• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Dietetyka zaocznie na MWSZ w Krk? Pomocy! Dodaj do ulubionych

• 02.03.09, 00:14
    Jestem tegoroczną maturzystką i zastanawiam się nad wyborem dietetyki zaocznie
    w Małoposlkiej Szkole Wyższej. Chciałabym się dowiedzieć, czy trudno jest się
    tam dostać, na dietetykę zaocznie? I jakie są tam kryteria przyjęć, bo na
    stronie szkoły prawie nic nie ma, a na e-maila nie odpisują ;(
    Proszę o pomoc!
    Edytor zaawansowany
    • Gość: sowa IP: 83.238.173.* 02.03.09, 13:11
      nie trudno bo to prywatna szkoła, poza tym zaoczne
      jedynym kryterium są pieniądze ;-)
      • 02.03.09, 14:54
        A nie wie ktoś jaka jest liczba przewidzianych miejsc zaocznie na dietetykę?
        • Gość: sowa IP: 83.238.173.* 02.03.09, 16:00
          nie wiem czy jest jakiś limit, zerknij sobie na nk ile jest klas z
          danego rocznika, nie wydaje mi sie by była określona liczba miejsc,
          bo chcą przecież jak najwięcej kasy wydoic:P
          • Gość: zzz IP: *.77.classcom.pl 05.03.09, 19:57
            biora ile wlezie zeby tylko kase zgarnac jak na kosmetologie na
            zaoczne co roku przyjmowane jest ok 220 osob
            • 29.04.09, 11:31
              Chciałam się jeszcze zapytać o koszty studiów zaocznych - dietetyka na tej
              uczelni, bo na ich stronie podane są koszty tylko za pierwszy rok studiowania,
              to znaczy, że kolejne lata są darmowe? Zastanawiam się również nad KSW, którą
              szkołę mi polecacie?
              • Gość: sowa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.04.09, 14:56
                darmowe? żartujesz?
                pewnie jeszcze więcej dlatego nie piszą
                • 30.04.09, 21:37
                  A wie ktoś może coś na temat KSW? Czy na zarządzaniu bezpieczeństwem jest dużo
                  matmy i czy ciężko tam? Bo słyszałam różne zdania...
                  • Gość: greenrachela. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.05.09, 21:51
                    Po pierwsze to najlepiej zadzwonić. Powiedzą Ci o warunkach, mogą one być różne
                    w kolejnych latach. Więc nawet jeśli ktoś odpowie na Twoje pytania, informacje
                    te mogą być nieprzydatne w tym roku.

I nie słuchaj wypowiedzi sowy. Są to wywodu zupełnie bez żadnego uzasadnienia.
                    Za studentów dziennych dostaje uczelnia pieniądze, a na zaocznych płacą sami
                    studenci. Pensje wykładowca ma za zajęcia i prowadzi je tak samo. Na dziennych
                    studiach TUKÓW nie brakuje, a nie płacą. Ja skończyłam zaoczne, a kretynki/ów
                    spotykam bez względu na tryb kończonej uczelni.
                    • 02.05.09, 23:29
                      To w sumie racja, a czy ktoś orientuje się czy w Krk przyjmują studentów
                      zaocznych do akademika?
                      • Gość: --- IP: 150.254.107.* 03.05.09, 01:10
                        A czy ta uczelnia ma swój akademik? Bo jeśli nie, to masz małe szanse. W
                        akademikach innych uczelni zazwyczaj obowiązuje hierarchia: swoi dzienni, swoi
                        wieczorowi/zaoczni i dzienni innych uczelni (te dwie opcje jak zostają wolne
                        miejsca, czyli zwłaszcza na początku roku pojedyncze przypadki)
                    • 03.05.09, 11:02
                      w MWSZ dzienne studia nie są darmowe.
                      a kwoty czesnego za II i III rok nie są na razie podane bo dietetyka została
                      uruchomiona dopiero od tego roku akademickiego.
    • Gość: klaudia IP: *.adsl.inetia.pl 09.05.09, 12:47
      ja tez w tym roku chcialam sie wybrac na dietetyke na MWSZ w Krk:) moze sie skontaktujesz ze mna moze wiesz cos wiecej na temat tej szkolynr mojego gg 5330100:)
      • Gość: Agnieszka IP: 81.21.203.* 09.01.15, 12:30
        Hej, jestem studentką dietetyki nst na mws. Ja jestem zadowolona, ostatnio nawet było organizowane szkolenie dla Nas z celiaki. Polecam szkołe, gdybys chciała sie poradzić cos zapraszam :)
        • Gość: k12 IP: *.play-internet.pl 13.07.15, 23:50
          Hej :) ja w tym roku ide do tej szkoly na dietetyke specjalnosc sztuka kulinarna. Moglabys napisac mi cos o warunkach panujacych w szkole? Czytalam na necie raczej malo pozytywne opinie , mimo wszystko za kilka dni ide zlozyc dokumenty :) jacy nauczyciele? Od ktorej do ktorej sa zajecia? I czy faktycznie zjazdy sa co 2 weekend ? Oczywiscie ide na zaoczne.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.