Dodaj do ulubionych

Powróżę z 3 Run

22.08.14, 16:21

Przyjmuje zapisy (dziś do 24) na wróżbę z 3 Run
Nie potrzebuję imienia za to pytanie lub dziedzina o której chcecie wiedzieć.
Czekam na chętnych i zapraszam smile
Obserwuj wątek
      • algaria Księżno 22.08.14, 16:47
        Cierpliwości smile Wiedziałam że wpadniesz do mnie na Runy

Ponieważ chodzi o miłość to zrobiłam rozkład na :

Teraźniejszość - INGWAZ
        Przyszłość do końca tego roku ISAZ
        Dalsza przyszłość - I kwartał 2015 roku - FEHU (DAGAZ)

Tak jak napisałam na początku wątku Księżno potrzebujesz czasu INGWAZ to runa właśnie oczekiwania - porównałabym ja nawet do tarotowej 7 monet. Zrobiłaś wszystko co mogłaś, pozbyłaś się ciężaru w postaci przeszłości i teraz jest dla Ciebie czas oczekiwania. Może właśnie czas na przejście żałoby, po byłym związku. Nie przyspieszaj, nic na siłę.. Twoje drzewo miłości zaczyna wychodzić z ziemi.
        Do końca roku niestety nic nie przyspieszysz - choćbyś stawała na głowie. Cisza wokół Ciebie, ale delektuj się tą ciszą, pielęgnuj zasiane drzewo i odpoczywaj Bo ruszy się wokół Ciebie w miłości już w I kwartale 2015 roku a do Połowy gdzie masz runę DAGAZ czyli dzień będziesz już gotowa by przyjąć nową miłość, nowego mężczyznę i szczęście. Skończy się noc 2014 rok i zacznie dzień 2015.

Widać że cierpliwość nie jest Twoją mocną stroną, a tu niestety przyjdzie Ci poczekać (zmierzyć się ze swoim wrogiem) - ale już niedługo, kilka miesięcy - a czymże one są w porównaniu z wiecznością smile
      • algaria Krakuskaa 22.08.14, 17:40
        Na każdego Pana postawię 1 Runę na przyszłość znajomości, ale że być nie była stratna to 3 Runa będzie dla Ciebie - Twoje działanie smile

Pan S - EHWAZ - dobra współpraca - jest to Runa partnerstwa wspólnych planów wspólnych dążeń i działań. Bardzo dobra karta dla partnerów i małżonków. Świetna przyszłość - dobre układy i porozumienie bez słów. Pełna haronia.

Pan J - EIHWAZ - runa podobnie brzmiąca ale o zupełnie innym znaczeniu - Ta runa to runa wiary. Tu niestety więcej jest w waszej znajomości obiecanek, mrzonek, marzeń niż realnych działań. Wszystkie sprawy które będą was łączyć pozostaną w sferze ducha i myśli. Owszem z panem J masz jedność dusz - może nawet Karmę dlatego tak trudno Wam jest się urzeczywistnić swoją znajomość.

Dla Ciebie - MANNAZ - Runa człowieczeństwa - Mam dla Ciebie takie oto przesłanie: Musisz działać racjonalnie. Odrzuć przesłanki emocjonalne, pamiętaj, że to co postrzegasz na zewnątrz bardzo często jest odbiciem Twojego wnętrza. Bądź zatem bardzo przenikliwa i dalekosiężna w swoich planach. Poznawaj wzajemne zależności w grupie, ale nie sądź, abyś nie był sądzony.
        Amulet - przeciw magicznym atakom mającym na celu rozbicie jedności w grupie - małżeństwie.
        • algaria Nagietek!! 22.08.14, 20:31
          Teraz Runy dla Ciebie
          Teraz - GEBO - chyba nie powinnam więcej juz kart wyciągać - Gebo jest runą miłości -nic więcej nie potrzeba pisać. Ta miłość jeśli już nie jest, to jest bardzo, ale to bardzo blisko Ciebie.

Runa przesłanie dla Ciebie - EIHWAZ - wizualizuj miłość sobie, marz o niej i przyciągaj, wierz że ona będzie przyjdzie najpiękniejsza. Miłość jest Ci pisana smile
      • algaria Re: Powróżę z 3 Run 22.08.14, 18:26
        Witam,

1 Energie przyjazne- HAGALAZ - runa przemiany. Dobrze się stało że się rozstaliście że więzy zostały zerwane, teraz z perspektywy wiecie co zmienić by zacząć od nowa, co pielęgnować a co porzucić. Przemiana która w Was zaszła działa dla was na korzyść
        2 energie wrogie TIWAZ - runa prawości Nie walcz na siłę o coś co nie jest warte, nie upieraj się że miałaś rację, nie działaj zbyt pochopnie. Przemyśl, zaplanuj, decyduj, działaj - nigdy w odwrotnej kolejności
        3 Wynik OTHALA - Runa gniazda rodzinnego - sądzę że do końca sierpnia spróbujecie się dogadać. Odnowienie relacji jak najbardziej jest możliwe

Zdaj relację czy się sprawdziło smile
    • pola131 Re: Powróżę z 3 Run 22.08.14, 18:42
      poproszę jeszcze dla siostry - rozkręca nową działalność - czy przyniesie korzyść (i czy to jest ten kierunek), i jeszcze jedno pytanie współpracuje od niedawna z nowym biurem - czy współpraca dobrze się ułoży.
      Za moją wróżbę serdecznie dziękuję
      • algaria pola 22.08.14, 21:18
        zasypałaś mnie dziś pytaniami

Wyciągnę po 1 Runie dla siostry i Ciebie
        Jej działalność do końca roku SOWILO - runa spełnienia - siostra spełni się w tym co robi i kierunek też wybrała odpowiedni, ale ona musi liczyć tylko na siebie inaczej sukcesu nie osiągnie. Musi się dokształcać i jak to się mówi inwestować w siebie - bo jej wizerunek świadczy o jej firmie. Oczywiście może się na kimś wzorować nawet powinna, mieć swojego przewodnika/nauczyciela/mistrza ale żadnych spółek.

Dla Ciebie na współpracę z biurem do końca roku

MANNAZ - runa człowieczeństwa - runa na planie współpracy z ludźmi wróży bardzo dobrze, a biuro to przecież gromada ludzi. Także nie martw się do końca roku wszystko ułoży się dobrze.. Jeśli będzie dobrze i będziesz chciała dalej współpracować z tym biurem to napisz sobie na karteczce (na ich wizytówce czy przy ich danych) symbol runy MANNAZ - ona nie pozwoli na rozbicie tej współpracy.
        • pola131 Re: pola 22.08.14, 21:38
          dziękuję ślicznie w imieniu siostry też (oba pytania dotyczyły jej ale myślę że to akurat nie robi różnicysmile na pewno dam znać jak się sprawy rozwinęłysmile
      • algaria nikix 22.08.14, 20:39
        Teraźniejszość - WUNJO - to runa szczęścia - w sprzyjających okolicznościach już wkrótce powinnaś taka miłość dającą szczęście - spotkać, Zwłaszcza że do końca roku masz męską runę THURISAZ - jest też ona pokonaniem przeszkód to bardzo silna energetycznie runa, która zapowiada przyrost uczuć życzliwości i miłości.
        Pozwoliłam sobie wyciągnąć kartę na I kwartał przyszłego roku - TIWAZ - runa ta mówi o partnerze z przeznaczenia - wspólnej harmonijnej drodze i... szybkich decyzjach - czyżby nam się szykował pierwszy na forum ślub w przyszłym roku? big_grin
        • nikix Re: nikix 22.08.14, 23:07
          Dziękuję bardzo smile

Jestem raczej zwolenniczką wolnych związków wink Ale obawiam się trochę październikowego latawca - różnie się podróż z nim może skończyć wink
      • algaria baba 22.08.14, 20:48
        Dla Ciebie:

Teraźniejszość GEBO - niby to Runa miłości ale i finansom wróży dobrobyt - to taki fajny róg obfitości który się otworzył lub lada chwila to zrobi. Zatem czekaj grzecznie a pieniądz się sam sypnie
        Najbliższa przyszłość - do końca tego roku - PERTHRO - tu runa losu coś jak Koło Fortuny twoje finanse nie będą zależały od Ciebie ale od okoliczności, Możesz próbować grać bo masz szanse i to sporą na wygraną. Do końca roku szykują Ci się raczej pieniądze niezapowiedziane, nieplanowane z przypadku ale pieniędzy Ci nie zabraknie - może być nawet poprawa finansowa
        Dalsza I kwartał przyszłego - HAGALZ - runa zmian i to gwałtownych - także to co możesz teraz w czasie prosperity oszczędź i zachowaj na chudszy okres w życiu, mogą pojawić się wydatki.
        • baba_potwor Re: baba 22.08.14, 23:58
          O kurczę, przestraszyłam się tymi gwałtownymi zmianami. Mam nadzieję, że to nie pożar ani żadna koszmarna choroba. Stokrotne dzięki, Algaria smile.
          --
          Felicità è un bicchiere di vino con un panino.
        • algaria kasha 22.08.14, 21:07
          Co zrobić by mieć wymarzoną pracę i kiedy to będzie?

Sytuacja
          WUNJO - Ty masz tę pracę w zasięgu ręki ona już jest na Twoim horyzoncie - widzisz ją?
          Jak działać EHWAZ - runa współpracy - jeśli to nie wspólnik się pokazał to z pewnością osoba która Ci pomoże w dostaniu tej wymarzonej pracy. Musisz zacząć współpracować z kimś, oprzeć się na tej osobie - sama wymarzonej pracy nie dostaniesz

Przyszłość EIHWAZ, NAUTHIZ BERKANO - odrodzisz się dopiero w II kwartale przyszłego roku bo do końca tego roku masz EIHWAZ runę wiary a na I kwartał masz runę rygoru i dyscypliny. Do II kwartału masz zatem czas by prace wymarzyć poszukać osoby która Ci pomoże w realizacji marzeń ale tylko wtedy gdy narzucisz sobie dyscyplinę - współpracy i posłuchu swojego przewodnika..

Ja sądzę, że powiedzmy niecały rok na spełnienie marzeń o pracy to żaden czas - zwłaszcza że już wiesz jak go wypełnić. smile
          • kashaa_35 Re: kasha 24.08.14, 07:46
            Dziekuje za runy, rzeczywiscie widze ta moja wymarzona prace mam ten cel przed oczami ... Czeka mnie rok ciezkiej pracy i nauki, ten przewodnik o ktorym piszesz, to moze byc osoba, ktora juz tam pracuje i ktorej jeszcze nie znam - mam za to jej adres @ .. Dzieki za cenne rady ,dajesz dobra nadzieje smile
      • algaria Bronxi 22.08.14, 20:59
        Bronxi - No ty to jak zawsze wink - ogólnie chcesz? To będzie

Teraźniejszość - TIWAZ - runa prawa - na pierwszy ogień idą sprawy zawodowe, urzędowe. Pilnuj terminów i dokumentów. Czas zaufania, wierności i dążenia do wybranego celu

Najbliższa przyszłość do końca września - PERTHRO - runa losu - niespodzianki obrót spraw na korzyść. Może być wygrana, poprawa finansów - ot taki uśmiech losu Nic zaplanowane, nic poukładane - wszystko na spontanie i z wyroków Boskich. Możesz spotkać partnera z przeznaczenia.
        Dalsza do końca roku - RAIDHO - runa podróży - Czyżbyś gdzieś miała wyjechać jakieś zimowe wakacje. Możesz spodziewać się zmian w domu i zacząć kierować własnym życiem. Możesz zacząć uprawiać sport. Może Ty się przeprowadzisz? Zmiany które wywołuje runa RAIDHO są zawsze na lepsze
        • bronxi Re: Bronxi 22.08.14, 21:14
          Wow to chyba pora w totka może zagrać, hehesmile
          Ogólnie optymistyczne te karty, podróż nic mi narazie o tym nie wiadomo w sumie w domu może się troche zmienic bo w październiku wesele brata i się wyprowadzi może mu pokój podprowadze i bede miec sypialnie i salon smile
          A Bronxi jak to Bronxi zawsze chętna na karcioszki smile
          Algario dziękuje
            • algaria Gosia 23.08.14, 17:46
              Na uczucia powiadasz?

Teraźniejszość - EIHWAZ

Przyszłość do końca roku - GEBO

Dalsza przyszłość I kwartał 2015- NAUTHIZ

Pomiędzy runami wiary i cierpliwości masz runę miłości - Do końca tego roku nowa miłość jest Ci pisana Dlaczego by ją utrzymać musisz narzucić sobie dyscyplinę i rygor nic na siłę, bo stracisz wszystko co osiągniesz.. a osiągniesz dobrego oddanego partnera - taką drugą połówkę.
              Życzę Ci tego z całych sił.. szczęścia i miłości
      • babowa Re: Powróżę z 3 Run 22.08.14, 21:28
        sie załapałam w czasie:p
        ja tez chce:d
        ja poprosze tradycyjnie o atmosfere w pracy do konca roku, o to jak mi te 3 msce zleca i o finanse wspolne, tez do konca roku
        czy styknie na wszelkie oplaty
        dziekuje pani algariosmile
        --
        http://i43.tinypic.com/14devqc.gif
        • maja.1987 Re: Powróżę z 3 Run 22.08.14, 21:42
          Ja tez, ja tez smile
          O bylego to juz nie ma co pytać...
          Ja mam dwa dylematy uncertain moge dwa? Jesli moge jeden to do Ciebie nalezy wybór ktora dziedzinę pytania wybierzesz smile
          Jeden dylemat to milosc ale na 2015 a drugi dylemat to praaaaca na najbliższe pół roku smile

Dziekuje dziekuje dziekuje smile
          Pozdrawiam smile
          • algaria maja 23.08.14, 18:18
            1 dylemat - miłość w 2015 roku

WUNJO - jest to zapowiedź szczęścia i radości - sądzę że w 2015 roku nowa miłość. przede wszystkim odzyskasz harmonie i radość życia, pewność siebie, i równowagę psychiczną. Będziesz miło spędzała czas w dobrym towarzystwie, zapowiadają się korzystne kontakty z ludźmi, uznanie, powodzenie i przyjaźnie... Przed Tobą dobry rok

2 Dylemat praca na pół roku - RAIDO - i znów wychodzi mi dla Ciebie przeprowadzka zmiana miejsca życia i pracy... co mam Ci jeszcze napisać? Runy potwierdzają wszystko to co Ci kiedyś w kartach wyszło.

Zmienisz miejsce znajdziesz miłość, przyjaźń i pracę - odnajdziesz radość i szczęście - nie ma lepszych kart na przeprowadzkę.
              • leda-is-one Re: maja 24.08.14, 06:54
                Algario pięknie Ci dziękuje,aż uwierzyć trudno ze się coś w moim życiu może inaczej dziać niż do tej pory.
                Ale trzeba mnie trzymać żebym rady Gebo posłuchała..bom strasznie wyrywna jest.Dziękuję.
                Pozdrawiam i dobrej niedzieli Ci życzę/Księżyc już sobie prawie poszedł..../
                --
                wink

"Myślę, więc jestem"/Kartezjusz/
        • algaria Re: Powróżę z 3 Run 23.08.14, 18:12
          Atmosfera w pracy u babowej

ANSUZ - runa mądrości i rozmowy. Postępuj mądrze, nie wdawaj się w dyskusje plotki, bądź ponad wszystko a czas w pracy zleci Ci szybko i w miarę dobrze. Rób swoje i upominaj się o swoje - ale z klasą nie z nerwami - pokaż wyższość ale się nie wywyższaj, a będzie dobrze.

Finanse w rodzinie wspólne

JERA - to zapowiedź sukcesu - jeszcze może nie do końca roku ale później wyraźna poprawa w finansach. Z tym że do końca roku będziecie mieli przedsmak tego sukcesu. Jakieś dobre zlecenie jakaś podwyżka - zapowiedziana w tym roku wypełniona w przyszłym
      • algaria Jagoda 23.08.14, 18:07
        Finase:
        Do końca roku - KENAZ - runa twórczości - jeśli czerpiesz ze źródeł własnej działalności, tworzysz, to Runa kenaz zapowiada zysk z własnej pracy. Dość dobre finanse, ale.. nie możesz wydawać wszystkiego, staraj się zaoszczędzić bo..
        I Kwartał przyszłego - HAGALAZ - runa zmian i wydatków. To co było dobre się skończy i mogą przyjść niezapowiedziane nagłe wydatki.

Rozwój firmy

Siły przyjazne - URUZ - to Twoja siła i determinacja umiejętność walki o swoje. Ty wiesz czego chcesz i do tego dążysz
        Siły wrogie SOWILO - runa niby dobra ale może tu chodzi o przedwczesną radość i osiądziesz na laurach. Przyszedł (przyjdzie) sukces i się nim zachłyśniesz. Tu trzeba walczyć dalej, sukces cieszy, opijasz go, ale na drugi dzień życie idzie od nowa i znów trzeba wziąć się do roboty. Za długo w słońcu błyszczeć się nie da.
        rozwój na pół roku - EIHWAZ - W firmie mogą pojawić się trudności, zastój nawet rozczarowanie, ale to wszystko da się pokonać. Te problemy są do przejścia i zakończa się pozytywnie. Przez pół roku będziesz nadal rozwijać firmę i sukcesu spektakularnego jeszcze nie będzie - podejrzewam większy sukces dopiero w drugiej połowie 2015 roku
      • ksieznapodolska33 Re: Na wszystkie pytania 22.08.14, 21:55
        Algario,
        Bardzo, ale to bardzo dziekuję za wróżbę.
        Pomyślną i zgodną z przewidywaniami! I mądry komentarz!
        Ściskam!
        P.S. W rewanżu chciałabym powróżyć Ci z I CHING. Na wybrane pytanie smile
        --
        New fields of Divine activity now open for me and these fields are white with harvest
        • algaria księżno 22.08.14, 22:35
          Nigdy mi nie wróżono z CHING - może coś napiszesz o tym sposobie wróżenia, co to jest i jak to się "je" w osobnym wątku w wolnej chwili - nie znam tego zupełnie
          Nie wiem na ile ma być konkretne pytanie - jak je zadawać do CHING - Jak ułoży się moje życie osobiste do końca września - października? Tak może być? Bo chciałabym zapytać o coś dla siebie - bo wiadomo finanse są dla rodziny, o miłość nie pytam - tylko o mnie samą - jak za trudne lub złe to zmienię smile
    • rozmaryn_1 Re: Powróżę z 3 Run 22.08.14, 22:06
      Mam szczęście, bo wyglada na to, że się załapię big_grin Hura!
      Algario kochana, nie musisz się dla mnie spieszyć, moje pytanie tez się donikąd nie spieszy...
      jak znajdziesz czas na luzie i zechcesz zajrzeć w swoje runy, to będę Ci bardzo wdzięczna kiss
      Poznałam kogos, kto nie może mi wyjść z głowy i nie wiem, czemu i tak sobie myślę, że może się gdzieś spotkaliśmy w innym zyciu czy co. Nie jestem sentymentalna, choc wrażliwa i żywo reaguję na ludzi i zdarzenia. Oznacza to, że jednym okiem, uchem, krańcem serca wejdzie i mnie poruszy, ale drugim za 2 dni wyjdzie smile Czyli w sumie jestem stała w życiu i nieskora do zmian ani sentymentalizmu. Byłe miłości są mi obojętne itd. A tu taki przypadek, co mi wyjść z głowy nie może i to jest bez sensu. Proszę abys spytała swych run albo co to za przypadek (czyli po co się spotkalismy i co z tego wyniknie) albo ogolnie co z tego wyniknie. Chciałabym jakoś rozwiazać tą sytuację i to z korzyscia dla siebie i osób w to zaangazowanych. Chodzi o męzczyznę.
      Pozdrawiam smile

--
      "Nie bój się, że twoje życie się skończy- bój się, że nigdy się nie zacznie." Grace Hansen
      • algaria Rozmaryn 23.08.14, 18:27
        1 Po co się spotkaliście MANNAZ
        2 Co z tego wyniknie GEBO
        3 Dalsza przyszłość OTHALA

Jesssuuu kobieto - jeszcze takich Run na znajomość nie miałam.. Mannaz może być runą karmy - poprzednich wcieleń - to runa człowieczeństwa partnerstwa - przecież to ją graweruje się na obrączkach by żadna siła nie rozerwała więzi małżeńskich Spotkaliście się z panem by się połączyć, byś odkryła w nim człowieka stworzonego dla siebie, by on odkrył w Tobie najważniejsza kobietę swojego życia... Gebo to miłość i nic więcej pisać nie będę, a Othala - gniazdo rodzinne - rodzina dom miejsce gdzie zapuszcza się korzenie

Jeśli to prawda co pokazały Runy - to jesteście sobie pisani by się kochać szanować i żyć długo, stworzyć rodzinę i miejsce skąd będą wychodzić w świat wasze kolejne pokolenia... tego Ci życzę, bo aż ciarki mi po plecach przeszły jak zobaczyłam jakie Runy dla Ciebie wyciagnęłam
        • rozmaryn_1 Re: Rozmaryn 23.08.14, 19:04
          Algario, dziekuję Ci kochana smile Tez mnie przeszły ciarki... Cały czas dostaję znaki podobne i ciagle wydaje mi się, że to nie może być prawda. Jesteś skołowana strasznie od momentu gdy go pierwszy raz zobaczyłam. Dziękuję, na razie musze ochłonąć smile
          --
          "Nie bój się, że twoje życie się skończy- bój się, że nigdy się nie zacznie." Grace Hansen
      • algaria HOAXX 23.08.14, 18:36
        Na uczucia

Teraźniejszość JERA - zapowiedź szczęścia - coś już wiesz, coś czujesz idzie ku dobremu. Już za chwilkę już za moment miłość zapuka do drzwi Twoich
        Najbliższa przyszłość tak do końca roku - SOWILO - runa spełnienia - spełni się to na co czekasz wreszcie będziesz miał wyczekaną miłość, namiętność
        Dalsza pół roku przyszłego - wyciągnęły mi się 2 runy ALGIZ i EIHWAZ - runa ochrony i wiary.. by zachować to co zdobędziesz musisz to chronić, nie będziecie razem w sensie związku i partnerstwa - podejrzewam że znajomość na odległość stąd ta tęsknota ochrona i wiara że kiedyś się ułoży. Twoja miłość umocni się ale w sferze duchowej - będziesz chodził z głową w chmurach.
        Po pierwszych namiętnościach i realnościach, Twoja miłość przejdzie w sferę tęsknoty, marzeń.
        • algaria Leda 23.08.14, 18:45
          Na znajomość z panem A

siły przyjazne - TIWAZ - Spotkałaś partnera z przeznaczenia, wyznacz sobie cel i podążaj do niego drogą najkrótszą ale trzymając się reguł. Nie rób nic przeciw sobie, ani nikomu innemu, wtedy osiagniesz to co chcesz
          siły wrogie- GEBO - zbyt szybkie dążenie do miłości - uczucie zdobywaj małymi krokami - to co szybko się zapala jeszcze szybciej gaśnie.
          przyszłość na 3 miesiące- LAGUZ - ta znajomość Cię uzdrowi, spojrzysz realnie na życie, facetów, uczucia. Ponieś się fali tej znajomości i płyń na powolnym poznaniu się. Ucz się smakuj w końcu to nowy pan w Twoim życiu. Przez najbliższe 3 miesiące - będziecie się odkrywać, rozwijać znajomość powoli się zbliżając do siebie. Dalej masz KENAZ runę namiętności i twórczości - będziecie tworzyć nowy związek.. i tego Ci życzę.
        • hoaxx Re: HOAXX 26.08.14, 10:32
          Dziękuję za runy smile

Znająć siebie - dopóki miłość nie podejdzie i nie kopnie mnie w zadek, nie będę wiedział że to ona.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka