stypendium naukowe-prosze o pomoc Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • witam, chciałem się zapytać czy w wyniku rezygnacji ze studiów może mi zostać
    odebrane(przyznane już!) stypendium naukowe? zaznaczam że jest to stypendium
    za wyniki w nauce za poprzedni rok studiów? niestety w regulaminie nic o tym
    nie pisze:( czy może zostać nie wypłacone gdy zdecyduję się zrezygnować ze
    szkoły??
    • tak, zostanie przestane byc wyplacane w miesiacu, w ktorym zrezygnujesz. nawet
      bedac na urlopie dziekanskim nie jest wyplacane stypendium naukowe.
    • Gość portalu: franekbaranek napisał(a):

> witam, chciałem się zapytać czy w wyniku rezygnacji ze studiów może mi zostać
      > odebrane(przyznane już!) stypendium naukowe? zaznaczam że jest to stypendium
      > za wyniki w nauce za poprzedni rok studiów?

To nie ma najmniejszego znaczenia. Stypendium może otrzymywać wyłącznie student, a rezygnując ze studiów tracisz status studenta. W takim przypadku decyzja wydana wobec studenta przestaje obowiązywać z mocy prawa. Gdyby przyjąć Twój tok rozumowania, stypendium powinni otrzymywać również ... absolwenci.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.