Dodaj do ulubionych

Podwójna zagadka

29.11.13, 19:08
Krótko:

1. Co mnie dzisiaj koszmarnie zdenerwowało?
2. Jaką w związku z tym zdarzeniem podjęłam decyzję?
--
Felicità è un bicchiere di vino con un panino.
Obserwuj wątek
    • inguszetia_2006 Re: Podwójna zagadka 29.11.13, 19:34
      Witam,
      Nie mam dziś weny, wiem to, ale spróbuję. Król trefl i As karo. Wkurzył cię szef i chcesz złożyć wypowiedzenie. Albo wkurzył cię ktoś na urzędzie i chcesz skargę napisać. Albo lekarz i też skarga.
      Pzdr.
      Ing
            • algaria Re: Podwójna zagadka 29.11.13, 22:25
              to ją Babę zdenerwowało - Q buław
              Dołożyłam Księżyc
              To postanowiła - rycerz kielichów

Zdenerwowała Cię jakaś baba czyżby siostra ukochana? Władcza pewna siebie i taka decydująca - baba Cię okłamała obiecała i nie dotrzymała słowa - może klientka która zleciła a potem nie odebrała zamówienia lub nie chciała zapłacić za "ekspres"
              Rycerz kielichów po za błądzeniem po lasach w poszukiwaniu grzybów i śmierci ukochanego zwierza kojarzy mi się z oddaniem pięknego za nadobne- czyli Judyta podpowiedziała Ci byś babę zwodziła krążyła przesuwała - mój rycerz stoi w wodzie czyli ruchu brak nie leciała jak ćma do ognia, ale niespiesznie babę olała big_grin
              --
              Sylwia - tarot, zapraszam na moją stronę www.sylwiatarot.type.pl
              • nagietek123 Re: Podwójna zagadka 30.11.13, 10:31
                To jest sytuacja, która zdenerwowała Babę:
                sedno: 7 kijów
                to jest ta sytuacja: 3 miecze, Moc

taka decyzje podjęła Baba:
                as denarów, 3 miecze

No więc ktoś ugodził Babe w samo serce, poczuła się naprawdę zraniona. Rzecz dotyczyła przede wszystkim uczuć. Zapewne to ta siostra - mąciciel.

No Baba postanowiła odpłacić pięknym za nadobne, dotyczyć to będzie również spraw materialnych - w efekcie to Baba będzie dzierżyć w dłoni wszystkie klucze.
    • kita32 Re: Podwójna zagadka 30.11.13, 11:26
      1. Co mnie (Babę_potwor) dzisiaj koszmarnie zdenerwowało?
      - 9 Monet, 2 Kijów (-), Wieża (-)

2. Jaką w związku z tym zdarzeniem Baba podjęła decyzję?
      - 9 Pucharów (-), Cesarz, 6 Mieczy

Ktoś, jakiś obcy (przyjezdny, przejezdny), zniszczył coś pięknego. Zniszczył bezpowrotnie. Było to albo działanie wandali, albo urzędników. Może wycięto piękne drzewa?, zniszczono piękny zakątek przyrody?

Baba postanowiła sprawę nagłośnić za pośrednictwem forów lub mediów. Zwróciła się również do Prezydenta Miasta lub kogoś takiego, oraz wysłała pisma z protestem.
        • kita32 Re: Podwójna zagadka 30.11.13, 11:39
          Myślę, że ktoś zniszczył owoce twojej pracy, a zrobiłaś coś pięknego, co przyniosło Ci dumę i powinno przynieść jeszcze pieniądze.

Nagłośniłaś sprawę, domagasz się o wyciągnięcie konsekwencji w stosunku do osoby, która zrobiła szkody, nie wykluczone, że wysłałaś jakieś pisma (6 Mieczy) w tej sprawie.
          • kashaa_35 Re: Podwójna zagadka 30.11.13, 17:31
            10 buław, 5 kielichów, królowa mieczy
            rycerz denarów , papież
            Ciężko nad czymś pracowałaś,straciłaś to i poczułaś wielką stratę, królowa mieczy może pokazywać Ciebie jako mądrą kobietę , lub kogoś kto Cię zranił.

Poradzisz sobie z tym problemem w sposób dla Ciebie korzystny, nie spoczniesz póki nie ukończysz tego co zamierzasz , może zapiszesz się na nowy kierunek studiów.
            Zasugerowałam się Twoją podpowiedzią ,nie lubię czytać wcześniejszych odpowiedzi a jakoś część przeczytałam

Pomyślałam też , że zepsuł Ci się komputer i musisz kupić nowy.

• baba_potwor Re: Podwójna zagadka 10.12.13, 01:58
      Dopiero teraz zauważyłam, że nie podałam rozwiązania (mam nadzieję, że zarobienie po uszy będzie jakąś okolicznością łagodzącą). Otóż przeszło mi koło nosa bardzo duże zlecenie, bo nie było mnie w domu, w związku z czym nie mogłam sprawdzić poczty. Wnerwiona na maksa postanowiłam kupić tablet, żeby móc wchodzić do skrzynki nawet w kolejce do kasy w sklepie (dziś zamówiłam, parametry całkiem niezłe jak na siedem cali). Dla wszystkich, którzy brali udział, pogodna piosenka.
      --
      Felicità è un bicchiere di vino con un panino.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka