Dodaj do ulubionych

Modne ciuchy

29.11.13, 17:51
mkfashiondream.na.allegro.pl/
Edytor zaawansowany
  • 06.12.13, 11:57
    mój ulubiony sklep :))))
    sklep.vissavi.pl/index.php?id_category=23&controller=category
  • 23.01.14, 21:27
    A mój ulubiony sklep to: modneciuchy.sklep.pl :-) fajne ciuchy, niska cena :-)
  • 04.02.14, 12:54
    Witam serdecznie,
    Ja polecam sklep www.WalkOnVogue.com

W ofercie znajdziecie unikatowe pojedyncze egzemplarze sukienek znanych marek, jak również niezwykle zmysłowe i kobiece ubrania z katalogu Victoria's Secret.

sukienki wieczorowe: walkonvogue.com/sukienki-Victorias-Secret?product_id=108

sukienki zwiewne jedwabne: walkonvogue.com/sukienki-Victorias-Secret?product_id=230

seksowne: walkonvogue.com/sukienki-Victorias-Secret?product_id=71

koronkowe: walkonvogue.com/sukienki-Victorias-Secret?product_id=158

letnie/plażowe: walkonvogue.com/sukienki-Victorias-Secret?product_id=207

do biura/pracy/ biznesowe spotkania: walkonvogue.com/sukienki-Victorias-Secret?product_id=72

koktajlowe: walkonvogue.com/sukienki-Victorias-Secret?product_id=114

sklep ma swój showroom w Warszawie - w którym sukienki można obejrzeć
  • 21.03.14, 10:17
    Ja jeszcze znam sklep www.vintageladies.pl/ z odzieżowe w styl vintage. Akurat całkiem fajne ubrania, bo zawsze trochę iny styl niż to co w popularnych sieciach.
  • 20.07.15, 17:15
    ja tam bardzo lubię i polecam sklep Depare. Dawno w jednym miejscu nie znalazłam takiego wyboru sukienek na przeróżniejsze okazje ( www.depare.pl)
  • 09.06.17, 08:36
    Witam
    Ja polecam sklep www.samestyle.pl
    Niskie ceny, materiały polskiego producenta z certyfikatami, szybka wysyłka.
    Można również zakupić w komplecie i mieć identyczną sukienkę jak córeczka.
    Mam już dwa komplety, jestem bardzo zadowolona. Moja córeczka również bardzo się cieszy jak mama ma identyczna sukienkę jak mamusia.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.