Dodaj do ulubionych

Czary - mary stary wiechciu

11.09.15, 12:49
a we wróżbach łyżka dziegciu
Idzie nowe, stare mija
9 rok nam dziś przybija
Kto chce kartę na czas nowy
Proszę bardzo - Tarot gotowy
13 nów nam będzie
wówczas nowy rok przybędzie
ścieżka życia się podwoi
jej energia was oswoi.
czas na wróżby państwo mili
byście się nam nie nudzili..

Wyciągam kartę energię roku numerologicznego który zmienia się 13 września. Kto chętny zapraszam - mogę ciągnąć z różnych źródeł - Tarot, Lenormans albo Runy - co mi się nawinie - zastrzegam sobie też prawo tylko do wyciągnięcia przesłania wink - a co big_grin

--
Każdy talizman działa, jak jego właściciel w to wierzy. Jak nie wierzy, to talizman nie działa - by nikix4
Edytor zaawansowany
 • owieczka_1983 11.09.15, 12:59
  No to się zgłaszam jako pierwsza smile wchodzę w 4 rok osobisty, pewnie obowiązki się podwoją sad dzięki smile
  --
  W życiu nie ma powrotów, czas przecież nigdy nie zawraca
 • algaria 11.09.15, 17:47
  Ja jestem podwójna 4 i osobistą i numerologiczną więc już widzę przed sobą ten nawał pracy... no zatyrają mnie okrutnie.. U Ciebie tak źle nie będzie wink

  6 monet - falowanie i spadanie - jak śpiewała Kora - rok przypływu i odpływu, dawania i brania, dzielenia i mnożenia, ale i umiejętności dopasowania się rolą do każdej sytuacji. Niestety duże poczucie że więcej z siebie będziesz dawała, niż brała. Musisz ważyć i rozważać. Finansowo dobrze - starczy na wszystko, choć czasem strach w oczach bo co się polepszy, to się popieprzy, ale Ty jak kot spadniesz na 4 łapy.
  Uważaj na doły i zachwiania równowagi psychicznej i fizycznej .. czyli każda forma potknięć może Ci się przytrafić.
  Racjonalność i konkretyzm - rok dobry, różnorodny i tego się trzymajmy. smile
  --
  Każdy talizman działa, jak jego właściciel w to wierzy. Jak nie wierzy, to talizman nie działa - by nikix4
 • owieczka_1983 12.09.15, 11:45
  Dziękuję smile jako, że wchodzę w rok pracy,a to karta monetowa, mam nadzieję, że zrealizuje sie jako podwyżka, 5 lat czekam na nią
  --
  W życiu nie ma powrotów, czas przecież nigdy nie zawraca
 • bladamery 11.09.15, 13:00
  Ja,ja, ja! Na nowy, 1.!
  9ty żegnam niedbale i nie mam zamiaru za siebie się oglądać! Idzie nowe! Tak więc bardzo uprzejmie się kłaniam i proszę smile
 • algaria 11.09.15, 18:20
  A dla Ciebie energia roku mieści się w..
  Cesarz - męski, silny, władczy i egoistyczny rok. Będziesz decydować i rządzić, żądać i czerpać ze źródeł. Będą Ci pokłony słać i uważać za autorytet. Nie będziesz tłem dla innych.
  Cesarz zapowiada stabilizację, pewność i trwałość. Jeśli pracujesz to nadal będziesz pracować.. ale możliwy awans, lub jak pisałam możesz stać się nauczycielem dla kogoś. Finansowo też stabilnie. Będziesz musiała być silna i tę silę mieć będziesz. .. Czyżby jakiś pan się przyplątał? Co pod skrzydła Cię weźmie? wink
  Rok fajny taki z charakterem
  --
  I oto stoję, biedny głupiec, wiedząc tyle co przedtem. - "Faust"
 • bladamery 12.09.15, 10:13
  Uściski wielkie za charakterną kartę. Mam nadzieję, że będzie jak mowisz. Cmok! smile smile smile
 • ziajka.a 11.09.15, 13:05
  Ja również bardzo chętnie smile też się nie mogłam już doczekać bo teraz kończe nieszczęsny 9 rok dla Mnie.
  Pozdrawiam smile
 • algaria 11.09.15, 18:31
  Nad Tobą w tym roku będzie się unosić energia runy..

  FEHU - runa wzbogacenia. Niby przede wszystkim materialnego, ale ja tu dokładam wzbogacenie emocjonalne, uczuciowe i w doświadczenia.
  Rok pełen pomysłów i ich realizacji, działań - nie zawsze słusznych, nie zawsze trafnych, ale dających lekcję i.. pokorę.
  Runa Fehu w swym negatywnym wymiarze mówi o "przesadzie" skąpstwie i rozrzutności - na co musisz bardzo uważać. I znów nie chodzi tu tylko o pieniądze. Nie możesz się "rzucać" w uczuciach na każdy drobny, dobry gest od mężczyzn a z drugiej strony - jak to mi dziś ładnie Leda powiedziała nie możesz być uboga w uczuciach, niedostępna jak twierdza i Fiiona przez smoczycę strzeżona. - Po środkuj bo runa Fehu niesie za sobą również miłość, dobrego mężczyznę, który wzbogaci Twoje życie (znów mówię nie o lampie czy TV a o emocjach i doświadczeniach) tylko musisz zaufać swojej intuicji, by wiedzieć że to ten, a nie tamten nic niewart.
  I przechodzimy do sedna energii runy Fehu - pieniędzy - ta runa Ci pomnoży jeśli będziesz się dzielić. Nie będziesz miała problemu z pieniędzmi, zarobkiem i pracą w tym roku.
  Warto byś napisała sobie symbol tej runy i włożyła do portfela (najlepiej czerwony kolor na żółtej kartce - może być takiej kwadratowej do notatek)
  Będzie dobrze - dużo bogactwa Cię czeka.
  --
  I oto stoję, biedny głupiec, wiedząc tyle co przedtem. - "Faust"
 • ziajka.a 11.09.15, 18:56
  Algario serdecznie dziękuje za tą dzisiejsza runę i w ogole za wszystkie Twoje ciepłe wróżby na tym forum, cieszę się, że akurat pociągłaś mi coś innego niz tarot bo tak sobie w głębi pomyślałąm jak przeczytalam ten wpis , że fajnie by było gdybyś mi powróżyła z run czy lenormand ale nie śmiałam prosić big_grin mam akurat do spłaty kredyt tak , że mam nadzieję , że ta runa pomoże mi w jego szybkiej spłacie.
  Bardzo dziękuje smile
 • algaria 11.09.15, 19:43
  Ta runa pomaga najbardziej właśnie w sprawach finansowych - tak z wzięciem kredytu jak i z jego spłatą - będzie dobrze smile Pomaga zaoszczędzić .. ale i wydaje lekką rączką smile
  --
  I oto stoję, biedny głupiec, wiedząc tyle co przedtem. - "Faust"
 • inguszetia_2006 11.09.15, 13:07
  Witam
  Poproszę. Jestem ciekawska jednakwink
  Pzdr.
  Ing
 • algaria 11.09.15, 19:46
  Energia roku dla Ciebie

  Rycerz buław - i co? I pstro tongue_out Pognasz ale nigdzie i w niczym miejsca nie zagrzejesz. Nie robisz rozpierduchy jak rycerz mieczy ale małe wojenki stoczysz.
  Czas nerwowy, taki elektryzujący, absorbujący i nienudny. Szybka myśl, szybkie działanie, szybka zmiana. Praca i działanie na pełnych obrotach - jazda, dużo przemieszczenia się, dużo spraw, natłok myśli, natłok zmagań - dasz rade ze wszystkim tylko na koniec .. zziajanie jak koń po westernie.
  Zakręci Tobą ten rok, zamota i zmiecie. Zmiany, podróże i może przeprowadzka.
  Rycerz buław jest dobry, mimo swojej gonitwy - ja go lubię - tylko pod koniec roku możesz być zmęczona życiem na pełnych obrotach i ciągłą niewiadomą co jutro, bo każdy nawet misterny plan może w każdej chwili iść w p..du.
  Rycerz buław to także facet - fajny, seksowny, może przyjezdny, może z daleka, młody duchem, piękny ciałem, radość, romans, zawrót głowy - tylko że ani dupy nie naruszy, ani włosów nie wysuszy - przyleci serce zawróci i poleci skąd przybył.
  Oj rok emocji, zdarzeń i wycieczek, ale będzie dobrze smile
  --
  I oto stoję, biedny głupiec, wiedząc tyle co przedtem. - "Faust"
 • inguszetia_2006 11.09.15, 21:48
  Witam
  Piękne dzięki. Dobrze, że tego Rycerza wyciągnęłaś, bo mi potrzeba ognistej energii, za bardzo w zen popłynęłam. Już mnie ten mój stan równowagi wyprowadza z równowagi;-P
  Pzdr.
  Ing
 • bronxi 11.09.15, 13:18
  Więc i ja też ustawiaam się w kolejeczce smile
  Po proszę coś dla mnie niech Twa rączka wyciągnie..
  Pozdrowionka przesyłamsmile
 • algaria 11.09.15, 20:17
  Miła, trzy razy do Ciebie podchodziłam wink
  Energia nowego roku według Lenormand dla Ciebie będzie...
  Pies - Masz przy sobie przyjaciela, osobę na którą zawsze możesz liczyć, kogoś kto Cię wesprze kiedy będziesz tego potrzebować - tylko go zauważ.
  Czeka Cię rok pozytywny - bo i pies jest kartą pozytywną. Przede wszystkim poprawią się Twoje relacje z otoczeniem, chodzi tu o sprawy koleżeńskie, zawodowe, relacja z ludźmi. W miłości - to przyjaźń może zmienić się w miłość
  W pracy - stałość, poznanie n owych przyjaznych ludzi, pilnowanie swoich obowiązków i lojalność wobec przełożonych, która bardzo ci się opłaci.
  W zdrowiu uważaj na zęby, a jeśli zachorujesz to będzie to niegroźne i szybko wrócisz do zdrowia.
  Największy przełom w Twoim życiu nastąpić powinien dopiero w lipcu, ale warto poczekać bo Ci się opłaci.
  Niestety w stałym związku nic się nie zmieni - jeśli Ty radykalnie nie utniesz tego co jest (dodatkowo wyciągnęłam kosę)

  --
  Darem, który odróżnia wróżkę od "wruszki", jest umiejętność wyciągania właściwych kart, na konkretne zdarzenie - moje i niczyje więcej tongue_out
 • bronxi 12.09.15, 09:30
  Algario dziękuję Ci bardzosmile wiem, wiem ja to jestem trudny przypadek..
  Fajnie, że rok pokazuje się pozytywny, dobrze mieć obok siebie przyjeciela na dobre i na złesmile a i warto żyć z otoczeniem w zgodzie, atmosfera w pracy też ważnasmile
  Więc fajnie, fajnie się to zapowiada, dziękujęsmile
 • meda08 11.09.15, 13:30
  Pozdrawiam bardzo i w kolejce ustawiam sie smile
  Kończę 6 rok i w 7 wchodzę i ja tez zresztą siódemka jestem. Ciekawe co przyniesie ta 7?
  Pozdrawiam i dziękuję
 • algaria 11.09.15, 20:28
  Nie chcę Cię straszyć ale ja 7 przeżyłam bardzo źle - siadło mi na psychikę, miewałam takie dopy że siedziałam i ryczałam bez powodu.. ale plusem było to że na serio i poważnie wróciłam do swojej pasji, odnalazłam swoją drogę - Tarot wówczas mi bardzo pomógł.

  Runa TIWAZ - praworządność - to pierwsza myśl. w najbliższym roku powinny Ci lekko pójść wszystkie sprawy urzędowe, papierkowe, sądowe. To będzie dla Ciebie rok biegania po urzędach, ale co najważniejsze z wygraną.
  Rok surowy, taki wręcz obojętny, choć warto byś wyznaczyło sobie cel i do niego dążyła. Runa Tiwaz łatwiej prowadzi do celu, dlatego oprócz Rraido powinna się znaleźć na skrypcie w samochodzie, czy w czasie podróży.
  Jasny cel, prosta droga, szybkie osiągnięcia. W tej runie nie ma krętactwa, ale też nie ma wzniosłych uczuć, serdeczności, choć mówi o stabilnym i pewnym związku - takim z partnerem na zawsze.
  Tęsknota i żal - czyli idealne oddanie 7 roku
  Czas postępowania sprawiedliwie wobec siebie i wobec innych, a wówczas nagrody nie ominą.

  --
  Każdy talizman działa, jak jego właściciel w to wierzy. Jak nie wierzy, to talizman nie działa - by nikix4
 • meda08 14.09.15, 11:39
  Bardzo dziękuję za przesłanie.
  Dopiero dzisiaj odczytałem je. Jestem po lekturze całego wątku i zaczęłam zastanawiać się czy ja dobrze liczę swój osobisty rok. Czy aby na pewno jestem w 7 roku?
  Krakuska tez pogubiła się w obliczeniach i tak pod wpływem waszej rozmowy nie jestem pewna czy dobrze liczę swój rok. Patrząc na przykład Krakuski , która jest "5"+ 2+0+1+6=5 , to wg mnie JA "7"+ 2+1+0+6=7
  Wcześniej myślałam ze dodaje się rok 2015. Proszę odnieś sie do tego bo już nie wiem co powinno sie dodawać: rok 2015 czy 2016?
  Pozdrawiam ciepło i raz jeszcze dziękuje za przesłanie
 • algaria 14.09.15, 12:26
  W tym roku dodajesz 9 - 2016 zsumowany - zawsze dodaje się rok przyszły, nie obecny - chyba że mówimy o osobistym roku związanym z urodzinami ale to inna bajka..
  Obliczając lata numerologiczne to zmieniają się w nów września lub października (tak było w zeszłym roku) i wówczas do ścieżki życia dodajemy rok który będzie następy. Rok numerologiczny trwa od września do września.
  W 2016 a w zasadzie od wczoraj - wchodzimy w rok naszej ścieżki życia - energii głównej - czyli jeśli jesteś 7 to wchodzisz w 7 rok - jeśli 6 to w 6, jeśli 8 to w 8 itd
  --
  I oto stoję, biedny głupiec, wiedząc tyle co przedtem. - "Faust"
 • meda08 14.09.15, 13:05
  Bardzo ci dziękuję za dokładny instruktaż smile.
  Od wczoraj w bardzo rygorystycznym nastroju jestem, nie wiem czy to przypadek? w sumie to nawet nie wiedziałam kiedy dokładnie zadzieje się nowy rok numerologiczny. Wczoraj coś wydarzyło się , co spowodowało radykalizm w moim podejściu do pewnych spraw a właściwie to wielu dziedzin zasadniczych mojego życia. Czuje, że łatwo nie będzie, kiedy będzie rok, że będzie miło i 'kupony" będę odcinać? smile
  Pozdrawiam raz jeszcze
 • caro-caro 11.09.15, 13:33
  Algario Kochana! Wylosuj proszę coś... dobrego oczywiście smile
  Od pewnego czasu mam ciągły problem z wejściem na forum i otwieraniem wpisów. Nie wiem o co chodzi. Wreszcie mi się udało po pół godz prób. Strasznie irytujące! Jeżeli wpis wskoczy to od razu, z góry Ci dziękuję, na wszelki wypadek smile
 • algaria 11.09.15, 20:38
  Dobrze, że nie pomyślałaś sobie że Cie blokuję wink
  Lenormand mnie natchnęło

  Kotwica- jako energia roku - jest kartą stabilności i pewności - takiego zakotwiczenia (nie zawsze jest to dobre- zwłaszcza jeśli zakotwiczymy np w długach.
  Ale.. kotwica jest głównie kartą pracy, gdzie zapewnia stabilizacje i bezpieczeństwo. Rok pomyślny, bo mówi o dopłynięciu do swojego portu, znalezieniu miejsca na ziemi, pomyślne załatwianie spraw. I chyba co najważniejsze - kotwica mówi o odpoczynku po trudach- takiej uldze, ale czasem nudzie i spokoju - utkwieniu i braku możliwości ruchu, nieumiejętności podjęcia decyzji.
  Rok pracy (czyżby 4?), rok stabilizacji, utkwienia w różnych aspektach - zwłaszcza w podejmowaniu decyzji, ale co dobre to odpoczynek po kłopotach i wreszcie odnalezienie siebie, tego co chce się robić i swojego miejsca do życia - czyby zmiana mieszkania, domu, przeprowadzka do swojego - takiego w którym się będziesz czuła najlepiej?
  Jeśli tego pragniesz to tego Ci życzę (uważaj na dodatkowe kilogramy, bo mogą wysiąść Ci biodra, w miłości brak zmian)
  --
  I oto stoję, biedny głupiec, wiedząc tyle co przedtem. - "Faust"
 • caro-caro 11.09.15, 21:07
  Jestem, ale z trudnościami. Czy mnie blokujesz? hm hm nieee... jeszcze nie zapracowałam na to tongue_out
  Dziękuję dziękuję dziękuję. Tak! Stabilizacja mi potrzebna. Ta nuda jest przeze mnie wymarzona. Jestem zmęczona szybkością życia, dlatego cieszę się wizją spokoju i do tego niemartwienia się o pracę. Choć jedna rzecz jest gdzie zmiana jednak by się przydała - w uczuciach. Nie można mieć wszystkiego. Na tego właściwego cierpliwie poczekam. Jeżeli chodzi o przeprowadzkę to nie planuję. Tu mi dobrze, a kasy jest akurat, żeby dać sobie radę. Natomiast poza tym, że jestem trójką to nie umiem, nie mogę dojść do tego w jakie akurat wchodzę lata czy osobiste czy numerologiczne i o jakim numerze (krowie na rowie nie pomaga. są różne interpretacje, prawda? ) Kiedyś to rozpracuję albo ktoś mi kiedyś w tym pomoże wink
  Cieszę się, że udało mi się odpisać - znalazłam sposób, trochę czasochłonny, ale przynajmniej działa.
  Jeszcze raz wielkie dzięki Matko Wiedźm kiss
 • algaria 11.09.15, 21:27
  Skoro jesteś 3 - to wchodzisz w 3 rok numerologiczny (aż Ci zazdroszczę, bo ja właśnie z niego wychodzę) Osobisty liczy się od urodzin do urodzin i dodajesz dzień + miesiąc+ dany rok kalendarzowy

  W 3 było mi właśnie tak spokojnie cudownie, jakoś tak wszystko się układało, szło do przodu, bez wysiłku - cudowny czas Cię czeka smile ponoć 3 rok jest najlepszym z całej 9. Dla mnie był ukojeniem
  --
  I oto stoję, biedny głupiec, wiedząc tyle co przedtem. - "Faust"
 • caro-caro 11.09.15, 21:50
  I tego będę się trzymać big_grin
 • owieczka_1983 12.09.15, 11:55
  Algario niestety nie zawsze 3 rok jest taki pomyśly, ja właśnie go kończę,ale jestem do lutego 2016 w latach pustki,żadnych pozytywów przez miniony rok,a jestem 3 z dnia urodzenia w 3 cyklu, u mnie niestety nie zadziałało to dobrze sad
  --
  W życiu nie ma powrotów, czas przecież nigdy nie zawraca
 • rozmaryn_1 12.09.15, 11:56
  Dla mnie ukojeniem była 2, mogłabym całe życie w niej przesiedziećsmile Dużo wtedy zmieniłam, ale zmiany pochodziły z wnętrza i nagle wszystko było takie proste, co wcześniej wydawało się niewyobrażalne... I miłość była wielka i energia niesamowita i ciągle jakieś "znaki" z góry, praca z Aniołami, ale było mi dobrze... smile A 3 mnie z kolei zmęczyła uczuciowo, za dużo powodzenia u płci męskiej może być męczące wink
  --
  "Nie bój się, że twoje życie się skończy- bój się, że nigdy się nie zacznie." Grace Hansen
 • algaria 12.09.15, 16:08
  To ja zupełnie inaczej- w 2 dramat - może to w związku z chorobą syna i z tym że sama z tym zostałam, bez wsparcia,a wręcz mnie dobijano i to ciągle drżenie czy już jest ok, czy znów szpital, czy śpi czy łazi po domu, a u niego brak snu świadczył o chorobie. Później przytłoczenie i walka i.. brrr na samo wspomnienie nie, nie, nie 2 - musiałam być silna, musiałam stawiać czoła, zero słabości - na zewnątrz. Fakt potem wyciszenie, ale lęki we mnie nie dały odetchnąć.

  W 3 ukołysana, bez szaleństw, powodzenia jawnego też nie miałam, ale hmm nie tyle nie tęskniłam za adoracją, co może nie była najważniejsza. Było mi dobrze w 3 jak dawno nie i samo się układało wszystko i pogodzenie z tym czego zmienić nie mogę i nie potrafię. Dlatego tej 4 się obawiam by nie była zmienna - niestety Księżyc mi wyszedł i już wiem że różowo nie będzie wink
  --
  Darem, który odróżnia wróżkę od "wruszki", jest umiejętność wyciągania właściwych kart, na konkretne zdarzenie - moje i niczyje więcej tongue_out
 • hoaxx 11.09.15, 14:14
  Ja też poproszę smile
 • algaria 11.09.15, 20:48
  Z nowym rokiem z miękkim krokiem tongue_out
  Tarotowe Słońce, którego ja tak bardzo nie lubię wink... Chce się powiedzieć będzie ciepło, cieplej i gorąco..
  W sprawach sercowych tylko ciepło - niestety, ale i tak będzie lepiej niż kiedy wypadała Ci Wieża - na tę okoliczność. Zatem ocieplenie relacji, może nie cudowny powrót miłości, ale na tyle dogadanie się, że wspólny niedzielny obiad nie będzie doprowadzał do chęci uduszenia małżonki makaronem.
  Jeśli w Twoim życiu pojawi się ktoś nowy, to też ta relacja może nie od razu wybuchać jak lawa (co wcale nie jest super) ale przejść z etapu przyjaźni i sympatii na wyższy - Słońce daje perspektywę, ale z czasem.
  Cieplej będzie w sprawach zawodowych - możesz dostać nową propozycję, nowe zadanie z którego wywiążesz się doskonale, co skłoni pracodawców do...może nawet sypnięcia groszem.
  Upalnie będzie przede wszystkim w relacjach z dzieckiem (oj żeby kolejne nie przybyło wink ) Wasz czas napawać was będzie radością - Wy się będziecie po prostu cieszyć ze wspólnych chwil i to nie będzie nic wymuszonego.
  Relacje ze znajomymi, spotkania, zabawa imprezy - tu też się będzie działo smile
  Czyli krótko - rok dobry, fajny, serdeczny - po tych wszystkich latach w mieczach Wieżach i dramatach - wreszcie zaświeci Ci słonko.. i tego życzę z całego serca, bo na to zasługujesz smile

  --
  I oto stoję, biedny głupiec, wiedząc tyle co przedtem. - "Faust"
 • hoaxx 12.09.15, 14:30
  Dziękuję smile

  Oby się spełniło...

  H.
 • rozmaryn_1 11.09.15, 15:27
  Jak miło... smile Bardzo proszę kiss
  --
  "Nie bój się, że twoje życie się skończy- bój się, że nigdy się nie zacznie." Grace Hansen
 • algaria 11.09.15, 21:22
  Zastanawiałam się bardzo na wróżbę z czego Moja Kochana Dziewczyno zasługujesz
  Wyciągnęłam dla Ciebie - jako energię najbliższego roku

  Kamień w pozycji prostej

  Szmaragd - odrodzenie - należy on do kamienie zielonych o najwyższej wibracji - no taki as w śród kamieni, które wróżą..
  Ponieważ kamień jest w pozycji prostej ( a ja kamienie również odwracam) mówi o pozytywnym aspekcie. Czeka Cię dobry rok - rok regeneracji, odrodzenia, po ciężkich sprawach i trudnym czasie. Kontakt z przyrodą powinien w tym pomóc. Z każdym dniem mimo zimy powinnaś czuć przypływ energii i chęci do działania, zwłaszcza przy wyjaśnianiu zawiłych spraw, które w tym roku uda Ci się jakoś tak łatwo rozwiązać.
  Czeka Cię dobre samopoczucie - tak jakby w Tobie otworzyło się okno i powiał w Ciebie świeży wiatr.
  Odrodzisz siebie, odrodzisz przyjaźnie, odrodzisz miłość wink - dobry rok, dobry czas - spokojny ale odetchniesz od tego co było. (czyżbyś weszła w 3 rok?)

  Wyciągnęłam Ci dodatkowo przesłanie Bogiń na ten nowy rok

  Maria Magdalena - Bezinteresowna miłość - Miłuj siebie, miłuj innych i staraj się dostrzegać dobro w każdej sytuacji, bez względu na jej pozorny wygląd...
  --
  Każdy talizman działa, jak jego właściciel w to wierzy. Jak nie wierzy, to talizman nie działa - by nikix4
 • rozmaryn_1 11.09.15, 21:54
  big_grin... odetchnęłam. Bałam się jakiejś wieży albo innej energii, która spadnie i mnie pogrzebie...
  Chyba jakiś pesymizm mnie wziął, albo Ty ciągnęłaś tak długo, aż coś pozytywnego wyciągniesz??? smile
  Mam odczucie, że wchodzę w trudny dla mnie czas, Ty zaś piszesz o odrodzeniu i regeneracji. Jedno z drugiem sprzeczne nie jest, bo zmiany wprowadzane są, żebym się odrodziła, więc wróżba jak najbardziej pomyślna smile Rozwiązanie zawiłych spraw jak najbardziej wskazane...
  Niestety nie wchodzę w 3 rok, a 9-ty, więc nieco się obawiałam wink))
  Powiem Ci, jak mi zawsze mówiły starsze panie, których serca podbijałam bez szczególnych wysiłków szczerym zainteresowaniem :
  "a żeby Ci Pan Bóg to wynagrodził zdrowiem i żeby dobrego męża dał" smile
  Jak nie w tym życiu, to niech idzie na konto następnego big_grin
  Bardzo Ci dziękuję Algario kiss
  Tylko prosze napisz, czy najpierw wyciagnęłaś mi wieżę, 5 mieczy, potem śmierć i w końcu zdecydowalaś się na kamienie czy od razu były te kamienie? smile

  --
  "Nie bój się, że twoje życie się skończy- bój się, że nigdy się nie zacznie." Grace Hansen
 • algaria 12.09.15, 16:17
  Przysięgam, że ciągnęłam tylko raz, ale chciałam dla Ciebie coś innego - bo Tarota sobie sama możesz i Runy i Lenormandy tongue_out
  5 mieczy to sobie na sprawy osobiste wyciągnęłam równocześnie z 8 mieczami - także nic miłego zwłaszcza w Księżycowej energii - ja to mam jakieś krzywe paluszki do siebie wink

  A wracając do męża - pewna czytelniczka mi opowiedziała historię swojej mamy czy babci - tej pani cyganka wywróżyła że będzie miała drugiego męża i to bardzo dobrego i.. babcia całe życie czekała na tę wielką miłość bo pierwszy mąż pił, bił i z niego nic dobrego. I w wieku prawie 90 spotkała miłość życia, przeżyła z nim chyba tylko 3 lata i mówiła wszystkim że to były najlepsze lata jej życia i warto było na nie czekać.
  A jej pierwszemu mężowi ta sama cyganka wywróżyła że zginie w wypadku tzn śmiercią gwałtowną - młody był i taki raptowny więc wszyscy myśleli, że zabije się samochodem albo w polu - jak to na wsi.. a on w wieku po 70 spadł z drabiny.
  Także wiesz Rozmarynku - może ukochanego spotkasz ciut wcześniej niż około 90
  --
  I oto stoję, biedny głupiec, wiedząc tyle co przedtem. - "Faust"
 • rozmaryn_1 12.09.15, 17:06
  całe szczęście, że tylko raz wyciągałaś smile Miałam wrażenie, że takie karty pozytywne same, bo nie wyskoczyła Ci żadna trumna czy kosa z lenormandów albo coś z Tarota paskudnego, to pomyślałam sobie, że w końcu komuś wyciągniesz wink A Ty sobie... księżyc.
  --
  "Nie bój się, że twoje życie się skończy- bój się, że nigdy się nie zacznie." Grace Hansen
 • pinia1214 11.09.15, 15:33
  wchodzę w energiczna 5, moze ten rok tez bedzie na 5?
  Pozdrawiam
 • algaria 12.09.15, 16:51
  Dla Ciebie 5 rok będzie w energii

  3 kielichów Jest to miła karta o serdecznej energii ale.. nie niee zawsze musi być jakieś ale.. Dużo radości, zabawy i szaleństw w grupach - spotkania towarzyskie, uroczystości rodzinne i wszelakie świętowanie w większej liczbie ludzi. Sukcesy zawodowe, które idą za tą kartą nie będą tylko Twoje - wespół w zespół dacie rade uporać się ze wszystkim - samej Ci raczej się nie uda.
  Kielichy są negatywne jeśli chodzi o starania się o nową pracę, czy awans, tu raczej (jak pisałam) walczy się pojedynczo - a to karta zbiorowości i tłumu.
  Niestety w uczuciach też tłum - czyli romans pewny - w końcu to kielichy ale.. w większym gronie - pan zajęty - Ty zajęta, a miłość serca otwiera. Jeśli w takich układach czujesz się dobrze - jeśli nie - to mi przykro. Nie znaczy to że z czasem z panem w duecie nie będziecie - absolutnie jest to możliwe.. ale z czasem nie w tym nadchodzącym roku.

  Dużo popijesz, dużo się zabawisz i serce nie sługa - fajny rok i oby to co dobre spełnił
  --
  Każdy talizman działa, jak jego właściciel w to wierzy. Jak nie wierzy, to talizman nie działa - by nikix4
 • pinia1214 12.09.15, 18:25
  Algario, juz się ciesze na te romanse, w końcu to jakas odmianasmile)
  a moze byc tak, ze oosbnik byłby z "przeszlosci", czy w tym kroku to koniecznie nowe osoby, nieznane?

  Buziakismile)
 • algaria 12.09.15, 21:15
  Może być z przeszłości - tylko uwikłany w stały związek i tu jest pies pogrzebany
  --
  Darem, który odróżnia wróżkę od "wruszki", jest umiejętność wyciągania właściwych kart, na konkretne zdarzenie - moje i niczyje więcej tongue_out
 • iza_p79 11.09.15, 16:16
  Dobra wróżko, poproszę wink
 • algaria 12.09.15, 17:05
  Iza - Tobie Lenormanda strzeliłam na energie roku\

  Książka - Książka należy do kart neutralnych i taki powinien być ten rok dla Ciebie - zwykły, spokojny. Co ciekawego może Cię spotkać? Doszkalanie, kursy, nauka, studia - ty możesz szkolić lub sama siebie. Zgłębiać nowiny, tajemnice, poznawać nowe przepisy i czytać, dużo czytać.
  Możesz również podpisywać nowe dokumenty, kontrakty, akty prawne. Książka mówi byś swoje sekrety strzegła, nie wydawała się ze swoimi myślami, planami - tak trzymała język na wodzy.
  Miłość jeśli by się trafiła to będzie to romans i to w ukryciu - nie będzie całusków w parku czy na plaży - potajemne schadzki i hoteliki.
  W zdrowiu Twoje dolegliwości mogą być trudne do zdiagnozowania.
  Największe "zamieszanie w życiu" może przyjść w marcu
  --
  Każdy talizman działa, jak jego właściciel w to wierzy. Jak nie wierzy, to talizman nie działa - by nikix4
 • iza_p79 12.09.15, 18:34
  Bardzo dziękuję smile
  Chociaż podobno zaczynam szósty rok - rodzinny, a tu nauka, szkolenia, tajemnice, schadzkiwink
 • rozmaryn_1 12.09.15, 21:38
  iza_p79 napisała:

  > Bardzo dziękuję smile
  > Chociaż podobno zaczynam szósty rok - rodzinny, a tu nauka, szkolenia, tajemnic
  > e, schadzkiwink

  To uważaj na schadzki partnera i zwróć uwagę, czy w rodzinie nie ma tajemnic przed Tobą wink  --
  "Nie bój się, że twoje życie się skończy- bój się, że nigdy się nie zacznie." Grace Hansen
 • iza_p79 13.09.15, 19:41
  E tam, jak schadzki to tylko moje wink
  Mam taką nadzieję.
 • leda-is-one 11.09.15, 17:14
  Ja tez proszę..bardzo proszę smile Co Tobie dla mnie będzie najbliższe..

  --
  smile

  "Myślę, więc jestem"/Kartezjusz/
 • algaria 12.09.15, 17:25
  Dla Ciebie energia roku to

  Rycerz mieczy - no ten to bałaganu narobi.. zmieni miejsce pobytu, pokrzyczy, powalczy, poniszczy dotychczasowe układy, wyzwoli z jarzma i pogna dalej plądrować palić i gwałcić.
  Rok zmian, rok gwałtownych ruchów, rok niespodzianek i nie że tylko tych złych, po prostu dużo rzeczy stanie się nagle i niespodziewanie. Runą sprawy których jesteś uczepiona - szalona energia gwałtownych działań.
  Spokoju nie będzie, stale coś, stale inaczej - także nie planuj na zapas. Rycerz się kłóci i awanturuje, ale wywalcza dla siebie co chce - czasem tak trzeba krzykiem, bo cichego głosu nikt nie bierze na poważnie.
  Rycerz mówi o podróżach i przemieszczaniu się - to też symbol przeprowadzki. Raczej nie widzę byś wróciła do Polski na stałe, ale z pewnością przynajmniej raz odwiedzisz kraj przodków.
  Do tego kochana rycerz mieczy to intelekt, myślenie, języki obce z których można czerpać dodatkowe korzyści. No i rycerz to przecież facet z trygonu powietrznego - fakt że może nie stały bo dochodzący i wpadł i wypadł, ale jakby nie było facet - o burzliwym temperamencie - ale to znaczy że nudzić się nie będziesz.

  To nie tak że rok będzie zły - nie będzie nieprzewidywalny, gwałtowny, ruchliwy czasem agresywny i nerwowy - ale w pewnym wieku spokój nie jest wskazany - bo po takim roku jak się zapowiada będzie co wspominać na stare lata tongue_out

  Wyciągnęłam Ci też przesłanie na ten rok od Archaniołów

  Archanioł Jeremiel - Pokonanie trudności - Najgorsze już za Tobą - teraz pokonasz już wszystkie dotychczasowe przeciwności.
  Przepisz sobie afirmację i czytaj w chwilach zwątpienia czy załamania.
  --
  Każdy talizman działa, jak jego właściciel w to wierzy. Jak nie wierzy, to talizman nie działa - by nikix4
 • leda-is-one 13.09.15, 05:45
  ..''ja wiedziałam ze tak będzie'' powtórzę za pewnym Józkiem..

  Dziękuje Ci pięknie Algario, dziękuje tez ze mnie nie zostawiłaś na tym koniu, z mieczem, na bezdechu tylko pocieszenie dałaś w Jeremielu, dobra kobieta z Ciebie.

  Jak napisałaś,nic nie zaplanuje, właśnie o jeden dzień się opóźnił przyjazd moich bliskich/najbliższych/ czekam . miecz schowawszy, bo z synem raczej nie wygram w słownej szermierce.. ale za to..ile miłości mi wiezie, mojej samolubnej, wnuka mojego jedynego..

  Poopowiadam Wam może potem.
  Tymczasem nie będę się zastanawiać jakie mnie wyzwania czekają, dam przecież rade jak widać, chociaż lekko nie będzie.
  Dodam jeszcze ze Bumerang mój jest znakiem powietrznym.
  Dzięki Algario za przesłanie, ja się w trojce teraz będę wyrażać, jest mi najbardziej znana, droga życia moja to tez trojka. Bywało gorzej.
  Serdeczności.Leda

  --
  smile

  "Myślę, więc jestem"/Kartezjusz/
 • re.ne 11.09.15, 17:37
  Ja też bardzo proszę
 • algaria 12.09.15, 21:24
  Dla Ciebie na najbliższy rok mama
  Górę z Lenormandów - Góra jest kartą negatywną, ale to nie znaczy że rok będzie zły. Musisz tylko uważać na ludzi, bo dużo nieżyczliwości może Cie od nich spotkać. Większość spraw może nie iść gładko, bo góra stawia opór i rzuca przeszkody. Możesz czuć się przybita i zmęczona jakby cały świat rzucił Ci na ramiona ciężar.
  Pozytywne jest to że złe sprawy zwolnią bieg, albo nawet zostaną odwołane. W miłości solidny partner który zapewni byt, ale może poświęcać Ci mało uwagi.
  W pracy zastój i szef który może nie liczyć się z Twoim zdaniem.
  Taki trudny czas będzie około stycznia.
  --
  Każdy talizman działa, jak jego właściciel w to wierzy. Jak nie wierzy, to talizman nie działa - by nikix4
 • re.ne 13.09.15, 10:35
  Dziękuję algario
  Pozdrawiam
 • aprepope 11.09.15, 18:52
  9-tka i wchodze w 9-ty...Prosze o karte smile
 • kashaa_35 11.09.15, 20:22
  Hi..!! Ja zabiegana bardzo, także prosze o kartę, co tam zechcesz , to ciagnij..dzięki..smile
 • babowa 11.09.15, 20:51

  --
  http://i43.tinypic.com/14devqc.gif
 • caro-caro 11.09.15, 21:19
  Przysięgam! Kiedyś się przez Was uduszę!!!
 • algaria 11.09.15, 21:29
  Świntuchu tongue_out
  --
  Darem, który odróżnia wróżkę od "wruszki", jest umiejętność wyciągania właściwych kart, na konkretne zdarzenie - moje i niczyje więcej tongue_out
 • algaria 12.09.15, 22:08
  Dla Ciebie na energię roku wylosowałam
  4 mieczy - rok powinien być spokojny wyciszony odsunięty, ale .. dla mnie to karta zdrowia i choroby, zwolnienia od życia, nawet szpitala. Ona ma dobre znaczenie bo jak już jest choroba to pozwala się szybko wyleczyć - to łatwy przebieg rekonwalescencji. Nie życzę Ci chorób ale odpoczynku, który ta karta też za sobą niesie.
  jako 4 mówi o ugrzęźnięciu w dotychczasowym życiu, ale forma ucieczki jest to co pisałam wyżej - zwolnienie, urlop, odpoczynek.
  Czyli jeśli nie będziesz miała siły to idź na zwolnienie i odpoczywaj.
  Z pewnością w tym roku nabierzesz dystansu do pewnych spraw, odsuniesz od siebie, przesiejesz te nad którymi warto się zastanowić od tych co trzeba olać.
  Takie coś wyczytałam o 4 mieczy - czwórka Mieczy oznacza, że powstaje sytuacja sztuczna, pewien wymuszony porządek, i odtąd jest bezpiecznie, chociaż musimy coś robić wbrew własnym instynktom, wbrew głosowi serca, przeciwko naturze.
  Jeżeli w rozkładzie kart pojawia się ta czwórka, trzeba pożegnać się ze spontanicznością, radością tworzenia, pełnią uczuć. Karta ta oznacza bowiem, że w nasze życie wejdzie chłodny porządek rozumu.  --
  Darem, który odróżnia wróżkę od "wruszki", jest umiejętność wyciągania właściwych kart, na konkretne zdarzenie - moje i niczyje więcej tongue_out
 • algaria 12.09.15, 21:38
  Dziękuję za pocztówkę -przecudna smile
  Wyciągnęłam Ci energię roku a ponieważ do karty Śmierci zawsze dobieram kolejną kartę to i dla Ciebie wyszły 2
  Śmierć i 4 buław - karty zmian przemian ale i spokoju - to co złe odejdzie - zostanie Ci budowanie domu, związku, życia w spokoju szczęściu i radości.. Cho 4 buław mówi o zastoju i utknięciu w tym co masz teraz i zawodowo i uczuciowo - ale Ty chyba zmian już nie potrzebujesz, a cisza, spokój, szacunek i miłość - tego zmieniać nie chcesz
  Nic więcej nie napiszę bo nie ma po co i oby się spełniło smile
  --
  I oto stoję, biedny głupiec, wiedząc tyle co przedtem. - "Faust"
 • kashaa_35 13.09.15, 20:59
  Cieszę sie, ze sie podobała..smile dziękuje za karty, obiecuje weryfikacje. Pozdrawiam serdecznie smile
 • algaria 12.09.15, 21:29
  A dla Ciebie mam przesłanie na ten rok - takie dwie afirmacje
  Jedna od Bogiń
  AREACURA - Rozkwitanie - właśnie rozpoczęłaś jakieś przedsięwzięcie, dlatego uzbrój się w cierpliwość i nie poddawaj się.
  I od Archaniołów
  Archanioł RAZIEL - Duchowe zrozumienie - Przynoszę Ci ezoteryczne informacje i symbole oraz pomagam w zrozumieniu duchowych prawd

  --
  Darem, który odróżnia wróżkę od "wruszki", jest umiejętność wyciągania właściwych kart, na konkretne zdarzenie - moje i niczyje więcej tongue_out
 • nagietek123 11.09.15, 21:54
  Poproszę na nowy rok numerologiczny smile Sama zadecyduj Algario, które karty czy też runy.
 • algaria 12.09.15, 22:24
  Wyciągnęłam Ci kartę Lenormand na energię najbliższego roku numerologicznego

  Dom Rok będzie pozytywny jeśli skupisz się na własnym domu, rodzinie, otoczeniu. Budowanie i podtrzymywanie domowego ogniska będzie najważniejszą rzeczą najbliższego roku. A będzie to rok bezpieczeństwa, stabilizacji i dobrobytu. Twoje życie wokół rodziny. W miłości powinnaś wreszcie osiagnąć stabilizację i umocnienie, a nawet wspólne zamieszkanie.
  Finansowo osiągniesz komfort, jeśli pracujesz to z pewnością "osadzisz" się w tej pracy. Odpoczywać powinnaś na łonie natury, "grzebiąc" w ogródku czy pracując przy domu, w zdrowiu uważaj na szkielet
  Czas najlepszej realizacji to kwiecień.. lub za 4 miesiące od tej chwili
  --
  I oto stoję, biedny głupiec, wiedząc tyle co przedtem. - "Faust"
 • nagietek123 13.09.15, 07:17
  Bardzo Ci Algario dziękuję, super wróżba smile
 • baba_potwor 11.09.15, 23:59
  Mogę i ja się przymilić? Bo coś ostatnio czuję, że drepczę w miejscu, może teraz będzie szansa zrobić krok do przodu (byle sienie okazało, że stoję nad przepaścią).
  --
  Felicità è un bicchiere di vino con un panino.
 • algaria 13.09.15, 12:39
  Kochana moja Babo - na najbliższy roczek wyciągnęłam Ci energię runy..

  DAGAZ - dzionek i świtezianka normalnie. po tych ciężkich chwilach, trudnym czasie obudzi Cię brzask poranka. Ta noc wokół Ciebie i w Tobie powinna odejść i nastanie wreszcie nowy dzień - piękny słoneczny ze świeżym powiewem i chmarą motyli Cie powita.
  Odrodzisz się, nabierzesz blasku i wiatru w żagle.
  Babo idzie do Ciebie dobry rok, ale taki który dopiero się narodzi z nowymi możliwościami i planami i działaniami i wszystkim nowym, ale to świt tylko świt i od Ciebie będzie zależało jak ten dzień przeżyjesz - dostaniesz szanse - masz białą kartę i co na niej napiszesz i jak wykorzystasz - to już Twoja sprawa. Na tym polega trudność runy Dagaz. Ona da Ci szanse zaczęcia wszystkiego od nowa, ona da Ci szanse byś tego dnia zapoczątkowała budowę wszystkiego co dobre, a czy ty ten dzień przeleżysz na kanapie z głową pod kołdrą płacząc na d sobą - czy wystawisz twarz do wschodzącego słońca łapiąc energię - to już zależy od Ciebie.
  Idzie dobry "nowy" rok, świeży z energią dobrą gdzie nie będzie rzeczy niemożliwych- dostaniesz energię, dostaniesz wiarę, dostaniesz możliwości - tylko się otwórz i to przyjmij - a to będzie największe wyzwanie dla Ciebie w nadchodzącym roku - wiara że możesz, wiara że dasz radę, wiara we własne możliwości i działanie - czyny, czyny, czyny smile
  Jeśli wykorzystasz energię runy Dagaz z całą jej mocą - to będziesz miała dobry, szczęśliwy, udany rok.. tylko zrób krok i odsłoń te zasłony by podziwiać świt.
  --
  I oto stoję, biedny głupiec, wiedząc tyle co przedtem. - "Faust"
 • baba_potwor 13.09.15, 16:57
  Dzięki stokrotne, Algario kochana. Trafnie wyłowiłaś mój największy problem - lęk przed działaniem, przede wszystkim z powodu dziesiątek nieudanych prób. Jestem z tych, którym niepowodzenia podcinają skrzydła. Żeby były na to jakieś tabletki... Jeszcze raz dzięki:
  http://up.programosy.pl/foto/images_245.jpg
  --
  Felicità è un bicchiere di vino con un panino.
 • dzastirbiber 12.09.15, 07:18
  Jak moĹźna to proszÄ? smile
 • algaria 13.09.15, 12:48
  Energia roku spod karty

  2 buław - jak każda karta w Tarocie i ona ma różną energię.
  Czeka Cię rok względnego spokoju, ale też dwoistości i tęsknoty, nieumiejętności podejmowania decyzji. Wypatrywania rozwiązań, ale i podziwu dla otoczenia. Możesz znaleźć druga polówkę i być z nią w relacjach bardzo zależnych - lub jeśli jesteś w związku to ten związek bardzo umocnić.
  Możesz czekać na moment realizacji swych nowych planów a jednocześnie zakończyć to co rozpoczęłaś w poprzednich latach - zdać egzaminy, podpisać umowy, dokończyć książkę. - ot zamknięcie jednego etapu i przerwa w wyczekiwaniu na impuls do kolejnych działań. odpoczynek ale i tęsknota za tym co odeszło i wyczekiwanie że powróci. Możesz również niestety przyjąć postawę "pychy i dumy" oto ja naj naj naj i klękajcie narody - to tylko maska bo w środku samotna w tłumie.
  2 buław zatem zapowiada spokojny rok choć taki trochę od środka pobudzony -" bo może to już" - a to jeszcze nie już i tęsknota i smutek i żal - Stoisz patrzysz wyczekujesz a książę w krzakach się czai..
  Musisz uzbroić się w cierpliwość by zacząć nowe, natomiast to co zaczęte bardzo sprawni Ci się pokończy - nie mówię że stracisz pracę, ale zadania w pracy już z łatwością wykończysz
  --
  I oto stoję, biedny głupiec, wiedząc tyle co przedtem. - "Faust"
 • dzastirbiber 15.09.15, 15:57
  Bardzo serdecznie dziękuję za wróżbę. Na pewno będzie to rok tęsknoty, za tym co minęło i nie powróci.
  Cierpliwości to mi brakujesmile
  Jeszcze raz wielkie dzięki
  Pozdrawiam
 • nagietek123 12.09.15, 11:18
  Jestem numerologicznie 9, wchodzę też w 9-ty, czy to ma znaczenie?
 • ksieznapodolska33 12.09.15, 11:18
  Dzień dobry
  Wróciłam z niebytu i proszę o wróżbę smile

  --
  New fields of Divine activity now open for me and these fields are white with harvest
 • algaria 13.09.15, 13:01
  Dla Ciebie energia roku pod znakiem karty Lenormand

  Trumna - Jest to karta przede wszystkim zmian, coś umrze choć z bolesnym skutkiem ale zrobi miejsce na nowe - jest to jakby połączenie karta Tarota Śmierci i Wieży choć bardziej w energii rycerz mieczy.
  Rok robienia porządków w swoim życiu, bez sentymentów wywal to co niepotrzebne - ja wiem że czasem to boli, ale w dalszym rozrachunku zobaczysz że warto było zrobić radykalne cięcia.
  Czeka Cie trudny rok, smutny rok niestety, ale to nie tak bo po ciężkim czasie przyjdzie lepszy Trumna symbolizuje powolny koniec zmartwień i choroby. Możesz otrzymać wiadomość o śmierci starszej kobiety w dalszej rodzinie. (sekwencja kart list trumna krzyż i żmija) - nic więcej Ci nie napiszę.
  Aby ułatwić Ci przetrwanie trudnych chwil wyciągnęłam Ci afirmację Archanielską - przepisz ją sobie i czytaj w trudnych chwilach.
  Archanioł Azrael - Ukojenie - Gdy tylko mnie potrzebujesz, jestem przy Tobie pomagając w uzdrowieniach Twego serca"
 • gosia44114 12.09.15, 15:56
  I ja poprosze smile
 • algaria 13.09.15, 13:07
  A dla Ciebie dwie przepowiednie na ten nowy rok

  Bogiń
  Zielona Tara - Powierzanie obowiązków - Proś innych (w tym również mnie) o pomoc zamiast próbować robić wszystko samemu
  Archaniołów
  Archanioł Sandalfon - Delikatność - bądź teraz delikatny wobec siebie. Otaczaj się łagodnymi ludźmi, sytuacjami i środowiskiem

  Czyli powinnaś dać sobie trochę odpocząć, złagodnieć, wyciszyć - oddać obowiązki i zawalczyć o siebie i swoje zdrowie, nie dać się wykorzystywać i się zamęczać.
  --
  Darem, który odróżnia wróżkę od "wruszki", jest umiejętność wyciągania właściwych kart, na konkretne zdarzenie - moje i niczyje więcej tongue_out
 • gosia44114 13.09.15, 13:14
  dziekuje bardzo smile postaram się, chociaz jako numerologicznej 1, do tego w 1 roku trudno mi będzie...
 • algaria 13.09.15, 13:18
  Nie ma że trudno.. trudno to będzie miała Księżna - Ty masz leberko w porównaniu z nią
  A jako 1 w 1 to właśnie rozkazuj żądaj rządź i dziel, a sama leż i patrz na efekty wink
  --
  I oto stoję, biedny głupiec, wiedząc tyle co przedtem. - "Faust"
 • nikix4 12.09.15, 17:44
  Ja poproszę od Ciebie.
  Mnie "samoistnie" wypadło Umiarkowanie. I nie wiem, czy wierzyć czy nie wierzyć w przypadki wink
  --
  Frien­ds are an­gels who lift us to our feet when our win­gs ha­ve troub­le re­mem­be­ring how to fly.
 • black.kiara 12.09.15, 18:22
  czy mogę się jeszcze załapać , okropne miałam ostatnie lata i w ogóle zapomniałam jaki rok dla mnie się zaczyna dziękuje serdecznie , ściskam mocno
 • algaria 13.09.15, 13:26
  Energia roku

  5 kielichów - no nie ma tak źle żeby gorzej nie było. Rok trudny ale nie dramatyczny. Dostaniesz mniej niż byś chciała ale jeśli umiejętnie wykorzystasz te dwa pozostałe kielichy i docenisz je a niepogardzisz nimi to możesz z nich wyczarowac dosyć sporo dla siebie. Jeśli nie będziesz nastawiała się na wielki zysk to się nie rozczarujesz, a rozczarowanie w tej karcie jest wyjątkowo silne.
  Nie ma co wspominać co było kiedyś a już nie jest - był obraz ale oblazł i nic na to nie poradzisz. Mleko się wylało na rozgrzane fajery i śmierdzi - teraz to już trzeba uratować to co zostało w garze, umyć kuchenkę i wywietrzyć mieszkanie - gar się nie spalił a to najważniejsze, bo kolejne mleko można w nim gotować.
  Tęsknota niczego nie zwojujesz a tylko wzbudzisz w sobie łzy, żal poczucie bezsilności i złość - a po co Ci to Czas iść do przodu z tymi 2 kielichami a nóż w nich płynne złoto?
  Rozpaczą przeszłości nie naprawisz..ale za to miłość romantyczna może Cię spotkać - taka co na przydechu i w blasku gwiazd - tylko znów - daj temu uczuciu szanse i doceń co dostaniesz bo przez najbliższy rok będziesz musiała z tym żyć, bo niczego więcej nie będzie.
  Tkwienie w przeszłości skutecznie zamknie Ci drzwi do przyszłości i po co?
  Wyciągnęłam (serio nie szukałam tylko losowałam - przyrzekam!!) adekwatną Boginię

  Kali - koniec i początek - By nadeszło nowe, stare musi odejść
  --
  Darem, który odróżnia wróżkę od "wruszki", jest umiejętność wyciągania właściwych kart, na konkretne zdarzenie - moje i niczyje więcej tongue_out
 • black.kiara 13.09.15, 14:25
  Algario dziękuję , kurcze dużo prawdy napisałaś , zastosuję się w 100% do Twoich rad ))))
 • algaria 13.09.15, 13:16
  A ja mam dla Ciebie runę
  KENAZ- jest to runa twórczości i... pochodnia Czyli kaganek wiedzy i działań. I Kochana to runa poczęcia i siły erotycznej tongue_out
  Rok pod znakiem wewnętrznego blasku - rozjaśniania i świecenia swoją osobą - wyjdziesz z tłumu i będziesz widoczna. Runa namawia do działania zwłaszcza artystycznego - to co sama stworzysz przyniesie Ci sukces - może zaczniesz pisać, nauczać, przekazywać wiedzę (jakiś blog?) wink
  Rok możesz mieć bardzo udany jeśli pójdziesz za swoim instynktem, intuicją, pasją - ona wypełni Ci ręce i odsunie głowę od "głupich" myśli. Do tego może czekać Cię żarliwe uczucie, spełnienie erotyczne.
  Możesz zostać doceniona w pracy realizując swoje pomysły.
  Spotkania w nowym towarzystwie jak i w starym sprawdzonym
  W tym roku musisz jakby zwrócić się ku sobie i rozpalić ogień który nosisz a jego blask będzie Ci przyświecał życie w otoczeniu.
  Zdrowy egoizm i sukces gwarantowany - postaw na siebie a wygrasz - tylko czy umiesz tak i czy dasz radę?


  --
  Darem, który odróżnia wróżkę od "wruszki", jest umiejętność wyciągania właściwych kart, na konkretne zdarzenie - moje i niczyje więcej tongue_out
 • nikix4 13.09.15, 14:05
  Bardzo dziękuję za tą runę smile Już się bałam tego Umiarkowania.
  Kiedy zaczynałam moją przygodę z runami osoba, które mnie wprowadzała w "tajniki" powiedziała mi, żebym wylosowała sobie jedną z run - jako runę przewodnika, przyjaciela.
  Obojętnie co się będzie działo energia tej runy zawsze mi pomoże. Taki talizman wink
  Wylosowałam runę Kenaz - Idź ku słońcu
  Jeszcze nigdy mnie nie zawiodła smile
  --
  Frien­ds are an­gels who lift us to our feet when our win­gs ha­ve troub­le re­mem­be­ring how to fly.
 • 88ula 12.09.15, 18:58
  Poproszę o kartę. Dziękuję kiss
  --
  "To Tarot rozkłada karty, ja tylko je wyciągam z talii" - moje motto.
 • sabina_online 13.09.15, 09:15
  Witam!Czy mogę się jeszcze załapać?Ostatnie jakieś 5 lat to koszmar tak jak black.kiara zapomniałam / nie wiem jaki rok dla mnie się rozpoczyna i jak to będzie sad Dziękuję za wszpaniałe forum

  --
  http://www.suwaczek.pl/cache/98d1cc57a9.pnghttp://www.suwaczek.pl/cache/dc2ceca2ce.png
 • sabina_online 13.09.15, 12:28
  jestem numerologiczną 11 jeśli ma znaczenie
  --
  http://www.suwaczek.pl/cache/98d1cc57a9.pnghttp://www.suwaczek.pl/cache/dc2ceca2ce.png
 • algaria 13.09.15, 16:43
  Dla Ciebie na najbliższy rok wylosowałam dwa przesłania
  Boginie
  DAMARA - kierowanie dziećmi - Masz talent w opiekowaniu sie dziećmi, udzielaniu pomocy i leczeniu. Użyj swych zdolności by im pomóc.
  I przesłanie Archanielskie
  Archanioł Rafael - Anielska Terapia - Oddaj nam, aniołom, swoje troski i zmartwienia i pozwól, byśmy zabrały wszystko co Cię obciąża.

  W chwilach załamania powierzaj Sabinko swoje sprawy aniołom - a nie myślałaś o pracy z dziećmi, może warto się przekwalifikować smile

  --
  Każdy talizman działa, jak jego właściciel w to wierzy. Jak nie wierzy, to talizman nie działa - by nikix4
 • algaria 13.09.15, 16:38
  Dla Ciebie wyciągnęłam z Lenormand

  Myszy - karta negatywna, ale.. ja jakoś nigdy nie odczułam negatywności tej karty. A jeśli już coś niemiłego mnie spotkało to nie był dramat na skali tarotowej Wieży.
  Fakt myszy podgryzają każda dziedzinę życia, ale ja bym je porównała do 9 mieczy czyli bardziej zadręczanie się wewnętrzne i na zapas.
  Czeka Cię rok o dość sporych emocjach - ponieważ do myszy dociągnęłam Wieżę - powiedziałabym że myszy podgryzą wysokość - piedestał na którym stoisz lub uważasz że stoisz. Wieża w lenormand mówi o sprawach urzędowych i ten rok może w takie urzędnicze trudne sprawy obfitować - nie każda sprawa pójdzie łatwo.
  Staraj się uważać na ludzi, gdyż wrogowie czuwają. Straty które zapowiadają myszy mogą się jawić zgubami, nie kradzieżami ale parę rzeczy możesz zawieruszyć. Ale sama wiesz że straty nie zawsze są negatywne - można stracić serce, ale mnożna stracić faceta który jest nic nie wart. Można stracić pracę, ale można stracić miejsce w którym był mobbing albo mało się zarabiało - utrata może przynieść korzyści np wytworzenie własnej kreatywności i siły o którą nawet siebie nie podejrzewaliśmy.
  Także rok strat i zysku, bilansów i nowych możliwości - uwaga na sprawy urzędowe i możliwość upadku z piedestału - "przewietrzenie energii" jest jak najbardziej dla Ciebie wskazane w tym roku
  --
  Darem, który odróżnia wróżkę od "wruszki", jest umiejętność wyciągania właściwych kart, na konkretne zdarzenie - moje i niczyje więcej tongue_out
 • 88ula 13.09.15, 18:17
  Dziękuję Algario, wydrukuje sobie przepowiednie z twoich kart i zatrzymam przez rok, aby śledzić efekty.
  Masz wspaniale motto smile.

  Pozdrawiam.
  --
  "To Tarot rozkłada karty, ja tylko je wyciągam z talii" - moje motto.
 • algaria 13.09.15, 20:14
  Na motto miałam dobry wzór wink
  Oby myszy Cię nie podgryzły za mocno - nie daj się smile
  --
  Każdy talizman działa, jak jego właściciel w to wierzy. Jak nie wierzy, to talizman nie działa - by nikix4
 • funnylittlething 12.09.15, 21:16
  Jesli jeszcze mozna to bardzo prosze jedna z Tarota smile
 • algaria 13.09.15, 16:49
  Co prawda planowałam dla Ciebie kartę Lenormand ale skoro prosisz o Tarota to proszę smile

  8 monet
  - czeka Cie rok pracy, trudny i ci,ciężki. Praca jest nie tylko zawodowa, ale i nad sobą, związkiem, życiem.
  Jeśli trafia Ci się okazje musisz je kuć póki będą gorące i przekuwać ołów w złoto - czyli łapać okazje. Będzie to rok kiedy porażki będziesz zmieniać w sukcesy ale nie będzie to łatwe i przyjemne. Trud, znój i praca bez efektów, które można podejrzeć w trakcie - taka praca w ciemno z efektem na koniec. 8 monet są to pieniądze ale zarobione - tu nie ma spadków, wygranych czy darowizn - praca, orka, kierat ale... po 1 później czerpanie zysków z wypracowanych rzeczy a po 2 w kolejnym roku docenienie odpoczynku. smile
  --
  Darem, który odróżnia wróżkę od "wruszki", jest umiejętność wyciągania właściwych kart, na konkretne zdarzenie - moje i niczyje więcej tongue_out
 • krakuskaa 13.09.15, 16:35
  Dzień dobrysmile
  Algario powiedz mi proszę jestem 5 numerologicznie, w który rok wejdę? Pogubiłam się w tych obliczeniach i zwyczajnie nie wiem.
  I jeśli można też poproszę o kartęwink
 • algaria 13.09.15, 17:09
  Załapałaś się rzutem na taśmę tongue_out..
  Skoro jesteś 5 to weszłaś dziś o 7 z groszem właśnie w 5 rok numerologiczny.

  Będzie Ci towarzyszyć energia runy PETHRO - Ten rok będzie pełen niespodzianek, zwrotu akcji i przypadków. Nie masz co planować bo i tak wszystko nagle może się zmienić. Runa pethro to takie runiczne koło fortuny z tym że runa nie odwraca - ale los decyduje o wszystkim. Będzie to dobry czas do wygranych w różnych totolotkach i innych grach liczbowych.
  5 rok to rok zawirowań, niespodzianek, działania na spontanie - co pięknie pokazała runa pethro
  Czy to będzie dobry rok? Jeśli się poddasz losowi i jego działaniom to popłyniesz - jeśli będziesz trzymać się schematów to niestety możesz mieć liczne spięcia - samej ze sobą, frustrację i złość, że nic co planujesz nie wychodzi.
  Ten rok z pewnością nie będzie nudny, ale taką niestałością i ciągłym wyskakiwaniem diabła z pudełka możesz w pewnym momencie być zmęczona. Zatem rok pełen niespodzianek, dobrego losu, niezapowiedzianych spraw i wizyt, pełen emocji tylko pod koniec tęsknota za spokojem i normalnością, może ci się bardzo zamarzyć.
  --
  Każdy talizman działa, jak jego właściciel w to wierzy. Jak nie wierzy, to talizman nie działa - by nikix4
 • krakuskaa 14.09.15, 20:48
  Serdecznie dziękujęsmilesmile, czyli u mnie będzie się działo, zobaczymy jak dam temu radęsmile
  Przesyłam Tobie Algario mnóstwo pozytywnej energiismilesmile
  pozdrawiam smilesmile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka