Dodaj do ulubionych

gdzie studia psychologia zaocznie?

IP: *.walbrzych.vectranet.pl 25.09.10, 12:54
Witam,
pytanie w temacie gdzie mozna zacząć studiować psychologie ale zaocznie...
Szuklam w googlach ale ciezka sprawa z tym..
Dodam iż jestem z Wałbrzycha.
Edytor zaawansowany
  • Gość: wera IP: *.chello.pl 25.09.10, 18:08
    psych. w trybie zaocznym można studiować na UG, UAM, SWPS
  • Gość: gość IP: 188.33.58.* 25.09.10, 19:47
    Najbliżej masz Wrocław i SWPS tylko ceny wysokie (6460 zł, a np. wieczorowe na UWr to 5800zł, a później opłata się zmniejsza do 5200zł za 5 rok). A ciężko znaleźć zaoczną psychologię dlatego, że chyba 90% uczelni proponuje albo dzienną albo wieczorową psychologię. A uczelnie gdzie jest zaoczna psychologia to dosłownie rzadkość (wiem, bo moja koleżanka szukała zaocznej psychologii, żeby pracować w ciągu tygodnia i miała straszne problemy, żeby znaleźć uczelnię proponującą takie studia).
  • Gość: Majka IP: *.ssp.dialog.net.pl 26.09.10, 17:23
    Psychologię na swps we Wrocku (wszystko jedno czy zaoczna czy dzienna) polecić można z czystym sumieniem - super kadra.
  • Gość: Maolo IP: *.swps.edu.pl 04.11.10, 15:38
    Fakt
  • annataylor 25.09.10, 21:05
    na UAM-ie jest zaoczna psychologia (trwa 3 lata), ale dla osob, ktore juz maja magistra
  • Gość: Monika IP: *.nplay.net.pl 29.09.10, 20:14
    Psychologia zaoczna, 5-letnia jest na Kul-u w Lublinie.
  • Gość: ginko IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.09.10, 23:07
    Gość portalu: Monika napisał(a):

> Psychologia zaoczna, 5-letnia jest na Kul-u w Lublinie.

Nie bardzo. Psychologia na KULu jest stacjonarna oraz niestacjonarna (wieczorowa), zaocznej nie ma na tej uczelni.
  • Gość: Ania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.10, 22:53
    A masz może więcej informacji na temat tej 3 letniej psychologii dla osób posiadających mgr? Zawsze chciałam studiować psychologie ale moje losy potoczyły się inaczej i skończyłam studia magisterskie z innej ale też społecznej i dość pokrewnej dziedziny. Nie słyszałam nigdy o takiej opcji jak piszesz ale jeśli coś takiego jest to chętnie bym się czegoś więcej dowiedziała. Bedę wdzięczna za jakieś informacje.
  • fla 04.10.10, 22:06
    Na SWPSie też jest coś takiego jak psychologia dla magistrów
    --
    "So [powiedział doktor]. Moszemy więc chyba żeby zaczynać. Tak?"
  • Gość: ren. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.10.10, 19:20
    z tego co wiem na KSW w Krakowie jest zaoczna psychologia
  • Gość: gościówa IP: *.ip.netia.com.pl 06.07.13, 17:26
    Z tego co się orientuję,psychologia zaoczna jest rowniez na UMCS.
  • Gość: zalog IP: 195.42.249.* 08.07.13, 13:38
    zaoczna psychologia jest w Uczelni H. Chodkowskiej

www.chodkowska.edu.pl
  • Gość: anielka IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 05.09.13, 08:14
    Właśnie na Chodkowskiej mają fajny kierunek – psychologia w biznesie (i dzienne i zaoczne chyba). W sumie to dobry pomysł, jak ktoś chciałaby potem pracować w korporacji czy agencji reklamowej. Ja wybrałam „normalną” psychologię gdzie indziej i teraz trochę żałuję, bo jednak bardziej ciągnie mnie w kierunku marketingu, kwestii biznesowych itp.
  • znawca-ks 12.07.16, 11:05
    Jeśli psychologia to tylko studia na Wyższej Szkole Europejska w Krakowie! www.wse.krakow.pl/pl/studia/studia-i-stopnia/psychologia-nowosc

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka