Dodaj do ulubionych

Trening kart tygodniowy

01.09.13, 16:01
Potrzebuję treningu na wróżby z tarota na tydzień, albo jeden dzień. Wątki prowadzone tak jak w zagadkach, ważny punkt wiadomość zwrotna. Nie chcę sama wróżyć, czy być jedyną osobą, której się stawia karty, ale żeby było nas większość.
Czy ktoś chce?
Edytor zaawansowany
  • algaria 01.09.13, 16:07
    Poproszę o kartę energię na wtorek - wracam do pracy i jak to będzie
    --
    Sylwia - tarot, zapraszam na moją stronę www.sylwiatarot.type.pl
  • nielaik 01.09.13, 16:22
    Cesarz - karta w pozycji prostej. Karta oznacza, że będzie wszystko poukładane, na miejscu, od razu powinno się wejść w rytm pracy, nie widzę tu zmęczenia czy zniechęcenia. Cesarz to osoba, która coś planuje, do niego przychodzą po radę. Moim zdaniem będziecie coś organizować. Być może ktoś zaproponuje ci stanowisko kierownicze, albo ty będziesz odbierana jako osoba kompetentna, doświadczona, do której można się zwrócić. Nawet jeśli masz kogoś nad sobą, to jednak zwłaszcza młodsi, mniej doświadczeni będą prosili cię o wstawienie się lub pomoc. Ktoś godny zaufania. W przypadku szefa, możemy mówić o tym, że będzie mieć normalne pomysły, że z niczym nam nie wyskoczy, jak królik z kapelusza.
  • krakuskaa 01.09.13, 16:28
    czy ja też mogę?
  • nielaik 01.09.13, 16:59
    Pewnie.
  • krakuskaa 01.09.13, 17:14
    to poproszę o kartę na ten tydzień- taką główną energię tygodnia
  • babowa 01.09.13, 17:27
    nielaik, poprosze i ja
    o najwazniejsze wydarzenie dla mnie w tygodniu, dotyczace pracy
    co mnie czeka nieocziwanego, co mnie najbardziej zaciekawi, wzburzy
    w ten desen
    a w ogole, to mam do ciebie nielaik wieki sentymentsmile
    --
    --
    http://i43.tinypic.com/14devqc.gif
  • nielaik 01.09.13, 17:39
    10 kielichów odwrócona. Mnie ta karta wychodziła na zwolnienia, albo duża cześć ekipy z pracy może odejść. Gdyby karta była w pozycji prostej możemy mówić, że wracamy do starych znajomych, a tu część osób może się wykruszyć. Jakby coś starego się skończyło i miało nadejść nowe.
  • babowa 01.09.13, 21:05
    a to mnie zaskoczyłas
    zadnych zwolnien nie ma, jest dodatkowo od jutra przyjeta kolejna osoba
    jestem bardzo ciekawa tych wydarzen
    i zyczyłabym sobie bardzo, by stare odeszło a przyszło nowe
    dziekuje nielak smile

--
    --
  • babowa 08.09.13, 14:30
    nie wiem, nie umiem nic podpasowac do tej wrozby
    zadnych zmian w pracy, zadnych poczatkow ni koncow
    taki zwykły tydzien w pracy
    owszem zawirowan sporo, ale u mnie to norma wiec i nie zaskoczenie
    dzieki za czassmile
    --
    --
  • babowa 11.09.13, 21:24
    głowe schylam
    juz wczoraj po powrocie z pracy miałam napisac i odniesc sie do wrozby
    dzis juz musze
    kichana, tak jak napisałas
    odchodzi starem nadchodzi nowe
    nie ma to zwiazku z etatami a raczej stosunkami miedzyludzkimi
    otwieraja mi sie oczy na pewne zagrywki, słowa i zachowania i czuje zmiane w nastawieniu co niektorych
    ja tez sie zmieniam,zastygam i jestem swiadkiem "nowego"
    wiem, pisze dla was niezrozumiale ale ja doskonale odczuwam poczatek zmian w mojej pracy
    nie wiem tylko, jakie okaza sie one dla mnie
    dzieki nielaik, nastapiło około 2 dniowe opoznienie w rozpoznaniu oznak zmian ale jednak one sa i beda brzemienne w skutkach

--
    --
  • kashaa_35 01.09.13, 17:28
    Jeśli mogłabym prosić o kartę na pracę na ten tydzień .
  • nielaik 01.09.13, 17:46
    7 kielichów prosta. Ciekawe co napiszesz po tygodniu. Nie widać żebyś się przemęczała wink Moim zdaniem ten tydzień sprawi, że będziesz snuć wizje tego jak praca powinna dla ciebie wyglądać, chciałbyś czegoś więcej niż dotychczas. Chciało by się mieć nie tylko fajne zarobki, ale także pracować w dobrym zespole, żeby było miło, żeby praca nie była tylko formą zarobkowania ale także ważnym elementem dnia codziennego, który sprawia przyjemność.
    W tym tygodniu może ci przyjść dobry pomysł do głowy, związany z pracą lub sposobem wykonania jakiegoś projektu.
  • kashaa_35 01.09.13, 17:52
    Dziekuje
  • kashaa_35 08.09.13, 07:03
    W tym tygodniu nie przemeczalam sie faktycznie. Tak jak napisalas , od pewnego czasu duzo mysle o tym aby praca byla przyjemniejsza i bardziej rozwijajaca,ale na razie chyba jest to w strefie marzensmile. Co ciekawe szef zaproponowal mi udzial w konkursie ,zbytnio nie przyjmowal sie odmowa i ostatecznie wpisal mnie na liste. Nie nastraja mnie to optymistycznie , gdyz moje umiejetnosci i wiedza wymagaja douczenia... Bardzo dziekuje za wrozbe !!
  • nielaik 01.09.13, 17:35
    Papież - karta prosta. Wykorzystaj ten tydzień na pozyskiwanie informacji, bo ludzie będą się chętnie dzielili tym co wiedzą. Ty również możesz być dla kogoś kimś, kto wprowadzi do danego tematu, doradzi, podpowie. Nie ważne czy będzie to przepis na dżem, czy finanse, jest szansa na wyciągnięcie informacji od ludzi. Karta mówi o tym, aby trzymać się własnych wypracowanych, zasad, które wypływają z twojego doświadczenia.
  • krakuskaa 01.09.13, 18:30
    oj będzie się działo- w pracy rozpoczęcie działań, i prywatnie też mam poradzić zawodowo bratowej, czyli dalej pracasmile
    a myślałam, że pokażą karty uroczystość rodzinną, to najważniejsze dla nas do zorganizowania na ten tydzień; przyjęcie urodzinowewink, a Kapłan to też może oznaczać właśnie spotkanie rodzinne, a może spotkam znajomego księdza--hmmm więcej pomysłów nie mamsmile
    nielaiku- dziękujęsmile, weryfikuję w niedzielę,
  • krakuskaa 08.09.13, 17:48
    W minionym tygodniu dużo się działo, głównie sprawy rodzinne, właśnie związane z przygotowaniem przyjęcia urodzinowego, poza tym dowiedziałam się o pewnych sprawach z gatunku prawie tajne w pracy, no i się dokształcamsmile, czyli ktoś sprzedaje mi swoją wiedzę,,
    dziękuję za kartę raz jeszczesmilesmile
  • algaria 03.09.13, 22:09
    nielaik napisała:

> Cesarz - karta w pozycji prostej. Karta oznacza, że będzie wszystko poukładane,
    > na miejscu, od razu powinno się wejść w rytm pracy, nie widzę tu zmęczenia czy
    > zniechęcenia. Cesarz to osoba, która coś planuje, do niego przychodzą po radę.
    > Moim zdaniem będziecie coś organizować. Być może ktoś zaproponuje ci stanowisk
    > o kierownicze, albo ty będziesz odbierana jako osoba kompetentna, doświadczona
    > , do której można się zwrócić. Nawet jeśli masz kogoś nad sobą, to jednak zwłas
    > zcza młodsi, mniej doświadczeni będą prosili cię o wstawienie się lub pomoc. Kt
    > oś godny zaufania. W przypadku szefa, możemy mówić o tym, że będzie mieć normal
    > ne pomysły, że z niczym nam nie wyskoczy, jak królik z kapelusza.

Weryfikacja:

Dzień był bardzo ciężki i niestety przypłaciłam to dodatkowymi dolegliwościami ( lekarz kazał mi się oszczędzać -a tu nie było jak.) Pracuję sama więc nie maił mi kto pomóc - układałam ja sama - bo ostatnie moje dni przed urlopem też były dość trudne - biurko musiałam odgruzować by móc przyjmować przy nim klientów (nie mylić "na nim") wink W rytm pracy weszłam od pierwszego klienta aż do 17 .30 gdzie wreszcie zrobił się luz. Pomagałam, wybierałam, doradzała czasem siedziałam w swoim ukochanym fotelu niczym Cesarz i tylko wskazywałam miejsce gdzie klient ma sobie poszukać - częściej to ja jednak osobiści wyjmowałam z półek to o co prosili. Owszem rozmawiałam ze swoją dyr - ale była bardzo miła jak zawsze i na szczęście nie wyskoczyła z niczym . Cesarz zapewne pokazał to że jestem autorytetem - zwłaszcza dla młodszych- ale nie pokazał zmęczenia - bo ludzi było dziś u mnie prawie 50 gdzie zwykle wpada około 30 - ale w sumie dzień miałam silny , mocny i dobry - dziękuję nielaiku
    --
  • algaria 01.09.13, 20:59
    odpowiedź już we wtorek wieczorkiem - ale karty optymistyczne i już wiem że pokazały idealnie choćby to że do Cesarza się przychodzi i do mnie też - ale nie po to by pokłon złożyć czy w pierścień cmoknąć.. Często mnie proszą o pomoc w wyborze jaki klienci chcą dokonać - ciekawe czy dużo ludzi przyjdzie? ..
    A i ja jestem sobie sama sterem okrętem żeglarzem - kierownik jednoosobowej "firmy" ale nie własnej. - taki prawie Cesarz wink
    --
  • leda-is-one 01.09.13, 18:34

--Nielaikusmile ja tez poproszę o kartę na energie na nadchodzący tydzieńwink
  • ja-tekla 01.09.13, 21:09
    niesmialo, bom spózniona jak zwyklesad
    na przyszly tydzien-na nastroj, samopoczucie, emocje..
    jesli jeszcze nie za póznosad
  • nielaik 01.09.13, 22:40
    Tekla niech się nie trzęsie. Przez przypadek wyciągnęłam runę zamiast karty tarota.
    Sowilo o dupna runa, która wszystko pcha do przodu. Jak może się nie udać?
    Spieprzyć ten tydzień będzie trudno. Nawet jak się Tekla będzie starać.
  • babowa 01.09.13, 22:41
    nielaik
    a poloz mi raz jeszcze, co?
    jak mi jutrzejszy dzien przebiegnie
    bo jakis niepokoj czuje
    spojrz, prosze
    --
    --
  • nielaik 01.09.13, 22:44
    Chciałam żeby wszyscy sobie wróżyli w ramach ćwiczeń. Nie tylko ja smile
  • nielaik 01.09.13, 22:47
    Dagaz, zmiany się szykują. Ale to jest też runa pozytywnych zmian. Runa ma lekkość świeżego poranka, wszystko co się z nią robi, powinno być zwieńczone pozytywnym zakończeniem.
  • ja-tekla 08.09.13, 09:51
    to prawda - nic sie nie posypało, zepsuc nie zepsułam, bo działanie nie ode mnie zależało, tylko samopoczucie paskudne, nastrój ponury..
    ale za wrózbę dzięki wink
  • nielaik 01.09.13, 22:42
    Też runa, Laguz. Tydzień, w którym powinnaś się kierować wewnętrznym głosem, bo będzie dobrze podpowiadać.
  • yool125 01.09.13, 22:45
    Ja bardzo prosze na nadchodzący tydzień....bedzie sie działo, duzo zmian i wiele niewiadomych ale moze strach ma duze oczy i jakoś przebrniemy...............
  • yool125 01.09.13, 22:46
    smile
  • nielaik 01.09.13, 23:12
    Hagal w dziale wiedźm i czarownic powinno się wieść dobrze, ale chyba w pracy szykują się jakieś przeszkody do pokonania.
  • babowa 01.09.13, 22:48
    czyli intuicyjnie mam jutro zagrywac a bedzie ok?
    no to ok
    jutro sie odezwe
    dziekismile
    --
    --
  • leda-is-one 02.09.13, 06:32
    Dziękuje-podpowiedz dobra ,bo ja jakoś ignoruje moje wewnętrzne podpowiedzi,teraz się na nich skupie.już nawet zaczęłam wink
    --
    "Myślę, więc jestem""wink
  • nagietek123 08.09.13, 08:27
    Też poproszę kartę na energie na nadchodzący tydzień - jeśli trening trwa oczywiście smile
  • algaria 08.09.13, 13:24
    Tak jak nielaik powiedziała na początku - ona nie chce sama tu wróżyć- więc postanowiłam się dołączyć - wyciągnęłam dla Ciebie kartę nagietku - ale jakbyś chciała od nielaik to niech ona dociągnie drugą

10 buław - ciężki tydzień Cię czeka, dużo spraw, przytłoczenie obowiązkami. Weźmiesz na siebie nadmiar zadań i one Cie przywalą. Dasz sobie radę ale ciężko będzie. Uważaj na kręgosłup - mogą pojawić się bóle z przepracowania
    --
  • nagietek123 08.09.13, 14:08
    Bardzo dziękuję, już dziś (w saunie) będę zbierała siły wink Wiem, że chwilami przesadzam z braniem na siebie różnych obowiązków, powstrzymam się więc tak, żeby spokojnie dożyć kolejnej niedzieli smile dzięki za ten uprzedzający fakty prysznic smile
  • nagietek123 08.09.13, 14:16
    Nielaika już n ie będę fatygować smile
  • nielaik 08.09.13, 19:11
    Dla trzech osób wyciągnę kartę na tydzień.
    Dla mnie też ktoś może wyciągnąć w ramach praktyki.
    Ciekawe jak by to wyglądało gdyby jednej osobie kartę losowało kilka.
    Sprawdzi się? smile
  • kashaa_35 08.09.13, 20:58
    Jesli moge prosic Cie znowu o karte na prace, tamta wrozba fajnie sie sprawdzila, dziekuje..
  • nielaik 09.09.13, 09:27
    Kashaa_35 a co ty ciągle wyciągasz pucharowe karty? wink
    Król kielichów w pozycji prostej. Wróżbę uznaję za pozytywną, ponieważ karta odsłania swój pozytywny aspekt, nie będąc odwróconą. U mnie kielichowy oznacza wysłuchiwanie kogoś.
    Albo ty będziesz czyimś wsparciem, albo w ramach projektu z poprzedniego tygodnia twój szef, albo kolega, koleżanka, będą kimś w rodzaju wsparcia, albo będziesz mieć dużo kontaktu z szefem. Może będzie cię szkolić? Uważam, że można ten tydzień wykorzystać na zaskarbienie sobie takiej osoby, bo kielichowy jak kogoś lubi, potrafi być wsparciem długodystansowym. Można mu później zawracać głowę w trudniejszych sprawach. Ale uwaga, jeżeli karta jest w pozycji prostej, to może oznaczać, że ma dobrze poukładane wewnątrz siebie i nie da się wciągnąć we wszystkie zadania wymagające pomocy, jeżeli ktoś jej nie potrzebuje, albo widać, że naciąga. Ktoś taki jest emocjonalnie bystry.
  • kita32 09.09.13, 08:43
    Nielak, a nie chciałabyś w ramach praktyki wziąć udziału w warsztatach na O Tarocie:

forum.gazeta.pl/forum/w,46080,146618387,146618387,Warsztat_302_obcokrajowiec.html
    Hania zadała bardzo ciekawy temat, a tylko ja jedna napisałam interpretację - przedłużyłyśmy warsztaty jeszcze o tydzień czekając na chętnych.
  • nielaik 09.09.13, 09:29
    Nie dziękuję, potrzebuję jednak czegoś prostszego do ćwiczeń smile
  • nagietek123 09.09.13, 17:59
    Zawieszony - taka kartę wyciągnęłam dla Nielaika na ten tydzień.
    Może cos ważnego zostanie wstrzymane? Tydzień bez pośpiechu, coś się przesunie. . Popatrzysz na sprawy z innej perspektywy. Możesz też doświadczyć wewnętrznej harmonii - i tego Ci życzę.
  • leda-is-one 09.09.13, 10:16
    Nielaiku,wyciągnęłam dla Ciebie na ten tydzień Króla Denarów/sugerowałaś że można?/
    .w pozycji prostej bo ja tylko tak ciągnęwink Mam nadzieje ze zrealizuje się tez w pozytywnym swoim wydźwięku.będziesz miała tydzień pewny ,obfity stabilny ,bez braków a raczej się w czymś ustawić możesz.Może jakiś men w tej karcie jest?? niby on nie rusza swojego zadka żeby podjąć działania w naszym kierunku.ale kto zrozumie psychikę Króla?? Zyczę Ci stabilizacji przy tym Królu tzn nie koniecznie przy nim jako mężczyźnie/chociaż "dlaczego nie???"/ tylko przy tej karcie na ten tydzień niech się wszystkie płaszczyzny twojego życia ustabilizują,poukładają.Wszak on talie zamykawink

Teraz troszkę o Twojej dla mnie karcie - Laguz i jej przesłaniu ..
    Otóż powstrzymała mnie Twoja sugestia od działania na żywioł bez myślenia.jak cios w moja stronę to ja oddaje..nie ze miałam wojny..ale ..tak mogłam działać,spontanicznie bez głębszego zastanowienia się,bo wydawało mi się że jak będę słuchać intuicji to się ośmieszę..jednak raczej wygrałam stosując się do twoich zaleceń.Dziękuje.

Mam tez runy i kart Przesłania Anielskie ,gdybyś sobie życzyła mogę wyciągać kiedy chcesz.gorzej będzie z interpretacja sad.

Jeżeli możesz .w ramach ćwiczeń proszę wyciąg mi coś znowu na ten tydzieńwink
    --
  • nielaik 09.09.13, 19:46
    10 denarów prosta. Leda bardzo dobry tydzień. Na pewno pod znakiem stabilizacji.
    Ale karta ta może oznaczać, że albo do kogoś wybierzesz się z wizytą (zwłaszcza mam na myśli przyjaciół, rodzinę) do czyjegoś miejsca zamieszkania, albo sama będziesz kogoś przyjmować, lub oglądać jakieś budynki, biura. W pracy nie ma żadnych upadków.
    Rada myślę, że tydzień sprzyja parapetówką lub spotkaniom przy domowej kawie.
    Zajmujesz się tym czym dotychczas się zajmowałaś. Leda tylko błagam znowu pamiętaj, że my tu sobie luźno i swobodnie wróżymy, nie skakać mi tu w ogień nawet jak każę smile
    Z tą laguz to mnie pozytywnie zaskoczyłaś. Mnie koleżanka runistka powiedziała, że najlepiej w działaniach wychodzi mi kierowanie się intuicją. Wiem chyba jak to u ciebie zadziałało.
    Czasami się człek zastanawia, nie no przecież nie mam zrobić pierwsze to a nie tamto, ale czuje się, że to drugie ma się ochot wykonać z przyjemnością, a to pierwsze ogóle porzucić. A potem się okazuje, że i tak to na co nie mieliśmy ochoty i tak by nie wypaliło.
    Genialna sprawa z laguz. Słowo daję, jak to ułatwia życie nawet w najprostszych sprawach.
    A niech tam runę też ci wyciągnę. Fehu.
    Pieniężny tydzień, ja nie wiem mnie to wygląda na przypływ pieniędzy, stabilizację, dobry zarobek, duża witalność w tym tygodniu.
  • leda-is-one 19.09.13, 07:09
    Przepraszam Cię Nielaik,za opóźnioną weryfikację.
    Było tak jak mi wywróżyłaś-naprawdę!
    We wtorek miałam wypłatę z dodatkowej mojej pracy tutaj/no nie było tego wiele ale na dobry obiad w czwórkę wystarczyło i lody ogromne w innym miejscu/ w środę miałam nową klientkę i nowy zarobek/Właśnie nawiązuje do tematu..przyjmowałam gości,moja wieloletnia przyjaciółkę z Polski która się nad Adriatyk wybrała z mężem na urlop. To było zaplanowane,spędziłam z nimi weekend cudny.trochę im pokazywałam architekturę i zabytki jako "świeży tubylec".
    Dziękujewink
    --
  • nielaik 15.09.13, 14:24
    Wszystkie miałyście rację. Zawieszony zawiesił mi internet. Trzeba oddać do naprawy.
    Tydzień wspaniały pod tym względem, że stabilny, przyjemny, Król Mont to wymarzona karta na wyprawy do parku. Kiedy było ciepło i słonecznie, tak przyjemnie się siedziało na ławce pośród drzew, że tylko kubka kawy z termosu i kanapki brakowało do pełni szczęścia. Dziś, podszedł do mnie jakiś pan i wprost zapytał czy nie miałabym ochotę zamienić z nim słowo. Ale odmówiłam. Starszy pan, rowerzysta, ubrany na brązowo. Leda u ciebie król monet jak najbardziej może pokazywać dosłownie poznanie kogoś. Wspaniale wam wyszła wróżba.
  • bronxi 09.09.13, 13:28
    dzień dobreksmile to jesli mogę jeszcze to również poprosze o karty na pracę smile
  • nielaik 09.09.13, 19:55
    Rycerz mieczy prosta. Też uważam, że to będzie dobry tydzień. Mnie jak wychodzi RM to się czegoś uczę, coś od kogoś podpatruję. Trzeba się jednak trochę przy tym może nie tyle nachodzić, co trochę natrudzić, aby zdobyć informacje, ale karta w pozycji prostej więc zupełnie nie będziesz odczuwać dyskomfortu. Mogą być jakieś dyskusje z innymi ludźmi, wymiana poglądów, ale nie widzę w tym kłótni. Możesz też słuchać osoby, która z kimś rozmawia, wałkuje temat, jeden jest za a drugi widzi to z innej strony i podają argumenty, źródła, badania, coś na tej zasadzie. Udane wyjazdy, podróże.
    Ryna ingwaz. W połączeniu z rycerzem oznacza, żeby nie przesadzić z intensywnością w tym tygodniu. Ważny jest spokój, odpoczynek, chyba jednak radziła by żebyś się nie angażowała w jakieś konflikty, tylko usiadła gdzieś z boku.
  • bronxi 09.09.13, 20:19
    Pieknie dziekuje dziekuje smile czekamy więc na rozwój tygodnia oczywiście zweryfikuje tydz pod wzgledem pracy smile
  • bronxi 24.09.13, 17:50
    Faktycznie tamten tydzień był spokojny w pracy nic się nie działo, a wyjazd weekendowy był i to bardzo udany więc się spełniło, dziekuje pieknie smile
  • algaria 14.09.13, 14:44
    Dla mnie na tydz od 16 do 22 smile energia tygodnia
    --
  • nielaik 14.09.13, 18:34
    Nikt nie wyciągnął, więc wylosowałam kartę smile
    9 denarów w prostej. Sugerowałabym wykonywanie zdań wedle własnego pomysłu, bez towarzystwa, chyba że towarzystwo będzie wykonywać twój projekt. 9 denarów wychodziła mi na dekorowanie domu, zwłaszcza kupowanie ładnych rzeczy użytkowych, trafiona inwestycja.
    Coś artystycznego, ale także praktycznego zarazem długo będzie nam służyć i cieszyć oko.
    Nie zmarnować tygodnia również na upiększanie siebie. Kupować bluzki, zasłony, kafelki,iść do fryzjera, ćwiczyć rozciąganie, streching, yoga. Coś co wyprostuje, wzmocni ciało, ćwiczenia mają być precyzyjne, spokojne. Ta karta mi kiedyś wypadała na ten rodzaj aktywności fizycznej.
    W 9 denarów mamy chęć zrobić coś dla siebie.
  • algaria 14.09.13, 19:28
    Dziękuję
    9 denarów to dobra karta i pieniężna ... Zobaczymy, zobaczymy <zaciera ręce> big_grin
    --
  • kashaa_35 15.09.13, 19:37
    Tydzień uważam za udany, rzeczywiście wysłuchiwałam w tym tygodniu zwierzeń ,samego szefa, którego trzeba uważnie słuchać i przytakiwać oraz panów szkoleniowców .
    Poznałam również kilku kierowników i dyrektorów. Byłam zdecydowanie stroną bierną.
    Dziękuję smile
  • leda-is-one 19.09.13, 07:14

winkjutro w mojej najbliższej rodzinie coś się wydarzy?
    Co to takiego i kogo z bliskich dotyczy???
    /napisałam w formie zagadki jak sugerowałaś rozpoczynając wątek/
  • leda-is-one 19.09.13, 07:47
    napisałam weryfikacje wróżby na poprzedni tydzień ale "poszło" ;-( wyżej...
    ...to celem wyjaśnienia że jest weryfikacja..
    --
  • nielaik 23.09.13, 11:20
    Nie to nie miały być zagadki, tylko wątek jak zagadki, w sensie wszyscy bierzemy w tym udział. smile
  • algaria 22.09.13, 20:05
    Już chyba mogę..
    Powiem tak: Drogi pamiętniczku mijający tydzień był bardzo szybki i obfitujący w wiele zdarzeń
    W poniedziałek pozałatwiałam swoje sprawy zdrowotne
    Wtorek praca i.... wygrałam aukcję, której w sumie nie planowałam tzn liczyłam na przebicie ojej oferty a tu niespodzianka i zakupiłam piękną torebkę za 38 zł, a jej cena w normalnej sprzedaży 69 zł - tu się właśnie objawiła 9 monet trochę mi szkoda było kasy no ale skoro wygrałam to zapłacić musiałam.
    środa dużo się działo nawet bardzo - za dużo opisywać ale dzień jakby z 8 buław wink
    Czwartek praca i sprawy około
    piątek przygotowanie do grzybobrania
    sobota wyjazd na grzyby
    a w niedziele odpoczynek

Z dekorowania domu to oddałam kanapę do renowacji i sprzątnęłam sypialnię włącznie z jej oczyszczaniem. Dla siebie kupiłam torebkę którą... zakosiła mi córka big_grin Wyginać i rozciągać to się na grzybach "wygibałam" i dla siebie też po lasie pospacerowałam i przytulałam się do brzozy chłonąć z niej energię . Tydzień szybki ale 9 monet oddało jego energię a Ty trafiłaś cudnie.. dziękuję
    Mogę prosić o jeszcze big_grin

--
  • nielaik 23.09.13, 11:05
    Wiedziałam, że z 9 denarów naprawdę można sobie coś fajnego kupić, co więcej karta się nie leni.
    Ona ma dużo pracy do wykonania. Dzięki, poszerzyłam sobie znaczenie karty o twoje wydarzenia.
    Grzyby, to jest też materia, zbieranie czegoś na czym nam zależy. Ale jednak karta, patrząc na twój tydzień nie jest związana z przykrymi obowiązkami. Czyli 9 denarów polecamy i do pracy i na wyprawy. Jest plan i jeszcze go zrealizuje.
  • nielaik 23.09.13, 11:17
    A co ty tych denararach gustujesz? smile Karta w pozycji prostej.
    Bardzo dobry tydzień, szczególnie jeżeli chodzi o załatwianie spraw trudnych, związanych z pracą, albo takich, gdzie trzeba chodzić w różne miejsca, żeby załatwić sprawę. Jeżeli jest do wykonania coś takiego, że na samą myśl do tej pory się nie chciałonawet kiwnąć palecem, to Rycerz Denarów daje dużą determinację, siłę, chęć dopracy. Nie ma szans, żeby z nim się nie udało.
    Ja bym ci poleciła, znowu grzebanie po aukcjach, ponieważ tym razem możesz trafić na super okazje cenowe, nawet może ci się trafić złapanie czegoś wyjątkowego jak biały kruk.
    Denarowy lubi wykorzystywać swoją wiedzę, jeżeli chodzi o szacowanie przedmiotów. Może komuś podpowiedzieć żeby mu taniej sprzedał, a w rzeczywistości jest to warte sporą sumę pieniędzy. Panowanie nad sobą w tym tygodniu na pewno wyjdzie na pierwszy plan. Denarowego trudno złapać na emocjonalne gry. Wie co robi i wie, że drugą stroną nie ma co się przejmować. W tym tygodniu idź do przodu. Droga wolna.
  • algaria 23.09.13, 19:35
    Nie wiem co mam do tych denarów - ale w tym tygodniu mam wypłatę wink big_grin a reszta zobaczymy
    --
  • algaria 29.09.13, 13:29
    Tydzień pracowity ale i ciężki psychicznie mimo że niby rycerz denarów z emocjami ma na bakier - to u mnie niestety tak nie było .. może to PSM ? wink W pracy muszę wszystko uzupełnić i wyprowadzić placówkę na bieżąco - nadrabiam zaległości i zajmuję się tym co zwykle czyli pracy sporo jest. W tym tygodniu - miałam głównie praca dom dom praca - jak u rycerza denarów -jedynie w piątek po wypłacie zrobiłam objazd po sklepach. wink a w sobotę biegałam za mamuśka po targu tongue_out
    Dziś za to mamuśka uraczył mnie 8 kg warzyw do przerobu i pomrożenia - zabawa przednia i spędzone bite 2,5 godz z marchewką porem i pietruszką wink..
    A co nowego czeka mnie w przyszłym tygodniu? - odwdzięczę się podobnym losowaniem smile

--
  • freya_v 29.09.13, 14:19
    Ja Ci wylosowałam głupca na najbliższe 7 dni..
    Pewnie praca z dziećmi się szykuje być może młodzi przyjdą do biblioteki nie tylko po książkismile w domu podobnie czas spędzony z rodziną przy jakichś rozrywkach? Głupiec jak wiadomo to coś nowego więc tydzień przyniesie nową drogę nowy plan nowy pomysł. Głupiec to też niespodziankismile zatem miłego tygodniasmile
  • algaria 29.09.13, 14:47
    Chcesz jakąś kartę? Ostatnio Krakusce losowałam Kamień na tydzień, może i dla Ciebie wyciągnąć?
    --
  • freya_v 29.09.13, 14:48
    Chętnie poproszęsmile
  • algaria 29.09.13, 15:42
    Agat ognisty - Inspiracja - (Karta podobna w przesłaniu do tarotowego Głupca) Czekają Cię nowe pomysły , natchniesz się i coś zapoczątkujesz i ruszysz z tym. Coś wreszcie się zacznie dziać w Twoim życiu Agat proponuje byś zaczęła od oczyszczenia siebie i przestrzeni wokół (sól, kadzidło świeca i te sprawy) Uważaj w nachodzącym tygodniu bo możesz się spotkać z brakiem oparcie w bliskich i co jest równoznaczne z brakiem zrozumienia przez nich - dla siebie i swojego nowego pomysłu który się zrodzi. Dlatego powinnaś się kierować swoją intuicją i nie dać się zablokować, bo idea która się w Tobie zrodzi ma szansę przynieść Ci radość, sukces i spełnienie.

--
  • algaria 29.09.13, 15:51
    P.S miałam dopisać jeszcze... że za to że skasowałaś swojego fajnego bloga powinnaś dostać ode mnie w ucho tongue_out Rozumiem wewnętrzne perturbacje samej ze sobą ale bloga kasować? ... zupełnie nie potrzebne - wiem nie mi oceniać a szanować ale mi strasznie go żal
    A można go odzyskać chociażby jako mądre przesłanie dla potomności nawet jakbyś nie chciała go kontynuować?
    --
  • freya_v 29.09.13, 16:07
    Dziękuje za kamieńsmile
    usunięcie bloga można anulować i nie wykluczam że tak zrobię.. Dobrze że moje ucho oszczędziłaśbig_grin toż to bardzo wrażliwa część ciałatongue_out
  • algaria 29.09.13, 16:20
    Jak najdzie Cię natchnienie i opuści odmóżdżenie tongue_out wink i przywrócisz bloga do daj znać - niezwłocznie link wróci na swoje miejsce
    --
  • freya_v 29.09.13, 16:31
    Z takim kamieniem o natchnienie nie powinno być trudnowink
  • freya_v 05.10.13, 20:16
    Inspiracji było dużosmile pomysły same wpadały do głowy.. Reaktywowałam bloga i dodałam dwa nowe wpisy. Kolejne w przygotowaniuwink super ten kamieńsmile pobudza kreatywnośćsmile
    --
    tarotowezwierzenia.blogspot.com/
  • algaria 05.10.13, 20:30
    no wreszcie ten blog ruszył tongue_out
    --
  • algaria 23.09.13, 19:34
    Tydzień nie był zły i nie był męczący mimo nawału zdarzeń. Także 9 monet to pozytywna karta z zakręceniem wink
    --
  • bronxi 24.09.13, 17:52
    Można poprosić kolejny raz jak minie ten tydzień? smile
  • algaria 06.10.13, 12:46
    To co nowego mnie spotkało w tym tyg to była jakaś "chira" jak mówiła moja babcia czyli wirus załapany od moich cudownych pociech - padłam jak skóra z diabła i jeszcze dziś chodzę "kołowata" bo mnie bolą zatoki smile
    Choroby od dziecięce tzn od młodzieżowe w Głupcu się potwierdzają
    --
  • freya_v 06.10.13, 13:10
    Współczujęsad wracaj szybko do zdrowia.. Katarki i te podobne to nic przyjemnego. Mnie tak dopada kilka razy na zimętongue_out
    --
  • algaria 06.10.13, 13:30
    Ja nie chorowałam od grudnia 2011 - już jest ok - lepiej niż wczoraj w każdym razie ...
    A wyciągniesz mi coś na najbliższy tydzień - też się mogę odwdzięczyć podobnym smile
    --
  • freya_v 06.10.13, 18:15
    Nie ma problemuwink
    tym razem karta dla Ciebie to GWIAZDA.
    Optymistyczny tydzień..
    Twoją uwagę mogą przykuć rzeczy artystyczne, może też będziesz chciała coś upiększyć albo sama stworzyć.. Mi gwiazda bardzo z wodą się kojarzy ogólnie a u Ciebie jakieś problemy z przeciekiem więc może to ten problem będzie do rozwiązania jeszcze..
    --
  • algaria 06.10.13, 18:19
    No Gwiazdą będę big_grin.. tylko powiedz czy z całej talii ciągnęłaś? wink bo to jakoś tak druga AW od Ciebie
    Co do przecieku to właśnie napaliliśmy w kominku i Borsuk leży pod zaworem, ale nic nie kapie wink zastanawiam się jak on chłop 188 zmieścił się między zmywarką a zaworem - a w łóżku to 3/4 powierzchni zajmuje.. cuda, cuda i dziwy
    --
  • freya_v 06.10.13, 20:59
    Tak z całej jak zawszesmile
    --
  • babowa 06.10.13, 18:19
    bo lekko jestem scieta z dyr, i uwazam,ze słusznie jest sfochowanawink
    jak rozwiaze sie ta sytuacja?
    bo jestesmy zmuszone niejako by wspolnie we dwie wyjsc i reprezntowac placowke
    spojrzcie, co?

--
    --
  • algaria 06.10.13, 18:31
    Mówisz i masz
    Z kart 10 monet - energia tygodnia bardzo rodzinna i przyjazna, może będziesz wspierać dziecię w nauce historii może robić nawet drzewo genealogiczne - w każdym razie coś z rodzina i dla rodziny - ponad to - może nawet parę groszy wpadnie jako bonus wink

Co do pracy
    To kamień Nefryt - Mistrzostwo - znajdziesz złoty środek w porozumieniu z dyrektorką, wykorzystasz swoją wiedzę i rozum.. Twoja cierpliwość w całej tej sytuacji zostanie nagrodzona.. ale uważaj nie upieraj się przy swoim zdaniu jeśli kontr rozmówca (dyrektorka) będzie miała lepsze argumenty, ona nie jest autorytetem i Ty o tym wiesz - prędzej Ty jesteś dla niej autorytetem ale ona się do tego nigdy nie przyzna.. konsekwentnie ćwicz liczenie do 10 by uspokoić nerwy i nie rzucić się jej do gardła.. W tym tygodniu pokonasz ja jej własną bronią, konsekwencją zachowania - zapoczątkujesz nową inną drogę w waszych stosunkach
    --
  • babowa 06.10.13, 18:45
    rodzinny mowisz?
    to mi sie kojarzy rozprzestrzenienie wirusa dalej;/
    i bede głowa i rekoma ciagle w domu

a co do pracy, ok
    bede konsekwentna i dalej bede grac bronia dyry skoro utre jej tym nosasmile
    ucieszyłoby mnie to tak, po ludzkutongue_out
    dzieki

a teraz ja wzamian wisze tobie karty, tak?
    połoze chetnie ale wieczorem pozniejszym, jak dziecki padna

--
    --
  • algaria 06.10.13, 18:49
    Mi już freya wyciągnęła na tydzień - ciebie zaangażuje do czegoś innego - nawet wiem już czego tongue_out
    --
  • babowa 06.10.13, 18:54
    a co pani sobie zyczy ?
    podołam zyczeniu?
    --
    --
  • algaria 06.10.13, 18:20
    Mam nadzieję że to przeciekanie nie będzie dotyczyło mnie osobiście - czyli nie narobię w majty wink

Jakiś Kamień dla Ciebie czy Karta? na tydzień
    --
  • algaria 13.10.13, 21:19
    Objawiła mi się jako .. w poniedziałek myłam okna wink we wtorek miałam strasznie dużo pracy, środa roboty domowe w czwartek nie czułam się najlepiej - teraz już jest ok piątek prace domowe sobota w pracy - musiałam odrobić czwartek i niedziela luzik - Gwiazda dla siebie nic nie robiłam, miłości nie spotkałam - w sumie tydzień sympatyczny .. jedynie co to te okna pomyte mi się z Gwiazdą kojarzą smile
    --
  • freya_v 14.10.13, 08:29
    Dziękuje za weryfikację. Z tą gwiazdą to tak właśnie jest.. Nie zapowiada jakiś wielkich wydarzeń z mojego doświadczenia myślę że trzeba dokładać do niej kartę w tedy nabierze jakiegoś konkretnego znaczenia.. Bo sama w sobie (jak dla mnie) nie wiele wnosi.
    --
  • easy_busy 21.10.13, 00:09
    Witam,
    czy również mogę prosić o trening na "sobie"? Chciałabym wiedzieć co przyniesie mi ten tydzień. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
  • algaria 21.10.13, 11:39
    Witaj,
    Dal Ciebie wyciągnęłam kamień o bardzo optymistycznym przesłaniu:

Cytryn - Radość - ten tydzień zapowiada Ci się bardzo przyjemnie, może czekać Cie miłe zdarzenie, życzliwość innych osób, odprężenie i bardzo radosne spotkanie towarzyskie w gronie wesołych przyjaciół Musisz jednak uważać by w euforii tego tygodnia nie stać się lekkomyślnym i niestałym. Mogą (lecz nie muszą) przytrafić Ci się koszmary, przygnębienie lub chęć izolacji od ludzi - jednak tak jak wspomniałam przyjaciele nie dadzą Ci się smucić. Także ciesz się tym tygodniem bo będzie miły.
    --
  • easy_busy 21.10.13, 12:25
    Dziękuję ! Pod koniec tygodnia dam znać co mi przyniósł tydzień smile
  • easy_busy 28.10.13, 21:03
    Witam,
    weryfikuję: rzeczywiście tydzień był OK. Sporo mi rzeczy pasuje... Bardzo dziękuję. W ramach podziękowań mogę przesłać przepis, ebooka, piosenkę? Proszę o wskazanie smile

Pozdrawiam,
    easy.
  • algaria 28.10.13, 21:40
    Wrzuć jakiś przepis do naszej jadłodajni tu na forum smile
    --
  • prognosis 22.10.13, 01:52
    Jeśli i ja mogę, to proszę o kartę na ten tydzień pod kątem pracy. W ramach podziękowania wyciągnę kartę tarota, kamień runiczny lub przesłanie anielskie smile
  • algaria 22.10.13, 13:01
    Wyciągnęłam Ci kartę przesłanie - Przewodnictwo Bogiń
    Izyda - Przeszłość - obecna sytuacja ma swoje źródło w przeszłości
    Ja bym to nazwała kartą wstępu

Bo karta pracy na ten tydzień
    Szmaragd - Odrodzenie - Przede wszystkim wyjaśnisz sprawy z przeszłości, by móc to zrobić dostaniesz zastrzyk energii, będzie towarzyszyło ci dobre samopoczucie i nie z dziw się kiedy ktoś kogo już nie ma w Twoim otoczeniu nagle się odezwie. Jeśli to będą przeprosiny to nie bądź nieubłagana . Nie trzymaj się swojej racji - choć wysłuchaj drugiej strony, nie bądź obojętna. Co do pracy to sądzę że coś się ruszy, odnowi, odrodzi, będzie dobrze, ale najważniejsze w tym tygodniu będzie to wyjaśnianie spraw przeszłych.

To ja poproszę runę na sprawy finansowe do końca miesiąca - w sumie to troszkę ponad tydzień wink
    --
  • prognosis 23.10.13, 13:08
    Bardzo dziękuję, oczywiście zweryfikuję.

Algario wyciągnęłam dla Ciebie runę Algiz - runa ta wskazuje na bezpieczeństwo finansowe, wszystko będziesz mieć pod kontrolą. Nie widać przy niej ani zysków, ani strat. Ot pozostaje wszystko na tym samym poziomie. smile
  • algaria 23.10.13, 15:20
    Dziękuję i zweryfikuję smile
    --
  • algaria 04.11.13, 18:09
    Rzeczywiście finanse były na stałym poziomie co się zepsuło to trzeba było naprawić - jak odpłynęło to jakoś tak że zaraz był przypływ gotówki, a jak przypływ to zaraz coś się zepsuło i trzeba było naprawić wink Już myślałam że październik się nie skończy big_grin

P.s Prognosis - miałaś dwie mocne karty mówiące o przeszłości - czyli to co kiedyś było musiało mieć bardzo ważne znaczenie i rzutuje na teraźniejszość i przyszłość .. jak sama wiesz czas w kartach rządzi się swoimi prawami..smile
    --
  • prognosis 04.11.13, 18:30
    Ciesze się, że prognoza się sprawdziła smile
    To prawda jak się teraz zastanawiam i karty wyciągnęłam, to tak musiało mieć to wszystko w przyszłości. Poważnie do kursu podchodziłam, ukończyłam go z bardzo pozytywną oceną. Kiedyś myślam o pracy w tym kierunku, dziś nie za bardzo, ale może się to zmieni. Na rozmowę jutro się umówię, także "wiedzmy "proszę o radę smile
    algaria napisała:

> Rzeczywiście finanse były na stałym poziomie co się zepsuło to trzeba było napr
    > awić - jak odpłynęło to jakoś tak że zaraz był przypływ gotówki, a jak przypły
    > w to zaraz coś się zepsuło i trzeba było naprawić wink Już myślałam że październi
    > k się nie skończy big_grin
    >
    > P.s Prognosis - miałaś dwie mocne karty mówiące o przeszłości - czyli to co kie
    > dyś było musiało mieć bardzo ważne znaczenie i rzutuje na teraźniejszość i przy
    > szłość .. jak sama wiesz czas w kartach rządzi się swoimi prawami..smile
  • algaria 04.11.13, 19:24
    Radę już masz smile
    --
  • prognosis 29.10.13, 21:59
    Nie całkiem, a szkoda...
    Sprawy z przeszłości mi ciążą, ale nie widzę szans na uzdrowienie ich...
    Co do pracy coś drgnęło, może ruszy, to moje pomysły sprzed lat....
    algaria napisała:

> Wyciągnęłam Ci kartę przesłanie - Przewodnictwo Bogiń
    > Izyda - Przeszłość - obecna sytuacja ma swoje źródło w przeszłości
    > Ja bym to nazwała kartą wstępu
    >
    > Bo karta pracy na ten tydzień
    > Szmaragd - Odrodzenie - Przede wszystkim wyjaśnisz sprawy z przeszłości,
    > by móc to zrobić dostaniesz zastrzyk energii, będzie towarzyszyło ci dobre sam
    > opoczucie i nie z dziw się kiedy ktoś kogo już nie ma w Twoim otoczeniu nagle s
    > ię odezwie. Jeśli to będą przeprosiny to nie bądź nieubłagana . Nie trzymaj się
    > swojej racji - choć wysłuchaj drugiej strony, nie bądź obojętna. Co do pracy
    > to sądzę że coś się ruszy, odnowi, odrodzi, będzie dobrze, ale najważniejsze w
    > tym tygodniu będzie to wyjaśnianie spraw przeszłych.
    >
    > To ja poproszę runę na sprawy finansowe do końca miesiąca - w sumie to troszkę
    > ponad tydzień wink
  • prognosis 04.11.13, 18:00
    Odnośnie jeszcze pracy, mały poślizg ale coś nowego, co miało miejsce w przeszłości. Uczyłam się rok temu w tym kierunku i dziś dostałam propozycję stałej pracy w tym zawodzie.. To może to karty pokazały smile
  • freya_v 11.11.13, 01:27
    Kogoś chętnego o kartę na najbliższy tydzieńsmile
    --
  • algaria 11.11.13, 10:59
    as kielichów- - ciepło, miło, sympatycznie, spokojnie, miłostki, flirty, róg obfitości, który się otworzy.... Tylko uważaj na łzy które same mogą płynąć i..na deszcz - nie zapomnij o parasolu i kaloszach, by się nie przeziębić, bo katar też możliwy wink
    --
  • freya_v 11.11.13, 13:54
    Dziękuje śliczniesmile ja dla Ciebie 8 monet wyciągnęłam.. Jak wiemy karta intensywnej pracy ale to też karta nauki może jakieś szkolenie w tym tygodniu? Teraz jeszcze świeżo po wypłacie to planowanie wydatków będzie pewniewink
    --
  • algaria 11.11.13, 18:06
    Dziękuję.. co prawda przez ten tydzień jestem jeszcze w domu , ale i w domu jest robota smile
    --
  • freya_v 19.11.13, 17:58
    As puchar to wyznania miłości które były w przeciągu minionego tygodnia.. Było w ogóle bardzo dużo rozmów w tym temacie (z koleżankami/ z rodzina) dokuczył mi też lekki katarektongue_out
    ogólnie bardzo przyjemny tydzień tak jak mi wywróżyłaśsmile
    --
  • algaria 19.11.13, 21:54
    Była robota w domu i praca z pracy i.. załatwianie spraw finansowych.. czyli wszystko to co odzwierciedla 8 monet smile
    --
  • ja-tekla 21.11.13, 07:02
    mogę poprosic?
    Jaki będzie ten następny tydzień? Pod względem, hmm, atmosfery rodzinnej? Bo chyba mi nalewki zabraknie...dla spokojnosci i relaksu wink

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka