Dodaj do ulubionych

A gdzie wątki na nowy rok?:-)

12.01.14, 13:22
Niewiele z was pochwaliło się rozkładami na nowy rok. Kiedyś było ich zatrzęsienie.
Wstawicie swoje?
Edytor zaawansowany
  • algaria 12.01.14, 15:04
    U mnie nie ma czym się chwalić - co prawda przerażają mnie lekko, zimne karty na sprawy rodziny, pracy i finansów.. ale przeżyłam 12 lat Saturna w horoskopie i teraz od prawie 2 lat w znaku więc nic mnie nie złamie smile

1 Karta przesłanie na 2014 rok- 4 monet
    2 Najważniejsze wydarzenie – 8 monet
    3 Co Cię czeka w sferze osobistej - Wieża
    4 Co cie czeka w sferze zawodowej - Śmierć
    5 Co cię czeka w sferze finansowej- Sprawiedliwość
    6 Co cie czeka w sferze uczuciowej- rycerz mieczy
    7 Co Cię zaskoczy – czego się nie spodziewasz – 9 kielichów
    8 Nowe perspektywy – 9 buław
    9 Tak podsumujesz 2013 rok- Zawieszony
    10 To od ciebie odejdzie – 7 buław
    11 To z Toba zostanie – paź kielichów
    12 Rada – 6 kielichów
    13 Kwintesencja – 6 buław

No rok stabilny i pracowity - coś się zawali, coś się skończy niespodzianka to rodzina Nowe perspektywy chwila przerwy - odejdzie walka zostanie prezentacja - mam żyć wspomnieniami i szanować rodzinę - nie lubię kwintesencji i ona mi tu nie pasuje 6 buław powrócę w glorii wink ale ja nigdzie nie odeszłam tongue_out
    --
    Sylwia - tarot, zapraszam na moją stronę www.sylwiatarot.type.pl
  • nielaik 13.01.14, 14:59
    Masz się czym chwalić. To będzie rok, w którym uwolnisz się od ludzi i sytuacji, których nie chcesz mieć już w scenariuszu. Nie chcę nic pisać, ale moim zdaniem jeżeli będziesz chciała skorzystać z potencjału roku żegnajcie zwierzaki (borsuk) w kapciach przed telewizorem, żegnaj niemiła koleżanko z pracy, żegnajcie nieciekawi znajomi.

Zauważyłaś, że w finansach, osobistej i zawodowej masz karty rozstrzygające?
    Wieża, Sprawiedliwość, Śmierć tą karty, które kończą sprawy, zmieniają sytuację o 180 stopni. Co więcej moim zdaniem, nie ma się czego obawiać, bo ze zmian będziesz zadowolona 9 kielichów i 9 buław. Dlatego właśnie wnioskuję jakbyś na nowo weszła do obiegu, bez obciążeń i jeszcze będzie cię to bawić. Nie powinnaś być wciągana w jakiekolwiek konflikty, będziesz się od nich trzymać na boku. Rok w którym możesz dokonać wielu ciekawych obserwacji, wybierz też egoistycznie siebie, gdy czujesz, że masz ochotę być sama, albo zrobić coś z przyjemnością i dla siebie.

Rok bardziej odpoczynku, bez szarpania, odchodzi 7 buław, a 4 i 8 mówi o tym, żeby szlifować rzemiosło, zająć się tym czym się lubi. Te karty to według mnie nie tylko skupienie się na pracy, ale także na hobby, z którego możesz mieć pieniądze. Jeżeli rozwiniesz jeszcze bardziej pasję, ludzie to docenią, będą cię odbierali jako eksperta, który wie co robi.
    Praca faktycznie w tym rozkładzie wysuwa się na miejsce pierwsze, Rycerz Mieczy w uczuciach jest mało romantyczny. Ale nie bez przyczyny w[b] radzie na ten tok jest 6 kielichów./b] To powroty do przeszłości, ciepło, serdeczność, ale dotyczy ludzi, których rzeczywiście lubimy. Zwłaszcza, że w tym co pozytywnie zaskoczy mamy 9 . Karta nie może być nieszczęśliwa z powodu spotkań z nielubianą osobą.
    Nawet jeśli dotyczy bliskich krewnych, tolerancja dla takich ludzi w 2014 roku może być naprawdę niska. Nie zdziwiło by gdyby sytuacja sama się w ten sposób potoczyła, że samo się wszystko rozpadnie przez dziwne zbiegi okoliczności.

Tego przyjaciela weź i coś z nim zrób, bo on tam pewnie czeka 6 kielichów wink
  • algaria 13.01.14, 16:29
    Zauważyłam Wieżę Śmierć i Sprawiedliwość i.. jestem zdziwiona i pełna obaw - bo nigdy się nie złożyło bym miała wszystkie karty decydujące na najważniejszych aspektach życia.. dotychczas miałam pewność pracy i płacy... a tu szykują się zmiany...
    Pożyjemy zobaczymy...

Co do przyjaciela to wiesz - bo w tym cały jest ambaras, żeby dwoje chciało na raz wink
    Najpierw ja go zraniłam potem on mnie.. i jakoś przestało mi się chcieć - oczywiście jeśli mówimy o tym przyjacielu od wieków smile
    --
    Sylwia - tarot, zapraszam na moją stronę www.sylwiatarot.type.pl
  • inguszetia_2006 12.01.14, 18:08
    Witam
    Mój rozkład jest już na forum i robiła go Algaria. Patrząc na ten rozkład i znając prawo skutku i przyczyny uważam, że ten rozkład ma szansę się urzeczywistnić. Zasiałam wiatr, to teraz zbiorę burze;-D
    Pzdr.
    Ing
  • krakuskaa 12.01.14, 18:59
    Nielaiku a gdzie twój rozkład na nowy rok?wink
  • nielaik 13.01.14, 15:10
    Dla mnie rozkład wyszedł tak. Po karcie na każdy miesiąc.
    1. Styczeń - paź buław
    2. Luty - 9 monet
    3. Marzec - Rycerz Buław
    4. Kwiecień - Moc
    5. Maj - Królowa Denarów
    6. Czerwiec - Cesarzowa
    7. Lipiec - Sąd Boży
    8. Sierpień - 7 denarów
    9. Wrzesień - Paź Denarów
    10. Październik - Głupiec
    11. Listopad - 8 buław
    12. Grudzień - Gwiazda
    Sygnifikator Nielaik w 2014 Królowa Kielichów.
  • szaman.ka 14.01.14, 21:12
    Przede wszystkim Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku,oby dla wszystkich był lepszy,niż ten ubiegły.

Ja postawiłam sobie teraz karty i wyszły mi tak (rozkład Algarii)
    1.Gwiazda
    2.Paź Kielichów
    3.Ósemka kielichów
    4.VI Mieczy
    5.VII Denarów
    6. X Denarów
    7.Król kielichów
    8.Księżyc
    9.IX Mieczy
    10.Słońce
    11.Wieża
    12.Magik
    13.Rydwan

--
    'Jeśli nie jesteś gotowy zmienić swojego życia,nie można ci pomóc".
    Hipokrates(460-377 p.n.e.)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.