Dodaj do ulubionych

Kto chętny na anielskie:)

24.06.14, 10:59
Ostatnio być trening z tarotem teraz pora na romantyczne aniołysmile kto potrzebuje wsparcia w życiu uczuciowym?
(opisy kart z książek sobie daruje będę dodawać jedynie to co mi pokazują w praktyce)
więc zapraszamsmile
--
kącik tarotowych zwierzeń
Edytor zaawansowany
  • babowa 24.06.14, 11:08
    dziekuje freya za anielskie, porady i pocieszenia akurat w tej kwestii nie potrzebuje ale podziekowac chce za twoje checi, czas swoj jaki tu angazujeszsmile
    jestes takim S.O.S potrzebujacym:p

--
    http://i40.tinypic.com/2nstgux.png
  • freya_v 24.06.14, 11:20
    Onieśmielasz mniewink dziękuje za miłe słowa tu jest taka pozytywna energia że się poprostu chce.. Tym bardziej że w moim życiu obecnie trudno się takiej doszukaćtongue_out
    karta charakteryzująca Ciebie WYBACZANIE I NAUKA a więc nic co ludzkie nie jest Ci obce wszystko zrozumiesz i jesteś bardziej za zgodą wyjaśnianiem i porozumieniem niż toczeniem wojen. A z każdym takich doświadczeń wyciągasz odpowiednie wnioski i lekcję na przyszłośćsmile
    --
  • babowa 24.06.14, 12:04
    freya, ja nie chciałam bys marnowała swa energie na mnie ale zes poleciała z buta to ci serdecznie dziekuje
    zreszta, to dobre słowa wiec wstydu nie ma:0
    dzieki
    --
    http://i40.tinypic.com/2nstgux.png
  • freya_v 24.06.14, 12:10
    Komplementy każdy lubi a ja ich żałować nie będęsmile
    --
  • nagietek123 24.06.14, 11:10
    Ja! ja! ja!
    Poproszę o wsparcie w związku z opieka nad mamą,żeby starczyło mi siły, hartu ducha, cierpliwości...
  • freya_v 24.06.14, 11:25
    WYRAŻAJ SWOJĄ MIŁOŚĆ (śmiało wyrażaj swoją miłość) wszystko robisz z bezwarunkowej miłość do niej ale jeśli coś wykańcza Cię psychicznie mów o tym głośno jeśli masz jakieś żale też. Ona to zrozumie być może po cichu o tym wie że jest Ci ciężko. Każda mama wyczuje takie rzeczy.. I zrozumie a Ty jak się wygadasz będzie Ci lżej więc mów śmiało i nie duś niczego w sobie.
    --
  • nagietek123 24.06.14, 11:33
    No to musiałabym mówić bardzo głośno, bo mama źle słyszy i aktualnie leczymy jej uchowink Mama ma demencję i wyrażam swoja miłość uśmiechając się do niej, chwaląc ją - jest jak dziecko, bardzo absorbujące swoja osobą, egoistyczne i chwilami nieznośne...

Dziekuje Ci serdecznie, pomogłaś mi smile
  • freya_v 24.06.14, 12:12
    Nie rób dobrej miny do złej gry. Nie o to w tym chodzi. Możesz śmiało mówić co Ci na sercu leży krzyczeć też to i tak przecież nie zmieni tego że będziesz dalej się nią opiekować. Życzę Ci dużo wytrwałości
    --
  • leda-is-one 24.06.14, 11:16
    no to ja... jak zawsze pierwsza do wróżb..mam dzisiaj małe święto osobiste,co mi Anioły doradzają na najbliższy czas ogólnie?
    --
    wink

"Myślę, więc jestem"/Kartezjusz/
  • freya_v 24.06.14, 11:28
    TO MOŻE BYĆ TEN JEDYNY (już spotkałas partnera którego poszukujesz) to teraz musisz się dobrze rozpatrzeć w panach których już znasztongue_out ale pamiętaj wyżej jest napisane MOŻE BYĆ ale nie musi...
    --
  • leda-is-one 24.06.14, 11:57
    Porca mizeria..ale mi się wiedzie w tych Waszych wróżbach!! dziękuję Ci pięknie Freya_v i idę się rozpatrzyć..
    --
    wink

"Myślę, więc jestem"/Kartezjusz/
  • owieczka_1983 24.06.14, 11:19
    Nieśmiało poproszę o wsparcie anielskie na miłość bo jestem samotna
    Dziękuję i pozdrawiam smile
    --
    Uśmiech dla CIEBIE smile
  • freya_v 24.06.14, 11:38
    ZWIĄZEK Z INNEGO WCIELENIA hmm tarotowy odpowiednik tej karty to u mnie królowa buław więc napewno zjawi się ktoś kto mocno Cię zaintryguje i będziesz czuć się pożądana ale uwaga to może być relacja karmiczna co się wiąże z jakimiś przeszkodami i trudnościami więc będziesz musiała przez coś przejść i się czegoś nauczyć no i coś odpracować. (ja teraz przechodzę te kartę i mam się nauczyć cierpliwości co jest wspomniane w opisie tej karty)
    --
  • bronxi 24.06.14, 11:24
    Jeśli można to ja też poproszę o wsparcie w życiu uczuciowym, bo raz lepiej, raz gorzej.. i tak w kółko..
    Pozdrawiam serdecznie
  • freya_v 24.06.14, 11:47
    KOCHAJ NAJPIERW SIEBIE nie próbuj wszystkim wokół dogodzić bo tak się nie da. Nie rób niczego w brew sobie i nie poświęcaj się. Jeśli nie będziesz miała szacunku do siebie to nikt go nie będzie miał. Bądź asertywna a zobaczysz jak nagle wszystko zacznie się układać po Twojej myślismile
    --
  • bronxi 24.06.14, 11:53
    Święte słowa, święte !
    zawsze tak głupio robię, że wszyscy ważniejsi niż ja.. Moja asertywność jest do bani i od dawna wiem o tym, ale zawsze boje się powiedzieć nie, chociaż czasem mówię, ale tak trudno mi to przychodzi..
    Dziękuję smile
  • freya_v 24.06.14, 12:14
    Więc już teraz nie masz się czego bać. Anioły nie doradzały by Ci tego gdyby miało to wyjść na Twoją szkodę..
    --
  • inguszetia_2006 24.06.14, 11:40
    Witam
    O rany, Freya! Ty jesteś stachanowiec normalnie;-D Ja też poproszę, ale na tym koniec.
    Jak jeszcze raz będę kogoś prosić w "wiadomej sprawie"(hi, hi), to niech mnie ten ktoś miotłą przez łeb zdzieli;-P
    Pzdr.
    Ing
  • freya_v 24.06.14, 12:00
    OSZUSTWO (ktoś w tym związku nałożył maskę skrywając jego prawdziwe JA) o mały włos nie wyciągnęłabym tej karty bo mi się tak jakoś wypsneła ale była wysunięta z 3 milimetry to ją wyskubałam z talii.. Nie wiem co to może oznaczać ale intuicja mi mówi że może trudno by Ci się było dowiedzieć że ktoś tu kłamie i że dużo może potrwać zanim prawda wyjdzie najaw..
    --
  • inguszetia_2006 24.06.14, 12:14
    Witam
    Bardzo ci dziękuję. Wiem, o co chodzi, o dziwo;-P Ale nie myślałam, że ta sprawa będzie aż tak ważna w ogólnym przedsięwzięciu. A jednak!
    Pzdr.
    Ing
  • algaria 24.06.14, 11:47
    to i ja poproszę bez konkretnego pana - dla mnie i tylko dla mnie
  • freya_v 24.06.14, 12:03
    NOWA MIŁOŚĆ super karta. Przynosi nowe znajomości ale to może być też coś zupełnie nowego w Twoim życiu. Fajnie bo to zawsze wnosi powiew świeżości i oby tak było i tym razemsmile
    --
  • algaria 24.06.14, 21:14

Dziękuję Freyu - nowa miłość - tylko gdzie ją spotkam? A to pewnie ktoś nowy się zapisze do biblioteki big_grin.. dziękuję bardzo - niech czytelnictwo wzrasta big_grin
    Co ma być to będzie smile
  • freya_v 24.06.14, 12:07
    Zapomniałam dodać.. Podczytujących też zapraszam śmiało pytajcie!smile takie wątki też są dla was korzystajcie i czerpcie z tego forum nie tylko czytającwink
    --
  • kashaa_35 24.06.14, 12:45
    To jeszcze ja poprosze smile
  • freya_v 24.06.14, 12:53
    MOŻESZ BEZPIECZNIE KOCHAĆ (otwory swoje serce na otrzymywanie i dawanie najwyższej energii) cóż tu dodawać, nie blokuj się nie powstrzymywaj i bierz pełnymi garściami co życie dajesmile
    --
  • krakuskaa 24.06.14, 12:52
    Ja też poproszę o takiego Aniołasmile, co w relacji o kryptonimie x smile
  • freya_v 24.06.14, 12:56
    NARZECZEŃSTWO (Twoje życie uczuciowe osiąga wyższy poziom wzajemnych zobowiązań) no to wyniknie coś z tego na duższą metę..
    --
  • krakuskaa 24.06.14, 16:15
    dziękuję za poświęcony czas freyasmile, ciekawa jestem co na ponowne narzeczeństwo powie mój m. smilesmile
  • nikix 24.06.14, 12:53
    Jako, że wsparcia w życiu uczuciowym nigdy za dużo wink to ja poproszę: co tam wychodzi u mnie do końca roku?
  • freya_v 24.06.14, 13:02
    NOWA MIŁOŚĆ wspomogłam się tarotem i wychodzi że w połowie lipca będą szalały u Ciebie namiętności (diabeł moc)
    --
  • nikix 24.06.14, 13:54
    Bardzo Ci dziękuję smile
  • ksawmama 24.06.14, 20:51
    to i ja bardzo chetnie poprosze, mam teraz stan obnizonego nastroju wiec ladnie poprosze o przeslanie
  • marta.89 24.06.14, 12:58
    Na mój związek poproszę. Co anioły mówią na ten temat??
    --
    Zapraszam na www.tarotowespotkania.blogspot.com
  • freya_v 24.06.14, 13:04
    FINANSE I KARIERA (w tej chwili kwestie finansowe wpływają na Twoje życie uczuciowe) widać wspieracie lub będziecie wpierać się finansowo
    --
  • marta.89 24.06.14, 13:09
    Dziękujękiss
    Zgadza się oczywiściesmile
    --
    Zapraszam na www.tarotowespotkania.blogspot.com
  • inguszetia_2006 24.06.14, 13:15
    Witam ponownie
    Freya, jak to nie będzie przesada, to czy ja mogę jeszcze prosić o rzucenie anioła na mojego przyjaciela, co? Bo mi ta sprawa spokoju nie daje. Wkurzenie przeszło,ale jest mi smutno i jakoś tak za cicho w telefonie;-P
    Pzdr.
    Ing
  • freya_v 24.06.14, 13:22
    MOŻESZ BEZPIECZNIE KOCHAĆ (otworz swoje serce na otrzymywanie i dawanie najwyższej energii) wiesz ja myślę że on wyraźnego sygnału od Ciebie potrzebuje że jest już ok. Tylko uważaj bo tarotowy odpowiednik u mnie tej karty to rycerz buław więc czy taki będzie do zniesienia?wink
    --
  • inguszetia_2006 24.06.14, 13:28
    Witam
    Uff... dziękuję ci sto razy po pięć razy;-D Tylko znowu "ja muszę". Rozumiesz? Znowu JA? Nie mógłby sam się wziąć w garść? No tak. Nie może, bo nawywijał i "bidak" teraz gryzie ogonek w samotności;-P
    Pzdr.
    Ing
  • freya_v 24.06.14, 13:51
    Pociągnęłam tarota by więcej szczególów mieć. On czeka i będzie czekał (7 monet) na zgodę bo na to liczy (2 puchar) ale widzi Ciebie w królowej puchar i przeraża go myśl (9 mieczy) że Ty w tej pucharowej też nic nie zrobisz.. Na końcu wyszedł głupiec więc jak nic nie zrobisz to tak dalej jedno na drugie będzie czekać. Zrób ten krok potem będzie okazja żeby mu powiedzieć i wyjaśnić że to nie jest tak że jak pierwsza wyciągasz rękę to i na wszystko będziesz przymykać oko. Że on też musi być odpowiedzialny za to co robi i się wykazać bo gdyby nie ten Twój ruch to nic by z tego nie wyszło.
    --
  • inguszetia_2006 24.06.14, 16:41
    Witam
    Dzięki. To jak tak jest, to on sobie teraz trochę poczeka;-P Niech się pomęczy ze swoimi myślami, gad jeden wstrętny, łajdak pospolity. O!
    Pzdr.
    Ing
  • bronxi 24.06.14, 13:28
    jak już wszyscy otrzymają wróżbę, a będziesz mieć jeszcze natchnienie to miałabym jeszcze jedno pytanie:
    czy związek, w którym jestem doprowadzi do narzeczeństwa, a później do ślubu czy to poprostu jeszcze nie ten jedyny w moim życiusmile

ale to tylko przy braku chętnych poproszę, aby nie nadużywać smile
  • freya_v 24.06.14, 13:37
    Najpierw wyciągnęłam kartę POZOSTAŃ CZUJNY a potem po jednej na dany rok i na obecny wyszła NOWA MIŁOŚĆ więc myślę że obecny partner mężem nie zostanie.
    --
  • bronxi 24.06.14, 13:44
    Dziękuję smile
    chociaż trochę zaskoczona jestem, bo chyba te 2,5 roku do niczego nie prowadzą..
    zobaczymy, zobaczymy co to mnie czeka
  • freya_v 24.06.14, 13:42
    Znowu zrobiłaś to nad czym masz pracować.. Dlaczego jak wszyscy otrzymają to dopiero Ty masz dostać wróżbę? Jesteś pierwsza zgłaszasz się więc masz a kto spóźnialski to już jego problem. Pracuj nad tą asertywnością na każdym kroku KAŻDYM nawet przy najmniejszych okolicznościach a nie tylko w relacji z partnerem wtedy samo Ci to wejdzie w krew
    --
  • bronxi 24.06.14, 13:46
    a to tylko temu, że już raz korzystałam..
    wiem, że muszę i to dużo muszę zmienić w swoim życiu, bo się w tym roku totalnie pogubiłam i rozsypałam..
  • maja.1987 24.06.14, 17:15
    A ja bym wiedziec czy do dwóch lat poznam mojego przyszłego męża i kim on bedzie? Jesli da sie to odczytać w ogóle smile
  • freya_v 26.06.14, 14:51
    Na dwa lata karta FLIRT więc na nic poważnego z perspektywami się nie zanosi. Mogą być krótkie związki partnerskie.
    --
  • caro-caro 24.06.14, 17:16
    Zdążyłam??? też bardzo proszę smile
  • freya_v 26.06.14, 14:54
    Przesłanie dla Ciebie to ZASŁUGUJESZ NA MIŁOŚĆ (jesteś kochaną osobą) a w życiu przeważnie tak jest że jak już przestajemy wierzyć że kogoś poznamy i się zakochamy i odpuszczamy sobie to nagle ktoś się zjawiawink
    --
  • caro-caro 26.06.14, 20:59
    Freyko! jestem, jestem kochana tylko czasami zołza nie do zniesienia wink
    Dziękuję.
    Zwłaszcza po dzisiejszym dniu pracy potrzebowałam takiego wsparcia big_grin tylko, rozumiem, mam nie czekać - samo przylezie...
  • gosia44114 24.06.14, 17:42
    oj...bardzo by sie przydało smile proszę...
    Gosia
  • freya_v 26.06.14, 14:57
    Wylosowana karta to NAMIĘTNOŚĆ (pozwól swojemu sercu i duszy śpiewać radosną pieśń!)
    --
  • ag_at5 24.06.14, 19:25
    I ja bardzo proszę.
  • ksawmama 24.06.14, 20:55
    ja tez uprzejmie poprosze
  • freya_v 26.06.14, 15:02
    Karta UZDRAWIANIE ŻYCIA RODZINNEGO widocznie pojawiły się problemy u Ciebie w tej kwestii ale karta zwiastuje ich zakończenie..
    --
  • ksawmama 26.06.14, 17:15
    Dziekuje Bardzo smile
  • freya_v 26.06.14, 15:00
    NAMIĘTNOŚĆ (pozwól swojemu sercu i duszy śpiewać radosną pieśń!) karta może się również odwoływać do pełnego zaangażowania się w jakiś projekt hobby itp
    --
  • ag_at5 26.06.14, 19:28
    Szczena mi opadła na tę namiętność tongue_out dalekie do ode mnie a może nawet już obce.
    Dobrze, że jest jakaś alternatywa; szkoda byłoby gdyby taka przepowiednia miała się nie spełnić. Ciekawe, co mogłoby mnie aż tak pochłonąć.

Dzięki wielkie.
  • szaman.ka 25.06.14, 19:50
    Ja potrzebuję wsparcia od Aniołków.
    --
    'Jeśli nie jesteś gotowy zmienić swojego życia,nie można ci pomóc".
    Hipokrates(460-377 p.n.e.)
  • sabina_online 25.06.14, 21:08
    Poproszę smile
    --
    http://www.suwaczek.pl/cache/98d1cc57a9.pnghttp://www.suwaczek.pl/cache/dc2ceca2ce.png
  • freya_v 26.06.14, 15:08
    Przykro mi ale dla Ciebie wyciągnęłam kartę ROZSTANIE (zbliża się czas rozstania z Twoim partnerem) może to być partner lub inna bliska osoba. Karta może też wróżyć chwilowe rozstanie np z powodu wyjazdu kogoś..
    --
  • freya_v 26.06.14, 15:05
    POJEDNANIE (ktoś z Twojej przeszłości znów da o sobie znać) no to się spodziewaj powrotu jakiejś osobytongue_out
    --
  • szaman.ka 26.06.14, 18:42
    Dziękuję Ci stokrotnie ! Właśnie z niecierpliwością na niego czekam.
    --
    'Jeśli nie jesteś gotowy zmienić swojego życia,nie można ci pomóc".
    Hipokrates(460-377 p.n.e.)
  • freya_v 26.06.14, 14:48
    Powoli zacznę uzupełniać wątek.. Kto się wpisał do tej pory kartę dostaniesmile
    --
  • algaria 26.06.14, 20:57
    I tym razem również dziękuję Frey za poświęcony czas i energię dla uczestników forum..
    Serdeczności Dobra Kobieto

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka