27.06.19, 14:37
Zakup np. węgla w internecie to dobry pomysł? A co jeśli towar mi nie będzie odpowiadał mogę go zwrocic?
Edytor zaawansowany
  • oktonau 03.07.19, 14:55
    Kupiłem tydzień temu po raz drugi węgiel sztygar w ich esklepie. Zostałem poinformowany ze jeśli węgiel nie będzie mi odpowidał moggo oddać w ciągu 14 dni bez podowania powodu zwrotu. Mało tego sami przyjadą iż abiorą na własny koszt. Ucziwa firma wysokiej jakosci węgiel. Osobiscie polecam a eko nie zmaierzam oczywiście oddawać :)
  • came0 17.07.19, 22:47
    Uczciwa firma to by była jakby dała 100 dni na zwrot jak zalano, a 14 - to tylko wymóg ustawowy, łaski nie robią! No a sory, kto z nas kupując węgiel leci od razu rzucić go do pieca by sprawdzić jak się pali? Ja nie. Najpierw kończę starą partię, później zaczynam nową. Najczęściej tak po około miesiącu od dostawy, więc 14 dni na zwrot poszło się ... Ale na to właśnie liczą wszystkie firmy wysyłkowe. (Nie chodzi mi tu tylko o węgiel, ale też np o ciuch. Dostajesz paczkę, potwierdź ja następnego dnia, przymierzasz jeszcze po dwóch, nie pasuje, musisz napisać, do sprzedawcy, że chcesz zwrócić, ale dzisiaj ie masz czasu, jutro zapomnisz, wreszcie siadasz do kompa - kurna 15 dzień od dostawy! Dlatego nie kupuję takich rzeczy przez internet. A węgiel trzeba zobaczyć i dotknąć, żeby wiedzieć, czy jest dobry)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.