Dodaj do ulubionych

zwolnienie od psychiatry zanieść do dziekana??

IP: *.wignet.pl 31.05.11, 15:24
Chciałam zapytać jeśli nie chodziłam na zajęcie przez semestr z powodu depresji a zostało pismo wysłane do dziekana że nie uczęszczam na zajęcia
czy dziekan usprawiedliwi mi nieobecności jeśli mam zwolnienie od psychiatry??
bo nie ukrywam że chciałabym jednak zaliczyć ten semestr semestr tym bardziej że jest to mój ostatni semestr
z góry dziękuję za odpowiedzi :)
Edytor zaawansowany
  • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.05.11, 16:21
    Jak ja byłam w szpitalu na operacji i długo mnie nie było, to poszłam do dziekana z usprawiedliwieniem i kazano mi obejść wykładowców z tym usprawiedliwieniem i dogadać się jak zaliczyć semestr.
  • Gość: Kagan IP: *.dsl.telepac.pt 31.05.11, 16:21
    Wszedzie w Unii, ale nie w arcykatolickiej Polsce...
  • Gość: (pro)dziekan IP: *.173.32.110.tesatnet.pl 31.05.11, 16:21
    Skieruje na powtarzanie roku.
  • Gość: Mariusz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.05.11, 21:20
    idz do dziekana i pogadaj. jesli to ostsani semestr pewnie duzo nie trzeba zaliczac a masz jeszzce czas do wrzesnia aby sie ze wszystkim wyrobi, ale trzeba chciec sie zmotywowac i przede wszystkim umiec porozmawiac z ludzmi kazdy jest tylko czlowiekiem, rozne ciezary na ludzi spadaja wiec trzeba byc wyrozumialym, dziekan moze Cie zrozumie.
  • Gość: (pro)dziekan IP: *.173.32.110.tesatnet.pl 31.05.11, 23:26
    Co zrozumie? że cały semestr nie chodziła na zajęcia?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.