Dodaj do ulubionych

Karta na tydzień- kipper i anielska

10.12.15, 19:26
Tydzień temu wyciągałam Wam cygańską i erotyczną. Aby nudno nie było, na najbliższy tydzień można wybierać między Kipperami a przepowiednią z karty anielskiej, albo wybrać obie.
Mam prośbę do osób, które tydzień temu korzystały, żeby napisały krótką weryfikację. Nie oczekuję szczegółów z Waszego życia prywatnego, wystarczy ogólnie, krótko. Sobie też wyciągnęłam w zeszły piątek i sprawdziły mi się nie tyle jako energia tygodnia, co jednorazowe wydarzenie, co akurat okazało się szczęśliwe dla mnie, bo nie było to nic przyjemnego i dobrze, że nie ciągnęło się cały tydzień smile
Można się zapisywać, zabiorę się za to jutro wieczorem. Pozdrawiam smile

--
"Nie bój się, że twoje życie się skończy- bój się, że nigdy się nie zacznie." Grace Hansen
Edytor zaawansowany
  • aprepope 10.12.15, 19:35
    Witam, ja prosze o karte Kipper i Anielska na przyszly tydzien i oczywiscie zweryfikuje w odpowiednim czasiesmile Pozdrawiam, Anka
  • nagietek123 10.12.15, 21:38
    Tez bardzo proszę - obie smile

Tydzień upłynął bardzo sympatycznie, ekscesów erotycznych nie było, ale propozycje tak wink
  • aprepope 11.12.15, 10:51
    Nagietku, wpisalas sie w moja prosbe, zamiast odpowiedziec na post Rozmaryna - juz myslalam, ze dostalam (tak szybko?) odpowiedz..choc zdziwilam sie, ze nie od Rozmaryna, ale chyba zauwazy Twoja prosbesmile
    Swoja droga Dziewczyny ogolnie, to te weryfikacje za poprzednie tygodniowe wrozby, to chyba w tamtym watku wypadalo by wpisac...choc ja pragne nadmienic, ze karta od Ciebie Nagietku, ktora otrzymalam w ramach nagrody za wrzesniowa zagadke, to istny strzal w 10-ke..ale o tym musze kiedys otworzyc oddzielny watek, zeby samej tu nie robic balaganuwink
    Milego weekendu dla wrozacego Rozmarynasmile
  • rozmaryn_1 11.12.15, 17:02
    Zamożna panna czyli powinno być przyjemnie, bez większych kłopotów, dobre samopoczucie. Może tez wskazywać na kobietę, która odegra jakąś rolę, jest to osoba, której dobrze sie wiedzie.
    Anioły natomiast wskazują, że możesz ugrzęznąć w niekorzystnej dla siebie sytuacji, albo odkryjesz, że to co dotychczas Ci służyło, dłużej jest Ci niepotrzebne i należałby z tym zerwać. Może to dotyczyć jakiejś znajomości, sprawy, sytuacji, niezdrowego przyzwyczajenia, wszelkich uzależnień. Anioły zachęcają Cię do pozbycia się tych niepotrzebnych więzów i zajęcia sie własnymi zainteresowaniami i tym, co sprawia Ci przyjemność.

--
    "Nie bój się, że twoje życie się skończy- bój się, że nigdy się nie zacznie." Grace Hansen
  • rozmaryn_1 11.12.15, 16:52
    Wyszły bardzo podobne karty z obu talii. Najwyraźniej musisz się mieć na baczności w tym tygodniu, bo może się pojawić w Twoim otoczeniu osoba fałszywa- taka karta Ci wyszła. Anielskie wskazały na Ahrimana, obie maja bardzo podobne znaczenie. Mam odczucie, że chodzi o konkretną osobę, ale nie można wykluczyć, że chodzi o sytuację, o jakąś sprawę. Bądź ostrożna w kontaktach z ludźmi, bo ktoś może mieć złe zamiary, chcieć popsuć Ci szyki, może działać za Twoimi plecami. Może ktoś zazdrosny? Cos może ogólnie pójść w złym kierunku. Ahriman zaś wskazuje na manipulację, pogrywanie na cudzych uczuciach, szantaże emocjonalne i jest to karta tez zaślepienia. Ktoś może chcieć wpłynąć na Twoją decyzję, ukierunkować Cię na coś, co nie da spełnienia. Pytałam o wydarzenie, więc może chodzić o coś jednorazowego. Ale tak za bardzo sie tym nie przejmuj, bo jak wyciagam takie karty jako karte dnia czy tygodnia, to zwykle chodzi o jakieś drobne sprawy, a nie poważne rozczarowania...
    --
  • aprepope 11.12.15, 17:19
    No nic..zaczynam (jak umiem..) powoli prostowac to, co zaniedbalam, czy przeskrobalam, wiec przy takich kartach, to bede sie starala byc ostrozniejsza. Mam na ten nadchodzacy tydzien termin w urzedzie i do tego przedswiateczny kociol w robocie - no coz, karty to nie "Koncert Zyczen" - zweryfikuje po zakonczeniu tego nadchodzacego tygodnia, bo rozumiem, ze to wrozba od poniedzialku do niedzieli. Jeszcze raz wielkie dzieki za karty i ostrzezenia - bede czujnasmile)
  • rozmaryn_1 11.12.15, 17:25
    Przeczytaj wróżbę dla Algarii, może i u Ciebie te karty pokażą jakąś w sumie "drobnostkę" smile
    --
  • aprepope 23.12.15, 12:02
    Ze wzgledu na te karty bylam caly tydzien niezwykle ostrozna (nawet przewrazliwiona) i dmuchalam na zimne - moze dlatego nie spotkalo mnie nic przykrego - ot, tydzien, ze swymi fajniejszymi i trudniejszymi momentami, ale ogolnie pozytywny. Karta "Falszywa Osoba" w polaczeniu z karta " Ahriman" kojarzy sie mi jedynie z kobitka, z ktora mialam mail´owy kontakt caly tamten tydzien i jest on wlasnie zakonczony - mozliwe, ze to przed Nia (Falszywa osoba) i Jej osobistym potencjalem (Ahriman) ostrzegaly mnie te karty. Pozdrawiam, nie dziekuje.
  • ziajka.a 10.12.15, 19:44
    Poproszę obie 😊
  • rozmaryn_1 11.12.15, 17:11
    Chyba będzie to "powolny tydzień". Kippery- jego myśli czyli będziesz dość uparcie o czymś myśleć, a może czegoś nowego uczyć się? W każdym razie umysł będzie działał na wysokich obrotach. Może będziesz rozmyślać nad jakąś sprawą, a może o jakimś mężczyźnie.
    Anioły mówią o tym, że będzie to czas, kiedy poddasz się wydarzeniom bez aktywnego działania. Tu przyjmujemy to, co samo do nas przychodzi. Jeśli chcesz, aby przyszły miłe niespodzianki do Ciebie, to samą siebie obdarz serdecznymi uczuciami, wówczas spłynie na Ciebie łaska.

--
  • ziajka.a 11.12.15, 18:27
    Dziekuje bardzo Rozmarynie i musze przyznać ze ta karta to chyba dzis się realizuje albo pokazala Moj dzisiejszy stan umysłu, bo akurat mam takie przesilenie natarczywymi myslami. Pozdrawiam
  • ziajka.a 19.12.15, 09:15
    Rozmarynku faktycznie przez dwa dni myślałam bardzo o pewnej sprawie tak dość intensywnie, ale na szczęście bylo to tylko chwilowe i potem przeszlo ale karta trafna. Jeszcze chciałam Ci zweryfikować inna wróżbę wybacz ze w tym wątku ale ciężko mi tamten znaleźć, pytalam czy M. Zlozy Mi życzenia napisalas żebym się lepiej nie nastawiala no i słusznie bo sie nie doczekałam.
    Dzieki za wróżby ??
  • algaria 10.12.15, 19:55
    To ja poproszę o Anielską smile
    --
    Nie jestem leniwa, ja po prostu gospodaruje swoim czasem umiarkowanie - nie moje wink
  • rozmaryn_1 11.12.15, 17:23
    Drugi raz już Ahriman! Dociągnęłam Aralima Zafkiela.
    Algario, nie daj się zwieść komuś kto, będzie chciał Cię przekonać, że potrzebujesz do szczęścia i spełnienia rzeczy, które tak naprawdę mogą w przyszłości przynieść rozczarowanie i pustkę. Nie daj się wciągnąć w wyścig szczurów, w gonitwę za rzeczami materialnymi, które niby to koniecznie są Ci potrzebne do szczęścia, bo to złudzenie. I tą energią poczucia pustki i rozczarowania żywi się Ahriman. Próbuje oślepić człowieka, żeby wiecznie gonił za złudnym szczęściem. Może pojawić się osoba, która będzie próbowała Cię zmanipulować. Bedzie posługiwała się argumentem rozumowym, ale nie jest to rozum wyższy, tylko pójście za powszechnym trendem, nurtem.
    Teraz pomniejsz to razy 10 i będzie okwink Dziś wyjęłam sobie Anioły Mroku, myślę- o co chodzi, dzień się miły zapowiada, a tu taka karta... chciałam sobie osłodzić, to dociągnęłam, wyszedł Lucyfer hahaha... a w praktyce okazało sie, że się poirytowałam, bo kupiłam felerny towar, ale nic poważnego wink

--
  • algaria 11.12.15, 17:44
    Dziękuję smile.. Zwłaszcza za ostrzeżenie o zmanipulowaniu i co? Nadal mam prosić o pomoc i się nie dać zajechać ;0 słuszna uwaga zwłaszcza że w przyszłym tyg mam sporo pracy i bez pomocy padnę smile
    A Twój Lucyfer - niosący światło? Może jeszcze prąd Ci wyłączą i będziesz siedzieć po ciemku smile
    Jeszcze raz dziękuję śliczna

--
    Nie jestem leniwa, ja po prostu gospodaruje swoim czasem umiarkowanie - nie moje wink
  • rozmaryn_1 11.12.15, 17:58
    Nie strasz brakiem prądu wink Lucyfer to materialista w tej talii, najbardziej lubi ZAKUPY!!!!!

--
  • algaria 27.12.15, 14:48
    Oczywiście że dałam się głupia wykorzystać - państwo siedziało dupy grzało a ja..a ja jak zwykle wink

--
    Darem, który odróżnia wróżkę od "wruszki", jest umiejętność wyciągania właściwych kart, na konkretne zdarzenie - moje i niczyje więcej tongue_out
  • algaria 27.12.15, 14:45
    Pierwsze słowo się liczy - gdybym poprosiła o pomoc przy robotach nie byłabym tak skonana w czasie Świąt 1 dzień prawie w całości przespałam tongue_out a i tak dopiero dziś czuję się pełna energii. Mówią że czas świąt jest jednym z bardziej stresujących - to prawda wink Dzięki jeszcze raz za Anioła

--
    "Ja nadal jestem wiotka, tylko już taka bardziej konkretna" - jak to kobieca figura się z czasem zmienia - nie moje
  • inguszetia_2006 10.12.15, 19:58
    Witam
    Daj Kippera. Poproszę. Dziękuję. Przyszły tydzień bardzo zadaniowy u mnie i to lekko irytuje. Już jestem zmęczona, jakby na zapas. Miłych wiadomości nie przewiduję. Może jak kartę zobaczę to mi się bardziej zachce;-P
    Pzdr.
    Ing
  • rozmaryn_1 11.12.15, 17:28
    Karty tasowane, a znowu wyjęłam "jego myśli". Będziesz analizować, rozmyślać, uporczywie i ciągle. Na zadania intelektualne to dobra karta, bo wskazuje duże możliwości, kreatywność... Może więc nie będzie tak źle.
    --
  • inguszetia_2006 11.12.15, 18:33
    Witam
    Dzięki. Dobrze, że to nie moje myśli, tylko jegobig_grin Zdam raport, na pewno. A dla ciebie mam Króla kielichów na przyszły tydzień. Niestety, głową do dołu. Mam nadzieję, że cię nie będzie napastował żaden nietrzeźwy, starszy pan. Ty też pij z umiarem;-P Popłyniesz jednym słowem, oby nie zbyt nostalgicznie! Albo jakiś adorator pokaże rogi i poplącze nogi.
    Pzdr.
    Ing
  • rozmaryn_1 11.12.15, 18:53
    Jak głową w dół i do tego zamroczony, to niech leży gdzies w swoim kącie i nie denerwuje wink
    Adorator już dawno pokazał rogi, więc mam nadzieje, że nie wyskoczy z czyms nowym irytujacym tongue_out
    A popłynąc nie za bardzo jest jak, bo w tygodniu obowiazki, chyba że w weekend odlecę smile
    Co do starszych panów, to Ci opowiem historię z dzisiaj... W trakcie jazdy nagle przypomniałam sobie, że mam tabletki na tylnym siedzeniu samochodu, których potrzebuje. Zatrzymałam się więc na poboczu, właczyłam awaryjne, żeby nikt we mnie nie walnął i zaczełam przeszukiwac tylne siedzenie. Pierwszy samochód, który mnie mijał, zatrzymał się. Starszy, elegancki pan w mercedesie zatrzymał się, żeby spytac, czy przypadkiem nie trzeba mi pomóc! A tyle sie mówi o znieczulicy między ludźmi, wszystko nieprawda smile Takich mi panów trzeba, a nie jakiś głową w dół zapitych i rogatych big_grin Ale dzieki za kartę, oby sie nie sprawdziła!

--
  • pinia1214 10.12.15, 19:58
    Rozmarynku juz teraz moge powiedzieć ze poprzednia wrózba się spełnia. obecnie czeka mnie trudny tydzień i poprosze o kippera i jesli nie byłoby to za duzo i anielską.
  • rozmaryn_1 11.12.15, 17:39
    Zdobycie zaszczytów z Kipperów. Karta rozwoju, kariery, nowych możliwości, ambicji, uznania, podziwu, komplementów, ogólnie sprawy zawodowe. Ta karta sama w sobie jest kartą pozytywną. Jako ciekawostkę powiem, że wskazuje mi tez na przeprosiny smile Proszenie kogoś o cos, namawianie.
    Anioły natomiast nie są takie optymistyczne, bo wyciągnęłam Anioła Nauki, a on mi zawsze wychodzi na jakąś kryzysową sytuacje. On ostrzega- uważaj, bo jest tu jakieś zagrożenie, problem. Jednocześnie zachęca do przemyślenia sytuacji i wyciągnięcia z niej wniosku, bo kiedy zrozumiemy to, co mamy zrozumieć z tej sytuacji, problem sam zniknie. Zwykle Anioł ten pojawia mi się na sprawy relacji miedzy ludźmi.

--
  • pinia1214 11.12.15, 19:12
    Rozmarynku sprawdz poczte.
  • nikix4 10.12.15, 20:16
    Poproszę smile

--
    Frien­ds are an­gels who lift us to our feet when our win­gs ha­ve troub­le re­mem­be­ring how to fly.
  • rozmaryn_1 11.12.15, 17:50
    Szczęśliwe zakończenie w miłości- czyli bardzo dobra karta na wszystkie sfery- pomyślne zakończenie spraw, które Cię męczyły czy utrudniały jakoś życie. Może wskazywać na sprawy zawodowe, ale oczywiście jest to głownie karta miłości i przyjaźni, relacji między ludźmi i przynosi rozwiązanie we wszystkich problemach, ulgę, a czasem po prostu satysfakcjonujący związek.
    Anielskie wskazują na jakiś problem w rodzinie, który może się pojawić. Może chodzi o jakiś konflikt. Aby uwolnić się od problemu, trzeba załatwić jakąś sprawę, coś wyjaśnić, przebaczyć.

--
  • nikix4 11.12.15, 17:56
    Bardzo Ci dziękuję smile

--
    Frien­ds are an­gels who lift us to our feet when our win­gs ha­ve troub­le re­mem­be­ring how to fly.
  • nikix4 27.12.15, 15:09
    I - poza "demonami Ingi" nic specjalnego albo może Ja nie wiem
    Anielska - 100%

--
  • meda08 10.12.15, 21:19
    Poproszę o obie karty. Weryfikacja będzie jutro, gdyż czekam do końca tygodnia. Z góry dziękuję.
  • rozmaryn_1 11.12.15, 17:56
    Zdobycie zaszczytów- sprawy zawodowe będą bardzo ważne, Twoje ambicje. Jak już napisałam Pini ta karta czasem mi pokazuje również przeprosiny albo wszelkie "płaszczenie się" , żeby coś osiągnąć, bo jednak osoba klęczy przed drugą na tej karcie i moja podświadomość jakoś tak ją interpretuje czyli może będzie trzeba kogoś o cos prosić, namówić, niekoniecznie dosłownie sie płaszcząc. Ogólnie pozytywna karta. Anielskie pokazują, że będzie ważna relacja z Mężczyzną- karta związku mi wyszła.
    --
  • meda08 11.12.15, 18:32
    Wow szczególnie ta Anielska smile
    Za Kippera tez bdo dziękuję. Będzie fajny tydzień smile
  • meda08 18.12.15, 12:23
    weryfikacja
    w pracy nic się nie wydarzyło, podobny tydzień do każdego innego. W innych dziedzinach życia też zaszczytów nie dostąpiłam i też nie musiałam o nic prosić. Najbardziej smutne jest to, że relacji z facetem tez nie było sad
    Pozdrawiam
  • rozmaryn_1 18.12.15, 16:19
    Meda, sama wiesz, co to za karta- pokazuje zwykle ogólnie życie zawodowe i starania, ale jako energia tygodnia zwłaszcza nie musi wrózyć od razu awansu czy coś w tym stylu. Oczywiście w opisie karty podaję jej rózne znaczenia, ale to tylko energia tygodnia. Tak samo karta zwiazku/małżeństwa nie musi znaczyć nic konkretnego. A może oznaczała tego mężczyznę, co go pod uwagę nie bierzesz, wiesz kogo mam na myśli?

--
  • sylwunka36 10.12.15, 21:41
    Rozmarynku,to ja obie poproszę. Pozdrawiam , Sylwia
  • rozmaryn_1 11.12.15, 18:06
    Osoba wojskowa czyli może być to dosłownie żołnierz, może być urzędnik, ktoś w mundurze itp. Mogą być ważne sprawy służbowe, formalne, urzędowe. To również karta myślenia pragmatycznego, odpowiedzialność, logika.
    Anielskie pokazują, że możesz odkryć nową drogę, nowe możliwości, a może powinnaś ich poszukać. Możesz wejść w nową rolę, robić coś, czego jeszcze nie robiłaś. Jednak Ty sama musisz podążać tą drogą, bo samo nic się nie wydarzy. Musisz chcieć coś zmienić i się przeobrazić.

--
  • sylwunka36 11.12.15, 22:26
    Dziękuję , Rozmarynku. ZWERYFIKUJĘ pod koniec przyszłego tygodnia.Pozdrawiam,Sylwia
  • sylwunka36 01.01.16, 20:58
    Rozmarynku,trafnie opisałaś ten tydzień! Miałam kontakt z osobami w banku i notariuszem,także idealnie karty to pokazały!Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam,Sylwia
  • bronxi 10.12.15, 22:23
    To ja też poproszę obie kartysmile
    Ten tydzień faktycznie mija na myśleniu...i jeszcze raz na myśleniusmile
    Choć podróży żadnej nie było.
  • rozmaryn_1 11.12.15, 18:15
    Pisałaś, że było przemieszczanie się do chrześniaka, chyba więc po prostu wyszło wydarzenie wyróżniające się na tle innych zamiast erotyki tongue_out W sumie wiedziałam, że ta karta erotyki nie przyniesie niestety tongue_out
    Na ten tydzień Wielkie szczęście czyli pomyślny czas, korzystne sprawy, szczęśliwe zakończenie trudności, dobry nastrój. I Archanioł Zadkiel czyli jest tu szansa na jakieś uwolnienie z więzów przeszłości, może komuś coś wybaczysz, a może ktoś Tobie, w każdym razie przebaczenie jest korzystne, aby uwolnić się z negatywnych emocji.

--
  • bronxi 12.12.15, 17:28
    Dziękuję bardzo optymistycznie wygląda ten tydzień, oby taki byłsmile
    Może wreszcie uda mi się dojsc do porozumienia z pewną osobą, wypadałoby przed świętami zapomnieć o przeszlosci i zacząć od nowa.
    Pozdrawiam serdecznie.
  • re.ne 11.12.15, 08:24
    Jak można to poproszę o przepowiednie z karty anielskiej.
  • rozmaryn_1 11.12.15, 18:18
    Archanioł Michał. Wzywaj go, jeśli pojawią się problemy z ludźmi, którzy Cię nie akceptują. Ponadto dodaje odwagi i zapału, aby realizować nowe cele. Daj się poprowadzić, a zyskasz dużo większą moc, niż gdybyś działała sama.
    --
  • re.ne 14.12.15, 11:38
    Dziękuję Rozmarynku
  • hoaxx 11.12.15, 11:43
    Poproszę obie smile

Uściski,
    H.
  • rozmaryn_1 11.12.15, 18:31
    Przy tasowaniu wyleciała mi karta zmiany, ale wyciągnęłam oczekiwanie. To taki trochę tarotowy wisielec czyli nie mamy na coś wpływu, czekamy na rozwój wydarzeń. Trzeba zając się codziennymi sprawami, żeby za dużo o tym nie myśleć. Zmiana przyjdzie we właściwym czasie.
    Do tego Archaii nadziei. Karta ta zapowiada zmianę, ale niekoniecznie oczekiwaną przez nas. Aby zmienić sytuację, trzeba dużej wiary i nadziei i zrozumienia, że to co się dzieje, ma głębszy sens. Gdyby udało się odkryć sens wydarzeń, to dotarłoby do człowieka, że wcale nie jest ofiarą okoliczności, jak mu się wydaje. Przemiany te mają doprowadzić do pierwotnej harmonii. Ponieważ to trudna karta, trudna energia dla człowieka, bo przynosi poczucie, że nie mamy wpływu na to, co się dzieje, dociągnęłam Ci Archanioła Jofiela- on przynosi nagłe oświecenie, kiedy zaczynamy wszystko widzieć z innej perspektywy i nagle to co złe, już nie wydaje sie takie przygnębiające, bo wiemy co mamy dalej robić, więc możesz go wzywać, aby Cię oświecił smile

--
  • hoaxx 14.12.15, 11:25
    Bardzo, bardzo dziękuję,

faktycznie jestem w stanie zawieszenia w wielu aspektach życia i nie oczekuję fajerwerków. Zdam relację za tydzień smile

Pozdrawiam,
    H.
  • hoaxx 21.12.15, 08:19
    W kartach niewiele się działo i w życiu też. Czekam na nowe oferty pracy, z niedowierzaniem obserwuję normalizację układów z żoną (ciekawe na jak długo). Miałem dziwne sny, które nie wiem jak interpretować (a może nie trzeba).

Jeszcze raz dziękuję,
    H.
  • she_for_you 11.12.15, 12:16
    To ja też uprzejmie proszę kiss
    Poprzednia wróżba wyszła idealnie.
    She
  • rozmaryn_1 11.12.15, 18:45
    Kipper pokazuje osobę fałszywą czyli albo dosłownie może sie pojawić ktoś zazdrosny i fałszywy koło Ciebie, albo może ta karta mówić, że coś potoczy się w kierunku nieoczekiwanym i niekorzystnym dla Ciebie. Czasem to złe zamiary, niewłaściwe nastawienie, błędna decyzja, ktoś może udawać kogoś innego niż jest. Jakieś rozczarowanie może przynieść ta karta, zwykle dotyczy drobnych spraw.
    Anielskie z kolei wskazują, że nadchodzi czas zdrowego rozsądku i powinnaś zwrócić uwagę, czy kierujesz sie wyższą mądrością, jaką jesteś obdarzona, czy też może idziesz "z prądem" albo poddajesz się niepokojom wypływającym z podświadomości, nad którymi nie panujesz. Trzeba złotego środka czyli własnej, wewnętrznej mądrości.

--
  • she_for_you 11.12.15, 19:43
    ojojoj
    hmmm będę uważać
    Coś mnie niepokoi bo zadzwonił do nie dyrektor zastępca szefa i jak nigdy nie był miły tak teraz sam lukier . Od razu włączyło mi się czerwone światełko. Z koleżankami i kolegami w pracy mam/miałam fajne relacje ale on wszystkich gnębił a tu taka przemiana na koniec? Obawiam się, że za tym coś stoi. I to właśnie mam z nim rozmawiać w nadchodzącym tygodniu bo idę po odprawę pieniężną do niego.
    Dziękuję Ci ślicznie kiss
    She
  • nagietek123 11.12.15, 12:29
    W ferworze walki wpisałam swoją prośbę jako odpowiedz na post Aprepope wink
  • leda-is-one 11.12.15, 12:41
    Bardzo proszę, obie karty, przyszły tydzień będzie pod znakiem wyjazdu do Polski.

ja tez poprosiłam o karty Bronxi.. hej Bronxi moze czas zacząć???

--
    smile

"Myślę, więc jestem"/Kartezjusz/
  • bronxi 11.12.15, 13:09
    Bronxi nie ma daru.. ona kocha cyferkismile
    Jakby się dało dodać, odjąć, pomnożyć, podzielić to bym dała radę, a tak to jest dla mnie naprawdę MAGIA.
    Często czytam znaczenie kart, ale po prostu nie czuje tego, eh.. sad
  • rozmaryn_1 11.12.15, 19:01
    Nadzieja/rozległa woda... to często obawy, ale i tęsknota i marzenia. Anioły pokazują Archaii Wiary czyli planowanie, wyobrażanie sobie tego, co chcesz zrobić, kogo chcesz zobaczyć itd, natomiast działania tu jeszcze nie ma. To jest wizja przed podjęciem aktywności. Wygląda to na energie przedwyjazdowe smile
    --
  • leda-is-one 12.12.15, 07:34
    Dziękuję ślicznie Rozmarynie smile tak, jestem w takich energiach jak piszesz, pełna obaw, marzeń, wspomnień i tęsknot do minionego i bliskich którzy już nie zasiądą przy moim stole wigilijnym i nie tylko przy tym stole.

mam w tym czasie ślub syna..

dziękuje kochana

--
    smile

"Myślę, więc jestem"/Kartezjusz/
  • ninkasz 11.12.15, 14:44
    Ja też poproszę obie. Dziękuję ??

--
    Michaś
  • rozmaryn_1 11.12.15, 19:11
    Karta podróż. Może to być dosłownie podróż, jakiś pojazd- środek komunikacji. Czasami ta karta pokazuje tęsknotę za tym, żeby sie gdzieś wybrać, uciec od czegoś, od jakiś spraw, potrzebę ruchu- fizycznego lub aktywności towarzyskiej czy innej. Czasem to czyjeś odejście.
    Anioł Sofia- to anioł milczenia i ciszy, w której goja się rany. Jeśli spodziewasz się wzmożonej aktywności towarzyskiej na przykład, to Anioł ten raczej wskazuje, że albo Ty albo inna osoba będziecie wolały zaszyć się i pobyć w samotności.

--
  • ninkasz 27.12.15, 12:52
    Ta podróż to oczywiście się sprawdziła. Od jakiegoś czasu jeżdżę na kurs (i jeszcze trochę pojeżdżę) 2 razy w tyg. 50 km w jedną stronę więc podróż jak najbardziej. Dziękuję!

--
    Michaś
  • rozmaryn_1 11.12.15, 16:19
    jeszcze chwila i zajmę się tymi kartami smile
    --
  • caro-caro 11.12.15, 16:34
    Rozmarynko! Oczywiście, że zweryfikuję. Mam nadzieję, że chociaż dziś i jutro spokojnie usiądę na życi i będę mogła oddychając poczytać i popisać.
    Póki co ustawię się w kolejce uprzejmie prosząc poinwigiluj mnie wink
  • bladamery 11.12.15, 16:36
    Wiem, że zamknęłaś wątek, spóźniłam się 20 minut, bo klęłam nad formatem tego co zobaczyłam. Wyproszę Kipperka?

A jak nie, to spoko! wink
  • rozmaryn_1 11.12.15, 19:25
    Bladamery, wiesz, że Ciebie też bardzo lubię, więc mały wyjątek? Ale nie zawsze warto pytać, bo wyjęłam Ci osobę fałszywą. Dla pocieszenia powiem Ci, ze już kilku osobom niestety ją wyciągnęłam dziś, wiec fałszywi są wśród nas tongue_out
    Mam jednak do Ciebie prośbę, przeczytaj te wcześniejsze posty zaczynając od Aprepope, której też ta karta wyszła, żebym nie musiała znowu od nowa podawać interpretacji tej karty, bo jej znaczenie jest ciągle to samo, dobrze?

--
  • bladamery 12.12.15, 14:16
    Oooooo, jak miło, że się załapałam! Dziękuję Ci za taryfę ulgową wink

Widzę po poprzednich wątkach, że faktycznie jakieś nieprzyjazne osobowości się uaktywnią w w tym tyg.
    Potraktuję tę kartę jako szczególne ostrzeżenie, chociaż nic mi to nie da, bo ja ludzi ze złymi intencjami absolutnie nie rozpoznaję. Wszystkich mierzę swoją miarą.

Dziękuję Ci dobra kobieto wink
  • rozmaryn_1 11.12.15, 19:20
    Caro, wątek zamknęłam juz, ale dla Ciebie robie wyjątek, bo bardzo Cię lubię smile
    Niestety Kippery pokazały ponure myśli sad Ogólnie zwykle karta ta pokazuje gorszy nastrój, ale tez uważaj co i jak i z kim robisz, bo podobno (wg książki) może się sprawdzić jako oszustwo, choć mi się tak nie pokazuje.
    Anielskie wskazują, że jakiś związek z mężczyzną będzie ważny, ale jak to rozumieć- sama się przekonasz. Chodzi o związek między kobietą i mężczyzną, więc może chodzić o miłość, ale że to wróżba z jednej karty, a kippery pokazują ponure myśli, to Ci nadziei nie chce dawać bezpodstawnie, różnie bywa z tymi damsko-męskimi sprawami, jednak życzę Ci, aby te dwie karty mówiły o zupełnie innych sytuacjach i aby ta druga osłodziła Ci pierwszą smile

--
  • caro-caro 11.12.15, 21:24
    Po pierwsze przepraszam, bo nie zauważyłam, że listę zamknęłaś kiss
    W takim razie po drugie bardzo Ci dziękuję za kolejne karty. Przyjrzę się temu dokładnie, zwłaszcza to oszustwo mi się nie podoba. Nie chciałabym musieć doświadczać tej energii sad Za to karta anielska ładnie zapowiada mi tydzień
    Jeszcze raz Ci dziękuję, a zweryfikuję na pewno
  • caro-caro 19.12.15, 09:37
    Ciężki to był tydzień. Roz, niuchałam czy gdzieś ktoś ma jakieś oszukańcze zamiary, ale chyba mnie ta wątpliwa przyjemność ominęła. Natomiast wiadomość o nawracającej chorobie bliskiej mi osoby przygnębiła mnie. Nie wiadomo jak się to dalej potoczy i czy możliwe będzie całkowite wyzdrowienie.
    Natomiast układy damsko-męskie... czy ja wiem, trudno powiedzieć. Kontakty ogólnie z mężczyznami minimalne. Był ex i był kolega z pracy, ale wszystko było grzeczne i układne jak na służbowe kontakty wypada, z domieszką życzliwości (może i szkoda, że tylko tyle tongue_out )
    Ściskam Cię mocno. Dziękuję i polecam się na przyszłość smile
  • krakuskaa 11.12.15, 17:02
    dzień dobrysmilesmile
    jeśli można to ja też poproszę obydwie karty na przyszły tydzieńsmilesmile
    pozdrawiam smilesmile
  • rozmaryn_1 11.12.15, 19:25
    Wątek został już zamknięty, przykro mi.

--
  • nagietek123 11.12.15, 17:24
    Bardzo dziękuję smile Anioły doskonale wiedzą, co jest mi potrzebne, a co nie...
  • perl-a80 11.12.15, 20:42
    Poproszę również karty na kolejny tydzień z obu kart- o prace, relacje miedzy nowym szefem-być może zaczne się tam przyuczać do nowego stanowiska.A i tez co przepowiedzą aniołki,. Jeśli chodzi o poprzednia karte "DOM" to jeszcze czekam do końca tygodnia na realizacje, ale chyba pokazala raczej taką tesknote za domem, potrzebę domowego ciepła-taką samotność, bo wyjazd nie wypali.Dziekuję
  • kashaa_35 11.12.15, 21:21
    Poprosze i ja kipera, poprzednia wróżba niestety nie sprawdziła sie...nic nowego..smile pozdrawiam serdecznie..
  • rozmaryn_1 11.12.15, 21:32
    W takim razie nie ma co żałować, że wątek zamknęłam big_grin

--
  • bladamery 18.12.15, 11:28
    Osobę fałszywa mi wyciągnęłaś Rozmarynku na ten tydzień i powiem tak:

Na żadną face to face nie trafiłam, ale wiadomym jest, że fałszywki się dobrze kamuflują wink

Mam jednak podejrzenia co do pana z którym mam chwilowy incydent - do końca szczery to on na bank nie jest i ten tydzień właściwie był kluczowy w moich spostrzeżeniach. Dziękuje smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka