Dodaj do ulubionych

Jakie macie zdanie na temat tej marki odzieżowej ?

17.04.13, 01:50
Jest nowa marka Red is Bad. Generalnie jest to polska odzież patriotyczna ale mają fajne koszulki. Inne się chowają . Nie wiem skąd mają takie dobre materiały. Szkoda, że nie są to materiały oddychające ale wtedy chyba cena byłaby dość wysoka.Wysokiej jakości koszulki patriotyczne. Bardzo mi się podoba to, że są miłe w dotyku, są komfortowe. Trochę cena mnie odstrasza ale generalnie takie są dziś ceny koszulek. Koszulkę dostałem na urodziny. Smycz wysłali mi gratis, więc poprzednią oddałem komuś a tą używam do kluczy. www.redisbad.pl/produkt/smycz-red-is-bad
Edytor zaawansowany
  • 14.05.13, 15:19
    Ja mam dobre zdaniem lubie kupować u alergowicza mag1ik allegro.pl/reebok-komplet-bluza-i-spodnie-meski-rozpinany-164-i3243167986.html
    --
    stylowi.pl/kategoria/Slub-i-inne-wydarzenia - moja ulubiona kategoria.
  • 21.07.13, 20:58
    no fajne ;)
  • 08.01.15, 18:37
    hahaha, fajne - o ile je dostaniesz, i o ile dostaniesz to co zamawiałeś. Bałagan niesamowity - komedia.
  • 26.11.13, 14:21
    Ciekawe te ubrania, nadruki dobre jakości, a przede wszystkim ładne, podoba mi się to, ale wiadomo, lepiej swoje poglądy polityczne zachować dla siebie.
  • 20.12.14, 19:47
    Jeśli w końcu mi prześla koszulkę, to może się przekonam... Na razie jestem bardzo rozczarowana - dwa tygodnie czekam, dodzwonić się nie mogę, na maile też nie odpowiadaja. Niesamowite, że w dzisiejszych czasach sklepy internetowe jeszcze sobie pozwalaja na takie traktowanie klienta. Kasę wzieli, a towaru nie widać. Więcej tam nie zamówię. Zdecydowanie nie polecam. Sa inne sklepy z równie fajnymi koszulkami.
  • 08.01.15, 18:39
    Mnie też potraktowali okropnie, wysłali z opóźnieniem i nie to co trzeba - teraz chowają głowę w piasek. Nie odpowiadają na e-maile, nie odbierają telefonów - czekam od świąt na wyjaśnienie sprawy. Żenada.
  • 19.03.16, 12:02
    Masz rację. Teraz generalnie Red is Bad odchodzi od che, keepów, stoliczków i betterów więc będzie bardziej patriotycznie.
  • 08.01.15, 18:36
    Mam opinię negatywną - wysłali nie to co trzeba, ZERO odpowiedzialności. Brak kontaktu - telefonicznie oraz na e-mail. Tak nie postępuje się w XXI wieku, nie wiem czy śmiać się, czy płakać... Dodatkowo ceny skaczą - co rusz inne. Nie mam do nich zaufania... NIE POLECAM!!!
  • 28.10.15, 13:53
    Widzisz tak to już jest wczoraj organizacje neonazistowskie w Polscd(zresztą jak Polak może być nazistą to paradoks jest)typu blood and honour sprzedawały płyty koszulki naszywki o tematyce i symbolice nazistowskiej a dzisiaj pseudo patrioci nacjonalistyczną bo nie ma nic złego w koszule biało czerwonej lecz kiedy kupuje ją gamoń nacjonał to już wiadomo o co chodzi i kto najczęściej jest i odiorcą takich szmat.W latach 90 nikt z agresywnymi faszystami się nie patyczkował dzisiaj tego brakuje ci ludzie z żałosnymi poglądami reprezentowali swoje kompleksy po prostu wstyd było być faszyzującym narodowcem.Nazistowskie sklepy z Polski były nastawione tylko na KASĘ i miały w d..ie swoich odbiorców i ich idee.Czytając blogi antyfaszystowskie można się dowiedzieć że faszyści w Polsce współpracujący już z Policją po jakiejś afarze dalej handlowali pompatycznymi ideami na koszulkach w tym samym czasie sprzedając na Policję kumpli od tych idei.Nieprzeszkadzało im to wcaleJak będzie z tymi red is bad nietrudno się domyślić co za grupy ludzi to tworzy i głównie dla kogo dla nich sierp i młot to symbol zła ale zadzwoń do nich że chcesz antyfaszystowską koszulkę z przekreślonym krzyżem celtyckim to już Tobie jens nie zrobią he he Czerwone jest Złe ale już Brunatne jezt Dobre he be hipokryzja.Jak widzę po Twoim poście to tylko kelejny biznes młodych pseudo patriotów albo cwaniaków bardziej chcących zarobić a jak zarobią to olewają ludzi jak Ciebie
  • 23.10.16, 19:27
    malka331 napisał(a):

> Mam opinię negatywną - wysłali nie to co trzeba, ZERO odpowiedzialności. Brak k
    > ontaktu - telefonicznie oraz na e-mail. Tak nie postępuje się w XXI wieku, nie
    > wiem czy śmiać się, czy płakać... Dodatkowo ceny skaczą - co rusz inne. Nie mam
    > do nich zaufania... NIE POLECAM!!!

może spróbuj na innej stronie z ich ubraniami, tak się czasem zdarza ;) myślę, że tutaj masz pewność dobrej obsługi i wysyłki www.militaria.pl/szukaj.xml?mode=0&search-clause=red+is+bad

rafalskrzynka napisał(a):

> Nawet nie myślałem o takiej koszulce wcześniej - ale kiedy zobaczyłem ten wzór unirepatria.pl/produkt/husarz-elitarna-kawaleria-biala/ - nie mogłem się oprzeć. Grafika piękna i super jakość materiału i wykończeń.

to prawda, wzór jest świetny, a widziałeś koszulki termoaktywe typu www.militaria.pl/surge_polonia/koszulka_termoaktywna_surge_polonia_mech_herb_k_r_p44585.xml?cat=1851? myślę, że te grafiki są genialne.

magda11998844 napisał(a):

> Mój facet ma bluzę mundurową Żołnierzy Wyklętych kupił tutaj: ligapatriotow.pl/, cena nie odstrasza, tak jak w przypadku innych podobnych marek, a jakość na najwyższym poziomie. Co do tego co sądzę, to przede wszystkim trzeba nosząc takie bluzy umieć się godnie zachować. Mój facet ma to samo zdanie, nie łazi w tym na piwo z kolegmi itd. Trzeba szanować Bohaterów i pamięć o nich.

Każdy powód jest dobry aby pokazać swój szacunek do Ojczyzny, można też poprzez strój. Marka RiS jest super, ładne wzory i dobre wykonanie , mój narzeczony chodzi w ich ubraniach, a ja mam od nich czapkę zimową, bo warto wiedzieć, że mają nie tylko koszulki.
  • 28.10.16, 16:47
    rabarbar.a napisała:
    > może spróbuj na innej stronie z ich ubraniami, tak się czasem zdarza ;) myślę, że tutaj masz pewność dobrej obsługi i wysyłki
    rel="nofollow">www.militaria.pl/szukaj.xml?mode=0&search-clause=red+is+bad
    Ogólnie ten sklep cieszy się dobrą opinią i ja już zamawiałem tam ciuchy i zawsze przychodziły o czasie, a jak ktos woli nie ryzykować to mozna się przejść do nich do sklepu stacjjonarnego i już
    rabarbar.a napisała:
    > to prawda, wzór jest świetny, a widziałeś koszulki termoaktywe typu rel="nofollow">www.militaria.pl/surge_polonia/koszulka_termoaktywna_surge_polonia_mech_herb_k_r_p44585.xml?cat=1851? myślę, że
    te grafiki są genialne.
    Genialne są to fakt, ale przede wszystkim się nie spierają, a to również jest bardzo ważne, bo jednak trzeba troche zapłacić za produkt
    rabarbar.a napisała:
    > Każdy powód jest dobry aby pokazać swój szacunek do Ojczyzny, można też poprzez
    > strój. Marka RiS jest super, ładne wzory i dobre wykonanie , mój narzeczony ch
    > odzi w ich ubraniach, a ja mam od nich czapkę zimową, bo warto wiedzieć, że maj
    > ą nie tylko koszulki.
    Ja mam nerkę z tej firmy, bo jakoś koszulki wolę od surge kupować, bardziej mi się podobają nadruki
  • 28.10.15, 13:36
    Te dzieciaki to wolscy patrioci tacy którzy pod płaszczykiem patriotyzmu chcą przemycić ideologię nacjonalistyczną.Tutaj próbują od szmat tak postępowali faszyści i neonaziści w Europie np narka thor steinar jest uważana za nazistowską i w niektórych krajach zbanowana za przemycanie nazistowskich symboli w ubrania.Marka polska r i b promuje niby patriotyzm biel i czerwień ale to takie słodkie pierdzenie dla prostych ciemniaczków.Poczytaj blogi antyfaszystowskie jak Antifa, Blog lukrecja sugar czy inne a dowiesz się kto bardzo lubi nosić tego pokroju szmaty red is bad i pamiętaj socjalizm nie był idealny tyle że te dzisiejsze gimbusy czy pseodo oświe one pseudo patriotyzmem studenciny co tak słodko pudrują faszystowskie ciągotki pięknymi patriotycznymi hasełkami uczą się leczą,załatwiają sprawt urzędowe w budynkach powstałych za socjalizmu...a ideologia nacjonalistyczna zamordowała miliony Polaków i to zawsze się kończy źle tyle z historii
  • 06.11.15, 12:39
    Nawet nie myślałem o takiej koszulce wcześniej - ale kiedy zobaczyłem ten wzór unirepatria.pl/produkt/husarz-elitarna-kawaleria-biala/ - nie mogłem się oprzeć. Grafika piękna i super jakość materiału i wykończeń.
  • 28.12.15, 15:50
    Ja znam tę firmę i lubię ją. Polecam też firmę www.rabarbar.bialcon.pl . Polska marka, produkują bardziej formalne ubrania od RIB, a też takie trochę folkowe, trochę patriotyczne.
  • 12.02.16, 14:50
    Rabarbar Tak ...BIALCON -NIE, NIE tandeta i impertynęcka obsługa reklamacji. Kupiłam czarny płaszcz, który po 2 miesiącach noszenia zrobiła się mechaty jakby miał 3 lata, odpisali mi że to pilingowanie materiału w normie o jakimś tam numerze!! bezczelność płaszcz popękał pod pachami od strony wewnętrznej, poprostu tandetna podszewka - nawet nie było wzmianki w odpowiedzi. NIe polecam jakość jak z ruskiego bazaru.
  • 24.09.16, 18:45
    Tum Cię czekał z mokrą ścierką! Red is Bad nie sprzedaje i nigdy nie sprzedawał płaszczy. Ostatnio pojawiły się kurtki emki, ale to już po napisaniu posta o płaszczu.
    Nie wiem, jak u nich z wysyłką, zawsze kupuję osobiście, ale na jakość wyrobów złego słowa nie dam powiedzieć. Dobrze znoszą nawet traktowanie niezgodne z instrukcją - napisane prać ręcznie, a mnie się zdarzało bluzy i koszulki prać w pralce i ani materiałowi nie szkodzi, ani nadrukom.
    Solidne, wygodne, porządnie wykończone. Nawet moja siedmioletnia córka ani koszulce, ani bluzie z Misiem Wojtkiem nie dała rady. A testowała dogłębnie.

--
    Po co komu latarnia morska na kółkach?
  • 24.09.16, 18:48
    ...że to z płaszczem to inna firma.
    Fragment dotyczący RiB pozostaje w mocy. Ale na nich też mogę zamarudzić: że już dawno obiecywali wprowadzić do oferty krawaty i ciągle nie ma. W pewnym wieku człowiek nie wszędzie może pójść w bluzie, a zwłaszcza t-shircie.

--
    Umarł Tenkraj, niech żyje Polska!
  • 27.10.16, 17:09
    Jak by miały wyglądać te ich krawaty? Z orzełkami i symbolem Polski Walczącej?
  • 02.03.16, 00:02
    Mój facet ma bluzę mundurową Żołnierzy Wyklętych kupił tutaj: ligapatriotow.pl/, cena nie odstrasza, tak jak w przypadku innych podobnych marek, a jakość na najwyższym poziomie. Co do tego co sądzę, to przede wszystkim trzeba nosząc takie bluzy umieć się godnie zachować. Mój facet ma to samo zdanie, nie łazi w tym na piwo z kolegmi itd. Trzeba szanować Bohaterów i pamięć o nich.
  • 07.03.16, 14:22
    Dobra marka, jednak ja przestawiłem się na bluzy i koszulki od Ligi Patriotów, bardzo dobra jakość i niższe ceny.
    ligapatriotow.pl/13-bluzy-patriotyczne

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.