Dodaj do ulubionych

Portret ABC tarota

10.12.13, 16:00
Tarotowy portret psychologiczny. Data narodzin forum 10 czerwca 20 13
koło fortuny kochankowie kochankowie
podświadomość-wieża
świadomość-wisielec
nadświadomość-kochankowie
misja-głupiec
dary do jej spełnienia-wisielec
punkt komfortu karmicznego-wisielec
"jak forum postrzega siebie"-koło fortuny
jak otoczenie postrzega forum-kapłanka

forum spełniło i spełnia swoją misje w głupcu miało być i jest nowym miejscem nową drogą nowym etapem dla jego uczestników. Forum jest po to by się uczyć doświadczać jak głupiec szukać i poznawaćsmile
wieża na pozycji leków i kompleksów (podświadomość) mówi o obawach jakie mogły towarzyszyć temu przedsięwzięciu. Czy to wypali? Czy się uda? To również reakcja innych na forum i nie raz złe życzenie.. Czy nie mówiono że się nie uda? Niestety niektórzy tak mówili.. Ale temu forum pisany był sukces.. Kochankowie pojawiający się 3 razy wzmacniają swą siłę.. Zachęcają do współpracy w przyjaznej wyrozumiałej i koleżeńskiej atmosferze. Forum zrzesza ludzi.. Zaprzyjaźnia się z nowoprzybyłymi i stara się z nimi "z łączyć" na dłużejsmile
piękna jest kapłanka na pozycji która mówi jak głównie podglądający forum postrzegają jego efekty.. Zauważana jest mądrość wiedza i doświadczenie wiedźm na forum. Widać że zgłębiane są na nim tajniki tarota w dosłownym sensie. Często rozgrywają się poważne życiowe rozmowy przy wróżbach..
Najlepszą zaś tu kartą jest wisielec. Fragment jego opisu z książki zamieszczę w nowym wpisie w tym wątku bo sama nie oddam jego istoty w tym projekciewink
--
tarotowezwierzenia.blogspot.com/
Obserwuj wątek
        • leda-is-one Re: Portret ABC tarota 10.12.13, 19:02
          Dobra Wróżko nasza,lepszego prezentu Algariowewink maleństwo nie mogło otrzymać,w podziękowaniu nasz prywatny Czarodziej/bo mamy takiego/ spełni Twoje jedno zyczeniehttp://www.twojegify.pl/gify/117.gif
          --
          wink

"Myślę, więc jestem"/Kartezjusz/
          • freya_v Re: Portret ABC tarota 10.12.13, 19:35
            Leda jesteś niemożliwawink
            życzenie do czarodzieja mam ale na głos nie powiem toż to tajna sprawatongue_out
            coś mnie tak tkneło żeby ten portret zrobić jak algaria napisała datę powstania w innym wątku a tu takie fajne rzeczy wyszłysmile
            --
    • freya_v Wisielec 10.12.13, 16:10
      Ta karta znajdując się na 8 pozycji (dary) w portrecie przynosi swemu właścicielowi dar modlitwy,łatwość wchodzenia w odmienne stany świadomości nawiązania bezpośredniego kontaktu z głosem wewnętrznym Bogiem wyższymi światami. Osoby te doskonale rozpoznają i rozumieją emocje swoje i innych co w ogromnym stopniu ułatwia zrozumienie siebie i otaczającego świata. Dar oglądu wewnętrzego pozwala na korzystanie w pełni z jego podpowiedzi i często ma się wrażenie obserwując te osoby że coś je prowadzi do wyznaczonego celu. Modlitwa takich osób ma zaś niesamowitą moc uzdrawiającą i oczyszczającą z negatywnych wpływów.
      To fragment książki "tarotowy portret psychologiczny" Alicji Chrzanowskiej.
      --
      • babowa Re: Wisielec 10.12.13, 16:32
        swietny pomysl freya smile
        i jakie cudne karty wylozylas
        forum ma sie juz dobrze, a przyszlosc jawi sie tez spokojna i optymistyczna
        tak trzymac zalogo smile

http://i43.tinypic.com/14devqc.gif
    • kamerados Re: Portret ABC tarota 24.07.17, 12:31
      Wewnątrz forum się zapadło, mury jednak pozostały. Bóg- Logos na coś zrodzonego trochę z przypadku, trochę z przywiązania postanowił rzucić światło i zażądał Transformacji tam, gdzie zostały poczynione próby godne i niegodne, pełne złudzeń na pieniądze, fałszywy i prawdziwy lans, i skierować uwagę na podstawę tego co w Tarocie jest najważniejsze - mianowicie jeden Głupcem był, jest i pozostanie, inny zwariuje w kontakcjie z parapsychologią, jeszcze inny przejdzie próby Wisielca. A więc wyruszając w Drogę (misja) skonfrotuje się z sobą - człowiekiem. Byli buntownicy, chcący się oderwać, uciec przed Wieżą - katastrofą i izolacją, zespolili się jak kochankowie, na dobre i na złe i chcieli ciepłem przyciągnąć innych (kochankowie). Zapomnieli jednak, że kto Głupcem był..o ile nim pozostanie, ten jeździ palcem po mapie. A bycie Niki.m, przechodniem i świadomość daru Wisielca - 12 prac do spełnienia, charytatywnych i finansowych ograniczeń naszego życia, kuglarskiego idiotyzmu ... no, też głupiego brzdąca (jak wróż Maciej , który moim zdaniem nim pozostał, namierzając przed kamerą numer swego obuwia) -to coś więcej niż przypadek, Los. Który stawia przed losowo (?) się tu znajdującym, jak to w kalejdoskopie życia forumowiczem coraz to nowe wyzwania. Dlatego też punktem "komfortu", czyli tym, czym najłatwiej jest "podjechać", no i wrócić, opaść forumowiczom jest Wisielec. Muszą pni przemedytować, przemyśleć niejako swoje zamiary, stosunek do pieniędzy, banów, charytatywnych akcji, inaczej skończą na kuglarstwie, czyli tym co dla świadomości, i Ułudy jest charakterystyczne. To jednak zepchnie misję na dalszy plan. Głucem zatem można być (bo to ludzkie) i.. nim pozostać (bo ludzka natura jest prłna ułomności wszelkich, biedy, trudnych chwil, jak przeżywali forumowicze, jusia280 i gosia) , a algaria umieściła to w stopce, żeby dobrze sobie aforyzm zapamiętać. Bo mądrość Wisielca - bodajże - to nie bycie Supermenem - nie tylko. Herkules wykonał 12 niemożliwych dla normalnego człowieka prac i Zeus uznawszy synostwo, przeniósł go na Olimp. My mamy jedynie aforyzm (y),np. "Człowiekiem jestem i nic co ludzkie nie jest mi obce" (Kochanowski) - jPostrzega "siebie" forum, jako zbiorowość, jako forum ludzi złączonych orzez Los, karmę ale i przez kalejdoskop przeznaczenia, jako że forumowicze parają się wróżbiarstwem. Jeden sprzedaje na allegro tanie wróżby, inny wróży przez telefon, a większość dzięki internetowi ma szansę się spotkać, i o ile nie chce pozostać głupia (Głupcem) - nauczyć sięczegoś, jak Kapłanka w klasztorze.
      Witam wszystkich przyjaciół Tarota, jestem tu nowym nabytkiem ale mam nadzieję, że sprawdzę się w zagadkach i przejdę szczęśliwie jednąz prac w moim życiu. Ciężkich, przyznaję. Bo człowiekiem jeno jestem.
      • algaria Re: Portret ABC tarota 24.07.17, 17:04
        Witaj między Głupcami co to wędrówkę swą zaczynają (choć sądzę że są już tak przy Cesarzu) i podążają ku Światu przez 21 prac, osób decyzji i przeszkód jakie przyjdzie im pokonać, podjąć i współpracować w czasie tej drogi, by uzyskać spełnienie, dojrzeć i osiągnąć wyższy poziom niż będąc na początku.
        A to, że przy jakiejś "karcie " dłużej im się zejdzie to tylko ich zahartuje i wzmocni.

--
        Nie jestem leniwa, ja po prostu gospodaruje swoim czasem umiarkowanie - nie moje wink

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka