Prośba -co karty na to? Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Skoro już ta nieśmiertelna miłość mi pisana,to mam prośbę.
    > Jest w moim otoczeniu mężczyzna,który mnie mocno interesuje,a którego znam tylk
    > o z widzenia.Co więcej spotykamy się w takim miejscu,że trudno tam nawiązać zna
    > jomość.
    > Mam wrażenie,że ja jego też,ale oboje staramy się udawać brak zainteresowania.M
    > oże się mylę i tylko mnie się tak wydaje i jest to z mej strony myślenie życzen
    > iowe ? Czy mogłabym prosić Algario, byś zerknęła co tam karty Tobie powiedzą?
    --
    'Jeśli nie jesteś gotowy zmienić swojego życia,nie można ci pomóc".
    Hipokrates(460-377 p.n.e.)
    • Dziękuję za zaufanie - choć powiem, że na forum jest jeszcze sporo dziewczyn, które świetnie radzą sobie z kartami - czasem nawet lepiej ode mnie...

Najpóźniej jutro postawie karty - mam do zinterpretowania bardzo duży rozkład - chyba że któraś by zechciała wcześniej postawić dla Ciebie karty, to się przyłączę do interpretacji smile
      --
      Sylwia - tarot, zapraszam na moją stronę www.sylwiatarot.type.pl
      • Ja jeszcze nie znam wszystkich tutaj,ani ich możliwości.Jeśli ktoś się podejmie będę wdzięczna.
        --
        • A Ty byś chciała - jaki rozkład? partnerski mały ? - czy Celtycki od strony tego Pana by dowiedzieć się co w trawie piszczy? Czy odpowiedź na konkretne pytanie?
          --
          • Algario, a co to jest za rozkład w stylu "co w trawie piszczy"wink
          • Chciałabym się dowiedzieć co w trawie piszczy.Czy on jest w ogóle zainteresowany mną, czy mi się tylko tak wydaje? Jak on mnie odbiera i postrzega? Dlaczego tak dość dziwnie się wobec mnie zachowuje? Czy jest samotny? O coś takiego mi chodzi.
            --
            • To zrobię celtycki od jego strony - napiję się przewietrzę i siadam bo już skończyłam duży partnerski na 21 kart smile
              --
              • Algario, a czy ja też mogę poprosić o taki, co w trawie piszczy??
              • No to zobaczmy co w trawie piszczy

1 Pan X - Śmierć
                2 Szamanka - król kielichów
                3 To Pan myśli o Szamance - 10 kielichów
                4 To pan czuje do Szamanki - królowa mieczy
                5 To jest ale odchodzi - 4 buław
                6 To będzie najpierw- 7 buław
                7 Intencje X wobec Szamanki - as kielichów
                8 Otoczenie i jego wpływ na X - 9 monet
                9 Obawy i nadzieje związane z Szamanką - Kochankowie
                10 wynik rozwój relacji - 5 buław

Pan w karcie Śmierci jest w trakcie zmian być może przemian wewnętrznych pod wpływem spotkania Ciebie. Ty tęsknisz w królu kielichów, ale nic nie zrobisz bo król jest miękki - po za tym napisałaś nie ma warunków by się poznać. On o Tobie myśli ciepło 10 kielichów to pozytywna karta - tylko Pan rozmarzony i zapatrzony w tęcze a gdyby spojrzał w dół to by zamiast marzeń wziął się do dzieła - 10 kielichów to tez taka końcówka, wypełnienie i on chyba sobie zdaje sprawę że poza marzeniem nic mu nie zostało Uczuć jeszcze nie ma - królowa mieczy to zimna i konkretna kobieta ale co tu wymagać miłości jak się nie znacie. 4 buław mówi że odchodzi stabilizacja i taka pewność ale i ugrzęźnięcie w tym co się już ma - to zaczyna uwierać bo albo rybki albo akwarium - czas się ruszyć i coś zrobić albo w jedna albo w druga stronę bo tak jak jest to dalej być nie może. I 7 buław mówi właśnie o takim ruchu i działaniu nawet walce wygranej - obstawiam że Pan ruszy coś zrobi - coś postanowi.
                On ma wobec Ciebie dobre intencje as kielichów mówi o przyjaźni.. z przesłaniem że jak się uda to może się to przerodzić w miłość - on chce Cię poznać i tyle.
                Otoczenie - jedni mówią że 9 monet to kobieta - być może że jest w jego życiu jakaś ale on wyszedł w Śmierci czyli to się zmienia - może on chce się uwolnić od tej kobiety. 9 monet to otwartość - może otoczenie jest otwarte by przyjąć waszą znajomość. jego obawy i nadzieje - hmm obawy że będzie musiał dokonać wyboru podjąć decyzję bo w 4 buław on wie że tak dalej być nie może i czas się zmienić w Śmierci i zawalczyć w 7 buław. Nadzieja na to że go nie odrzucisz wink.. Wynik to 5 buław karta podobna w wymowie do 7 buław - 5 mówi o myśleniu i zastanawianiu uwiązaniu - pozornym do jakiejś idei - niby to walka z konkurencją i każdy z każdym jednak u Ciebie nie ma konkurencją - chyba że ta konkurencja jest kobieta w 9 monet... Powiem tak - Pan jakiś ruch wykona i to wkrótce a potem jakby czekał na odpowiedź z Twojej strony i myślał co dalej... Celtycki ma to do siebie że spełnia się bardzo szybko.. także intencje X są dobre i tylko czekać na ruch

--
            • Algario!talent masz wiedze tez ,wiec czekamy an Twoj rozkladsmileja sie dolacze do interpretacji czy pochwalysmile
              • algaria i ja! i ja ,,chcialabym wiedzieć"co w trawie piszczy" u mnie..po krakuscee rzecz jasna...bardzo proszęwink

chwalić Cie nie będę bo wiem ze tego nie lubisz,ale tancerzy mam dwóch na zbyciu,mogą być na sylwestra. jak znalazłsmile.
                --
                wink

"Myślę, więc jestem"/Kartezjusz/
                • Flipa i Flapa? dzięki wybieram drygającego borsuka co to se jakąś Alusie przygrucha i spokój będę miała big_grin
                  --
                  • Ja nie mogęsmile flip i flap po sobocie mają się marnie, trzeba znaleźć lepszych amantow dziewczyny, oczywiście do 30 haha winksmile, ale się uśmiałam dziewczyny,, super
                    • i tu się mylisz krakuskaawink oni są jak Lenin ,wiecznie żywi.ale jak nie chcecie to mam teraz dla Was większy wybór i może borsuka Alusia nie przygrucha bo się w grupie zawsze zamaskuje
                      http://www.twojegify.pl/gify/1894.gif
                      --
                      wink

• Borsuk u Alusi długo by nie pociągnął ona wegetarianka a on mięsożerca big_grin także niech grucha i dryga big_grin a tancerze oki doki tego w czerwieni zmawiam
                        --
                        • borsuk na balu

http://www.11street.pl/vardata/gify/tanczace/tanczace007.gif
                          --

• -- hahahahahha,,algaria ja nie mogę!!to kawał chłopa z tego borsuka jest,,,czy to zbroja???i zakuty łeb tez??? ale wywija chwacko...to ja się nie dziwie Alusi wcale
                            wink

• Był kiedyś za patrycjusza przebrany, miał szatę długa i metalową koronę i po drinku się tam coś mądrzył w jakimś konkursie na balu mimo, że nie brał w nim udziału i DJ nie wytrzymał mówi Panie, panie statua wolności siadaj pan big_grin - okropnie wygląda facet w rajstopach big_grin borsuk miał je 2 razy - raz jak robił za Suzi a raz właśnie wtedy bo sandały miał do tej szaty i musiał mieć coś na nogach bo to zima była big_grin
                              --

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.