Dodaj do ulubionych

A teraz pytanie o najlepszego fryzjera?

22.03.05, 11:48
Jest ktoś dobry, idący w nogę z modą itd. Do jakiego zakładu fryzjerskiego
najlepiej się udać?
Edytor zaawansowany
  • mati_77 22.03.05, 13:45
    O kurde i znowu ja mam odpowiedziec? Fakt ze moja milosc referuje mi co gdzie i
    jak najlepiej ale zaraz wyjde na jakiegos zniewiescialego kolesia. A fryzjerow u
    nas od cholery. Ale moze niech panie sie wypowiedza.
  • camillie 22.03.05, 18:57
    Naprzeciwko księgarni przy głównym akrzyżowaniu, wejscie z tyłu budynku od strony 1 Maja, nie pamietam nazwy :) Miłe młode dziewczyny, dokładne, dbające o klienta, proponują kawę, pytają czy suszarka nie za gorąca... nie trzeba sie niczego dopraszać, poświęcają całą uwagę - aż chce się iść. Polecam :)

Natomiast złe wrażenie mam po fryzjerze koło kina - tam nic się nie zmienilo od dwudziestu lat - opieszałość i olewanie klienta. I wciąż ścinają na "małpę" :))
    I minus za niedokładność i czesanie na łapu-capu w salonie w miejscu dawnych lodów gałkowych,na piętrze nad bankiem koło Pl. Juranda.

--
    moje forum :)
  • vishnja 22.03.05, 19:05
    o, widzę że jednak nie jest tak żle. Dzięki za odzew :) A byłaś może kiedyś u
    fryzjera naprzeciwko apteki lwowskiej?
  • camillie 22.03.05, 22:15
    nie byłam. jak jestem w Szczytnie to chodzę tylko przy księgarni. Kiedyś tam trafiłam, gdy już zwątpiłam, ze w Szczytnie może być dobry fryzjer.

--
    moje forum :)
  • vishnja 22.03.05, 19:03
    :) hej mati, spokojnie nie wyjdziesz na pewno na zniewieściałęgo kolesia.
    Przeiceż to świadczy o tym że słuchasz swoją kobietę, że przywiązeujęsz uwagę
    do tego co mówi, że pamiętasz o tym co Ci opowiada - to jest super!
    Więc nie wstydź się proszę i zdradź do kogo chodzi twoja luba, bo mało tu ludzi
    zagląda z tego co się zorientowałam :( i zanim doczekam się porady jak z tym
    ginekologiem, to można będzie osiwiać.
  • mati_77 24.03.05, 07:11
    Moja Mala jezdzi do Olsztyna. Tam ma swoja fryzjerke, wlasnie wczoraj zawiozlem
    ja tam. Ladnie ja sciela i uczesala, podoba mi sie.
  • markizza 23.03.05, 15:57
    Najwazniejsze zebys wiedziala czego dokladnie chcesz, druga polowa sukcesu jest
    bystra fryzjerka i nie chodzi tu o "idaca w noge z moda". Ja chodze do FIOKERA
    na ul. Polskiej i nie pamietam, zebym wysza niezadowolona.
    --
    lapie chwile ulotne

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka