• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

MWSLiT wrocław Dodaj do ulubionych

• 16.05.10, 19:46
    Międzynarodowa wyższa szkoła logistyki i transportu - warto?
    Studiowałam już logistykę przez rok w Łodzi, ale musiałam przenieść się
    dowrocławia (siła wyższa).
    Mają magisterkę na logistyce (w łodzi nie było) i dwa dyplomy. Brzmi nieźle,
    ale czy ktoś mógłby powiedzieć coś więcej?
    Zaawansowany formularz
    • Gość: sss IP: *.ssp.dialog.net.pl 16.05.10, 20:03
      jak chcesz być dobrym logistykiem to bym ci proponował ukończyć Politechnikę
      Wrocławską inżynierię produkcji specjalność logistyka,ale z tego co się
      orientuje ta specjalność jest tylko na magisterce.
      • Gość: Wojtek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.09.10, 06:55
        Przeczytałem wszystkie wypowiedzi z tego forum, ci co tu zachwalają tą chyba są pracownikami tej zafajdanej szkoły i odpisują z nudów albo ktoś z przełożonych każe im to robić, ha ha ha ale cyrk ! Co wy tu wypisujecie ! he he he. Jestem już jakiś tam rok w tej szkole i uwierzcie mi jak najdalej od tej szkoły ! Chcecie wiedzieć co to jest logistyka to tylko Poznań. Oni mają logistykę we krwi. Wrocław zasyfi wam umysły tym że logistyka to tylko magazynowanie i produkcja. Trele morele ! Nic innego was nie nauczą. No bo jak ?
    • 17.05.10, 02:38
      Politechnika nie ma magisterki czystej pod nazwą logistyka, taki drobny
      szczegół. To co sobie Karolinka znalazła, to w gruncie rzeczy typowa szkoła
      logistyczna, bez odwalania do tego całej politechnicznej roboty. A dobrym
      logistykiem (i nie tylko) można być niezależnie od szkoły - jak ktoś chce to sie
      nauczy, jak nie to żadne cuda nie pomogą. Jeśli koleżanka lubi francuski zawsze
      można pojechać do francji, propozycja ciekawa raczej.
      • 18.05.10, 00:49
        damiankus jak jesteś troche bardziej obeznany z tematem, to napisz coś więcej,
        np. o kadrze. z góry dzięki
    • 21.05.10, 01:13
      Mówisz, masz:
      Wykładowcy to w sporej części AE i PWr, czyli zdecydowanie dobra obsada.
      chciałabyś wiedzieć cos jeszcze?
      Pozdr
      • 24.05.10, 20:57
        No obsada dobra jak widzę. A wiesz może jak się mają sprawy z przydatnością tych
        studiów? Bo nie za bardzo mi odpowiada szansa na zostanie bezrobotną...
        • Gość: ja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.10, 12:15
          obsada dobra?
          we Wrocławiu nie ma dobrej logistyki niestety....
          • Gość: benny IP: *.000webhost.com 27.05.10, 01:36
            Nie ma? To ciekawy jestem dlaczego ludzie mówią inaczej...
            • Gość: ja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.05.10, 14:19
              Nie ma.

Studiuję na PWr. Zawiodłam się na tym trochę. Te studia mogłoby być
              bardziej rozbudowane. Co to jest 2 semestry specjalności?
              • Gość: jaśnie_kierownik IP: *.com 30.05.10, 00:55
                Koleżanka jakby nie patrzeć troszkę myli dwie rzeczy. Fakt, że politechnika ma
                specjalizację pt. "logistyka", która trwa 2 semestry (czego efektem zawsze będą
                jakieś braki), nie oznacza, że we wrocławiu logistyki nie ma. Akurat
                specjalizacji z kierunkiem porównywać się nie da, kierunek jest pełnym
                kształceniem z danej dziedziny. A wslit daje tyle, że poza ogólnym kształceniem
                jest specjalizacja z gałęzi logistyki.
          • 28.05.10, 22:29
            to chyba nie wiesz o Logistyce na WSB
            • Gość: wiśnia IP: *.static.privatedns.com 30.05.10, 02:26
              Jeżeli chodzi o WSB, to miałem okazję przez jakiś czas oglądać ją z bliska,
              oraz znam kilka osób, które miały okazję tam studiować, nawet skończyły studia.
              Zważywszy na to, że jakaś szóstka miała problemy z zaliczeniem matmy w I klasie
              liceum, na studiach się nic nie zmieniło, to ja w tym logistyków zdecydowanie
              nie widzę.
              • 30.05.10, 22:58
                a to już problem tych nieuków.. jak się nie zna na matmie to
                powinien wybrac kierunek, gdzie tej matmy nie będzie miał, albo
                będzei jej mało... pewnie studiuje logistykę, bo mu rodzice kazali,
                albo wie, że po tym znajdzie pracę
                • Gość: wiśnia IP: 67.159.41.* 31.05.10, 01:35
                  No ale sam przyznasz, że fakt kończenia szkoły przez takie osoby nie mówi dobrze
                  o poziomie...
                • Gość: Marta IP: *.ssp.dialog.net.pl 16.04.11, 13:52
                  A co według Ciebie mają kończyć takie osoby? Europeistykę czy może Turystykę i Rekreację? A może od razu Stactwo w Kolejkach po Zasiłki ze specjalizacją w Bezowocnym Poszukiwaniu Pracy? Lepiej iść na takie studia i chociaż starać się coś ze sobą zrobić, niż skończyć bzdurny kierunek i głosić wszem i wobec, że jest się magistrem.
    • Gość: kandydatka IP: 66.45.237.* 11.06.10, 02:21
      A ile jest miejsc i chętnych na nie? No i od ilu punktów orientacyjnie można
      liczyć na przyjęcie?
      • Gość: rrr IP: *.ssp.dialog.net.pl 11.06.10, 18:23
        ja słyszałem,że w tej szkole więcej zajęc nie ma niż są,a poza tym to jest
        prywatna szkółka, więc nie wiem czy warto wogóle ją skończyć
        • Gość: vincent IP: *.linuxpl.com 15.06.10, 01:28
          Kolego, nie przesadzaj. Ja jak szedłem na studia, to słyszałem o swojej uczelni
          takie rzeczy, że można się było zdziwić. I co? I się okazało, że szkoła była
          bardzo dobra i wiele mnie nauczyła. Więc może bez takich ogólników, bo to nic
          nie wnosi.
          • Gość: lukasz IP: *.chello.pl 22.06.10, 12:25
            witam a jak wyglada sprawa podyplomowe studia na tej uczelni ? ktos cos wie , ciezko jest ???
            • Gość: Gienas IP: 67.23.225.* 30.06.10, 00:26
              Z tego, co widzę, to kierunki wyglądają ciekawie. Sam rozważam doszkolenie się
              tam, zwłaszcza, że mieszkam niedaleko wrocławia (w przyszłym roku bo obecnie
              obowiązki i finanse nie pozwalają). A czy jest ciężko? Jak wszędzie na studiach,
              nauczyć się trzeba :)
        • Gość: Da_nuta IP: 194.132.32.* 08.07.13, 14:20
          uczelnia na super poziomie, nie robi problemów, sami wykładowcy bardzo kontaktowi, polecam w 100%:)
    • 02.07.10, 10:45
      A może ktoś napisac, czy trudno się tam dostać? W sumie to szkoła mi odpowiada,
      tylko nie wiem czy jest sens składać papiery jak mają odrzucić.
      • Gość: Marta IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.07.10, 14:57
        z tego co wiem, to teraz jest ograniczenie czasowe i ilość miejsc chyba
        też jest ograniczona. W poprzednich latach był konkurs świadectw i
        rozmowy kwalifikacyjne ale względu na niż demograficzny uczelnie
        musiały zmienić zasady rekrutacji:)he
        Mają tam fajne Biuro Karier, więc jak się tam człowiek zakręci to może
        wyrwać całkiem niezłe praktyki i pracę
      • Gość: Marta IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.07.10, 15:01
        trzeba w dziekanacie spytać czy są jeszcze miejsca albo napisać na gg
        uczelni (mają nr na stronie z tego co pamiętam)
    • Gość: megan1261 IP: *.ssp.dialog.net.pl 23.08.10, 14:17
      Ukończyłam MWSLiT na dwóch kierunkach logistykę i transport 4 lata temu,
      magisterkę ukończyłam na politechnice wrocławskie, gdyż ta uczelnia nie
      miała jeszcze studiów II stopnia. Jestem zadowolona z tej uczelni, wymaga
      się wiele, dzięki temu wszystkie osoby które ukończyły MWSLiT i poszły
      dalej na politechnikę, nie miały problemów z jej ukończeniem ( a wymagania
      są tam nie małe). Teraz mój syn wybiera się na studia i wybrał też tą
      uczelnię.
      • 29.08.10, 14:11
        Witam, oddam trzy torby pism logistycznych z lat - 2002- 2007 -
        Logistyka firm, Logistyka a Jakosc, Eurologictics i jakies jeszcze
        tytuły pokrewne typu Magazyn , zarzadzanie magazynem itp...Mam to w
        piwnicy - moze komus potrzebne do pracy magisterskiej, licencjackiej
        itp. Odbior - Wroclaw Maslice, kontakt korneliaaa1@gazeta.pl
      • Gość: gość IP: *.adsl.inetia.pl 04.05.13, 17:46
        Czy ktoś się może orientuje jakie jest czesne na studiach II stopnia niestacjonarnych: kierunek logistyka? Bardzo proszę o odpowiedź, na stronie szkoły nic w tej kwestii nie piszą
        • Gość: Clouddy IP: 80.82.222.* 30.07.13, 10:44
          na stronce nie ma, ale jak uderzysz do Biura karier - osobiście czy telefonicznie, to wszsytko będziesz miał jak na tacy podane, bo informacje udzielane są bardzo rzeczowo i konkretnie, próbuj!
          • Gość: Nikkky IP: *.61.149.100.host.de.colt.net 04.11.13, 13:20
            Biuro karier naprawdę się stara, bardzo dokładnie tłumaczą, jeżeli czegoś się nie wie, ja jestem dość "upierdliwy", jeżeli chodzi o kierunek moich studiów (logistyka, II rok mgr), super wszystko i sprawnie się u nich załatwia:)
            • Gość: Remigiusz IP: *.arreks.pl 26.02.14, 22:15
              Logistyka II stopnia. Szkoła trzeba przyznać, że pod względem przekazu informacji wywiązuje się na 5. Informacje są przekazywane rzeczowo i czytelnie. Czesne (wysokość) do zaakceptowania. Kadra wykładowcza rewelacja. Budynek szkoły może i nie najnowszy ale do zaakceptowania. Na około dużo drzew i zieleni. Czytając niektóre wypowiedzi widać, że jednym się podoba a innym nie, cóż gusta bywają różne. Na pytanie czy po tej szkole można zostać dobrym logistykiem warto odpowiedzieć sobie samemu. Jeśli ktoś chce czegoś się nauczyć i coś w życiu osiągnąć, to uda mu się to bez względu na rodzaj szkoły. trzeba tylko chcieć. Pozdrawiam.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.