Dodaj do ulubionych

Ogrzewanie w bloku, jak grzejecie? Doradźcie mi.

05.10.15, 09:54
Mieszkanie z założonymi podzielnikami ciepła na kaloryferach. Jak grzać by nie mieć dużych dopłat ? Tzn odkręcać po przyjściu z pracy ? Zakręcać na noc ? Czy zostawiać odkręcone cały czas np na połowę ? Mieszkanie 3 pok 52 m . Wiem, by nie wietrzyć przy odkręconych kaloryferach, nie suszyć prania, ale nie wiem jak grzać by mieć ciepło i nie mieć dużych dopłat. Będzie to moja pierwsza zima w tym mieszkaniu więc nie mam porównania.
Edytor zaawansowany
  • tomko00789 18.10.15, 16:43
    Chyba najlepiej jest utrzymywać stałą temperaturę. Przynajmniej ja taką taktykę przyjąłem w zeszłym roku i było ok
  • robertsds 16.10.17, 13:42
    Wiesz, jeśli nie chcesz grzać grzejnikami gdy na dworze nie będzie jeszcze srogiej zimy, a będziesz miała dość ciepło w mieszkaniu to jeśli Cię stać możesz zainwestować w klimatyzację. Montujesz w np. swoim pokoju i tam jest wtedy cieplej niż w innych pomieszczeniach w których akurat takiego ciepła nie potrzebujesz jak do snu :) Klima może trochę pogrzać a latem się znowu zwróci bo będzie chłodzić. Sam miałem taki dylemat. Mieszkanie około 45 m/2. Rzadko bywałem w mieszkaniu. A nim się ogrzało wszystko to już po pracy właściwie spałem. Klima działa automatycznie. Polecam Ci akurat tą z Bytomia gdzie mieszkam a mianowicie klimatyzacja bytom

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka