Dodaj do ulubionych

Wakacje z dziecmi w Austrii- Karyntia?

23.06.19, 17:19
Czy Karyntia to dobry wybór na wakacje z dziećmi ( wiek 3 i 9 lat)? Znalazłam już trochę informacji o atrakcjach dla dzieci, ale nie jestem pewna, czy są tam jakieś proste szlaki na wycieczki z lubiącą chodzić 3-latką? Macie jakieś sprawdzone miejsce noclegowe- najchętniej nad jeziorem lub z basenem? jakie miejsce wybrać na bazę noclegową? A może jakiś inny region polecacie na wakacje z dziećmi? tak, żeby się dało trochę po górach pochodzić, a właściwie pospacerowaćsmile. Przepraszam za ilość pytań, ale planowałam wakacje zupełnie gdzie indziej, aż tak mnie nagle olśniło, że chciałabym do Austrii. Muszę szybko podjąć decyzję i jeszcze męża przekonać, więc będę wdzięczna za rady.
Edytor zaawansowany
  • wislok1 24.06.19, 19:21
    Wybor jest swietny !!!

Polecam lekture 3 watkow, jest prawie wszystko, co do reszty prosze sie smialo pytac...

forum.gazeta.pl/forum/w,244861,166053500,166053500,Karyntia_W_rthersee_czy_Ossiacher_See_naggina_17.html

forum.gazeta.pl/forum/w,244861,164505764,164505764,Karyntia_moja_relacja.html

forum.gazeta.pl/forum/w,244861,151240680,151240680,Karyntia_co_warto_zobaczyc_.html

Sam Karyntie znam tylko przejezdzajac przez nia, ale topiekna kraina....

Gdyby was przekierowalo na Tyrol, to moga polecic konkretne noclegi-----
  • jusytka 28.06.19, 07:57
    Szlaków jest tak wiele, że znajdziesz bez trudu również te łatwiejsze, no ale pamiętaj że Karyntia latem jest znacznie cieplejsza i bardziej słoneczna niż na przykład północny Tyrol. Karyntia oferuje mnóstwo ciepłych turkusowych jeziorek do kąpieli, dlatego uważam, że to świetny wybór na wakacje z dziećmi. Poczytaj wątki, które polecił Wisłok i jakby co pytaj

--
    ***Gwiazdy 2001*** - miejsce spotkań dla rodziców młodzieży w wieku licealnym
    Austria - miejsce spotkań dla pasjonatów tego kraju

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.