Dodaj do ulubionych

Przechytrzyć Pana Boga

20.05.13, 08:24
Głównym wątkiem powieści „Przechytrzyć Pana Boga” jest historia miłości między polską dziennikarką Patrycją i Tomem – amerykańskim powieściopisarzem polskiego pochodzenia. Po krótkim okresie oczarowania kobieta podejrzewa ukochanego, że ma powiązania z konspiracyjną siatką Unii Globalnej Świadomości i ucieka przed nim do Niemiec, gdzie jednak ta zbrodnicza organizacja, tak samo jak w Stanach, działa w dalszym ciągu w podziemiu i zasilana jest przez nazistów. Szaleją tu jej funkcjonariusze, tak zwani informatorzy i animatorzy, o których potocznie mówi się: inwigilatorzy i manipulatorzy. Patrycja przeżywa tajemnicze prześladowania. Wszystko sprzysięgło się przeciw niej.
Po wyborczym zwycięstwie Wolnej Jaźni w Polsce wraca do kraju jako spadkobierczyni fortuny niemieckiej milionerki za „przeciągnięcie jej na polską stronę duchową“, gdyż starsza pani panicznie bała się, że po śmierci znajdzie się w piekle wraz z Hitlerem i Stalinem. Patrycja ściąga ze Stanów Toma, którego wciąż kocha. Ten jednak usiłuje ją zabić. Jakimi pobudkami kierował się Tom, dlaczego chciał ją zastrzelić? Na te pytania znajdziemy odpowiedź w zakończeniu powieści.
www.ebooki123.pl/przechytrzyc-pana-boga_p218 - eBook
selkar.pl/aff/skok/przechytrzyc-pana-boga - druk

Data publikacji 23 kwiecień 2013
Język polski
Ilość stron 219
Wydawca Psychoskok
ISBN 978-83-7900-028-9

Książki Pani Stefanii są znane na polskim rynku wydawniczym. Oto tylko kilka, które pisarka wydała w Wydawnictwie Psychoskok. Wszystkie z nich ukazały się w formie elektronicznej (ebook) oraz jako wersja drukowana.
• „Zdeptana róża” to przejmująca historia prześladowania niewinnego człowieka przez PRL-owską bezpiekę.
• „Więcej niż szczęście” to powieść sensacyjna, lecz zarazem traktuje o znacznie ważniejszych rzeczach. Jej główna bohaterka przez swe idealistyczne poglądy popada w konflikt z władzami Polski Ludowej.
--
ebooki123.pl
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka