Dodaj do ulubionych

Modne ciuchy

29.11.13, 17:51
mkfashiondream.na.allegro.pl/
Edytor zaawansowany
  • lucia29 06.12.13, 11:57
    mój ulubiony sklep :))))
    sklep.vissavi.pl/index.php?id_category=23&controller=category
  • dorota2716 23.01.14, 21:27
    A mój ulubiony sklep to: modneciuchy.sklep.pl :-) fajne ciuchy, niska cena :-)
  • agrafka1977 04.02.14, 12:54
    Witam serdecznie,
    Ja polecam sklep www.WalkOnVogue.com

W ofercie znajdziecie unikatowe pojedyncze egzemplarze sukienek znanych marek, jak również niezwykle zmysłowe i kobiece ubrania z katalogu Victoria's Secret.

sukienki wieczorowe: walkonvogue.com/sukienki-Victorias-Secret?product_id=108

sukienki zwiewne jedwabne: walkonvogue.com/sukienki-Victorias-Secret?product_id=230

seksowne: walkonvogue.com/sukienki-Victorias-Secret?product_id=71

koronkowe: walkonvogue.com/sukienki-Victorias-Secret?product_id=158

letnie/plażowe: walkonvogue.com/sukienki-Victorias-Secret?product_id=207

do biura/pracy/ biznesowe spotkania: walkonvogue.com/sukienki-Victorias-Secret?product_id=72

koktajlowe: walkonvogue.com/sukienki-Victorias-Secret?product_id=114

sklep ma swój showroom w Warszawie - w którym sukienki można obejrzeć
  • aniakam32 21.03.14, 10:17
    Ja jeszcze znam sklep www.vintageladies.pl/ z odzieżowe w styl vintage. Akurat całkiem fajne ubrania, bo zawsze trochę iny styl niż to co w popularnych sieciach.
  • mamanikodema88 20.07.15, 17:15
    ja tam bardzo lubię i polecam sklep Depare. Dawno w jednym miejscu nie znalazłam takiego wyboru sukienek na przeróżniejsze okazje ( www.depare.pl)
  • kasika82 09.06.17, 08:36
    Witam
    Ja polecam sklep www.samestyle.pl
    Niskie ceny, materiały polskiego producenta z certyfikatami, szybka wysyłka.
    Można również zakupić w komplecie i mieć identyczną sukienkę jak córeczka.
    Mam już dwa komplety, jestem bardzo zadowolona. Moja córeczka również bardzo się cieszy jak mama ma identyczna sukienkę jak mamusia.
  • czesalenia 23.01.18, 22:07
    jak sklep internetowy i szukam sukienki, to sibysi.pl/ nie zawodzi .
  • astarte13 30.01.18, 23:38
    Ja ostatnio szukając jakieś kiecki do pracy za rozsądne pieniądze natknęłam się na ten sklep wyspakobiet.com.pl . Jestem zadowolona z jakości i czasu wysyłki.
  • haniakrolik 20.02.18, 09:17
    Sama osobiście korzystam ze sklepu wyspakobiet.com.pl
    Wybór: OK
    Dostawa: 10 zł
    Czas dostawa: 1-2 dni - super szybko.
    Ceny: OK

Polecam
    Hania

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.