Dodaj do ulubionych

szukam dobrego opału

07.06.13, 22:06
Szukam dobrego ekogroszku. Ostatni dystrybutor i jego towar trochę mi podpadl. Szukam nowej marki. Tylko żeby dobrze się rozpalal i osiągal szybko temperaturę. Macie jakies namiary?
Edytor zaawansowany
  • janek9658 12.06.13, 21:33
    Polecam ten pakowany w workach - wysokoenergetyczny od tani opal. Można go składować w niedużych ilościach w podręcznym magazynie w kotłowni. Mam kocioł z podajnikiem – wcześniej tradycyjny. Teraz dostrzegam i doceniam róznice. Aktualnie jest czysto i obsługa kotła nie jest tak męcząca, angażująca. Wcześniej kilka razy w ciągu doby musiałaem pamietac o podkładaniu do kotła, zimą prawie o nim zapominam, a i tak jest ciepło.
  • alll-e-kh 17.06.13, 21:07
    Potwierdzam. Dobrze wzbogacony ekogroszek. Pali się w miarę dobrze . W okresie letnim mają sporo promocyjnych cen i karty rabatowe. Warto zalogować się na stronie sklepu taniopal.pl
  • juustina 25.11.14, 13:57
    Jeśli ktoś jest z Łodzi to mogę polecić skład opału Lesiak wegiellesiak.pl
  • sylwesterbb 08.02.16, 13:41
    Wybór opału jest dość trudny. Bo jeżeli zdecydujesz się na coś specyficznego to musisz zakupić do tego odpowiedni piec. Jak porówna się później ceny takich opałów, to zastanawiam się czy brykiet drzewny nie był by dobrym rozwiązaniem jeżeli chodzi o opał. Cena w końcu nie jest taka wysoka.
  • szymon29n 16.02.16, 09:32
    W dobry ekogroszek o wysokiej wartości opałowej który świetnie sie pali zaopatrzyć możesz sie w sklep.sambudrol.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.