Dodaj do ulubionych

perfumy dla 27 letniej chlopaka

07.04.13, 14:16
witam ;) mam problem ,nie wiem ,jakie perfumy kupic mojemu chlopakowi , jest elegancki, i lubi ostre zapachy, polecicie cos? nie jestesm yze soba na tyle dlugo , by wiedziec,jakich perfum uzywac;)
Edytor zaawansowany
  • viivii 12.04.13, 00:08
    Po pierwsze gratuluję wybranka! :) Rozumiem, że to ten, którego profil tu wysłałaś. Widać, że to „ciekawa osobowość”. Z tego co bym zaproponowała Tobie to na pewno:

Eight & Bob - czyli perfumy samego J.F. Kennedyego - może nie są zbyt mocne i intensywne, ale bardzo podobają się eleganckim i gustownym mężczyznom. Są pełne klasy, elegancji i nieprzemijającego szyku. Warto się z nimi zapoznać, tym bardziej, że jak mówisz jest on wytwornym facetem!

HISTOIRES DE PARFUMS Tubereuse 3 Animale - zapach bardzo intensywny, ale za to zniewalający przez tuberozę która jest tu bardzo uwodzicielska. Doda mu „pazura” i trochę dzikości.

Amouage Gold Man - kolejny zniewalający zapach bogactwa i luksusu. Bardzo elegancki, ale też bardzo wyrazisty. Utrzymuje się bardzo długo i czuje go nie tylko osoba nosząca, ale też i całe jego otoczenie.

Naomi Goodsir Bois d’Ascese oraz Cuir Velours - tu wybrałam 2 trochę różne propozycje które są intensywne ale dla odważnych facetów którzy nie boją się eksperymentować z zapachem. Cuir Velours to zapach skóry która jest bardzo kadzidlana. Natomiast Bois d’Ascese to zapach prawdziwego mafiosa - choć jego początek może zmylić bo jest kadzidlany - ale szybko ustępuje zapachowi cygar z Hawany i whiskey. Oba zapachy bardzo długo się utrzymują.

Na razie tyle przychodzi mi do głowy. Daj znać jak coś wybierzesz! :) A jak nie to będziemy szukać dalej :)
  • viivii 12.04.13, 00:27
    Teraz przypomniałam sobie o jeszcze 3 zapachach:

HISTOIRES DE PARFUMS Veni - to nowa propozycja - całkowicie przejmujący zapach dla prawdziwych elegantów! Długo się utrzymuje i pachnie niesamowicie męsko.

BOND NO. 9 New York Oud - zupełnie nowe i nietypowe połączenie, które zaskakuje ale tylko pozytywnie! ;) Zapach bardzo męski, choć trochę nietypowy.

Idole de Lubin - zapach odważny i wyrazisty. Dla odważnych i pewnych siebie mężczyzn. Najbardziej egzotyczna nuta z wszystkich tu zaprezentowanych.

Na razie tyle! Teraz musisz przetestować i wybrać! :) Daj znać co wybrałaś :)
  • ewciora 04.05.13, 19:31
    moj facet od dwoch lat tylko uzywa paco rabanne 1 million i poki co nie ma zamiaru zmieniac polecam fajny zapach
    --
    Jedyny taki program spoleczno-gospodarczy w Polsce Trusted Trader Polska/
    Przystap do Trusted Trader Poland i wyroznij sie z tlumu...
  • ania250317 09.10.17, 11:24
    Moim zdaniem warto zwrócić uwagę na takie zapachy jak: Giorgio Armani - Code (Black), Chanel - Egoiste Platinium oraz Paco Rabanne - XS Black. Te oraz wiele innych znaleźć można na zapachowiec.pl. Kupuję tam perfumy na siebie i chłopaka i jesteśmy bardzo zadowoleni. Perfumy są trwałe, ładnie pachną i są w świetnej cenie ;)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka