Dodaj do ulubionych

Chętnie powróżę

10.02.14, 09:54
Jeśli ktoś chce skorzystać z mojej niezbyt doświadczonej pomocy.Zapraszam !

--
'Jeśli nie jesteś gotowy zmienić swojego życia,nie można ci pomóc".
Hipokrates(460-377 p.n.e.)
Edytor zaawansowany
  • bronxi 10.02.14, 10:18
    to może ja bym poprosiła: czy naprawi się moja relacja z kolezanką i jej mężem, rok temu poróżniła nas praca czy jest szansa powrócić do tego co było kiedyś?
  • szaman.ka 10.02.14, 12:34
    Twój problem- wyciągnięte karty:

IV kielichów,Rycerz Mieczy,VII denarów,VIII denarów,Królowa Kielichów

IV Kielichów mówi o rozczarowaniu,samotności,stracie emocjonalnej,rozstaniu,które przeżywasz w związku z tą sytuacją.
    Czego nie możesz zmienić- Rycerz Mieczy-uważaj na fałszywego przyjaciela,który jest podziwiany za inteligencję,elokwencję,ale nie jest szczery i wykorzystuje ludzi do swych celów.Z tego powodu powstał ten konflikt.
    Co możesz zmienić?- musisz wykazać się większą cierpliwością i skupić się na zdobywaniu nowych doświadczeń i umiejętności.
    To ,co Ci pomoże w rozwiązaniu problemu-VIII Denarów-Sumienna i odpowiedzialna praca,rozpoczęcie nauki,zdobywanie nowych umiejętności.
    Wynik- Królowa kielichów-Twoje nadzieje się spełnią i może wreszcie poczujesz co oznacza prawdziwa przyjaźń.

--
  • bronxi 10.02.14, 14:51
    idealnie opisany problem, który był powodem konfliktu... zgadza się i tym fałszywym przyjacielem była niestety moja kolezanka wtedy jeszcze przyjaciółka.. teraz i tak jest lepiej miedzy nami, bo rozmawiamy a był moment, że nawet nie mowiłysmy sobie czesc.. szkoda znajomości, bo wiele fajnych chwil się ze sobą spędziło przez ostatnie 5 lat...
  • nagietek123 10.02.14, 10:20
    To ja chętna - tradycyjnie wink
    Jak zakończy się planowany na lipiec remont komina? czy nastąpi poprawa ciepłoty w domu? Jak poradzę sobie finansowo?
    Pozdrawiam smile
  • szaman.ka 10.02.14, 12:55
    Z remontu będziesz zadowolona,ale finansowo będzie cieniutko,ale w rezultacie sobie jakoś poradzisz. (As buław,2 kielichów,V Denarów i dobrane: IV buław,Cesarzowa)
    --
  • nagietek123 10.02.14, 14:03
    Bardzo dziękuję. Buziaczki.
  • pinia1214 10.02.14, 11:29
    To i ja poprosze.smile)
    Chodzi o sąsiadkę która jest w wieku emerytalnym, a mam wrazenie bez przerwy cos ode mnie chce. Wiem że obmawia mnie, a powodów wogóle nie ma. Wciągnęła w to inne plotkary.
    Wrózko, co jest przyczyną? o co jej chodzi? cokolwiek mam cos nowego, odrazu jest reakcja. Chore, ale ja nic nie zrobiłam. Czy wygladam w jej oczach jako tzw.kozioł ofiarny, po kim mozna bezskarnie "jezdzić"? o co chodzi Wróżko?

Bardzo to miłe z Waszej strony ze chcecie, jak na te czasy,bezinteresownie pomagać. Jestem pewna ze ta energia do Was wróci. Pozdrawiam
  • szaman.ka 10.02.14, 12:02
    Wyciągnęłam kartę II Mieczy jako reprezentującą Tę kobietę.

Negatywnymi cechami takich osób jest fałsz,obłuda,brak tolerancji,mściwość i nieumiejętność innego spojrzenia na świat i ludzi.
    Na pytanie; dlaczego tak robi?

Wyciągnęłam 3 kartytongue_outaź Buław,VIII kielichów,Cesarzowa.

Karty te mówią,że jest to osoba mimo wieku niedojrzała emocjonalnie,skłonna do kłamstwa,jest kobietą zaborczą o nadmiernej żądzy władzy,a jednocześnie niespełnioną emocjonalnie,brak jej miłości i zrozumienia-(VIII kielichów)
    .Szkoda tylko,że w ten sposób go szuka.

Na pytanie; czy Ty dajesz jej powody do Takiego zachowania- odpowiedź Trójka denarów- Nie,ale ona Cię postrzega jako tę ,która odniosła sukces.

--
  • pinia1214 10.02.14, 12:11
    wróżko Szamanko, 100% racji.
    Ja nie raguje na nia wogóle, zachowuję sie jakby była powietrzem- ale to niestety jeszcze ja podburza. Prawda, ze to najlepsze zachowanie?
    Szczerze mówiąc, myslałam że ona mnie postrzega jako sierotę, i jestem mocno zdziwiona.
    Kobieta w tym wieku..

Wróżko,a czy inne osoby w sąsiedztwie akceptuja jej zachowania? czy widza tez to co ja?

Buziaczki Kochanasmile)
  • szaman.ka 10.02.14, 12:41
    Wyciągnęłam jeszcze parę kart i wychodzi mi,że nie.Wychodzi mi,że widzą,że niszczy ludzi z zazdrości i,że to są kłamstwa.
    --
  • pinia1214 10.02.14, 18:03
    dziękuję, to pocieszajace co mówisz.wink)
  • szaman.ka 10.02.14, 13:17
    Niedojrzałość emocjonalna nie znika wraz z wiekiem.Można mieć 70 czy 80 lat i nadal być emocjonalnie dzieckiem.
    --
  • krakuskaa 10.02.14, 12:12
    dzień dobry szamankosmile
    jeśli możesz, to zobacz w kartach jak upłynie mi bieżący tydzień-w życiu osobistym, bo w pracy mam urlopsmile, co mnie zaskoczy, co sprawi radość, ogólnie co się wydarzy,,
    pozdrawiam cięsmile i dziękuję,
  • szaman.ka 10.02.14, 13:15
    Karty:V Mieczy,VI Mieczy,Królowa Denarów,Rycerz Denarów,VII Kielichów.

Mam wrażenie,że jesteś jeszcze pod wpływem jakichś nieprzyjemnych wydarzeń,niepowodzeń czy złych wiadomości.
    Obecnie odcięłaś się od przeszłości i chcesz wyjść na spotkanie nowego.
    Możliwa podróż.Jest zapowiedź bezpieczeństwa.Masz przyjaciela na którym można polegać,ale powinnaś dotrzymywać danych obietnic.
    Ten tydzień to dobry czas na marzenia i wyznaczanie nowych celów.Warto się im przyjrzeć,by ustalić priorytety,bo w innym wypadku nic z nich nie wyjdzie.
    Powinnaś skupić się na swoich potrzebach i dać sobie do nich prawo.

--
  • krakuskaa 10.02.14, 13:32
    dziękuję, smile, czy karty mają jakieś pozycje ustalone, czy to jest taki szereg?
    podróż, a raczej wyjazd już jest zaplanowana- taki przedłużony week, co do reszty to na razie nie wiem, obietnic dotrzymuję- są dla mnie świętesmile, marzycielką nie jestem, ale fakt powinnam myśleć o sobie, taki egoizm zdrowy jest mi potrzebny,,
    pozdrawiam Cięsmile
  • szaman.ka 10.02.14, 14:39
    To jest rozkład pięciokartowy wg Marie-Jeanne Abadie -

1.Minione wpływy
    2.Obecne wpływy
    3.Ukryte wpływy
    4.Rada
    5 Ewentualny wynik jeśli zastosujemy się do rady. Karty układamy w szeregu.

Drugim ciekawym jej rozkładem jest też jej autorstwa rozkład siedmiokartowy "zmierz temperaturę"
    Karty ukladamy w podkowę zaczynając od dołu z lewej strony,a kończąc na dole z prawej.

1.Minione wpływy
    2.Obecne wpływy
    3.Wpływy najbliższej przyszłosci
    4.Co w umyśle
    5.Przeszkoda
    6.Pomocny wpływ
    7.Najbardziej prawdopodobny wynik

Można do niego później jeszcze dołożyć dwie karty i pierwszą położyć w środku pod kartą czwartą- jest to karta serca-co nam na sercu leży i drugą pod nią niżej- jakie będą dalekosiężne skutki skorzystania z rady danej przez karty.

--
  • krakuskaa 10.02.14, 17:26
    Szamanko, bardzo, bardzo dziękuję smile
    ,a dodatkowe wiadomości w ramach weryfikacji podam w niedzielę.
  • leda-is-one 10.02.14, 12:36
    Otóż,stoje przed wyborem,waznym,mającym wpływ na całą reszte mojego zycia.Mam domek drewniany.pod miastem wojewódzkim.ucieklam z bloku,kupilam cudo do remontu,wyremontowalam.przerobilam..i w tym czasie złamalam kregoslup, troche się postarzalam,teraz wiem, ze nie podolam bez ciagłego wynajmowania kogos do porzadkowania posesji/koszenia,scinania drzewa,przygotowywania opału do kominka/ tam funkcjonować.Mysle więc o sprzedaży mojego miejsca na ziemi jak mi się wczesniej wydawało, i zakupu mieszkania w miescie wojewodzkim, lub mniejszym miasteczku obok.
    Jaką podjąć decyzje?Co na to Twoje karty Szaman.kosmile?
    Dezyzje musze podjąć latem tego roku.
    --
    wink

"Myślę, więc jestem"/Kartezjusz/
  • szaman.ka 10.02.14, 14:26
    Karty nie dają mi jednoznacznej odpowiedzi.Zrobiłam dwa rozkłady i oba wskazują,że coś za coś.

Pierwszy rozkład= Droga
    1.Paź Monet
    2.III Mieczy 7.Czwórka kielichów
    3.Cesarz 6.Piątka Denarów

4.VIII buław 5.Wieża

Giermek Denarów mówi o dobrej,przydatnej okazji,która może być postrzegana jako szansa zawarcia dobrego kontraktu i propozycja,która umożliwi wyjście z kłopotów.
    To co jest obecnie :
    Trójka mieczy o Twoich gorzkich i bolesnych doświadczeniach życiowych>Jeśli jesteś pewna ,że Twoja decyzja poprawi Twoją sytuację to nie powinnaś ulegać innym opiniom.
    Podchodzisz do swoich planów realistycznie i rzeczowo i na pewno masz już rozpoznanie co do szans i ryzyka .
    Oczekujesz szybkiej realizacji Twoich planów.

Propozycje na przyszłość : Wieża,Piątka Denarów i IV Kielichów

Nie powinno Cie powstrzymywać Twoje dążenie do bezpieczeństwa i podejmij ryzyko.Trzeba podjąć ryzyko.
    Będziesz się przy tym marnie czuła i będziesz w dołku,ale jeśli chcesz osiągnąć nadrzędny cel nie powinno Ci to przeszkadzać.
    Miej świadomość tego,ze zamierzenie to oznacza dla Ciebie mnóstwo frustracji i nieprzyjemności.Zadaj sobie pytanie czy to Ci się opłaca i czy jesteś gotowa pogodzić się z tymi obciążeniami.Jeśli jesteś zdecydowana to musisz pilnować ,aby nie stracić najlepszych okazji.

Drugi rozkład zrobiłam - decyzja

1.VI Denarów

2,4,6, -IX Kielichów, VII Denarów,Diabeł
    3,5,7-Słońce,As Mieczy, VI Mieczy

Znowu wydaje się,że ta decyzja jest dobra,ale Diabeł może oznaczać dobrą z e względów materialnych decyzję,ale też możesz się czuć jak w sidłach.
    Z kolei po stronie na "nie" jest Słońce i pozytywne karty AS mieczy i VI Mieczy,które mówią o wyjściu z kłopotów i że istnieje inne rozwiązanie.

Chciałam wyciągnąć jedną kartę,by odpowiedziała mi na pytanie; czy decyzja o sprzedaży jest dobra dla Ciebie i sama wyskoczyła mi z talii karta Księżyca.
    Karta ta niesie informacje,że możesz postrzegać swoje problemy w krzywym zwierciadle iluzji.
    Warto skonsultować to z przyjaciółmi,aby nie zrobić błędu.
    --
  • leda-is-one 11.02.14, 06:46
    Szaman.ko, nawet nie wiesz jak mi pomogłassmiledziękuję,moja decyzja ma kulisy i ja rzeczywiscie czuje sie jak w sidłach.Jakbym została postawiona pod scianą,nie chce ale musze,chyba musze..
    Bliskie mi osoby z kórymi konsultowałam juz sprawe, są za,bardzo za.ja się waham.
    Jest jeszcze jedna opcja która gdyby mogła być realna,mogłabym tu zostac,ta opcje brałam pod uwagę,ale jak widzę w praniu,nie funkcjonuje jak zakładałam.
    Mieszkać z synem ,dorosłym,tu jest parter i duze poddasze...
    Przemyśle,przeanalizuje Twoje podowiedzi.dziekuje z wdzięcznoscią Leda

--
    wink

"Myślę, więc jestem"/Kartezjusz/
  • szaman.ka 11.02.14, 07:37
    Zrobiłam Ci jeszcze jeden rozkład:dylemat

Ty wobec dylematu- Ósemka buław

Pierwsza propozycja- sprzedaż- karty :2 Trójka Denarów,3-VII kielichów,4-IX Denarów,8- Królowa buław

Wariant,że, zostawiasz domek-karty: 5-Rycerz buław,6- Słońce,7-Trójka kielichów,9-dwójka kielichów

Karty 2 i 5- stan obecny obu spraw
    Karty 3 i 6-co mówi ta propozycja o sobie
    Karty 4 i 7-co będzie jak wybierzesz tę możliwość
    Karty 8 i 9 jak wesprze Cię wybór tej drogi

Wygląda na to,że pozostawienie domku będzie o wiele korzystniejsze emocjonalnie i coś tutaj wręcz sercowego się rysuje.(Słońce,trójka kielichów i dwójka kielichów)

Natomiast sprzedanie da większą niezależność i materialny zysk.

--
  • leda-is-one 11.02.14, 13:30
    Szaman.ko dziękuje,ja wolałabym byc szczęśliwa niz bogata..
    Napracowałaś się dla mnie bardzo,zweryfikuje wrózbe jesienią.Tymczasem musze się z tej osemki buław troche wystudzić, zwolnic,poczekac na bieg wydarzeń wink

http://www.twojegify.pl/gify/1707.gif
  • sabina_online 10.02.14, 16:50
    Dzień dobry!
    Poproszę o 2 porady, czemu tak ciężkio nam wyjść z długów, czy ktoś nam źle życzy?
    I czy dostanę dotację w pełnej wysokości ze wsparciem pomostowym na rok i czy będzie przynosić zyski?

--
    http://www.suwaczek.pl/cache/98d1cc57a9.pnghttp://www.suwaczek.pl/cache/dc2ceca2ce.png
  • szaman.ka 10.02.14, 18:33
    Odpowiadam na pierwsze pytanie.Dlaczego Wam tak ciężko wyjść z długów ?

1.Twój problem- Karta Sprawiedliwości- oznaczająca sprawy urzędowe,prawne,a także konieczność spłacenia zaciągniętych długów i konieczność przyznania się do popełnionych błędów.
    2.Czego nie możesz zmienić ?- Wieża- ruina,katastrofa finansowa,utrata stabilizacji życiowej,bankructwo.
    3.Co możesz zmienić ?-Giermek Kielichów- trzeba skończyć z iluzjami.Może też oznaczać,że uda Ci się zawrzeć jakieś ugody z wierzycielami .
    4.Co Ci w tym pomoże?- Czwórka denarów- oszczędzanie posunięte do skąpstwa oraz zwiększenie dochodów.
    5.Rezultat- Cesarz- poczucie bezpieczeństwa ,stabilizacja.

Czy dostaniesz dofinansowanie i czy będzie to przynosić zyski?- wygląda że tak.
    Krzyż celtycki :

1 i 2 - O to chodzi i to dochodzi do tego:.Królowa Buław skrzyżowana z kartą Kochanków.

Rada- weź kartkę i bez względu jakie decyzje będziesz podejmować wypisz sobie wszystkie za i przeciw.Zastanów się co przyniesie Ci korzyści,a co straty.
    Czyli trzeba zrobić dokładny biznes plan.Rozpoznać rynek na usługi,które zamierzasz uruchomić i oszacować korzyści jakie może przynieść ten biznes.

3.To zostanie rozpoznane- VII Mieczy- VII Mieczy wskazuje na jakieś oszustwo,zakulisowe działania,podstęp,kradzież.
    W działaniu zalecana dyplomacja i szczerość.Może też trzeba poszukać pomocy u rodziny przyjaciół?
    4.To będzie wyczuwane- IV Mieczy- choroba, potrzeba wypoczynku,regeneracji,izolacji.

5.To doprowadziło tego- Słonce- Może niemożność rozpoczęcia nowego etapu i oderwania się od przeszłości,niemożność pokonania bariery strachu,obaw niewiara we własne siły?

6.Tak potoczy się dalej- Giermek Mieczy- zła wiadomość.Ktoś udaje przyjaciela a nim nie jest.Może Ci utrudniać celowo załatwienie sprawy z zazdrości.

7.Tak to widzi pytający-As Mieczy- Sprawa wyjaśni się,ale nie będzie to łatwe.Nie możesz dać się zastraszyć.As mieczy to symbol asertywności o obrony swoich praw.

8.Tak to widzą inni lub tam się to odbędzie- Koło Fortuny- Jakieś zmiany krążą wokół Ciebie i trzeba się im poddać bez względu czy Ci się podobają czy nie.Może oznaczać zyski i straty,oszczędzanie i wydawanie.
    9.Tego oczekuje lub obawia się pytający- IX Kielichów- oczekujesz sukcesu i zadowolenia.

10.Do tego to prowadzi- Siła.-bezpieczeństwo,pieniądze,dobre wyczucie w interesach i możliwościach pomnożenia majątku.

--
  • inguszetia_2006 10.02.14, 18:54
    Witam
    Szamanko, ty się dziś kobieto zaharujesz;-D Ale skoro wzięłaś świadomie na klatę, to ja też poproszę. Pytanie brzmi: czego ode mnie oczekuje człowiek o inicjałach MP? Krótko i na temat.
    Pzdr.
    Ing
  • szaman.ka 10.02.14, 19:30
    IX Pucharów,VII mIeczy,Kolo Fortuny

Oczekuje,że zaspokoisz jego potrzeby emocjonalne ,satysfakcji,zadowolenia seksualnego- VII Mieczy i Koło Fortuny mówią,że nie możesz liczyć na jego wierność.Możliwe rozstania i powroty,walka w związku.
    --
  • inguszetia_2006 10.02.14, 19:51
  • sabina_online 10.02.14, 20:51
    Dziękuję smile

--
    http://www.suwaczek.pl/cache/98d1cc57a9.pnghttp://www.suwaczek.pl/cache/dc2ceca2ce.png
  • sabina_online 11.02.14, 06:56
    Dziękuję smile
    --
  • hanna1985 10.02.14, 19:47
    Witamwink jesli jeszcze mozna prosic o wrozbe to prosze! W jakim kierunku szukac pracy? Kiedy bedzie na to dobry moment, obecnie pracuje, ale czuje, ze potrzebuje zmiany wink dziekuje!
  • szaman.ka 10.02.14, 20:26
    Nie czuję,bym na podstawie tego co napisałaś potrafiła Ci trafnie odpowiedzieć.Jesteś zbyt anonimowa i zbyt ogólna i nie mam kontaktu z Tobą.
    --
  • hanna1985 11.02.14, 14:23
    rozumiem! Faktycznie zbyt ogolnie! Niech ktos inny skorzysta z wrozby! Pozdrawiam
  • dora1601 12.02.14, 12:29
    Droga szamanko jestem pierwszy raz na forum i czy równiez mogłabym skorzystać z wróżby od ciebie. Interesuje mnie sprawy serca, czy coś sie w nich wydarzy pozytywnego dla mnie?
    jesli tak to kiedy? Dziękuje
  • isia35 11.02.14, 09:59
    Witam,i ja poproszę o wróżbę.
    Prowadzę mały sklepik.Jaka czeka mnie przyszłośc pod tym względem?Czy mam inwestowac dalej?Na co zwrócić uwagę?A moze zacząć myślec o czymś innym?
    Pozdrawiam ciepło,na przekór ponurej aurzesmile
  • szaman.ka 11.02.14, 19:57
    Wszystko wygląda dobrze.Karty pokazują,że dobrze sobie radzisz ze sprawami materialnymi.Nie podpowiem Ci w co masz inwestować.Musisz zaufać swojej intuicji,ale karty wskazują,że będzie dobrze.
    Tak już poza kartami ;jeśli planujesz otworzyć jakiś inny sklep to pamiętaj,że w handlu najważniejsze są trzy czynniki: lokalizacja,lokalizacja i jeszcze raz lokalizacja. Czyli trzeba dobrze rozpoznać czy będziesz miała klientów w danej lokalizacji,czy będzie zapotrzebowanie na te produkty i czy jest dobry dojazd i parking i temu podobne rzeczy.
    --
  • isia35 12.02.14, 08:55
    Bardzo dziękuję za te słowa.Życzę samych pozytywnych wróżb i wszystkiego dobregosmile
  • pinia1214 11.02.14, 15:57
    Wróżko Szamanko, trafnie mi odpowiedziałas więc jesli mogłabym jeszcze raz zapytać to mialbym do Ciebie pytanie.smile)

U mojej babci w bloku,jest taki młody męzczyzna, który chyba w jakis chory sposob sie mna interesuje. Mnie on nie interesuje absolutnie, wiec wkurza mnie to strasznie.

Odwiedzam babcię, on w tym czasie wychodzi na dwór itd. jego matka nagabuje moja babcię (nawet mamę), na siłę wydzwania w tym czasie.
    babcia mówi, ze widzi mnie jako swoja synową. z tego wychodzi że ta matka wzięła sprawy w swoje rece.

No ale ja jestem juz prawie rozjuszona. Pokazuje cała sobą, ze jestem na NIE. Wróżko Szamanko, co twoje karty na ten temat sadza? czy juz dał spokój, zrozumiał, że z tego chleba mąki nie będzie.?

Wydaje mi sie ze moja babcia, dała jemu/jego matce nadzieję. Czy on juz w takiej desperacji jest?

Pozdrawiamsmile)
  • szaman.ka 11.02.14, 19:48
    On jest samotny i chyba nawet zdaje sobie sprawę,że nie ma szans,ale pragnie związku i Twojej miłości.
    --
  • pinia1214 11.02.14, 20:36
    O Matko. To muszę pokazywać mine jeszcze bardziej zołzowatą, zeby nie było zadnych watpliwości.

Dziękuję Ci Wróżko, ze zechciałas mi jeszcze raz powróżyc. smile)Jak mogłabym Ci sie odwdzieczyć?
  • naiwna1979 11.02.14, 20:31
    Czy mogę poprosić o wróżbę na związek i uczucia. Jestem sama, wylizałam rany (albo tylko tak mi się wydaje) po poprzednim kilkuletnim i bardzo dziwnym związku, który zniszczył mnie psychicznie. Pragnę miłości, szacunku i bezpieczeństwa oraz potomstwa. Samotność nie jest dla mnie. Co mnie czeka w przyszłości w tych kwestiach? Bardzo proszę o postawienie kart.
  • szaman.ka 12.02.14, 19:59

Zrobiłam rozkład siedmiokartowy i niestety w najbliższym czasie nie widzę związku u Ciebie.
    wyszły karty:V Mieczy,Walet Monet,Wisielec,X Buław,X kielichów,IX kielichów,Śmierć.

Wychodzisz z karty porażki.Obawiam się,że nie przerobiłaś do końca tego,co przeżyłaś.Karta Wisielca jako ukrytych wpływów mówi o stagnacji,a X buław o zmęczeniu i przeciążeniupracą.
    Na miejscu przeszkód pojawiła się X kielichów-karta skądinąd bardzo pozytywna,ale tutaj pojawia się jako przeszkoda.Może oznaczać więc życie iluzjami,fantazjami,stawianie zbyt wygórowanych wymagań,niespełnioną miłość,tęsknotę za posiadaniem rodziny.

Rada- IX kielichów-więcej radości życia,towarzyskości,gościnności,odpoczynku.
    Rezultat (jeśli skorzystasz z rady kart) -Śmierć- jest to karta zmian.Oznacza koniec pewnego etapu w życiu,odnowę,rozstanie odejście z życia w przeszłości.

Zrobiła więc jeszcze jeden rozkład" problem" i pokazały się następujące karty:1.Walet Monet,2.Walet Mieczy,3.V Mieczy,4 ,IV buław. 5.Śmierć.
    Jesteś obecnie nastawiona głownie na sprawy materialne.Wychodzi to już w drugim rozkładzie- Walet Monet.
    To co możesz zmienić- V Mieczy- możesz przestać żyć poczuciem przegranej,braku zaufania i przeżywania upokorzeń.
    Co Ci w tym pomoże?-
    IV buław- optymizm,radość życia,zabawa,umiejętność mówienia "nie" i przyjmowania konstruktywnej krytyki,tolerancja dla siebie i innych,bycie asertywną,uwolnienie się od obciążeń codzienności i znalezienie czasu na odpoczynek i zabawę.

Rezultat- Śmierć- czyli zmiany i transformacja Twojej osobowości-stare musi odejść,by mogło przyjść nowe.

--
  • dora1601 12.02.14, 12:36
    Pierwszy raz jestem na forum. witam. Bardzo chciałbym skorzystać z usługi smile wróżenia.
    interesują mnie sprawy serca, czy coś pozytywnego mnie czeka, jesli tak to kiedy. Nie tak dawno poznałam pewnego "wodnika", zkończyłam te znajomość ja. Jednak nieco mi troche szkoda ze tak zrobiłam.Czy jest jeszcze jakis powrót?
    Jesli nie to czy cos innego możę wydarzy sie pozytywnego?
    Dziękuję
  • szaman.ka 12.02.14, 20:14

--
    Wychodzi mi,że tak.Spotkasz kogoś i będziesz niedługo w związku.Może to być nawet ten sam człowiek,ale tego nie jestem pewna.Jest to kwestia paru miesięcy.
  • dora1601 13.02.14, 12:23
    Bardzo dziękuje, a czy droga szamanko mogłabyś sie ze mna skontaktować po przez mojego maila: beata 1601@op.pl Bede bardzo wdzięczna
  • szaman.ka 13.02.14, 23:52
    Możesz napisać na adres:szaman.ka@gazeta.pl
    --
  • szklaneczkaaa 12.02.14, 16:08
    Witam.

Mam kolezanke, na ktorej mi bardzo zalezy. do teraz byla bardzo w porzadku, wrecz nadskakiwala mi niejednokrotnie oferujac czas i zainteresowanie, mimo swego sceptycyzmu do ludzi.
    Teraz jednak J. z dnia na dzien stala jest chlodna, nieprzyjemna... do innych w miare, do mnie obojetnie...
    Udaje, ze nic sie nie zmienilo. Bardzo mnie to boli. mialysmy miec wypad wspolny, ale ona tak zimno podchodzi do tego...
    Nie wiem dlaczego.
    Czy angazowac sie w wspolny wypad z niabczy nie?
    Czy J. i ja zblizymy sie znow?
  • szaman.ka 12.02.14, 20:27
    Tak,karty potwierdzają,że obecnie z jej strony jest milczenie,brak komunikacji i na zewnątrz pokazuje rozstanie. Ty za to pokazujesz ,że Ci zależy na niej i jej przyjaźni.

Tylko,że u niej jako karta tego co ma w głowie pokazuje się As Kielichów czyli karta przyjaźni,
    a u Ciebie karta Diabła-czyli albo wyczuła jakąś chęć władzy nad nią,albo jakieś Twoje kłamstwo było z Twojej strony.W każdym razie jakiś fałsz czy nieszczerość była z Twojej strony.Tak przynajmniej pokazały karty.
    --
  • szklaneczkaaa 12.02.14, 20:35
    dziekuje slicznie.

hmm musze sie zastanowic nad tym. czy moze tu chodzic o plotki? czyto tylko ja?
    mysli pani, ze dalej sie starac? ze znow mozemy nawiazac wiez?
  • szaman.ka 12.02.14, 21:01
    Nie,nie chodzi o plotki.
    Myślę,że warto szczerze porozmawiać Powiedzieć,ze widzisz zmianę w jej zachowaniu i wprost zapytać; czym ją uraziłaś? Powiedzieć,jej,że nadal Ci zależy bardzo na jej przyjaźni.
  • szklaneczkaaa 12.02.14, 21:34
    Wie Pani pytalam, ale ona udaje ze wszystko ok, po staremu i nieladnie mnie zbyla.

Mam wrazenie ze wlasnie jest urazona czyms, choc sie zastanawia, ale jak czasem spojrzyy... az mi przykro, naprawde.

to swieza relacja, ale sie zaangazowalam. ona mi nie powie o co chodzi, taki typ osoby.
    tylko odpuscic badz przeczekac.. nie wiem czy dalej nadskakiwac czy przestac?..

• sumilla 12.02.14, 23:53
    Ja też pytanko smile

Co będzie z moim egzaminem, który mam przed sobą. Zdawać go czy nie zdawać?
  • szaman.ka 13.02.14, 09:57
    Tak,będziesz zadowolona.
    --
  • sumilla 13.02.14, 19:13
    Dziękuję smile
  • goslawa_c 14.02.14, 20:41
    Witam
    Proszę o wróżbę. Zawsze chciałam mieć dziewczynkę, małą córeczkę, czy jest jakaś szansa że spełnię to marzenie? Ile będę miała dzieci?
    Pozdrawiam i z góry dziękuję
  • szaman.ka 03.03.14, 20:59
    Przepraszam,że nie odpowiedziałam,lecz byłam chora i nie zaglądałam tutaj.
    Niestety,na takie tematy jak to; czy komuś urodzi się dziecko,ani kiedy ktoś umrze nie wróżę.
    --
  • annabella16 11.05.14, 00:56
    Jestem na pograniczu zalamania. Naprawde nie wiem co mam zrobic?
    Majac partnera (bardzo znana osoba), przypadkowo poznalam innego mezczyzne. Wyladowalam z nim w lozku. Chemia jest silna pomiedzy nami. Wiec po mimo moich wszelkich staran kontynuowalam romans. Problem jest w tym ze ten drugi mezczyzna jest bardzo atrakcyjny, i on dobrze o tym wie. Bawi sie kobietami, wiem ze sypia z innymi osobami.Wiem,ze posiada do mnie jakies uczucia. Nie za wielkie ,ale wiem ze cos tam jest. Doszlo do tego,ze zostawilam jednego i drugiego. Teraz moja znajomosc z kochankiem odnowila sie. Trzymam dystans... Prosze niech ktos postawi mi wrozbe o moim zwiazku z tym panem,o naszej przyszlosci?, czy jest jakas?, jakie sa jego uczucia ? o ile w ogole jakies ma. Co powinnam zrobic? zostawic go?, walczyc o niego?, jesli tak to co powinnam uczynic by byl tylko moj?. Dziekuje serdecznie za pomoc i pozdrawiam.
  • szaman.ka 14.05.14, 21:38
    Zrobiłam dla Ciebie rozkład dla związku i partnerski i karty ułożyły się następująco:

Związek:

Ty- As Denarów,On-Rycerz Pucharów,
    Obecna sytuacja- Koło Fortuny
    Pojawiające się problemy- Moc
    Sedno sprawy- Śmierć
    Niedaleka przyszłość- VIII Denarów(do 6 m-cy)-
    Dalsza przyszłość (okres do dwóch lat)-VII Mieczy
    Ten rozkład nie rokuje całkiem dobrze dla związku.
    Karty,które Was sygnifikują są obie pozytywne.One sygnalizują jak się czujecie w związku i jakie są relacje z partnerem.
    TY- As Denarów-ta karta daje szansę na udany związek. Mówi także o Twojej chęci zbudowania "własnego gniazdka" i w tym aspekcie jest kartą pomyślną.

ON- Rycerz pucharów-oznacza osobę zakochaną.Jako partner potrafi zauroczyć,ale niestety niewiele więcej.Zawsze kieruje się uczuciem i w tym aspekcie nie rozczarowuje swoich partnerek.Dobrze się sprawdza w roli kochanka.Ulega kobietom silniejszym od siebie i one decydują najczęściej o jego losie.

Stan obecny- Koło Fortuny- może oznaczać związek, w którym czujemy się na przemian szczęśliwi i nieszczęśliwi.Ta karta symbolizuje zwykle poważne zmiany.
    Pojawiające się problemy- Moc- oznacza związek dynamiczny,gwałtowność uczuć,wybuchy zazdrości czy gniewu.Oznacza silne emocje,namiętność,miłość,zazdrość lub seks, równie namiętnie przeżywane.
    Sedno sprawy- Śmierć- ta karta w związkach oznacza rozstanie,które boleśnie przeżywamy.
    Najbliższa przyszłość- VIII Denarów-oznacza łatwość dopasowania się do partnera,wytrwałość,co jest dobrą podstawą dla związku.
    Dalsza przyszłość- VII Mieczy-karta ostrzega przed manipulacją i nieszczerością.Oznacza grę pozorów,uchylanie się od odpowiedzialności.kłamstwa itd.

Rozkład partnerski:

1.Ogólna sytuacja w związku -II Mieczy-
    Ta karta wskazuje na wewnętrzne rozdarcie i niemożność podjęcia decyzji.Oznacza niemożność poradzenia sobie z problemami i narastające uczucie zagrożenia i życie w męce niezdecydowania.
    2.Karty 2 i3 pokazują Waszą zewnętrzną postawę wobec siebie-
    On- IV buław- ta karta w sferze uczuć ukazuje wolne związki.Ludzie uciekają od prawnych zobowiązań i czują się szczęśliwi.Karta wskazuje na namiętność,harmonię i zgodę.Oznacza też pragnienie wolności,życie bez konfliktów i bez odpowiedzialności.
    Ty- Odwrócona V mieczy-karta oznacza narastający konflikt,lub niebezpieczną sytuację przez którą czujem y się zawstydzeni lub przegrani.W sferze uczuć może zapowiadać rozpad związku.Wskazuje na narastającą złość,trudność porozumienia się z partnerem,kłótnie.
    Karty 4 i 5- oznaczają wymagania partnerów i ich zachowanie wobec siebie.
    On-VI Denarów- Karta VI Denarów w relacjach może oznaczać dawcę lub biorcę czyli kogoś kto chce tylko brać,albo potrafi tylko dawać.
    TY- AS Denarów- oczekujesz trwałego związku.
    Karty 6 i 7- (najważniejsze w rozkładzie)-mówią o uczuciach,o tym co dzieje się w Waszych sercach, jak się kochacie i co do siebie czujecie. ON- X Mieczy-Nie wiem co Twojego partnera tak trapi,ale X Mieczy jest bardzo trudną kartą oznaczającą łzy i cierpienie.
    Ty- VIII Buław- w Tym układzie może oznaczać nagłą miłość,podniecenie,pragnienie bliskości.

Karty 8 i 9 wskazują na okoliczności zewnętrzne,wobec których partnerzy przyjmują określoną postawę.
    On- V Kielichów- smutna karta oznaczająca zawód miłosny lub odejście partnera,ból,rozstanie,smutek,cierpienie.
    Ty- karta Śmierci- w sferze uczuć karta oznacza rozstanie,które przeżywamy boleśnie.
    Wygląda na to,że nie tylko Ty masz za sobą rozstanie z dotychczasowym partnerem.

Karty 10 i 11 -Karty te mówią o przyszłości związku,o tym; czy ma on szansę dalszego istnienia czy też grozi mu załamanie ?
    On- Król Kielichów- karta niesie dobre rokowania na przyszłość.To czuły kochanek lub przyjaciel,na którym można polegać.Oznacza odwzajemnione uczucia.
    Ty- IX Mieczy-ta karta jest równie namiętną,jak tragiczną.Mówi o niepokoju i obawach o losy związku.Może oznaczać cierpienie po stracie kochanej osoby.

--
  • annabella16 15.05.14, 19:30
    Dziekuje z calego serca,
    Nie moge dojsc do siebie po przeczyaniu twojej wrozby... jak trafna byla... Naprawde jakbys nas znala i widziala co sie wydarzylo i jakimi jetesmy ludzmy... Jest to troche przerazajace... Naprawde masz dar... Jestem pod wrazeniem. Pozdrawiam i jeszcze raz dziekuje.
  • maverick4544 15.05.14, 15:13
    Witaj Szamanko to ja również poproszę o wróżbę
    Znam pewnego pan który jest ode mnie młodszy o 4 lata i od pewnego czasu coś nas ciągnie ku sobie, tak trudno to opisać, ale to się czuje, czy jest szansa na jakaś relacje miedzy nami, jakieś głębsze uczucie, związek partnerski, czy może pozostanie ta nasza relacja tylko na stopie koleżeńskiej.
    dziękuje i pozdrawiam
  • dolcevita76 15.05.14, 20:12
    Witam Cię Szamanko.

Proszę postaw karty, czy będę miała sprzedaż w moim sklepie internetowym. Noszę się z zamiarem stworzenia czegoś takiego, ale nie wiem, czy to dobry pomysł.

Z góry dziękuję za poświęcony mi czas.
  • kubartur4 15.05.14, 21:12
    Dobry wieczór
    Moje pytanie: jaka będzie moja przyszłość w obecnym miejscu pracy w ciągu najbliższego roku - sukcesy czy raczej nie?
    Pozdrawiam serdecznie
  • szaman.ka 16.05.14, 20:19

Karty wskazują,że będzie trudno o sukcesy.
    1.Minione wpływy-O.IX buław,2.Obecne wpływy-Kochankowie,3.Ukryte wpływy-O.IV Denarów,4.Rada-IX Pucharów,5.Ewentualny wynik jeśli zastosujemy się do rady-O.Król Kielichów

Odwrócona IX buław mówi o tym,że nie potrafimy osiągnąć celów.Rodzą się problemy ponieważ zbytnio się angażujemy,więcej niż to jest konieczne.Mówi o lęku przed upomnieniem się o swoje,braku asertywności oraz o zależności.
    Karta Kochanków mówi tym,że stoisz w obliczu wyboru; co dalej?
    Ukryte wpływy- O.IV Denarów- karta wskazuje,że boisz się cokolwiek zmienić i trzymasz się kurczowo tego co jest.Jednakże zmiana jest konieczna.Może też chodzić o to,że byłaś zbyt rozrzutna i teraz tego żałujesz,albo sprzeczasz się z kimś o pieniądze?
    Rada- IX Kielichów- jest to karta życzeń-chyba trzeba się skupić na odpowiedzi sobie na pytanie;czego tak naprawdę pragniesz i zacząć to realizować.Karta zapowiada spełnienie marzeń.
    Ewentualny wynik- O.Król Kielichów-karta ta mówi,że nadszedł czas na uwolnienie się od zależności od starszego mężczyzny ( to może być ojciec,ktoś z rodziny,doradca itp.) i zacząć sobie radzić samemu ,aby osiągnąć niezależność.
    Karta może oznaczać też kogoś kto chce uwolnić się od nas kogoś,kto próbuje wypchnąć nas "z gniazda."
    --
  • kubartur4 16.05.14, 21:09
    wyrazy uznania dla Ciebie bo delikatnie dotknęłaś ważnych (kluczowych?) kwestii. Jest tak jak piszesz...
    Czy mogę jeszcze jedno bezpośrednie i szczere pytanie? Proszę o szczerą odpowiedź.
    Moja umowa o pracę kończy się ostatniego czerwca. Czy pracodawca złoży mi propozycję jej przedłużenia czy wyśle mnie na aut?
  • szaman.ka 17.05.14, 18:21
    Minione wpływy-odwrócona II Mieczy
    ,Obecne wpływy-Mag
    ,Ukryte wpływy-VIII Mieczy
    ,Rada- Arcykapłan,
    Ewentualny wynik, jeśli zastosujemy się do rady-Królowa Denarów.
    Nie dam sobie głowy uciąć za to,ale wychodzi mi,że tak.
    Odwrócona II Mieczy na pozycji minionych wpływów wskazuje,że okres największej frustracji i zablokowania minął i znowu czujesz się zdolna do działania.Poprawiła się też komunikacja i albo zawarłaś kompromis,albo się wycofałaś z sytuacji konfliktowej.
    Karta Maga wskazuje,że coś się zmieniło u Ciebie, masz obecnie dostęp do nowych zasobów.Nie wiem co to jest,ale może wzrosła u Ciebie świadomość własnych kompetencji i masz wyższą pewność siebie? Mag wskazuje na początek czegoś nowego,może nowa praca?
    W każdym razie jest to karta bardzo pozytywna.
    Ukryte wpływy- VIII Mieczy- Ta przemiana nie jest jeszcze całkowita.Nadal masz poczucie spętania i braku możliwości ruchu i ograniczeń,które uniemożliwiają Ci działanie.
    Te ograniczenia, na które wskazuje VIII Mieczy, są najczęściej bardziej tworem naszego umysłu i negatywnego myślenia,niż rzeczywistej,obiektywnej sytuacji życiowej.
    Rada Arcykapłan- karta radzi by podnieść kwalifikacje.Nie wiem co to ma być; czy jakieś dodatkowe studia,kursy,szkolenia,a może masz jakieś niezrealizowane projekty,marzenia? Jeśli tak,to warto zacząć je realizować.
    Królowa Denarów zapowiada poprawę sytuacji finansowej.

Zapytałam jeszcze raz kart i pokazał mi się As Buław oznaczający początek nowego wzrostu fizycznego lub materialnego.Trudno sobie wyobrazić lepszą kartę w tej materii.Karta ta wskazuje na dużą energię ,optymizm i motywację.

--
  • kubartur4 17.05.14, 20:11
    zamelduję na przełomie czerwca i lipca jak rozwinęła się sytuacja.
    Wszystkiego dobrego dla Ciebie!smile
  • szaman.ka 18.05.14, 02:21
    OK. Karty tak to pokazują,że trudno mi powiedzieć czy to będzie nowa umowa w tej obecnej pracy czy też zaczniesz coś nowego,ale są bardzo pozytywne.
    --
  • kubartur4 11.07.14, 06:22
    Umowa przedluzona.
    Wszystkiego dobrego Szaman.ko

Artur
  • szaman.ka 11.07.14, 08:11
    Dziękuję Ci bardzo, za informację zwrotną.Pozdrawiam i życzę sukcesów.
    --
  • szaman.ka 16.05.14, 19:51
    Tak!Będziesz miała dochody z tej działalności.
    Karty jakie się ukazały to :
    O.Dwójka Mieczy,IX Denarów,O.Karta Śmierci,AS Denarów i Król Denarów.
    Odwrócona II Mieczy wskazuje na mękę niezdecydowania.Natomiast IX Denarów jest pomyślną kartą wróżącą dochody.Odwrócona Karta Śmierci mówi o konieczności uwolnienia się od przeszłości,oznacza tkwienie w starych układach i przyzwyczajeniach.Jest to słabość i niedopuszczanie myśli,że nadszedł czas na zmiany.
    AS Denarów jest super kartą jeśli chodzi o szansę na realizację pragnień.
    Podobnie Król Denarów- oznacza powodzenie materialne i zmysł do interesów.Może oznaczać też majętnego szefa,opiekuna lub kogoś wpływowego,kto Ci pomoże.
    --
  • dolcevita76 17.05.14, 10:14
    Bardzo dziękuję za wróżbę.

Tak, ja już wiem, że doszłam do ściany i trzeba coś zmienić, bo stoję w miejscu.
    Moim marzeniem jest mieć tyle zleceń, że będę musiała przyjąć pracownika. Budzę się i zasypiam z taką myślą, ale żeby tak było to potrzebne są zmiany.

Ach, marzy mi się również Król Denarów hihi
  • szaman.ka 16.05.14, 20:37
    Będzie trudno o związek między Wami.Zrobiłam kilka rozkładów i wychodzi mi,że nie.On ma jakieś przykre doświadczenia za sobą i dlatego jest, że tak powiem, zahamowany pod tym względem,by wchodzić w bliższą relację.
    --
  • maverick4544 19.05.14, 13:48
    Dzięki wielkie za poświęcony mi czas kiss szkoda troche,że nic z naszej relacj nie bedzie i szkoda, że nic nie mogę zrobić żeby go przekonać, że nie wszystkie kobiety są takie same jak te z jego przeszlości no cóż życie sad

Dzieki wielkie i pozdrawiam życzę wszystkiego dobrego kiss
  • szaman.ka 19.05.14, 21:30
    Próbować zawsze możesz i nawet trzeba !
    --
  • czastka1979 16.05.14, 21:08
    szanowna szaman.ko
    bardzo prosze cie o postawienie kart na najblizsza przyszlosc (6 miesiecy?). taka ogolna...........
    dziekuje z gory
  • szaman.ka 17.05.14, 18:24
    Tak się pytań tarotowi nie zadaje.Pytanie musi być konkretne.
    --
  • dora1601 16.05.14, 22:32
    Witaj Szama.nko,
    Mam pytania:
    1:czy czekaa mnie optymistyczna przyszlosc z panem urodzonym 10.12.1965 moja data ur. Ur. 16.01.1970.
    Z Marcinem niestety nic nie wyszlo pomimo moich staran.
    Pozdrowienia serdeczne
    Pan ma na imie Piotr a ja jak zapewne pamietasz Beata
  • szaman.ka 17.05.14, 18:57
    Witaj !

Beatko! poślę Ci odpowiedź na email.
    --
  • krolewna-1982 17.05.14, 19:33
    Mam pytanko odnosnie mezczyzny, czy sie do mnie odezwie, czy znajomosc sie odnowi, agnieszka 28.03.82; wojciech 27.12.79
  • szaman.ka 18.05.14, 12:18
    Napisałam,że na dotychczasowe pytania odpowiem,jak się wyrobię.
    --
  • krolewna-1982 18.05.14, 12:46
    Widocznie, źle się zrozumiałysmy, czekam wiec i z gory dziekuję za poswięcony czas
  • szaman.ka 20.05.14, 20:43
    Numerologicznie pasujecie do siebie i są szanse by odnieść sukces; czy to materialny, czy w związku.
    --
    Tak odezwie się.On coś mocno uzależniony Od Ciebie
  • krolewna-1982 21.05.14, 07:24
    strasznie się martwię bo od 3 miesięcy milczy zupełnie .... mam nadzieję, że masz rację, bardzo pragnę tego kontaktu, dziękuję za poświęcony mi czas
  • czastka1979 17.05.14, 19:56
    szaman.ko
    czy widzisz , iz bede jezdzc autem?
    prawko zdalam 6 lat temu i od tego czasu nie jezdzilam (okropnie sie boje).
  • seneka76 18.05.14, 11:08
    Droga Szaman.ko.

Proszę zobacz, jakie będą losy mojego związku z Wojtkiem (29.12.'74). Jest numerologiczną ósemką - bardzo trudny, nerwowy człowiek. Joanna (24.10.1981).
  • szaman.ka 18.05.14, 11:46
    Hej dziewczyny zastopujcie !
    Ja nie niebieska linia,ani też etatu tutaj nie mam. Zasypałyście mnie prośbami i ja każdą traktuję poważnie,ale mam też swoje sprawy i zajęcia. To jest stary wątek kiedy zgłosiłam gotowość powróżenia,chcąc się sprawdzić w tej formie wróżby przez internet.
    Niniejszym zamykam go.
    Na dotychczasowe pytania odpowiem jak się wyrobię.
    Jeśli któraś chce skorzystać z mojej pomocy, to zapraszam poprzez email:szaman.ka@gazeta.pl
    Jeśli któraś chce skorzystać z forumowej wróżby,to proponuję to robić, tak jak dotychczas zakładając wątek ze swoim problemem i prośbą.
    --
  • krolewna-1982 18.05.14, 12:07
    rozumiem, nie wiedziałam, że watek jest zamknięty - pozdrawiam
  • gosia44114 18.05.14, 18:46
    Witam cieplutko, jeśli mogę jeszcze , to poprosiłabym o wróżbę na pewną relacje między mną i panem z którym pracuję.Trudno mi go rozszyfrować , tak zmienne wysyła sygnały...
    Pozdr. i z góry dziękuję.
  • szaman.ka 20.05.14, 20:33
    Kombinacja jedynki i ósemki jest znakomita do osiągania celów.

Natomiast jeśli chodzi o związek to karty pokazują to tak:
    TY- Giermek buław,On- VI Mieczy
    Aktualna sytuacja- Królowa Denarów
    Pojawiające się problemy- Trójka Denarów
    Sedno sprawy-Siódemka Buław
    Niedaleka przyszłość- As Kielichów
    Odległa przyszłość- Piątka Mieczy
    Giermek buław oznacza gotowość do działania,śmiałość .Tutaj chyba chodzi o początek znajomości.Miłość dla Giermka jest ozdobą życia.przeżywa ją namiętnie.
    On- VI Mieczy- jest to karta podróży dosłownej lub duchowej.Oznacza kogoś po przejściach,kto z wysiłkiem toruje sobie drogę na którą wszedł.Ma trudności z oswojeniem się z myślą o zmianie.
    Królowa Denarów wskazuje na osobę opiekuńczą,która dba o rodzinę czy bliskich.W sferze uczuć oznacza macierzyństwo,opiekuńczość.
    Trójka Denarów-Może tutaj chodzić o konieczność podporządkowania się osobie silniejszej i konieczności rezygnacji z własnych ambicji.
    VII Buław mówi o walce z trudnościami,wskazuje na konflikt.Jeśli chodzi o związek to jeśli nie nastąpią ustępstwa i wspólna płaszczyzna porozumienia grozi rozstanie.
    Najbliższa przyszłość pod znakiem Asa Kielichów,który oznacza gotowość na spotkanie z miłością.
    Daleka przyszłość- V Mieczy- może zapowiadać kłótnie,narastający konflikt,złość,trudność porozumiewania się,a także może oznaczać rozpad związku.

--
  • seneka76 21.05.14, 16:41
    No niestety lekko mi nie jest w tym związku.

Bardzo dziękuję za wróżbę.
  • szaman.ka 20.05.14, 20:49
    Pojazdu nie widzę,ale jest szansa na to w postaci Asa denarów,który zapowiada realizację marzeń- VII kielichów i IX Denarów,która też jest szczęśliwą kartą.
    --
  • czastka1979 21.05.14, 16:16
    dziekuje za wrozbe
  • lilabez77 23.05.14, 16:22
    szaman.ka napisała:

> Jeśli ktoś chce skorzystać z mojej niezbyt doświadczonej pomocy.Zapraszam !
    >
    Czy mój mąż zerwie związek ze swoją kochanką?
  • nikix 23.05.14, 17:57
    Mogłabym Cię prosić o wróżbę na pewnego pana x.
    Czego pan x chce ode mnie? O co mu chodzi?
  • szaman.ka 24.05.14, 17:24
    Napisałam wyżej,że ten wątek jest już zamknięty.
    --

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka