Dodaj do ulubionych

Pisanie prac magisterskich 18 zł/s. magisterka.com

25.10.13, 18:14
Pisanie prac magisterskich od 18 zł/str. Raport antyplagiat. Płatność na końcu. Poprawki w cenie. Piszą doktoranci. Legalna firma.

Raport z systemu antyplagiat - gratis

Plan i bibliografia - gratis

Gwarantujemy:

- doktora lub doktoranta do współpracy z Tobą
- doświadczony zespół naukowców o kilkunastoletniej praktyce
- możliwość konsultacji telefonicznych z dyżurującym naukowcem, od poniedziałku do piątku, w godzinach: 9-18
- bezpieczny system płatności i płatności ratalne
- stałą cenę w trakcie trwania współpracy
- poprawki zlecenia gratis
- dotrzymanie umówionego terminu

biuro@magisterka.com

506-569-789

Prowadzimy legalną działalność gospodarczą już od 1997 r. Zatrudniamy doktorów i doktorantów. Byliśmy jednym z pierwszych serwisów na rynku. Dlatego jesteśmy bezkonkurencyjni w naszej branży.

magisterka.com

biuro@magisterka.com

506-569-789

Pisanie prac magisterskich

pisanie prac licencjackich

prace magisterskie

prace licencjackie

Najstarszy serwis na rynku.
Edytor zaawansowany
 • jarekmilczuk 10.08.15, 20:46
  Witam

  Zajmuję się pisaniem różnego rodzaju opracowań, wypracowań, oferuję także pomoc w pisaniu prac, magisterskich, inżynierskich, licencjackich, dyplomowych i wielu innych.
  Oferuję raport z plagiat.pl na zakończenie

  Zapraszam do kontaktu:

  isiaa.s87@gmail.com
 • m.jawor95 03.12.15, 15:53
  Pisanie prac magisterskich nie było moją mocna stroną. Bałem się pisania pracy. Mogę polecić strone magisterka.edu.pl opinie o nich mam niezłą, napisali szybko i zapłaciłem niedrogo a wiem, że ciężko znaleźć dobry serwis, jestem zadowolony ze wspolpracy z nimi i z pracy
 • izakowal89 11.04.16, 11:18
  Ja polecam firmę www.pisanieprac.org.pl - pomagają w pisaniu w dobrej cenie,
  Pozdrawiam
 • kamilka157 26.04.16, 20:42
  Witam chcialabym zapytac jaki koszt byłby napisania części teoretycznej temat pracy: analiza spozycia fast food przez mlodziez licealna , mialoby zawierac tematyke zdrowia i zdrowego odzywiania czlowieka, zdrowia i odzywiania licealistow oraz fast food ogolnie, i szczegolowo? Na okolo 30 stron? Oraz mam pytanie czy piszą państwo pojedyncze rozdziały?
 • pracemgr_gmx.com 04.05.16, 01:15
  Profesjonalna pomoc przy pisaniu prac magisterskich, licencjackich, zaliczeniowych
  i doktoratów.
  Głównym obszarem mojej wiedzy są kierunki medyczne: Pielęgniarstwo, Położnictwo, Fizjoterapia, Kosmetologia, Dietetyka, Zdrowie Publiczne, Ratownictwo medyczne, Farmacja.

  Każdą pracę piszę indywidualnie, od początku do końca samodzielnie na podstawie najnowszej literatury, dostosowując tekst do wymagań promotora oraz uczelni. Jako profesjonalistka zapewniam gwarancję jakości, nigdy nie podejmuję się zleceń z dziedzin, z których nie jestem ekspertem.

  Współpraca ze mną to gwarancja solidnie wykonanej pracy stały, miły kontakt, konsultacje, dyskrecja i profesjonalizm.

  Kontakt: pracemgr@gmx.com
 • piotr_blazinski 21.12.17, 13:06
  Witam, mam na imię Piotr.

  Od 4 lat pomagam w opracowaniu prac magisterskich i licencjackich. Jestem osobą rzetelną i zawsze staram się kompletnie opracować daną tematykę na czas.

  Zakres pisania prac z mojej strony obejmuję tematykę:
  - ekonomii
  - bankowości
  - handel zagraniczny
  - zarządzanie zasobami ludzkimi
  - transport i logistyka
  - administracja

  NIE pobieram zaliczek. Osobę zainteresowaną zapraszam
  do kontaktu e-mail: petrus.blazinski@wp.pl

  Pozdrawiam.
 • Gość: univerek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.03.18, 14:39
  Grupa Naukowa Universitas – Rzetelne Pisanie Prac

  Nie odstraszają nas trudne tematy, wymagające dużego nakładu pracy. Pomożemy zarówno w wykonaniu ciekawej pracy teoretycznej, jak i przy żmudnych pracach badawczych.
  Zespół doświadczonych redaktorów pomoże w rzetelnej i skutecznej realizacji wzorów wszelkich prac naukowych. Pomagamy w opracowaniu prac z kierunków humanistycznych, nauk społecznych, ekonomicznych, jak i z kierunków inżynierskich. Realizujemy zarówno zlecenia stricte teoretyczne, jak i skomplikowane analizy i projekty, w tym techniczne w różnych programach analitycznych i projektowych. Wieloletnie doświadczenie w pisaniu i stosowaniu wielu metod, technik i narzędzi badawczych jest gwarantem, że twoja praca będzie poprawna merytorycznie i zgodna z specyficznymi wymaganiami każdego kierunku studiów. Oferujemy swoją pomoc na każdym etapie. Zlecenia realizują tylko wykształcone w danym kierunku osoby, wykorzystujące zdobytą wiedzę w praktyce zawodowej. Wszystkie zlecenia realizujemy opierając się na fachowej wiedzy, specjalistycznej literaturze i praktycznym doświadczeniu. Prace magisterskie, prace licencjackie, prace inżynierskie, prace zaliczeniowe. Rozsądne ceny i warunki rozliczenia. Płatność w ratach. Raport antyplagiatowy. Stały kontakt.

  Telefon: 508 569 151 ( poniedziałek – sobota : 8:00-20:00) ,E-mail: pracenaukowe@onet.pl
 • agnieszka1177 07.08.18, 12:13

  WWW.PEWNYDYPLOM.PL - NAJLEPSZE PRACE POWSTAJĄ TYLKO TUTAJ, PONIEWAŻ:

  - redagowane są bardzo pięknym i ciekawym stylem (próbki
  udostępniono pod odpowiednią zakładką na portalu)
  - ceny są przystępne dla każdej studenckiej kieszeni
  - nie ma wpłacania zaliczek,
  - terminy są względnie krótkie,
  - kontrola antyplagiatowa działa natychmiast!

  Jeśli chcesz MIEĆ NAJLEPIEJ NAPISANĄ PRACĘ a dodatkowo dowiedzieć się czegoś więcej o tym serwisie, wejdź koniecznie na stronę: www.pewnydyplom.pl i i wszystkim przekonaj się osobiście!
 • ojson1 08.10.18, 09:20
  To wszystko ściema... Sam napisałem kilkadziesiąt prac dyplomowych i wiem ile wkładu pracy to kosztuje(wiele godzin spędzonych bibliotekach, przed komputerem). Wątpię że ktoś zrobi to solidnie za 10-12 zł od strony nawet jeżeli ma już przed sobą napisaną prace to i przy parafrazowaniu zdań spędzi sporo czasu. Większość ludzi podających tu swoje domniemane referencje to zwykle oszusci, sublimuję że prace rzekomo przez nich napisane to nic innego jak plagiaty innych prac. Nikt nie zrobi tego za darmo... Taka praca kosztuje, ciężko jest napisać dobrą pracę w 2 tygodnie, a co dopiero gdy reklamująca się osoba pracuje na etacie! Zanim kogoś wybierzecie pomyślcie czy sami zgodzilibyście się napisać takową prace za takie pieniądze, a co dopiero osoby z 2 fakultetami, doktorzy itp. Ludzie zastanówcie się do kogo piszecie odnośnie pracy. Ja również zajmuję się pisaniem prac... Jeżeli jesteś zainteresowany udzielę więcej informacji prywatnie. grzegorz.nosiadek@gmail.com bądź pod telefonem 509 215 901
 • Gość: poliuy IP: *.radom.unitelmedia.pl 27.02.19, 08:55
  Zdecydowanie zgadzam się z przedmówcą ojson1. Należy obalić mit pracy magisterskiej za 900 zł coś takiego nie istnieje, a jeżeli już to na pewno jest plagiatem. Ludzie oferujący napisanie pracy za takie pieniądze są zwykłymi oszustami. Jakość musi kosztować. Nikt nie przysiadzie na miesiąc czasu za 900 zł. Nie należy płacić także z góry np. za połowę pracy.
  Zapraszam do mnie Tekst linka
  Gwarantuję 100 % uczciwość i terminowość.
 • pisanie1234 23.08.19, 16:07
  Witam,

  od 5 lat zajmuje się pisaniem prawdziwych prac inżynierskich, licencjackich oraz magisterskich. Moja stawka waha się w okolicach 30-35zł. Napisanie autorskiego tekstu zajmuje dużo pracy i mniejsza cena go po prostu nie uzasadnia moim zdaniem.

  Ja oferuje oryginalny tekst, projekty i poprawki. Piszę w trybie ekspresowym bądź zwykłym.
  Zapraszam do kontaktu klientów: pisanie1234@interia.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka