Dodaj do ulubionych

szkolenie psa kraków

07.10.05, 11:39
chciałabym przeszkolić psa w krakowie, ale mieszkam tu od niedawna i nie wiem
gdzie robią to obrze. proszę o informacje pozytywne i negatywne
Edytor zaawansowany
  • arcus_caelestis 07.10.05, 15:27
    swojego astka szkoliłam w ovari - efekty bardzo dobre i szybko widoczne. Szkolą
    technika behawioralną, nieduza grupa 6 do 8 psów na zajęciach jest 2 do 4
    szkoleniowców. Fajne wykłady dla właścicieli na temat agresji i rozwiązywania
    problemów z psiakami. Polecam zacząć jak najwczesniej . My zaczeliśmy w wieku 4
    miesięcy. Oto namiary alteri.ipon.pl/ Co do szkolenia tradycyjnego to
    najlepsza w Krakowie jest szkoła która ma zajęcia na błoniach ale namiarów na
    nich nie mam ( zniecheciły nas kolczatki a także fakt że nie mają programu
    wczesnego szkolenia szczeniąt)
  • englishwoman 07.10.05, 15:41
    dzięki :) właśnie rozważam Ovari, Hitt Dog(to na błoniach) i K9.
  • baskarek 11.10.05, 13:47
    Polecam Błonia, Jacek Lewkowicz, który to prowadzi jest rewelacyjny!
    Szkoliłam tam sukę bernardyna, potem pomógł mi w krytycznej sytuacji, kiedy
    wzięłam od znajomych dorosłego chłopczyka-też bernardyna i on bardzo nieładnie
    traktował moją sukę. Przyjechał Jacek, zrobił sztuczkę nie używając przemocy, i
    od tej pory psy się uwielbiają, a suka jest traktowana przez psa jak królowa.
    Dodam, że psy są tam szkolone na łańcuszkach zaciskowych, a nie w kolczatkach.
    oto namiar: 601 40 59 31.
    Polecam, Baskarek.
  • englishwoman 12.10.05, 10:25
    dzięki:) i czekam na więcej
  • anna377 18.03.16, 16:14
    swojego psa szkoliłam w szkole psi-ekspert.pl/ Sonii Maciuszek behawiorystki zwierzęcej. Treserka ma indywidualne podejście do każdego pieska i stosuję metody pozytywne.
  • figaro17 06.07.16, 14:16
    Witam,
    ja mam bardzo dobre zdanie o szkole dla psów ze Skawiny k. Krakowa. Szkoła Beethoven, prowadzi Pani Kamila Zawojak. Podejście bardzo pozytywne, duzo dodatkowych przydatnych informacji dla przeciętnego właściciela, a i psy jak zaczarowane. Dużo socjalizacji i nauki podstawowego posłuszeństwa. Pozdrowienia dla Pani Kamili!! Figaro:)
  • dorotaa123 17.05.17, 14:38
    Polecam szkolenia psi-ekspert.pl. Szkolenia prowadzi certyfikowana behawiorystka COAPE. Ostatnio byłyśmy z moją labladorką na szkoleniu Fit DOG. Zajęcia odbywają się na placu z przeszkodami i basenem. Dodatkowo kurs obejmuje 2 spotkania w terenie. Polecam kurs :)
  • katarzyna.pokosinska 17.10.18, 10:36
    Ja co prawda szkoliłam psa we Wrocławiu, ale chciałam dać wskazówkę wszystkim osobom, które widzą, że psiak denerwuje się, gdy przebywa w hałasie. Specjalna obrożna firmy www.adaptil.com/pl powoduje, że zwierzaj jest cały czas spokojny, a nadmiar bodźców z zewnątrz nie wywołuje u niego nadmiernego stresu.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.