Dodaj do ulubionych

Polski Uniwersytet Wirtualny - z czym się to je?

18.09.12, 13:16
Pisałam już w innym wątku dotyczącym studiów online. Być może tak łatwiej będzie mi znaleźć osoby, które znają PUW lub zamierzają takie studia rozpocząć w tym roku. Poproszę o jakieś opinie na ten temat, nie chciałabym podejmować się czegoś, o czym nie mam zielonego pojęcia. Będę bardzo wdzięczna. :)
Edytor zaawansowany
  • yousetme 18.09.12, 14:59
    Ja teraz rekrutuję się na filologię germańską ale drugiego stopnia bo licencjat już mam. Miałam do wyboru dwie specjalizacje: nauczycielską i translatorsko-biznesową i wybrałam tą drugą. Teraz tylko mam stresik, bo specjalizacja zostanie utworzona, jeśli min. 15 osób się na nią zapisze ;/ no ale mam nadzieję, że nie będzie z tym problemu, jak myślisz? Na co chcesz iść?
  • zapraga 20.09.12, 09:16
    A na jaki chcesz iść kierunek? Żałuję, że za czasów moich studiów nie było opcji nauki przez neta bo mój pracodawca nawet przy zaocznych robił mi niezłe problemy jak musiałam w piątek jechać na zajęcia.
  • meluska11 20.09.12, 19:32
    Zgadzam się całkowicie z Tobą, studia przez internet to jest na prawdę komfort. Nie trzeba prosić się o urlop i można spokojnie kontynuować naukę.
  • yousetme 03.10.12, 13:17
    no w sumie dla mnie ten komfort był głównym wyznacznikiem tego, jaką uczelnię wybrać. myślałam jeszcze o studiach zaocznych, ale to wydawało mi się jednak bardzo ciężkie, żeby po pracy jeszcze iść na zajęcia dlatego studia on line, kiedy sama wybieram czas, w którym będę się uczyć to dla mnie świetne rozwiązanie.
  • hejlovka 09.10.12, 10:19
    ja się zastanawiam nad studiami on line głównie z uwagi na.... ciążę:D na pewno nie chcę oddawać małej do żłobka jeśli nie pracuję a studia jednak fajnie by było skończyć... dlatego rozważam jakąś filologię na PUW...
  • maltenka 11.10.12, 13:48
    no akurat studia przez internet jak się jest w ciąży to świetna sprawa :) bo wszystko można pogodzić i z niczego nie trzeba rezygnować :)
  • Gość: gama IP: *.ckzeto.com.pl 12.10.12, 14:06
    Studiuje od roku na PUWie. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej pisz: galaksy@tlen.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka