Dodaj do ulubionych

"Zamknij oczy i zobacz"

15.03.15, 15:07
„eBook z gatunku fantasy, science fiction? A może literatura faktu? Faktu, który został zbadany w innym czasie. W czasie dopiero dla Ciebie nadchodzącym.

Skąd wiesz, czy ten tekst nie jest spisany dzięki komuś, kto potrafi zaginać czas i naginać prawa fizyki? Może dzisiejsze wydarzenia już minęły, a Ty dopiero zaczynasz je odkrywać.

Czy na pewno znasz cel swojej wędrówki? Wiesz, jakie są prawdziwe zadania postawione przed Tobą?

Możliwe, że ten eBook rzuci nowe światło na to, o czym dobrze wiesz, ale przestałeś się przejmować. Możliwe, że ktoś, kto przechodził dziś obok Ciebie jest jednym z opisanych bohaterów... ale, czy on sam już o tym wie?”

NICRAM

"... Teraz przypominam sobie wiele szczegółów, wówczas nic nie znaczących. Na przykład facet na przystanku, wpatrujący się we mnie z taką siłą, jakby mnie bardzo dobrze znał. Pamiętam, że jego siwa czupryna przypominała fryzurę Einsteina, a śniada cera i jasnoniebieskie oczy, w połączeniu z nienaganną posturą – modela lub sportowca... Ale to jego ubranie powinno przede wszystkim zwracać uwagę, bo nawet na bardzo wyzwolone modowo czasy było zbyt futurystyczne. Kto jednak w połowie XXI wieku zwracał uwagę na takie szczegóły?(!) Dlatego rzuciłem tylko spojrzenie w jego kierunku i pojechałem dalej, zapominając o „Einsteinie”… jak mi się wtedy wydawało na zawsze."

Zaciekawiło Cię? Więcej tutaj: www.e-bookowo.pl/nowosci/zamknij-oczy-i-zobacz.html
Edytor zaawansowany
  • on-music.pl 14.04.15, 09:06
    Pierwsza recenzja już się pojawiła - zgadzasz się z nią?

www.legimi.com/pl/ebook-zamknij-oczy-i-zobacz-nicram,b112908.html
    Możesz też zacząć śledzić "wyrwane" strony, które pojawiają się na blogu: zoiz.blog.pl/
  • on-music.pl 06.05.15, 11:52
    Są też pierwsze fan arty - można zobaczyć je tutaj:

www.facebook.com/zoiz.nicram/posts/1577055199212592

--
    ------------------------
    [url=http://on-music.pl/][i]on[/i]/[i]music[/i][/url] [i]- w radio tego nie usłyszysz ...jeszcze[/i]

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka