06.07, 09:12
    Towarzyszom z KC PiS, którzy brzydzą się, opluwają i do ręki by nie wzięli
    Gazety Wyborczej nie przeszkadza korzystać i pisać na jej forum. Tacy ludzie
    jeśli mają honor i na prawdę mają takie przekonania jak deklarują powinni
    bojkotować GW tak jak to robi Pan Premier. Chyba że są jak J23 albo Sztyrlitz
    niszczą układ od środka.
    Coś jak te podróby Rejtana w czasie referendum o przystąpienie do UE. Obłudne
    nie dla UE ale Euro to sie teraz nie mogą nażreć.
  • marek287 27.06.07, 09:32
    Tak mi się wydaje, że towarzysze z GW chcieliby właśnie żeby ci którzy
    sprzyjają obecnemu rządowi i zmianom jakie zachodzą siedzieli cicho. GW robi co
    może dzień, w dzień zamieszczając "obiektywne" komentarze, ciągle wypowiadają
    się "autorytety" - Michnik, Gieremek i Żakowski, a popracie dla PIS nadal 27-28
    procent. Mam nadzieję, że wypowiedź "tow_komucha" to nie jest próba zamknięcia
    komuś ust na forum, bo to już pachnie cenzurą i autorytaryzmem, a podobno to
    rząd PIS jest zagrożeniem dla demokracji ?
  • heymdall 27.06.07, 15:00
    .. to nie używaj klawiatury .. wymyślił ją kapitalista ..
    .. internetu też nie używaj .. początki tej sieci dały te obrzydliwe koła
    militarystyczne USA ..
    .. bardzo twórcze podejście do kwestii wolności wyboru ..
    .. nie trzeba bojkotowac KC GW (KC GW - bo gazeta ideologicznie tak jednomyślna,
    że aż strach się bać) .. wystarczy nie kupowac jej ..
    .. a KC GW sama się stacza - widać po "rzetelności" i "bezstronności"artykułów -
    i nie problem w tym, że inne gazety też to czynią - problem w tym, że GW do
    swoich niedomówień dorabia szczytną ideologię ..
    --
    doskonale ..
  • jasfinks 27.06.07, 17:00
    Niejaki tow_komuch jest zniesmaczony że ludzie z PIS piszą na tym
    forum...Tow_komuchu! To jest bardzo proste i bardzo uzasadnione!

Przeczytaj sobie dalej powoli aby to do Ciebie dotarło,bo zdaje się masz kłopoty
    z rozumieniem nawet prostych tekstów...

Po pierwsze kłamców, pasożytów i komuchów należy tępić gdziekolwiek są a
    ostatnio sporo ich właśnie na forum GW...
    Po drugie to już Jezus więcej przebywał i dyskutował z wrogami i z głupimi i z
    chorymi, niż z przyjaciółmi czy z ludźmi mądrymi i zdrowymi.Kiedy uczniowie go
    pytali dlaczego tak dziwnie postępuje,odpowiedział pytaniem: "Czyż lekarz nie
    jest bardziej potrzebny ludziom chorym niż zdrowym?"
    Po trzecie czy uważasz się za aż tak obrzydliwego komucha że niehonorowa jest
    nawet rozmowa z Tobą i trzeba Ciebie i Tobie podobnych omijać z daleka,
    bojkotować?... ; )
  • tow_komuch 28.06.07, 18:13
    Ty mi będziesz mówił o tolerancji i dyskusji. Zrobiłeś sobie z tego forum
    prywatne bagno. Wszędzie wpieprzasz swoją chorą politykę. Dyskusja z Tobą to
    walenie w tępy betonowy łeb. Kto tu z Tobą dyskutuje. Nikt nie podskoczy. Jeśli
    ktoś ma inne zdanie niż Ty, to go za wszelką cenę zniszczysz, zwyzywasz,
    zmieszasz z błotem. Z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej. Zacznij patrzeć na
    świat własnymi oczami, a nie przez pryzmat newsów, TV, portali bo następnych
    wyborów nie dożyjesz. System Ci pierd...nie. A jak dożyjesz to też Ci
    pierd...nie jak Twój guru trafi na śmietnik historii obok Moczulskiego, Millera
    i Krzaklewskiego.
  • jasfinks 28.06.07, 21:05
    Widzę tow_komuchu, że dokładnie wpisujesz się w rozpowszechnioną tu przez
    komuchów normę 2T,tj TUPET + TĘPOTA! Bo nie zauważasz, że bagno tu tworzą tępe
    ale z tupetem komuchy właśnie a nie ja, który tylko reaguje czasami na ich
    wredne kłamstwa...
    Wystarczy poczytać sobie tylko tytuły wątków i już widać wyrażnie kto tu "tworzy
    polityczne bagno i wszędzie wpieprza swoją chorą politykę"!
    Przy okazji może też uda ci się zauważyć, że były i są próby moje czy innych(np
    heymndalla) rozmów na niepolityczne tematy,ale tworzące miejscowe bagno komuchy
    widocznie są zaprogramowane tylko na polityczne kłamanie i ujadanie na PIS!
    Radzę też pomyśleć nad własnymi wpisami bo te co były to tylko o chorej polityce
    właśnie i niezbyt udane...
    Przyjrzyj się też rankingom i sondażom to może uda ci się dojrzeć że b.blisko
    śmietnika historii to są twoje popaprane i skompromitowane komuchy, a nie PIS
    który jest zawsze 1 lub 2...
    I jeszcze radzę nie straszyć bo to przestępstwo i czasy esbeckiego terroru już
    minęły...Teraz macie się bać a nie straszyć!

Pozdrawiam ozięble...
  • tow_komuch 28.06.07, 22:18
    W tym rzecz, że z innymi można podyskutować, a Ty bełkoczesz jak mantrę -
    komuchy, esbeki, ujadanie. Ciekawe ile masz lat bo może tak jak Jareczek
    najgorsze czasy przespałeś u mamusi pod pierzyną i teraz jak spóźniony bohater
    szukasz na siłę wrogów. Masz kompleks, że nie załapałeś się na 80-tkę i gaz na
    placu PKWN.
  • jasfinks 28.06.07, 22:37
    To Ty potrafisz dyskutować?! Jakoś nie zauważyłem...Nic poza wrzuceniem tu paru
    marnych inwektyw i epitetów na mój i PIS-u temat...
    Chociaż...jedna rzecz Ci się chyba udała! Trafnie sobie dobrałeś pseudonim...
  • djmixer1 29.06.07, 12:36
    A dziś była gratis maszynka do golenia smile
  • de_la_serna 29.06.07, 13:51
    Taka jak w reklamie. Zaraz sie ogolę i lecę na basen. big_grin
  • heymdall 29.06.07, 13:53
    .. po raz pierwszy widzę w twoim wykonaniu kompletny absurd, który realnie mnie
    rozbawił i nie zmusił do jeżdżenia po tobie jak po łysej kobyle - po prostu
    rozbił calą powage i pioruny w dyskusji .. normalnie jak u Barei wyskok!!!
    jestem pod wrażeniem ..

--
    doskonale ..
  • panjarekp 29.06.07, 20:52
    Gazeta Wyborcza to dobra papierowa informacja. Mamy alternatywę - Dziennik,
    który nie wnosi nowych pomysłów, tylko kopiuje pomysły GW. Rzepy nie toleruję,
    nielubię tego formatu gazety (może to tylko przyzwyczajenie). O Fakcie i
    reszcie nie będę się wypowiadał.
  • mono80 29.06.07, 23:27
    to dla ciebie ważniejsza jest forma niż treść to gratuluję poczucia humoru
    chyba każdy czyta tę gazetę w której chce znaleźć potwierdzenie swoich racji i
    poglądów
  • neologin 30.06.07, 07:12
    Tu właśnie tkwi różnica. Ja szukam w gazecie informacji, sam wyciągam wnioski,
    jak widzę np. mono szuka "potwierdzenia swoich racji i poglądów". Ciekawe.
  • mono80 30.06.07, 08:41
    czytasz i tak nic nie rozumiesz a co do wniosków to akurat żle je wyciągasz bo
    choćby to co napisałeś
  • wygadana 30.06.07, 09:04
    mano ty rozumiesz tylko to co ci pasuje.
    --
    Nie miejsce zdobi człowieka ale człowiek miejsce.
  • mono80 06.07.07, 22:50
    adwokat Michnika żądał na rozprawie przeciwko Sakiewiczowi aby nie mogły
    ukazywać się negatywne sądy o jego kliencie i aby usunąć dziennikarzy nie
    koncesjonowanych z rozprawy,tow.szmaciak myśli że jest jedyną słuszną władzą w
    Polsce a wybiórcza wskazuje jedynie słuszną drogę jaką powinna podążać Polska i
    Polacy wprost w objecia lewactwa europejskiego
  • heymdall 07.07.07, 11:38
    .. i to ma być piewca wolności słowa i demokracji .. tongue_out .. to zwyczajny fan totalitaryzmu ..
    --
    .. śmiejmy się z poodziana: choć nie przewielebny, drugi warunek spełnia doskonale ..
  • petit7 07.07.07, 11:44
    To już nie potyczki to zwyczajna wojna jaką rząd prowadzi z niezaleznymi od
    niego mediami. GW, Polsat, TVN pokazują mizerotę w działaniu tej koalicji ich
    błędy, złe decyzje i umacnianie aparatu bezpieczeństwa, który działa na ich
    półprywatne potrzeby. Tak jak kiedyś walczono z komuną tak teraz musimy walczyć
    prawicowym marksizmem - "kaczyzmem".
    --
  • marek287 07.07.07, 16:17
    Jak zwykle same konkrety, twój poziom jest coraz wyższy, prawie tak jak
    popracie dla LPR. "To już zwyczjna wojna" gdzie ? z kim ? kto na kogo napadł ?
    Czyżby pobili ojca Adama, "prawicowy marksizm" - najpierw poczytaj ze
    zrozumieniem, albo porpś dorosłych, a potem używaj argemntów, na razie to są
    puste hasła, bez pokrycia w (nomen omen) faktach.
  • librys 07.07.07, 21:31
    Tobie marek287 mało konkretów? Wystarczy poczytać na Onecie lub w gazetach albo
    poglądać w normalnej nie państwowej telewizji. Nie słyszałeś co mówią
    prokuratorzy, że ich naciskano w sprawie Blidy i śmierci ojca ministra Ziobry?
    Nie widziałeś jak się zachowują premier i minister Spraw Zagranicznych w
    sprawie ostatnich wojaży w Brukseli? Nie wiesz jakie teraz mają dzieci lektury?
    Skąd ty się urwałeś? Nie ośmieszaj się?
  • marek287 08.07.07, 01:23
    No więc gdzie te konkrety ? POcztać w gazetach, no więc w których ? Może w GW ?
    Tym słynnym piśmie, które uznało, że ułaskawienie Sobotki przez Kwaśniewskiego
    było ok, tym, które o pijanym Kwachu napisało na 9 stronie małym druczkiem,
    tym, które o taśmach Oleksego napisała na 8 stronie małym druczkiem, tym, które
    nie pisało w głównym wydaniu o skandalicznych praktykach HGW w Warszawie, nie
    napisało o fatalnych błędach merytorycznych w ostatnim spocie PO, tym, które na
    każdą próbę walki o zwiększenie roli Polski na arenie międzynarodowej reaguje
    histerycznie i niczym Chirac każe siedzieć cicho. Co znaczy normalna nie
    państwowa telewizja ? Może to TVN gdzie Milan Subotic odpowiada za treść
    programów, a może Polsat, gdzie Tomasz Lis prowadzi nabardziej obiektywny schow
    i zadaje pytania w stylu pierwszego referendum 3 x tak ? Słyszałem co mówią
    prokuratorzy w sprawie Blidy, a właście w sprawie śląskiej mafii węglowej. tym
    się właśnie różnimy, dla ciebie to są ostatnie wojaże w Brukselii, a dla mnie
    walka o naszą rację stanu, niezależnie od tego który rząd ją prowadzi. A teraz
    o konkretach, znajdź jeden przykład polityka z zagranicy, a najlepiej byłego
    ministra spraw zagranicznych, który krytykuje swój kraj na arenie
    międzynarodowej, czekam z utęsknieniem. Wtedy zobaczymy, kto się ośmiesza.
    Podpowiem, żeby mimo wszystko nie szukać w wolnej prasie na Jamajce.
    Skoncentruj się na oneice lub w gazetach, albo poszukaj w normalnej nie
    państwowej telewizji.
  • librys 08.07.07, 08:09
    To ty znajdź chodź jednego ministra spraw zagranicznych, który pracował w maglu
    (może być z Jamajki). Jeżeli uważasz, że to co podaje pisowska telewizja jest
    bardziej obiektywne od tego co widzimy w TVN i Polsacie to nie mamy o czym
    rozmawiać. Żyj sobie w nieświadomości. Dzięki tym mediom i nielubianej przez
    pisowców Gazecie Wyborczej nie wszystko się da schować pod dywan. Ciesz się z
    dworca w Włoszczowej i innych podobnych sukcesów tego rządu.
  • marek287 08.07.07, 11:05
    Tu jest właśnie problem, coś tam słyszłaeś, coś tam przeczytałeś, coś tam
    wiesz, ale konkretów żadnych nie chcesz podać. Przykro mi, że nie sznujesz
    poglądów innych, bo mimo różnic zawsze jest o czym rozmawiać, najlepiej przy
    tym posługując się konkretnymi przykładami.To, że tobie bardziej podoba się
    Polsat i TVN to twoja osobista sprawa, uważam, że trzeba poznać kilka źródeł,
    by wyrobić sobie opinię, więc nie mów mi o życiu w nieświadomości. Napisałem
    konkrety właśnie o chowaniu spraw pod dywan w GW, dlaczego na ten temat nic nie
    masz do powiedzenia. To były konkretne przykłady. Nie wiem czy się mam cieszyć
    z dworca we Włoszczowej, choć ci w Świętokrzyskim się pewnie cieszą. Wolę
    cieszyć się ze spadającego bezrobocia i wzrostu gospodarczego.
  • librys 08.07.07, 11:38
    W tym sęk, że ja znam też pisma ultraprawicowe i widzę, że ty z tamtąd
    ciągniesz swoje teksty. W takim np. Naszym Dzienniku kilkaset razy powtarza się
    te same newsy z przed 10 lat jak Kwaśniewski w Charkowie, jakie to przestępstwo
    związane z jego wykształceniem itd. Zapominając o tym co się dzieje teraz i
    niedawno (poczytaj nasze forum nie będę się powtarzał o przestępcach z tej
    koalicji, kłamaniu co do wieku przez aktualną prezydentową itd.). To wszystko
    najbardziej odrzuca mnie od tych "mediów" ich język: prezio, drinker, zatoka
    czerwonych świń, Jolanta polisa itd.
    Za to ze strony władz mamy nieustanny festiwal kłamstw, obłudy, bezprawia. Łżą
    wszyscy oficjele od góry do dołu – od sprawy takiej tragedii, jak z p. Blidą,
    przez likwidację WSI, aż po rzekome sukcesy zagraniczne. Tragedia!

• marek287 08.07.07, 12:07
    Cóż za styl "ciągnąć teksty", nie wiem czy dam radę wznieść się na takie wyżyny
    jak ty, ale spróbuje. Jeśli chodzi o język, to albo nie wiesz o czym piszesz,
    albo ordynarnie i bezczelnie kłamiesz. Określenia typu "prezio" funkcjonowały w
    języku SLD i środowisk z nim związanych, a wyszło to podczas obrad komisji
    śledczej. "Zatoka czerwonych świń" to określenie funkcjonujące w potocznym
    języku Warszawiaków, którzy tak nazywali osiedla w których mieszkali wysoko
    postawieni członkowie partii. Najpierw trochę podstaw, a potem dyskutuj. jeśli
    chodzi o kłamstwo prezydentowej w sprawie wieku, to rzeczywiście skandal, dla
    ciebie na pewno większy niż to jak "Jola" prezysięgała, że Oluś ma magistra bo
    pamięta imprezę po jego magisterce. To jest właśnie różnica, obecnej władzy też
    przytrafiają się wpadki, ale możemy co najwyżej się śmiać z reklamówki, albo
    niskiego wzrostu.
    Piosząc zdania typu - ze strony władz mamy nieustanny festiwal kłamstw, obłudy,
    bezprawia - jak zwykle nie podajesz żadnego przykładu. Łżą wszyscy oficjele od
    góry do dołu - no więc przykład szczebel, po szczeblu od góry do dołu. Ostatni
    raz proszę cię o skomentowanie zamiatania pod dywan spraw przez GW i niektóre
    media i nie odpowiadaj w stylu, a u was murzynów biją bo uznam, że mam do
    czynienia ze szczeniakiem, który nie ma własnego zdania i potrafi cytować tylko
    banały i ogólniki, obrażając wszystkich na około.
  • neologin 01.08.07, 17:23
    Adam Michnik siedział latami w więzieniu, był bity i poniżany, uważany przez
    komunę za wroga publicznego nr 1. Pamiętam dokładnie, że nazwiska Kuroń i
    Michnik to były synonimy bandytyzmu i zdrady PRL-u. Dlatego też ma On prawo do
    krytyki każdego rządu i jako opozycjonista z czasów, kiedy odwaga nie była tak
    tania jak teraz i dlatego, że jest dziennikarzem.
  • j.laskowice 08.09.07, 13:35
    Dobrze, że mamy wolne media. Oprócz GW polecam polskiego Newsweek'a,
    który zdystansował do niedawna popularny Wprost. Polecam.
  • jasfinks 08.09.07, 18:18
    j.laskowice napisał:

> Dobrze, że mamy wolne media. Oprócz GW polecam polskiego Newsweek'a,
    > który zdystansował do niedawna popularny Wprost. Polecam.<

No to już wiem czego NIE CZYTAĆ...; )
  • mono80 23.10.07, 23:00
    Cytat Gadomskiego z GW na temat Semki

"Semka martwi się (jak zwykle) czy "Tusk ulegnie presji >>Gazety
    Wyborczej<<.Ja się nie martwię, bo wiem, że ulegnie. Jak to miło
    pracować w gazecie, która od lat steruje wszystkimi rządami oraz
    mediami."

--
    "Prawda jest taka, że cały kapitalizm polityczny stworzył
    Kwaśniewski. Ch...
    skończony, oszust i krętacz."
    Józef Oleksy
  • poodzian 24.10.07, 08:15
    Jak Kaczory ulegali presji Rydzyka i radiu Maryja to nie było
    problemu. Tusk ma swój rozum i co ważniejsze długą ławkę fachowców.
    W Pisie ich nie było dlatego przegrali.
    --
  • heymdall 24.10.07, 10:42
    podaj chociaż JEDNĄ ustawę stworzoną lub JEDNĄ ustawę zablokowaną z inicjatywy
    rydzyka ..
    --
    .. nie śmiejmy się już z poodziana: nieumiejętność prawidłowej oceny
    rzeczywistości i odróżnienia jej od swoich rojeń to raczej jego osobista tragedia ..
  • petit7 26.02.08, 21:28
    Ostatnio dużo czytałem innych dzienników i utwierdziłem się, że GW
    jest najlepsza.
    --
  • mono80 26.02.08, 21:40
    przecież to już od dawna wiadomo,że GóWniana jest najlepsza w manipulacji tak
    jak WSI24, a ty to dopiero odkryłeś, trzeba było wyskoczyć i krzyczeć
    "EUREKA,EUREKA"
    --
    "Prawda jest taka, że cały kapitalizm polityczny stworzył Kwaśniewski. Ch...
    skończony, oszust i krętacz."
    Józef Oleksy
  • petit7 27.02.08, 12:24
    W manipulacji najlepszy był PiS. Ciekawe wątki poruszył ostatnio Dochnal.
    --
  • poodzian 11.03.08, 07:20
    wiadomosci.onet.pl/1708129,327,item.html
    Rzeczpospolita nie chciała opublikować artykułu o księżach pedofilach.
    --
  • neologin 07.09.08, 09:54
    Od pewnego czasu codziennie mam dostęp do trzech głównych polskich
    dzienników: Rzaczpospolitej, Dziennkia i Gazety Wyborczej.
    Zdecydowanie najciekawsza i najchętniej czytana jest Gazeta
    Wyborcza. Poprawił się również Dziennik, który nie kopiuje już na
    siłę Gazety Wyborczej, a na jego łamachach od niedawna piszą nowi
    dziennikarze (np. Jan Rokita). Jeśli chodzi o Rzeczpospolitą to jest
    zdecydowanie najgorsza, nieciekawe artykuły, mnie się nie podoba i
    mi nie odpowiada.
  • jasfinks 07.09.08, 11:21
    Widzę że ulubionymi waszymi czerwonych gazetami i stacjami telewizyjnymi są akurat te gdzie odkryto działających agentów SB...
    I nie mówcie mi że to był przypadek, bo nawet po upublicznieniu tych faktów dalej tam mieli zapewnione ciepłe kąciki...
    Napiszcie(bo ja "tego" nie czytam ani nie oglądam),co tam porabiają teraz tacy "zasłużeni towarzysze" jak Maleszka czy Subotić? Mają jakieś nowe pseudonimy pod którymi dalej wybielają swoich towarzyszy i szefów czerwonej mafii i wmawiają nam że ci bandyci byli "ludżmi honoru"?
    --
    PO najprawdopodobniej skończy tak jak wszystkie ruchy, które spaja jedynie cynizm, hipokryzja i konformizm...

Stefan Niesiołowski - 2001 r.
  • neologin 07.09.08, 13:56
    Gazeta Wyborcza to nie dwóch czy trzech dziennikarzy. Tam ich pracuje setki i
    zajmują się różnymi problemami, nie tylko polityką. Mi ta gazeta odpowiada.
    Warto zaznaczyć, ze jest najtańsza z dzienników.
  • j.laskowice 04.10.08, 21:12
    Wbrez temu co piszą na tym forum przeciwnicy tej gazety, uważam, że
    jest coraz lepsza. Poruszane problemy to nie tylko bieżąca polityka.
    Ta gazeta nie ma sobie równych jeśli chodzi o dzienniki. Nie bez
    znaczenia jest też to, że kosztuje naprawdę niewiele. Polecam, bo
    warto.
  • www88www 07.09.08, 16:06
    Kiedy miałam szczeniaczka w domu i uczyłam go czystości "na gazetę" najlepiej
    sprawdzała się Wyborcza, Rzeczpospolita i Autogiełda Dolnośląska wink)
  • panjarekp 07.09.08, 18:50
    Dobrze, że są prywatne media. Pamiętam jak były tylko rządowe gazety
    i państwowe telewizje i radia. Teraz jest lepiej mamy wybór i możemy
    skonfrontować informacje. Doceńcie to.
  • mooreland 08.09.08, 08:46
    Zwracam uwage ze prawie wszyskie "afery" odkryte przez Wyborcza
    okazaly sie fikcja. Lacznie z afera rozporkowa. Teraz Pani Aneta
    stanie przed sadem za skladanie falszywych zeznan. Wborcza natomiast
    skrzetnie przemilcza fakt ogolnie znany podkupywania poslow przez
    PO. Teraz wedlug tego brukowca jest w Polsce wszystko w porzadku.
    Rzad Tuska jest tym jedynym, wspanialym, kochanym, cudownym itd. Juz
    puka do nas druga Irlandia! I tak trzymac!
  • djmixer1 09.09.08, 13:35
    Za 1,50 dużo ciekawych informacji. Ciekawe dodatki, reportaże.
    --
    Rada dla forumowiczów: uważajcie na heymdala i jasfinksa, są to osobnicy, którzy
    błądzą w otaczającym ich świecie...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka