Dodaj do ulubionych

Wiedzmy prosze o konsultacje..

25.07.14, 13:05

Poprosiła mnie córka koleżanki o karty na jej miniony związek.czy ON wróci do niej.sęk w tym że związek minął i nawet była uradowana, a teraz jakoś ma parcie na nawroty. ./coś jak ja bo też za granicą i obcokrajowiec ,tyle że na północy/
Dzieczyne znam od kołyski,nigdy się nie układało, prawie wszystko jej sie wali.latka już są balzacowskie/kobieta 30letnia/.

Wiadomo ze pytanie było z nadzieja,bo oni już dość długo ze sobą mieszkali i nie spłynęło jak po kaczce,podobno do innej prościutko się wprowadził,jednak jakieś przesłanki są ze może byc odnowa i ja to tez zobaczyłam w kartach.
No ale ja bym chciała jej dobra nowinę,wiec i przyginać mogę i zafałszowanie widzieć karty.. znając sytuacje tworzyć scenariusze...
W związku z tym,bardzo proszę o wasze zdanie smile
Tasując karty myślałam o sytuacji między nimi obojga a nie tylko o niej, wiec tej trojki mieczy nie przykładam tylko do niej..nie wiem jak to ugryźć.

Wyciągnęłam karty wzorem Jasmirah

Przeszłość; 7 buław,9kielichów,6 kielichów

Teraźniejszość Paz monet/odwrócony,się wywrócił sam cudem../3 miecze, Słońce

Przyszłość: 3 monet,Księżyc.Sad Ostateczny

Było fajnie,teraz jest znowu ciężko bardzo..ale już Słoneczko się objawia i ogrzewa.albo pociesza... i mi powrót widać ale co ten Księżyc? a może będzie powrót z tym ze już w trójkącie? No plotę trzy po trzy..zerknijcie proszę..smile
--
wink

"Myślę, więc jestem"/Kartezjusz/
Edytor zaawansowany
  • caro-caro 25.07.14, 13:40
    Ledo, ja co prawda mało wprawiona jestem, ale widać w tej trójce monet, że praca nagrodzona będzie. Ten Sąd na końcu taki ładny. Nie wiem jak ugryźć Księżyc to dla mnie trudna karta.
    Jedno wiem życzę Jej wszystkiego dobrego smile
  • nikix 25.07.14, 14:00
    Jakie tam balzacowskie - młoda dziewczyna jeszcze i całe życie przed nią. I na pewno spotka swoją drugą połókę wink Po co pakować się w coś tylko dlatego, że lata lecą wink
    Księżyc to związek toksyczny, może nie ma tam przemocy fizycznej ale jest to co ja nazywam przemocą psychiczną: zazdrość i podejrzenia. Może też oznaczać uzależnienie od jednego z partnerów od narkotyków, alkoholu itp. I przy tym ta trójka denarów - czyżby praca nad utrzymaniem tego związku, nad nałogami ? Czy warto podjąć tą walkę - Sąd Ostateczny sugeruje, że tak.
  • nikix 25.07.14, 18:19
    Musiałam się wylogować smile
    c.d smile
    Ale w tym układzie (zwłaszcza z tym Księżycem) Sąd Ostateczny może sugerować, że czas wyrwać się z tego toksycznego związku i zacząć nowe życie smile Tym bardziej, że już wcześniej byli razem i coś nie wyszło.
  • szaman.ka 25.07.14, 18:44
    No, nie bardzo,ponieważ Leda wyraźnie napisała,że zrobiła rozkład dla obojga. karta Sądu owszem oznacza zmiany- również w związkach,lecz jak sądzę, zmiana ma dotyczyć tego związku:czyli jego odrodzenie,zmartwychwstanie.
    --
    'Jeśli nie jesteś gotowy zmienić swojego życia,nie można ci pomóc".
    Hipokrates(460-377 p.n.e.)
  • nikix 25.07.14, 19:00
    Zgodziłabym się z Tobą, gdyby pomiędzy Sądem a 3 denarów nie było Księżyca. To karta złudzeń, nierealnej oceny sytuacji. Wierzymy w coś co nie ma szans na spełnienie. Jakoś nie pasuje mi do odrodzenia związku.
  • szaman.ka 25.07.14, 22:12
    Nie chcę się z Tobą sprzeczać.Masz prawo mieć takie swoje zdanie.
    Ja uważam inaczej.Owszem,księżyc często oznacza iluzje,ale nie tylko iluzje,co już wcześniej pisałam.
    Księżyc może np. oznaczać ciążę.Jest symbolem kobiecości i rządzi tym co nieświadome-uczuciami,potrzebami,instynktami i reakcjami i to właśnie ten tajemniczy,pełen cieni świat emocji odzwierciedla tradycyjne znaczenie wróżebne Księżyca w tarocie.Pojawienie się tej karty wskazuje na jakąś zmianę,zamieszanie,niepewność ,lub nawet złudzenie.Może wskazywać inna kobietę w trójkącie miłosnym.(może- nie musi )
    --
  • leda-is-one 26.07.14, 06:13
    Dziewczyny kochane jesteście- bardzo Wam dziękujęsmile

Szamanko dziękuje za niespodziankowe rozkłady.no potwierdzają faktycznie ich zejście się.

