Dodaj do ulubionych

To i ja wyciągnę

12.09.14, 16:43
Po 1 karcie Tarota na energię nadchodzącego tygodnia od 15.09 do 21 .09 - dla każdego
kto chętny, zapraszam ale proszę też o informację zwrotną za tydzień smile
Przez cały weekend będę do Waszej dyspozycji
Edytor zaawansowany
  • nagietek123 12.09.14, 16:50
    Poproszę o energie na nadchodzący tydzień smile
  • leda-is-one 12.09.14, 16:55
    Na relacje z pewną osobą do końca września, poproszę wink
    --
    wink

"Myślę, więc jestem"/Kartezjusz/
  • algaria 12.09.14, 20:22
    Zakochana, zakręcona, oszołomiona.. winkwyciągam energię tygodnia dla Ciebie:

7 monet
    - czas spokoju i oczekiwania, wpatrywanie i wypatrywania, mogą Cię dopaść sprawy finansowe i będziesz załatwiać urzędnicze sprawy. Ktoś obieca Ci jakieś wsparcie finansowe które dostaniesz ale nie od razu. Przyszły tydzień to czas oczekiwań i.. uważaj na podglądaczy, bo ktoś może Cię obserwować.
  • leda-is-one 13.09.14, 05:40
    Tylko zakręconawink już tak mam ze u Ciebie zawsze namotam,boje się Ciebie czy jak?
    Dziękuję smilepostaram się zweryfikować ze zrozumieniem tongue_out

--
    wink

"Myślę, więc jestem"/Kartezjusz/
  • algaria 12.09.14, 20:00
    10 monet - czeka Cię bardzo fajny tydzień i finansowo i rodzinnie, może wreszcie zakończysz etap poszukiwań fachowców, może wreszcie zakończysz inne dzieło, ale 10 to szczęśliwe dobrnięcie do ostatniego etapu. Spokojny tydzień, tylko uważaj na mamę może wymagać większej opieki niż zwykle.
  • nagietek123 14.09.14, 07:27
    Bardzo Ci Algario dziękuję, piękna karta smile
  • nagietek123 21.09.14, 20:39
    Na fachowców nadal czekam... Dowiedziałam się, że w piątek przyjedzie na parę dni ze Śląska moja ulubiona bratowa, ucieszyłam się, odciązy mnie ciutek w opiece nad mamą.
    A może te 10 monet to dzisiejsze spotkanie z panem po półtora roku niewidzenia się. Było więcej niż sympatycznie.
  • owieczka_1983 12.09.14, 16:57
    Algario z nieba mi spadłaś big_grin zostaję sama w pracy na placu boju, jaki będzie to tydzień?
    z góry dzięki smile
    --
    Uśmiech dla CIEBIE smile
  • algaria 12.09.14, 20:06
    Ty to zawsze panikujesz w związku z praca wink
    Król kielichów - a walniesz sobie kielicha pod biurkiem i tydzień minie na trzeźwieniu wink.. Dasz sobie radę ze wszystkim tylko będziesz bardzo zmęczona. Rada taka nie bądź za wszystkich układna, grzeczna miła bo nie dość że Cię wykorzystają to jeszcze zlekceważą. Nie wszyscy muszą Cię lubić - bądź asertywna. Tydzień jak mówiłam w sumie spokojny ale stres i zmęczenie da Ci w kość, później się okaże że nie warto było się tak spinać i panikować - luzik
  • owieczka_1983 20.09.14, 15:55
    Algario tak jak pisałaś tydzień spokojny,ale na koniec piątku po 50 godzinach byłam naprawdę zmęczona
    --
    Uśmiech dla CIEBIE smile
  • niebieska.360 12.09.14, 17:08
    To i ja ładnie poproszę.
  • algaria 12.09.14, 20:10
    Słońce - jeśli masz dzieci to w okół nich będzie się kręcił ten zwariowany tydzień. Jeśli nie masz to możesz mieć wink - żartuje to mogą podrzucić Ci do opieki jakieś dzieci rodzinne czy przyjacielskie. Tydzień gorący pod względem emocji i choć nie wszystko może pójść zgodnie z planem - zwłaszcza jakieś zaliczenia czy egzaminy - to czas tygodnia zleci szybko. W sumie to dużo uśmiechu, radości i zabawy tydzień nawet szczęśliwy - tylko nie przegrzej się bo możesz się przeziębić
  • niebieska.360 12.09.14, 21:07
    Nie mam dzieci, ani własnych, ani w rodzinie, ani w ogóle nic wspólnego z dziećmi. Nie mam też w planach egzaminów ani nauki. No to ciekawe, co takiego będę robić z tym słońcem smile
  • algaria 12.09.14, 21:20
    niebieska.360 napisała:

> Nie mam dzieci, ani własnych, ani w rodzinie, ani w ogóle nic wspólnego z dzieć
    > mi. Nie mam też w planach egzaminów ani nauki. No to ciekawe, co takiego będę r
    > obić z tym słońcem smile
    Opalać się wink
  • rozmaryn_1 12.09.14, 17:49
    ja tez poproszę smile)) Oczywiście bedzie informacja, jak się sprawdziło smile
    --
    "Nie bój się, że twoje życie się skończy- bój się, że nigdy się nie zacznie." Grace Hansen
  • algaria 12.09.14, 20:13
    rycerz mieczy - przede wszystkim tydzień przebiegnie bardzo szybko, dużo dziać się będzie, dużo spraw do załatwienia, bieganina i gonitwa, życie w pośpiechu, dużo będziesz się przemieszczać. Możesz być kłótliwa i drażliwa - tylko nie wpadnij na pomysł by wszystko burzyć i niszczyć - nie warto - tydzień minie i będzie lepiej
  • rozmaryn_1 12.09.14, 20:28
    Dzieki Algario, odezwę się więc za tydzień z wnioskami. Cos czuję, że drażliwość będzie mi trudno opanowac wink Tak czuje intuicyjnie z tej karty big_grin
    --
    "Nie bój się, że twoje życie się skończy- bój się, że nigdy się nie zacznie." Grace Hansen
  • algaria 12.09.14, 20:32
    Walnij sobie kielicha niczym król kielichów dla zdrowotności i by nerwa ukoić i dasz rade przetrwać wink
  • rozmaryn_1 13.09.14, 15:13
    Prędzej zdecyduję się na dodatkowe dawki magnezu tongue_out Po kielichu mogłabym się dopiero zdołowac albo rozjuszyc co gorsza, jezyk się rozwiązuje i wtedy jak walnę tekstem, to lepiej ugryzc się w jezyk smile
    --
  • rozmaryn_1 20.09.14, 22:06
    algaria napisała:

> rycerz mieczy - przede wszystkim tydzień przebiegnie bardzo szybko, dużo
    > dziać się będzie, dużo spraw do załatwienia, bieganina i gonitwa, życie w pośp
    > iechu, dużo będziesz się przemieszczać. Możesz być kłótliwa i drażliwa - tylko
    > nie wpadnij na pomysł by wszystko burzyć i niszczyć - nie warto - tydzień minie
    > i będzie lepiej
    Było duzo spraw i bieganina, ale to akurat norma w tygodniu dla mnie, przemieszczać się musiałam sporo, ale to tez norma, ale były zdarzenia ponad norme, które skojarzyły mi sie z rycerzem mieczy. Przez ten cholerny pospiech lekko przetarłam sobie lusterko, bo zle wcelowałam wink Nie tylko ja zresztą, nastepnego dnia jakis wróbel tez zle przycelował i wpakował mi się pod maskę, miał szczęście, bo przezył. Myślałam, że ktoś rzucił we mnie kamieniem, a tu patrzę wróbel jakos odbił się i poleciał dalej tongue_out Tak więc objawił mi się rycerz jako ten , co ma problem z celem smile Potem juz jezdziłam pomalutku.... bo się bałam, żeby mi kawał drzewa nie spadł niespodziewanie na dach albo inne jakies... Ale z rycerzem mieczy trzeba uwazac na drodze, cos on sie lubi ocierac moim zdaniem, ocierać o zwierzęta i cokolwiek. Podświadomie dazy do autodestrukcji? No, ale jest tez wieść pozytywna zwiazana z rycerzem. Otóz mam pewna znajomą-nieznajomą, która się smiertelnie obraziła na mnie, choc w sumie chodziło o jej męża tzn. ja miałam z nim na pieńku, nie z nią. Ostatnio widujemy się często w przelocie i ona była bardzo zdezorientowana, bo nie wiedziała , czy mi mówic cześć czy nie. Raz mówiła, raz nie odpowiadała, tylko uciekała na mój widok, az mi jej żal było i chciałam nawet z nią zagadać, ale jakoś okazji nie było przez wieczny pospiech. Wyobrazcie sobie, że w tym tygodniu przełamała się na dobre i zaczęła ze mną normalnie przyjaznie gadac jakby nigdy nic! oto blask rycerza mieczy smile
    Na koniec moje nastroje- drazliwa bywałam, ale krótko i myslę, że było znosnie. Natomiast jesli chodzi o moje wewnętrzne przemyslenia, to znów wyszedł problem z trafianiem do celu. Normalnie potrafiłam mieć kilka razy w ciagu dnia przemyslenia skrajnie rózne dotyczące moich celów zyciowych. Nagle wszystko ważne dotychczas wydawało mi się idiotyzmem i w głowie to burzyłam i wybierałam nowe cele. Godzinę pozniej od nowa rozbiórka i budowa crying
    Normalnie nic nie mozna ruszyc do przodu, bo cele zmieniaja się nieustannie big_grin
    Chciałabym, żeby nastepny tydzień oznaczał dla mnie power i moc, uwielbiam to ...smile Ale boje się sprawdzać wink
    No.. chyba wyczerpująco zweryfikowałam big_grin

--
  • a.motylek22 12.09.14, 17:54
    Algario to i Ja poproszę, szczególnie w kwestii kontaktu/odzewu od bliskiej mi osoby smile
  • algaria 12.09.14, 20:16
    Rydwan - jak sama nazwa wskazuje to karta kontaktu i podróży. Tydzień minie Ci szybko, dużo będziesz jeździć i załatwiać sprawy, tu raczej więcej spokoju w tym załatwianiu niż emocji, możesz również udać się w podróż co jest bardzo możliwe. Będziesz też stawiać na swoim i nie odpuszczać. Jak już mówiłam spodziewaj się wiadomości od bliskiej osoby - może być tak że pierwsza rękę wyciągniesz ale z pewnością odpowiedź dostaniesz.
  • a.motylek22 12.09.14, 21:33
    Jesteś Wielka smile bardzo Mnie podbudowałaś smile mogę tylko dopytać o ten kontakt , napisalaś , że możliwe , że to ja pierwsza wyciągne ręke ale Ja juz to zrobiłam niedawno, po miesiącach ciszy odezwałam się do bliskiej mi osoby i na razie Pan milczy nie dostałam odpowiedzi dlatego mogę się spodziewać odpowiedzi ? Dziękuje i oczywiście dam znać co i jak smile
  • a.motylek22 21.09.14, 11:48
    Tydzień minął mi bardzo spokojnie, nic szczególnego się nie działo, nie było zadnej bieganiny, załatwiania, wyjazdów, raczej same lenistwo. Jedyne co to w tym tygodniu kojarzy mi się z rydwanem to odezwały się do Mnie dwie osoby które już dawno nie pisały (tyle , że dla Mnie te osoby są natrętami, nie lubię jak do Mnie piszą) raczej irytujący kontakt big_grin Niestety na kontakt na którym mi zależało się nie doczekałam. W każdym razie Dziękuję za przesłanie smile Pozdrawiam.
  • caro-caro 12.09.14, 18:02
    Wyciągnij dla mnie jakąś miłą kartę big_grin
  • algaria 12.09.14, 20:24
    Królowa mieczy -miła karta to nie jest ale..karta kobiety kalkulującej na zimno i bardzo inteligentnej. Czas chłodu i rozważania na zimno. Powiem że Q mieczy daje energie spokoju i wyciszenia, no czasem i łez ale to takich babskich wzruszających hormonalnych, wahania nastroju. Smutny tydzień ale i spokojny
  • caro-caro 20.09.14, 16:28
    Owieczka już, to ja też. Bardzo pracowity i ciężki tydzień. Faktycznie pod Królową mieczy, bo to były sprawy urzędowe. Zbieraliśmy głosy na projekt obywatelski z budżetu miasta. Poza tym powiedziałaś Algario o wahaniach nastroju. Miałam paskudną niedzielę mimo, że to był 14 to podciągam pod mieczową - płacz, tęsknota i te wszystkie elementy typowe. Nadal będzie pracowicie, ale już bym chciała spokojniej.
    Ściskam smile
  • algaria 20.09.14, 16:32
    Dzięki
  • nikix 12.09.14, 18:14
    To ja też poproszę smile
  • algaria 12.09.14, 20:27
    5 buław - oj dziać się będzie i w głowie i w czynach. szykuje się tydzień pełen emocji i zwrotów akcji, walki z sobą i walki z innymi - o wszystko - o miejsce parkingowe, o pomysły. Czas konkursów i konkurencji a przede wszystkim natłok myśli burza mózgu - co robić jak z kim i po co- no i dużo akcji przed Tobą - tydzień szybki i na maksa wykończający fizyczni i psychicznie - także odpoczynku życzę w następnym tygodniu
  • nikix 13.09.14, 00:54
    Dzięki. Jak tylko będę w stanie wink to napiszę smile
  • pola131 12.09.14, 18:30
    to ja też poproszęsmile
  • algaria 12.09.14, 20:31
    Eremita - Przede wszystkim uważaj bo możesz potrzebować opieki lekarskiej, wizyty lub konsultacji. Tydzień kręcenia się w kółko, łażenia po śladach i szukania nowych dróg dla siebie i rozwiązań zawodowych. Ale tydzień w ciszy noc wielkiego nie powinno się wydarzyć.. no chyba że Ci światło wyłączą i przy latarce siedzieć będziesz wink
  • pola131 20.09.14, 19:24
    lekkie oparzenie było ale to przed poniedziałkiem - reszta spokojna nic nic choć by się chciało tak wielesmile
  • bronxi 12.09.14, 19:00
    Ja chce, ja chce big_grin
    Dziś mam paskudny dzień migrena i tak mi dziś dolalo, że mialam nawet majciory mokre taka ulewa przyszla.. A jak na złość pierwsze brama się zamknęła i trzeba było w tym deszczu otwierać, a jak już do garażu cofałam to jeszcze wiatr mi drzwi zamknął i znowu bieganie w deszczu, eh...dniu kończ się.
  • algaria 12.09.14, 20:35
    to po co majtki zakładałaś - tak by nie zmokły wink

9 buław - Ty dziewczyno moja droga czy Ty aby się tą dzisiejsza kąpielą z nieba nie przeziębiłaś - 9 buław to zwolnienie lekarskie - odpoczynek by wyleczyć rany, zastój przestój i wstrzymanie -czas by ułożyć plan i ruszyć do ostatniej walki - kiedyś.. tydzień odpoczynku i wycofania.. obyś zdrowa była
  • bronxi 12.09.14, 20:41
    Powiem Ci, że właśnie tak dziwnie się czuje, kicham i zimnooo mi strasznie.. Kierownik też mi dziś mówił, że mam za dużo wolnego do wybrania, a rok się kończy.. Dobrze, że mi powiedziałaś to będzie trzeba wypić coś na przeziębienie.. A kysz choróbsko, a w sumie może i bym się trochę poleniła w domu smile
    Dziękuję bardzo za karcioszkęsmile
  • bronxi 22.09.14, 09:07
    Na szczęście choróbsko mnie ominęło chociaż kicham z lekka, ale chyba pobyt nad morzem mnie uratował i nie przyplątało się paskudztwosmile Tydzień spokojny w pracy, w domu też.. trochę ciche dni miałam z domownikami..nie do końca fajny tydzień był. Dziękuję za karcioszki smile i życzę miłego dnia, mam nadzieję, że u Was ładniej niż u mnie.. u nas ciągle, ciągle i jeszcze raz ciągle pada deszcz sad
  • ag_at5 12.09.14, 19:08
    poproszę pięknie o coś pięknego.
  • algaria 12.09.14, 20:37
    Chciałaś to masz tongue_out
    9 kielichów - czas przyjemny na miłości i rozrywce, odpoczynek po pracy i ciężkich przeżyciach, czas spotkań i nadrabiania zaległości towarzyskich, czas serdeczny, miły kolorowy... czego chcieć więcej smile
  • ag_at5 12.09.14, 20:58
    niemożliwe bywa możliwym, coś o tym wiem ;p
    opowiem za tydzień. dziękuję pięknie smile
  • ag_at5 20.09.14, 22:26
    Mniej więcej. Bylo przemile zaległe spotkanie.
    Miłość chodzi ścieżkami po których ja nie chadzam, więc spotkać jej nie mogłam.
    Dużo spraw do zalatwienia, tradycyjnie. Ale też udało mi się odpocząć. Humor zepsuł mi urodzinowy rozkład, ale znając swoją sytuację nie powinnam pytać ogólnikowo i dlugoterminowo. Mam za swojetongue_out . grunt to się nie bać ;0
    Dzięki. To byla mila wyrocznia.
  • maja.1987 12.09.14, 19:10
    To i ja poproszę
  • algaria 12.09.14, 20:41
    4 monet - energia bardzo statyczna, zatrzymanie na pewnym etapie, brak możliwości ruchu i zmian - co prawda dla Ciebie zmieniłam talię bo zaczęły mi się pokazywać te same karty - wcześniej dla Ciebie wyszło Koło więc ta 4 monet jakby zaprzecza tam ruch tu spokój. W każdym razie możesz mieć poprawę w sprawach finansowych i tego bym się trzymała.
  • maja.1987 12.09.14, 21:17
    Dziekuje algario smile
    No moze "wypłata" wpłynie na konto smile
    Pozdrawiam smile
  • maja.1987 21.09.14, 14:26
    Tak wiec co prawda wypłata nie wpłynęła na konto ale za to dowiedziałam sie co zrobic zeby ja dostać poniewaz okazało sie ze to nie pracodawca a kasa chorych ma mi ja wypłacić. Poza tym w zeszłym tygodniu nic ciekawego sie nie wydarzyło.
  • szaman.ka 12.09.14, 19:49
    To i ja poproszę !
    --
    'Jeśli nie jesteś gotowy zmienić swojego życia,nie można ci pomóc".
    Hipokrates(460-377 p.n.e.)
  • gosia44114 12.09.14, 20:13
    I ja poproszę, będę bardzo wdzięczna smile
    Gosia
  • algaria 12.09.14, 20:59
    3 mieczy - wyższość rozumu nad sercem, ale i nerwy, złość, ból, poranienie. Generalnie smutny tydzień. Zimna kalkulacja i dużo przemyśleń. Ale to tydzień w którym będziesz musiała wykazać się intelektem, błysnąć pomysłem może szybką, ciętą ripostą. Czas chłodu w relacjach.
  • gosia44114 12.09.14, 21:41
    Ooo...to juz sie boję. Tydzień w pracy zapowiada się napięciowy ,to by sie zgadzało, mam nadzieję , że tylko w pracy , bo w uczuciach nie zdzierżę...
  • gosia44114 20.09.14, 14:09
    Witam smile
    z czystym sumieniem mogę stwierdzić,że ta trójka mieczy nie znalazła odniesienia do zdarzeń z tego tygodnia, uff...cieszę się bardzo smile
    Było raczej żywiołowo i radośnie smile Pozdrawiam
  • algaria 12.09.14, 20:44
    7 mieczy - nie lubię tej karty na energię tygodnia bo to nerwy, stresy, płacze, nie umiejętność podjęcia decyzji, kłótliwość . Uważaj na oszustów złodziei i innych takich spryciarzy. Trudny tydzień przed Tobą i aż Ci współczuje - dobrze że to tylko tydzień który szybko minie.
  • szaman.ka 13.09.14, 23:05
    Bardzo Ci dziękuję Algario !
    --
    'Jeśli nie jesteś gotowy zmienić swojego życia,nie można ci pomóc".
    Hipokrates(460-377 p.n.e.)
  • krakuskaa 12.09.14, 20:27
    No jasne, że ja też poproszę o kartę na najbliższy tydzień, ale ja potrzebuję informacji na temat pana, którego usunęłam z fb, niebywałe-- pisze do mnie, jakby nigdy nic, czyli ciekawa pytam
    "co zrobi, jakie działania podejmie względem mnie,,smile"
    ps. tylko bardzo proszę o wyciągnięcie porządnej kartywink hihihi
  • algaria 12.09.14, 20:47
    Cesarzowa - rządzi - będzie tak jak Ty zechcesz - Ty rządzisz, żądasz, dzielisz, walczysz. Tydzień kobiecy, zadbasz o siebie lub zrobisz coś tylko dla siebie, a dla Pana ? Dla Pana jesteś Cesarzową najważniejsza kobietą - czego chcieć więcej?
  • krakuskaa 12.09.14, 21:03
    smile bardzo, bardzo, dziękujęsmile
    Cesarzowa to dobrze na moje pytanie? Ja tej karty nie ogarniam, nie wiem co się dzieje w tej karcie, chyba nie ma w niej działania, choć pokazuje mnie w kontekście zadbania, wizerunku, wyglądu itd.
    Algario to ja mam czekać, tylko jak nic nie zrobię to nie będzie reakcji, jakie to trudne wszystko w tych znajomościach wink
  • krakuskaa 20.09.14, 20:11
    Weryfikacjasmilesmile
    W minionym tygodniu pod znakiem karty Cesarzowa nie wydarzyło się nic co nawiązałoby do mojego pytania. Czyli to chyba było moje oczekiwanie--choć w sumie to nie oczekiwałam, hmm.
    Więc nadal nie rozumiem tej karty.
    Pozdrawiam smilesmile
  • inguszetia_2006 12.09.14, 20:36
    Witam
    Dobrze. Poproszę i opowiem za tydzień, jak to było. Ostatnio bawię się kartami Lenormand często, zadaję pytania dość błahe i patrzę, jak się realizują w życiu te moje "lenormandki".
    I dość zabawnie bywa, bo wyciągnęłam kiedyś tam Krzyż i nic. Zero zdarzeń spod znaku Krzyża. I wlazłam na forum ematka wieczorem, a tam wielgachny wątek na temat krzyża w przestrzeni publicznej. Przeczytałam wyrywkowo, ale z dużym zainteresowaniem i zrozumiałam, skąd ten Krzyż się wziął. Nie powiem, tamten wątek momentami był wyjątkowo niesmaczny i obraźliwy. Przez co też ciekawy;-P Poproszę o kartę i obiecuję ją skomentować.
    Pzdr.
    Ing
  • algaria 12.09.14, 20:56
    Ja z Runami ćwiczę
    Czasem karty rzucają dosłownością ale "ukrytą" - śmieszne dla mnie było jak wyciągnęłam na święta niespodziankę w postaci 8 kielichów - dostałam na przechowanie rybkę akwariową (co to miało wspólnego z 8 kielichów?) i dopiero jak głębiej poszukałam to okazało się że 8 kielichów to znak Ryb - a rybka przyszła i poszła jak 8 kielichów - dosłowność i symbolika mnie powaliła.
    Dobra karta energii tygodnia:
    Paź buław - Flirt uwodzenie wiadomość ( choć mi jako listonosz nigdy się nie sprawdził) ale.. paź buław to efekty pracy których nie będziesz pewna, paź buław to energia pożądania, to energia młodego faceta (niekoniecznie wiekiem) który widząc własny czubek nosa niczego poza nim nie widzi - to karta focha i obrazy, uważaj na łzy które ze złości i bezsilności mogą same płynąć. Energia nerwów i szarpania zwłaszcza z młodszym pokoleniem. Ale i tak ja życzę Ci byś w przyszłym tygodniu została uwiedziona przez młodego z buławą o!
  • inguszetia_2006 12.09.14, 21:10
    Witam
    "Dyrektor zadzwoni";-P Jestem tego pewna! Albo będzie chciał się umówić i mnie czarować, albo pogadać ot tak. On mi się paziem ukazuje. Niestety, młodych żigolaków nie widzę, bo dla nich jestem przechodzona lekko;-P Czytaj: babcia! Opowiem za tydzień, jak to było, ze szczegółami.
    Pzdr.
    Ing
  • algaria 12.09.14, 21:25
    Jak to przechodzona i trącona zębem czasu? Weź przestań - to najpiękniejszy wiek dla kobiety (ponoć) a młodzi chłopcy wręcz są napaleni na kobiety w naszym wieku.. wiesz jak to jest na ... młody ułan ćwiczy wink Sam Starowicz mówił że najlepsza różnica między partnerami to on młodszy ona starsza. On sprawny młody zawsze może, a kobieta wie czego chce i sztuki magiczne mu pokazać może - tylko żyć i brać... ale mi Anieli wiekiem kazali się nakryć to co ja tam wiem i mogę wink
  • freya_v 12.09.14, 21:13
    Ja też poproszęsmile tylko o jakąś dobrą energięwink
    --
    kącik tarotowych zwierzeń
  • kashaa_35 12.09.14, 21:29
    Czesc algaria, ja posze rowniez .. o duzo dobrej energii..smile
  • algaria 12.09.14, 21:47
    Wyskoczył mi:
    paź mieczy - w nadchodzącym tygodniu możesz poszukiwać, błądzić, czekać i oglądać się za siebie by oczekiwać ciosu. Paź pokazuje bogatą korespondencję zarówno mailową jak i smsową. W przyszłym tygodniu raczej będziesz wyczekiwać niż działać - wycofasz się niż zaatakujesz. Czas w którym i łzy i nerwy mogą dojść do głosu - niestety
  • algaria 12.09.14, 21:31
    5 mieczy - energia zwycięscy i pokonanego. Coś załatwisz pomyślnie ale i coś przegrasz. Uważaj na plotki i obmowy, nie wierz we wszystko co usłyszysz, nie sugeruj się zasłyszanymi opowieściami. Myśl samodzielnie i działaj według zasad a nic strasznego nie powinno się wydarzyć. Złość nerwy i łzy i sprawy urzędowe - czas załatwiania i przeorganizowania swoich spraw.
  • freya_v 13.09.14, 05:28
    No to żeś mi wyciągnęła.. uncertain to będzie ciężki tydzień widzętongue_out no ale nie ma tego złego co by... Dzięki za kartę dam znać jak to byłotongue_out
    --
  • algaria 13.09.14, 10:33
    Zawsze może się nie spełnić tongue_out
  • freya_v 20.09.14, 18:48
    Dziś bo juto nie będzie czasutongue_out
    dużo rzeczy nie udawało mi się w tym tygodniuuncertain
    dwa razy jeździłam specjalnie za butami i wraz nie kupiłam za to mam dużo innych rzeczy i prawie pusty portfeltongue_out
    w pracy dowiedziałam się że pewien gość obrał sobie mnie za nowy cel w sensie szuka nowej kochanki (stary oblech bleetongue_out) wyszły tylko z tego głupie plotkiuncertain
    przy 5 mieczy nie ma się co wysilać co kolwiek nie zrobisz dobrze napewno nikt tego nie pochwali nie podziekuje i nie docenitongue_out
    dzięki jeszcze razwink
    --
  • re.ne 13.09.14, 08:12
    Ja również bardzo proszę
  • algaria 13.09.14, 10:43
    Rydwan - bardzo energetyczny tydzień - bieganie, gonitwa, załatwianie spraw i dużo jeżdżenia, przemieszczania. W przyszłym tygodniu bez samochodu ani rusz. Możesz spodziewać się również wiadomości na które czekałaś od dłuższego czasu i... możesz począć dziecko czyli tydzień ryzyka lub nadziei - w zależności od nastawienia do nowego obywatela smile
  • re.ne 24.09.14, 08:37
    algaria napisała:
    > Rydwan

Sprawdziło się w 100% cały tydzień bieganie załatwianie, bez samochodu ani rusz.
    A w sobotę wesele znajomego tańce że nogi można pogubić.
    Myślałam że w niedziele odetchnę, ale rodzina męża zaprosiła nas na wieś na grilla i również daleka jazda samochodem.

Wielki ukłon Algario
  • nikix 20.09.14, 16:38
    U mnie na szczęście tylko jedno zdarzenie mogę podciągnąć pod 5 buław. Strzeliła mi dętka w rowerze i musiałam zasuwać pieszo 3 km do "komunikacji". Poza tym spokojnie i bezstresowo.
  • sabina_online 21.09.14, 15:22
    ja też poproszę w sprawie rozmowy o dalszą karierę w mojej pracy idę do szefa

--
    http://www.suwaczek.pl/cache/98d1cc57a9.pnghttp://www.suwaczek.pl/cache/dc2ceca2ce.png
  • algaria 21.09.14, 16:43
    Ten wątek jest sprzed tygodnia - teraz dziewczyny tylko weryfikują wylosowane dla niech wówczas karty. Jeśli potrzebujesz kart na swój problem to załóż swój wątek i poproś o wróżbę, a nie dopisuj się w wątkach albo zamkniętych albo nieaktualnych, bo Twoje prośby zostają bez odpowiedzi
  • sabina_online 21.09.14, 17:07

--
    http://www.suwaczek.pl/cache/98d1cc57a9.pnghttp://www.suwaczek.pl/cache/dc2ceca2ce.png
  • algaria 21.09.14, 20:31
    Nie ma za co smile
  • pinia1214 27.09.14, 20:25
    To ja też poproszęsmile) na pewno powiem co i jak. Powiem Ci na ucho, ze czeka mnie rozmowa i to własnie w przyszlym tygodniu.
  • pinia1214 27.09.14, 20:27
    oj sorry tak się ucieszyłam ze ktoś chce wyciagać karty, ze nie zauwazyłam ze to po terminie

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka