Dodaj do ulubionych

Czy możliwe ze jestem w ciązy?

27.05.13, 13:19
Witam. Mam 29 dniowe cykle.Ostatni okres miałam 7 maja. Zaraz po skonczonym okresie współzyłam prawie codziennie.18 maja zaczoł sie u mnie dość obfity sluz i uczucie ze wciąz mam mokro.3 dni pozniej pobolewal mnie jajnik.sex uprawialiśmy bez zabezpieczenie prawie codziennie z finałem w środku.Ostatni ra kochałam sie 21 maja i pożniej 24 i 26 maja. Mierze codziennie temp i wacha sie w granicach 36,8 do 37,2. Oprucz tego ze raz jesetem bardziej głodna raz mniej,raz chce mi sie więcej palić raz mnie odrzuca i troche kreci mi sie w głowie nie mam jak narazie wiecej objawów.Prosze napiszcie mi jaka jest szansa na to iz moge być w ciazy.Do okresu zostalo mi jeszcze 9 dni.czekam na odpowiedzi pozdrawiam
Edytor zaawansowany
  • 13.07.13, 10:18
    Witaj majeczka37smile
    Ja np ostatnią miesiączkę miałam 19.06 jestem 6 miesięcy po poronieniu. Owulacje miałam 3 lipca i doszło do stosunku z mezem i pełnego od tygodnia mam mdłości i pobolewa mnie brzuch i krzyż też zastanawiam się czy udało się nam za 1 strzałem ? robiłam test ale wyszedł negatywny. Zostało mi 3 dni do okresu i zobaczymy co dalejsmile Twoje opisane objawy hmm moga to byc pierwsze oznaki ciążysmile A wcale też nie muszą!!!! Czekam na odpowiedz bo juz pewnie ją znaszsmile
  • 03.10.13, 22:22
    ja mam bardzo obwite uplawy i taki zolte bola mnie jajniki chociaz mam 2 dzieci to sama jesyem w kropce co to moze znaczyc
  • 03.10.13, 23:50
    Witaj Hanna.Niezabardzo rozumiem o co pytasz. bo piszac o upławach radziłabym sie wybrac do ginekologa poniewaz mozesz miec stan zapalny skoro masz zóte upławy a bol jajnikow moze towarzyszyc włanie zapaleniem przydatkow. Pozdrawiam
  • 15.05.15, 13:13
    Witam, nie będę zaśmiecać forum nowym postem, dlatego podepnę się tutaj. Mam dość dziwną sytuację, a mianowicie:
    Miesiączki po porodzie nieco mi się posypało dlatego 15 lutego miałam okres później 31 marca a teraz w kwietniu nie dostałam wcale, aż do dziś. Dodam, że zaczeliśmy starania o drugie dziecko 26 kwietnia(26-3.05 dzień w dzień) i tak do dziś jakiś stosunek odbędziemy co 2 dni.Byłam u lekarza i robiłam test beta hcg (14 maj) z wynikiem 0, 100 brak ciąży z tym, że lekarz powiedział, że test jest niewiarygodny gdy stosunki były wykonywane w powyższych terminach. I mam powtórzyć na koniec miesiaca raz jeszcze wszystko. Czy jest szansa, że to ciąża? sama już nie wiem co o tym myśleć...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.