Dowiedziałam się tez co ten "wywrócony" paź znaczy/ja nie odwracam,bo z prostymi sobie nie bardzo radze,nie bądź taka skromna,gdzie mojej znajomości kart do Twojej,poza tym ja mam kłopoty z powiązaniem znaczeń bliskoleżacych/stykajacych się/.Ale pokumałam mniej wiecej smile dziękuje.
    Tu miałam Sąd na ostatnim miejscu /nie Księżyc/dlatego wzięłam to za dobrą wróżbę.Księżycowo tam bywało to i będzie nadal.

Tak,dziewczyna pewnie ma ze sobą problemy,ojciec był alkoholikiem,rodzice się rozeszli jak była w podstawówce,czwórkę dzieci wychowała sama matka/dobra matka ale lekko i bogato nie było,alimenty płaciła OS/

Z wyniku wróżby ona na pewno się ucieszy.Pozdrawiam was serdecznie,weekendowo.Leda

--
    wink

"Myślę, więc jestem"/Kartezjusz/
  • ag_at5 25.07.14, 14:13
    Księżyc to złudzenia, nasze pieprzone podświadome, nierealne marzenia. Nie warto marnowac na nie życia śniąc o wymarzonym zakończeniu.
    Warto życ, pamiętac, że szybko znalazł pocieszenie, spojrzec, na ile się da, realnie.
    I życ swoim życiem. czasami są zwroty akcji - ale często takich zwrotów się już po prostu nie chce.

Ale .... ja nie wróżę.

• szaman.ka 25.07.14, 16:51
    Myślę,że to całkiem możliwe,że się zejdą z powrotem.Zrobiłam dwa rozkłady i wychodzi mi podobnie.
    Rozkład partnerski:

Co wnosi do relacji ona- X Mieczy, On- X Kielichów
    Co w głowie?- ona-Król kielichów,On-VIII Mieczy
    Co w sercu?- ona-Mag,On-Giermek Denarów
    Co na zewnątrz- ona-AS Mieczy ,on-III Kielichów
    Widać doszedł do wniosku,że to jednak ją kocha. Może trochę dojrzał.( Odwrócony giermek oznacza niedojrzałość,niestabilność emocjonalną ,niewierność)
    Rozkład ogólny:
    Co było?-Giermek buław.
    CO jest?- Diabeł
    Co z tego wyniknie ?- Słońce
    Co jest do przerobienia?- V Mieczy- zdrada,konflikt
    Jakie energie ją otaczają?-Księżyc
    Co tworzy w podświadomości- O.Wisielec
    Rezultat- Król Buław

Niepokoi mnie tylko u niej ten O.Wisielec-może tutaj jest źródło jej problemów z mężczyznami.?
    Nie interpreutuję ,bo znasz karty równie dobrze jak ja.

--
  • szaman.ka 25.07.14, 17:06
    Karta księzyca leżąca normalnie oznacza :lęk,niepewność,wahanie,smutek,bierność,melancholię.
    W połączeniu z kartą Mieczy Księżyc ukazuje zdradę,lub ukrytych wrogów.
    W sferze uczuć oznacza trudne związki,kiedy pragnienie przeżycia romantycznej przygody zakłada nam na nos różowe okulary i obdarzamy nieistniejącymi realnie zaletami osobę,w której jesteśmy zadurzeni.Czyli takie iluzje.
    Pokazuje też dialog między rozsądkiem,a uczuciem,niepewność co do uczuć drugiej strony,która prowadzi do zazdrości.Najczęściej oznacza wahanie,zwlekanie z podjęciem decyzji,odkładanie spraw na potem.
  • anuszzka 27.07.14, 03:26
    W uczuciach księżyc to podstępny typ, gorszej karty nie ma.Ale to moje subiektywne odczucie. Księżyc nic dobrego nie wnosi,może tylko złudną nadzieję. A on ma jakiś nałóg chyba.
    Przepraszam,że się wtrącam ale tak te rozkłady czuję.
  • szaman.ka 27.07.14, 08:47
    Negatywna strona Arkana Księżyc-karta w pozycji odwróconej, rzeczywiście może wskazywać na alkohol czy narkotyki,lub tabletki nasenne.

Dodam jeszcze,że znaczenia karty w sferze uczuć może wskazywać na przesadną opiekuńczość i troskę o partnera.
    Rzeczywiście karta Księżyca wskazuje na trudne związki.(tylko gdzie są te łatwe związki?)

Jeśli związek już trwa to wskazuje,że coś jest w ukryciu,wymaga wyjaśnienia,że związek ogarnęła ciemność.
    Karta radzi by podejmowane ważne decyzje skonsultować z przyjaciółmi,bo sami możemy postrzegać siebie i świat i swoje problemy w krzywym zwierciadle iluzji.
    --
  • jasmirah 28.07.14, 09:43
    Witajciesmile
    Księżyc chowa tajemnicę i to bez dwóch zdań. Ktoś nie mówi prawdy, jakieś grzeszki z przeszłości lub oni oboje się po prostu łudzą, że im wyjdzie. Na ostatniej pozycji stoi Sąd. On oczyści całą sytuację, pozwoli zobaczyć prawdę. Albo rzeczywiście związek po okresie "ciemności" się odrodzi. Albo Sąd rozwieje wszelkie złudzenia i pozwoli tym dwóm rozpocząć nowe życiesmile pozdrowienia
    ---
    zapraszam na mojego bloga www.lawendowa-wiedzma.blogspot.com

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka