Zaginiony samolot Dodaj do ulubionych


Postanowiłam zrobić rozkład na zaginiony samolot - co prawda Ing wyciągnęła swoje karty ale nie wszystkie pamięta
Co się stało z samolotem - to przecież nie igła a satelity, nadajniki nikt nic nie wie nie widział nie słyszał? Zobaczymy

Rozkład coś pomiędzy przedmiotem, a człowiekiem..

1 Sygnifikator Diabeł
2 Charakterystyczna rzecz na miejscy zaginięcia - paź kielichów
3 Jaka była rola osób trzecich:
- pilotów (załogi) - 6 kielichów
- pasażerów - paź buław
- awaria - Q kielichów
- porwanie? - 10 kielichów
- Katastrofa? - paź mieczy
4 Miejsce obecnego przebywania samolotu - Śmierć / 6 monet
5 charakterystyczna rzecz w miejscu przebywania - Sprawiedliwość
6 Jak trafić w to miejsce Koło/10 monet
7 Czy samolot się odnajdzie 6 mieczy


Nie pytam o los pasażerów i załogi.. Coś mi tu nie pasuje Diabeł kalo samolot - coś nieuczciwego, ktoś chce zatrzeć ślady,. Diabeł mówi że to przywiązanie na siłę że jakby chciano to by się dawno uwolniono. Albo samolot jest gdzieś przetrzymywany z żądaniem okupu i trwają negocjacje, albo rząd Malezji wie co się stało tylko nie chce mówić.
Paź kielichów morze wyspy - wyjście z ukrycia przedstawienie się - może samolot w ostatniej chwili wylądował na jakiejś mało "znanej" wyspie - ale boeing to nie awionetka czy szybowiec że ukryli gdzieś w hangarze.
I teraz zabawa w zgadywanie - co to było i kto się przyczynił - obstawiam przynajmniej jeden z pilotów i ktoś z pasażerów porwał dla okupu.. tylko że w samolotach są nadajniki a pasażerowie mają laptopy telefony i inne tego typu urządzenia które łatwo można namierzyć. Jeśli rzeczywiście samolot został porwany to musiano się do tego bardzo dobrze i długo przygotowywać.. Chyba że samolot uległ awarii np paliwa czy płynów i gdzieś wylądował, ale tak jak mówię są systemy naprowadzające - szczątków brak także nie rozpadł się ani w powietrzu (paź mieczy) ani w wodzie - wylądował w 6 monet z pewnymi wahaniami w trudzie ale jest na lądzie.
Sprawiedliwość - może dlatego obstawiam porwanie dla okupu bo moja sprawiedliwość siedzi w komnacie ma miecz i wagę ale nie ma zasłoniętych oczu za to ma koronę.. jakby samolot był ukryty gdzieś w skale w odizolowanym hangarze
Jak trafić w to miejsce Myślę że zmienić taktykę - cofnąć się po śladach, wrócić do rodzin zaginionych i załogi - przeszukać domy .. skojarzyło mi się też z maleńką wysepką bezludną, praktycznie nieodkryta - czy takie jeszcze istnieją?

6 mieczy to nowe lądy, nowe miejsca - on się odnajdzie zupełnie przypadkiem, ale jeszcze nie teraz...

I co wy na to?
--
Sylwia - tarot, zapraszam na moją stronę www.sylwiatarot.type.pl
Przeczytaj całą dyskusję
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.