Dodaj do ulubionych

Ubezpieczenie podróżne

25.06.13, 17:20
Może polecicie jakiś konkretny produkt lub sprawdzoną firmę, bo nie mogę się zdecydować... Ubezpieczenie ma obejmować KL, NNW, OC (również podczas wspinaczki na ferratach) oraz koszty poszukiwania i ratownictwa w górach. Sprawdziłam już kilka firm, ale ceny mają zaporowe sad
--
***Gwiazdki 2001*** - miejsce spotkań dla rodziców dwunastolatków
Austria - miejsce spotkań dla pasjonatów tego pięknego alpejskiego kraju
Obserwuj wątek
    • aaa961 Re: Ubezpieczenie podróżne 25.06.13, 19:42
      My zawsze ubezpieczamy się w Hestii. Przykładowo w tym roku - maksymalny wariant (rodzina 2+2, koszty leczenia do 300 tys. zł), OC, NNW, itp., na 22 dni wyszło nas niecałe 500zł. Fakt że nigdy nie skorzystaliśmy z tego ubezpieczenia w praktyce (i oby tak zostało) smile

Pzdr
    • magoska1 Re: Ubezpieczenie podróżne 29.06.13, 18:58
      Miałam w signal idunie - ale bez wspinaczki - za to ratownictwo górskie plus transport ło matko ale zwłok do polski juz tak.

za 3 osoby zapłaciłam jakieś 150 zł

Moja koleżanka ma firmę turystyczną i zajmuje się też ubezpieczeniami.
      • jusytka Re: Ubezpieczenie podróżne 29.06.13, 22:10
        Dzięki. Wspinaczka niestety znacząco podraża jakąkolwiek polisę (średnio 100%) (nie wszystkie polisy podróżne obejmują takie ryzyko), więc chyba wykupię dwie, na okres "niewspinaczkowy" i "wspinaczkowy" Nie będę się bowiem wspinać codziennie, muszę tylko rozsądnie to zaplanować. Podobnie zrobiłam z nartami zimą.

--
        • jusytka Re: Ubezpieczenie podróżne 16.11.13, 16:53
          Ja zdecydowałam się na Generali www.generalidirect.pl/ubezpieczenia-turystyczne/ubezpieczenie-w-podrozy
          Mieliśmy okazję skorzystać z tego ubezpieczenia i jesteśmy zadowoleni, bo dość szybko otrzymaliśmy zwrot kosztów wizyty lekarskiej, a nawet zakupionych lekarstw smile Polecam!
          --
    • wislok1 Wrr 02.12.13, 23:42
      Proszę nie spamować.

Jako pigwowa pisze pani to samo co jako dorotaxyz1

Nieładnie, będzie kasowanie w razie powtórki takiej "zabawy"
      • elde23 Re: Wrr 03.12.13, 09:19
        Już o tym wspominałem, ale powtórzę, że nie cena jest najważniejsza, ale wiarygodność firmy.
        Cóż po tanim ubezpieczeniu, jeśli potem nie ma ani grosza.
      • dorotaxyz1 Re: Wrr 03.12.13, 20:07
        zaręczam, że w lipcu nie mialam pojęcia o istnieniu tego forum ani o czymś takim jak omawiana i polecana porównywarka( nie podam nazwy bo znowu bedzie zarzut) smile
        • aseretka Re: Wrr 03.12.13, 21:57
          Ta omawiana "porównywarka", to jednocześnie firma pośrednicząca w wykupie ubezpieczeń. Wystarczy wejść na ich stronę i skorzystać z tej słynnej porównywarki, która pokaże 2-3 firmy ubezpieczeniowe i ceny, za tygodniowe, skromne ubezpieczenie wzięte z kosmosu!.
          Tylko głupiec skorzystałby z usług wyciągających od klienta kasę firmy Inesco. A osobiście to bałabym się, że moje pieniądze wcale nie trafią do ubezpieczyciela, tylko na konto pośrednika. Bo firmy nie stać nawet na profesjonalną reklamę, tylko "włóczy się" ze swoją ofertą po różnych forach logując się pod różnymi nickami.
          Do kosza z takimi reklamami!
          --
          Dyplomata, to ktoś taki, co dwa razy pomyśli zanim nic nie powie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka