Dodaj do ulubionych

Zbieram zapisy na..

27.12.15, 12:26
Zapraszam do wpisywania się na przesłanie Noworoczne - wyciągnę każdemu to, co dla nich szykują Archanioły, albo Boginie albo... zobaczę "kto" jeszcze - Zatrzegam sobie prawo wyboru talii - co dla kogo wyczuje, z tego będę ciągnąć wink
Spokojnie mamy cały tydzień (no prawie) do nowego roku
--
I oto stoję, biedny głupiec, wiedząc tyle co przedtem. - "Faust"
Edytor zaawansowany
  • ninkasz 27.12.15, 12:32
    To ja bym prosiła smile

--
    Michaś
  • algaria 28.12.15, 15:12
    Dla Ciebie wyciągnęłam Archanioła i jego złota myśl
    ZDROWY TRYB ŻYCIA - Archanioł Rafael Jedz zdrowe pożywienie, wysypiaj się, ćwicz regularnie, by utrzymać optymalny stan zdrowia.

Uważam, że w roku 2016 u Ciebie będziesz musiała szczególnie uważać na zdrowie. Rafael podpowiada byś szczególnie zadbała o siebie, gdyż wszelakie zaniedbania mogą skutkować bardzo poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. W razie czego Archanioł Rafael Cie wesprze, ale sama modlitwą się nie uleczysz. Zbadaj się, szanuj zdrowie, a wszystko będzie ok

--
    Darem, który odróżnia wróżkę od "wruszki", jest umiejętność wyciągania właściwych kart, na konkretne zdarzenie - moje i niczyje więcej tongue_out
  • ninkasz 30.12.15, 09:22
    No cóż, w końcu trzeba zadbać o siebie smile Dziękuję serdecznie i życzę szczęśliwego nowego roku!

--
    Michaś
  • inguszetia_2006 27.12.15, 12:43
    Witam
    Ja zawsze chętna i gotowa! Poproszę.
    Pzdr.
    Ing
  • algaria 28.12.15, 15:18
    Wyciągnęłam Ci kartę energię na rok z tarota
    KRÓLOWA MIECZY - Nie mówię że od razu zostaniesz wdową czy rozwódką, ale jest tu pewien dyskomfort, chłód i czasem łzy. Jak sama wiesz królowa mieczy to kobieta władna, inteligentna i sprawiedliwa do bólu. Nie cacka się tylko od razu łeb hydrze ścina. 2016 nie będzie sentymentów, "bziubziania" "cmokasków", mydlenia oczu i przeprosin - nie ma wybacz. Takie cięcia powodują zdrową atmosferę, konkretyzm i sprawiedliwy osąd - sprawiedliwy dla Ciebie oczywiście. W sumie to czeka Cię trudny rok taki bardzo surowy, ale jak to powietrzne żywioły przewiduje suspicious Ci dużo podróży zwłaszcza tych powietrznych - do dalekich, ciepłych krajów.

--
    Każdy talizman działa, jak jego właściciel w to wierzy. Jak nie wierzy, to talizman nie działa - by nikix4
  • inguszetia_2006 28.12.15, 21:09
    Witam
    Dziękuję. Wychodzi na to, że będę zgryźliwym babsztylem w 2016 rokubig_grin Nie mam najlepszego zdania o mieczowej, bo to zimna suka jest. Walczyć specjalnie też mi się nie chce tym mieczem, choć mam znowu sprawę sądową, już na początku stycznia. Rok bez sądu - rokiem straconym;-P I jeszcze będę świadkować w sprawie rozwodowej... bardzo mi to nie leży, bardzo. Aż mi skóra cierpnie na samą myśl. To będzie mój sądowy debiut, jeszcze nie świadkowałam rozwodnikom.
    Pzdr.
    Ing
  • nikix4 27.12.15, 12:59
    To poproszę smile

--
    Frien­ds are an­gels who lift us to our feet when our win­gs ha­ve troub­le re­mem­be­ring how to fly.
  • algaria 28.12.15, 15:27
    Ha.. Dla Ciebie energia roku runy THURISAZ - męski typ..
    Mocna runa i mocna ochronna energia, z którą bardzo należy uważać by jej nie nadużyć, nie przesadzić. Trochę nerwowo, trochę agresywnie, ale oby ta agresja była skierowana na sukces - takie rzucanie się na głęboką wodę, branie życia garściami, a nie żeby agresja była wobec kogoś. - tu musisz bardzo uważać.
    Pamiętaj, że Thurisaz chroni przed cierpieniem, przed magią praktycznie przed wszystkim. Dodaje animuszu, pewności siebie, odwagę. w 2016 roku czeka Cie: pokonanie przeszkód, uporanie się z kłopotami... seksu, dużo seksu z mężczyzną, bo nie zapominajmy że Thurisaz to runa męska, mężczyzny, faceta i dodaje witalności erotyki i seksapilu.. Do tego runa każe działać tu i teraz bez zwłoki - zatem szykuj się na gwałtowny, namiętny, zupełnie niespodziewany romans, a przynajmniej taki seks który wstrzyma ziemię i ruszy Słońce..
    Czego Ci życzę

--
    Jedni mówią na to zapomnienie, inni że skleroza a ja po prostu jestem lekka w pamięci - znów nie moje smile
  • nikix4 28.12.15, 22:06
    Dziękuję Ci bardzo za runę smile
    Sex sexem - zobaczymy tongue_out ale ucieszyła mnie bardzo, bo nareszcie będę mogła "walnąć pięścią w stół" tylko, muszę uważać żeby dużego bałaganu nie narobić tongue_out

--
    Frien­ds are an­gels who lift us to our feet when our win­gs ha­ve troub­le re­mem­be­ring how to fly.
  • pinia1214 27.12.15, 13:32
    Poproszesmile
  • algaria 28.12.15, 15:32
    Dla Ciebie wyciągnęłam na 2016 rok przesłanie bogiń
    PEŁNE ZAUFANIE - Aine - Podejmij ryzyko i zacznij spełniać swe najskrytsze pragnienia.

W 2016 roku dane Ci będzie realizowanie swoich planów, dzaiłanie, spełnianie marzeń swoich i cudzych. Wszystkie sprawy powinny kończyć się dla Ciebie pomyślnie. Jest jednak mały jeden warunek - Rusz dupsko Kochana Piniu i zawalcz o swoje szczęście. Samo nic się nei zrobi. Dostaniesz szanse, dostaniesz pomoc, dostaniesz Moc - tylko chciej- działaj, rów, walcz nie cofaj się. Masz siłę i odwagę by tyłek podnieść z kanapy i to co błądzi Ci po głowie się ziściło. Nie ma że och jak bym chciała księcia tylko niech do mnie zabłądzi.. przestań zabłądzić to może oszołom a nie książę.. Księcia trzeba zdobyć, zawalczyć o niego, zaprezentować się tongue_out A co to dla tak wspaniałej i mądrej kobiety.. tylko ciut leniwej tongue_out (nie obraź się za ten wpis ) Rok 2016 może być przełomowym w Twoim życiu - tylko działaj, a nie tylko marz.

--
    Darem, który odróżnia wróżkę od "wruszki", jest umiejętność wyciągania właściwych kart, na konkretne zdarzenie - moje i niczyje więcej tongue_out
  • pinia1214 28.12.15, 16:26
    Kochana moja,ogromnie Ci dziekuje za podbudowanie mnie,nadzieje ze wszystko jest do zrealizowania tu i teraz. Cmok cmok serdecznysmile
  • rozmaryn_1 27.12.15, 14:24
    Bardzo proszę Algario smile I pozdrawiam serdecznie, miłej niedzieli smile

--
    "Nie bój się, że twoje życie się skończy- bój się, że nigdy się nie zacznie." Grace Hansen
  • algaria 28.12.15, 15:40
    Nie wiem czy Ci sie to spodoba - ale 2016 rok będzie według moich "krzywych" paluszków pod energią runy Isa
    Czeka Cię rok spokoju, zastoju, odpoczynku, wyciszenia. Będzie to czas byś zadbała o siebie, o swój spokój, urodę i ogólnie o swoje potrzeby. Będzie to czas byś uniezależniła się od sądów innych - czyli miej w zgrabnej pupci to co inni mówią lub sądzą na Twój temat. I tak wszystkim nie dogodzisz, a widocznie jesteś bardzo ciekawą osobą skoro tak bardzo innych interesujesz. Postaraj się by nadać swojemu życiu odpowiedni kierunek. Wyciszaj się przebywaj w pięknych miejscach i podkreślaj urodę. Zajmij się swoją pasją i się rozwijaj. Odsuwając się jednak od ludzi i skupiając na sobie nie popadnij w skrajność i nie stań się samotnicą i pustelnicą - owszem zachowaj dystans ale nie przesadzaj ( a to może Ci grozić).
    W miłości czeka Cie stałość i zdrowy egoizm
    W finansach - oszczędności i samowystarczalność (a to dużo)
    Zawodowo - nauczysz się liczyć na siebie
    w zdrowiu spadek wagi smile i dbaj o czakry

--
    Nie jestem leniwa, ja po prostu gospodaruje swoim czasem umiarkowanie - nie moje wink
  • rozmaryn_1 28.12.15, 17:06
    Dziękuję Ci bardzo za runę smile Mam nadzieję, że jednak Isa nie potrwa cały rok, bo to byłaby dziura w życiorysie smile Bardzo opisuje moją obecną sytuację, jakbyś wyciagnęła ją na teraźniejszość. Zastój, blokady, chłód i nawet wiem, co to za ludzie się mną interesują. Ich osądy bazują na niepewnych źródłach, ale irytuje ich, że nie maja dostepu do lepszych, więc budują pogląd na tym, co wywnioskowali po pozorach. Jednak Isa namawia do nieodkrywania się, więc tak zamierzam zrobić.
    Dziekuje jeszcze raz kiss

--
    "Nie bój się, że twoje życie się skończy- bój się, że nigdy się nie zacznie." Grace Hansen
  • aprepope 27.12.15, 14:25
    Witam i prosze o wpisanie i mnie na te liste smile Pozdrawiam! Anna
  • algaria 28.12.15, 16:06
    Przesłanie dla Ciebie od Archaniołów
    POZDROWIENIA Z NIEBIOS - Archanioł Azrael - Twoi najbliżsi w Niebiosach czują się świetnie. Uwolnij się od zmartwień i poczuj ich pełne miłości błogosławieństwo.

Według mnie rok 2016 będzie rokiem o tyle łatwym dla Ciebie że wspierając się i prosząc tych co odeszli będziesz mogła realizować swoje plany, pokonywać przeszkody i działać. Masz nie bać się rozmawiać z tymi co są po drugiej stronie, możesz poprosić Archanioła Azraela by Ci pomógł się kontaktować z konkretną osobą, która wiesz że w danym trudzie Ci pomoże.
    Będziesz czuła opiekę i wsparcie a dzięki temu unikniesz poważnych problemów.
    Czeka Cię rok dobry i spokojny przy wsparciu

--
    "Ja nadal jestem wiotka, tylko już taka bardziej konkretna" - jak to kobieca figura się z czasem zmienia - nie moje
  • aprepope 28.12.15, 19:14
    DZIEKUJE PIEKNIE - jak POZDROWIENIA Z NIEBIOS, to ja sie bardzo cieszesmile Nie wiem tylko, czy ostatnie zdanie w Twej interpretacji jest moze niedokonczone?

Przyznam, ze wsparcie z gory czuje cale zycie, nawet gdy jeszcze wszyscy mi bliscy byli wsrod zywychsmile

Pozdrowienia z Niebios - no patrzcie Ludzie i Aniolywink Kochaja mnie tam - zawsze to wiedzialamsmile
    Bardzo chetnie poprosze Archaniola Azraela, by umozliwil mi "wymiane mysli" z moja s.p. Prababcia, najukochansza kobieta na swiecie - tak sie ciesze, ze mialam szczescie ja poznacsmile

Jeszcze raz PIEKNE DZIEKI Algario, za tak piekne Przeslanie na nowy, 2016 rok smile

--
    "Tylko otwarci na magię życia, mają życie faktycznie magiczne" -
    - moje i ewoluujewink
  • algaria 29.12.15, 14:13
    Zakończone tylko w środku zdania brakuje "ICH" wink

--
    Każdy ma takiego trolla na jakiego sobie zasłużył - moje
  • maja.1987 27.12.15, 14:47
    To ja bardzo poproszę smile
  • algaria 28.12.15, 16:16
    Dal Ciebie na 2016 rok mam przesłanie Bogiń
    CYKLE I RYTMY - Bogini Maeve - Bierz pod uwagę cykle swojego ciała, poziom energii i emicji.

I znów jawi mi się rok 2016 gdzie będziesz musiała zadbać o siebie, wsłuchać się w swój organizm i odczytywać jego potrzeby, nawet a może przede wszystkim jeść to czego on chce. Musisz wrócić do "pierwotnych" instynktów, odczuć i nauczyć się (jeśli chcesz być zdrowa w pełni sił) to czego on od Ciebie chce. Może zastanów się nad życiem w cyklach zwłaszcza księżyca. Wiedziałaś że np obcinając włosy kiedy księżyca ubywa to je wzmacniamy, a obcinając gdy przybywa to szybciej rosną? Wsłuchując w siebie zrozumiesz czemu reagujesz tak a nie inaczej, czemu masz mniej lub więcej energii. Zdrowy egoizm i miłość do siebie jest najlepszym lekarstwem
    Mając więcej siły więcej zdziałasz, dbając o urodę i kochając siebie zyskasz pewność siebie, a co za tym idzie przyciągniesz faceta.
    Ten rok może być dla Ciebie fajny dobry, spełniony - tylko musisz zawalczyć o siebie, działać według cykli i emocji - jak nie wiesz jak to robić - naucz się, doszkól - to też będzie miało wpływ - czas nauki i działań w rytmie... Będzie dobrze

--
  • maja.1987 01.01.16, 18:50
    Dziękuje wink
    Pozdrawiam
  • gosia44114 27.12.15, 15:10
    Dzień dobry smile
    prosiłabym bardzo,
    pozdrawiam
  • algaria 28.12.15, 16:19
    Dla Ciebie Archanioł i jego przesłanie
    CIERPLIWOŚĆ - Archanioł Jofiel - Twe marzenia rozkwitają szybciej niż myślisz. jednak ciągle potrzebują troski i cierpliwości

Sądzę, że rozwiniesz skrzydła w drugiej połowie 2016 roku. teraz będzie czasem względnie spokojnym, ale to od Ciebie będzie zależało jaka będzie ta druga połowa roku. Teraz jest czas na plany i ich dopracowanie by wdrożyć je później by zawalczyć o nie później by były gotowe i tylko czekały kiedy je wdrożyć. Rok będzie ciekawy, jeśli Ty o tę ciekawość i niebanalność zadbasz. Bądź gotowa do drogi, zrób segregacje, zrób porządek, dopracuj ... i spełniaj marzenia.

--
  • gosia44114 28.12.15, 21:03
    serdeczne dziekismile przesłanie idealnie oddaje obecny klimat wydarzeń na polu zawodowym...i sercowym zarazem. Ktos odchodzi z mojego życia, mam nadzieję, że nie na zawsze i za parę miesięcy kiedy sytuacja sie ustabilizuje, nasze drogi znowu się zejdą smile
  • baba_potwor 27.12.15, 17:10
    To może i ja, jeżeli się zmieszczę.

--
    Felicità è un bicchiere di vino con un panino.
  • algaria 28.12.15, 16:37
    Rok pod energią runy EIHWAZ
    Czas wiary nadziei i dokształcania. jest talizmanem gdy trzeba wygrać zawody, chroni przed zwątpieniem i lekka depresją. Wzmacnia zdolności paranormalne, pozwala uniknąć złudzeń, rozczarowań i oszustwa. Runa ta daje nadzieję. Eihwaz jest pomocna w rekonwalescencji.
    Rok 2016 to dla Ciebie rok przemian duchowych, poszerzania wiedzy ezoterycznej i myślę że pracy nad książką - Twoją książką. Czas spokoju i ciszy wytchnienia od złych doświadczeń. Czas ochrony przed niebezpieczeństwami i pokonanie przeszkód, które dadzą lekcję na przyszłość.
    Daj sobie czas na wyciszenie, nie dopuść do chaosu w Twoim życiu, bo tylko będzie zamieszanie i nic to Ci dobrego nie da - a przyniesie tylko zmęczenie. Rok 2016 powinien być dla Ciebie rokiem odpoczynku
    W pracy umocnisz pozycję, w finansach może czekać Cię spadek lub korzystanie z zasobów rodzinnych. W zdrowiu "czuwaj" nad dolegliwościami rodzinnymi.
    Będziesz odczuwać pomoc i wsparcie sił wyższych przez cały 2016 rok.

--
  • baba_potwor 29.12.15, 17:47
    Serdecznie dziękuję za dobrą wróżbę. Cisza i spokój, a wsparcie zwłaszcza, bardzo się przydadzą. Dzięki raz jeszcze.

--
    Felicità è un bicchiere di vino con un panino.
  • babowa 27.12.15, 17:32
    smile
    ja tez poproszesmile

--
    "Nie ma nic stałego. Jak szukasz stałości i gwarancji to przegrasz. To nie jest po ludzku. Po ludzku to jest orka na ugorze i sinusoida. Musisz się uelastycznić psychicznie i porzucić mrzonki o totalnym bezpieczeństwie, bo takie nie istnieje. Ale na pociesznie ci powiem, że każdy tak ma. To jest "dar" z rozdzielnika;-D" by inguszetia_2006
  • algaria 28.12.15, 21:03
    Dla Ciebie energia roku z kart tarota
    CESARZ - siła i niezmienność, moc i przywileje do tego nieoficjalne przywództwo. Cały rok będzie pod Twoje dyktando, Ty będziesz rządzić, dzielić decydować. Będziesz miała wpływ na ludzi. Będzie to rok pełen emocji i nerwów, ale nie będzie gorzej niż jest w tej chwili (4 czyli nr Cesarza) mówi o stałości, stabilności - choć zapewne pewne sprawy wolałabyś zakończyć i mieć z główki - niestety. Poczucie ugrzęźnięcia i brak możliwości zmian mogą powodować frustracje i niepotrzebne nerwy. Albo się dziewczyno wykończysz albo się pogodzisz, albo zmienisz to co się da.
    W pracy i finansach stabilnie, choć może czasem być.... (tu pada niecenzuralne słowo na c). Ale generalnie Cesarz to dobra mocna energia taka bez bujania w obłokach - konkretnie i na temat .. no i Cesarz to chłop z krwi i jaj więc ktoś taki może przejść obok Ciebie i........a dalej to już będzie tak jak Ty będziesz chciała.
    2016 uważaj na zdrowie bo wypadła mi 4 mieczy - zwolnienie, szpital, rekonwalescencja - bądź czujna i nie lekceważ objawów i.. serio w pracy jesteś do zastąpienia i robota się nie zawali jak kilka dni spędzisz w łóżku (bez Cesarza) tongue_out

--
  • babowa 28.12.15, 21:35
    ze tak?
    ze sie nic nie zawali?
    aaaa

i ze ja cesarz?
    kuzwa silna, chłodna i wladcza?
    a gdzie jakies falbanki i trele?

i ze mnie starosc nadgryzie jednak i legne?

bede pamietac o wskazowkachsmile
    dziekujeeeee bardzosmile

--
    "Nie ma nic stałego. Jak szukasz stałości i gwarancji to przegrasz. To nie jest po ludzku. Po ludzku to jest orka na ugorze i sinusoida. Musisz się uelastycznić psychicznie i porzucić mrzonki o totalnym bezpieczeństwie, bo takie nie istnieje. Ale na pociesznie ci powiem, że każdy tak ma. To jest "dar" z rozdzielnika;-D" by inguszetia_2006
  • ziajka.a 27.12.15, 17:37
    Poproszę smile
  • sabina_online 27.12.15, 17:53
    Poproszę i dziękuje smile

--
    http://www.suwaczek.pl/cache/98d1cc57a9.pnghttp://www.suwaczek.pl/cache/dc2ceca2ce.png
  • algaria 28.12.15, 21:17
    Dla Sabiny Bogini
    GRANICE - Isztar - Szanuj siebie na tyle, by odpowiedzieć negatywnie na próby dysponowania przez innych Twoim czasem.

Rok 2016 będzie tym dla Ciebie trudnym iż by nie czuć się zmęczona, wykorzystana, wręcz "zaorana" przez innych i przez obowiązki - musisz nauczyć się asertywności. To jest Twoje zadanie na 2016 rok - nauka powiedzenia NIE, nie godzenia się na wszystko, nie dawania się wykorzystywać. Twoja stanowczość i umiejętność odparcia ataku może uratować Cie z wielu opresji. Jeśli chcesz mieć dobry, szczęśliwy zdrowy rok, a na taki masz szanse - musisz nie godzić się na wszystko - odsiewaj to co możesz robić nie kosztem siebie i to rób, ale ponad siły, a przede wszystkim być jawnie wykorzystaną - na to absolutnie nie możesz się godzić.
    Pracuj nad " NIE", a wówczas wiele zyskasz - szacunek otoczenia, pewność siebie, zyskasz finansowo bez poczucia udręczenia i niewolnictwa.

--
  • sabina_online 30.12.15, 16:31
    Bardzo się boję o byt moich najbliższych sad Nie mam na nic czasu a efekty finansowe marne sad Boję się by moja asertywność nie pozbawiła mnie środków do życia

--
    http://www.suwaczek.pl/cache/98d1cc57a9.pnghttp://www.suwaczek.pl/cache/dc2ceca2ce.png
  • algaria 28.12.15, 21:10
    Dla Ciebie energia 7 kielichów.

Miłość nierealna, głowa w chmurach i wiele opcji do wyboru. Niestety ze świadomością że co nie wybierzesz to nie będzie idealne, Twój wybór może zranić innych. Staniesz przed dylematem... Dużo emocji, dużo łez i dużo marzeń. Taki rozchwiany ten rok się szykuje dla Ciebie. Jak się nic nie dzieje to źle, ale czasem od nadmiaru też głowa boli i serce.
    Trudny rok, bo emocje będą brać górę i brak równowagi będzie przeważać, ale dasz sobie rade w końcu silna i mądra z Ciebie dziewczynka.

--
    Nie jestem leniwa, ja po prostu gospodaruje swoim czasem umiarkowanie - nie moje wink
  • ziajka.a 28.12.15, 22:51
    Oj myśle, ze jest to bardzo mozliwe, taki Moj marazm uczuciowy.. Tak sobie pomyslałam jak sie tu wpisywałam , ze pewnie wylosujesz Mi z tarota smile i tak jest juz kolejny raz kiedy proponujesz kilka tali a Ja w myslach pomysle z jakiej bedzie dla Mnie smile chyba Moja intuicja dobrze pracuje jeszcze .
    Dziekuje i pozdrawiam smile
  • bronxi 27.12.15, 18:39
    Więc i ja też poproszęsmile
  • algaria 28.12.15, 21:33
    Dla Ciebie Archanioł na 2016
    SPOKÓJ - Archanioł Chamuel - spokój ma swoje źródło w pamięci, że tylko miłość jest rzeczywista.

Strasznie durne tłumaczenie ale Archanioł Chamuel jest od nowych działań - zwłaszcza od miłości. On również pomaga w znalezieniu nowej pracy, czy nowego źródła zarobkowania. Nowy związek, nowa miłość top jak najbardziej On. On również pomaga utrzymać, budować, rozwijać i poradzić sobie z każdym nowym przedsięwzięciem w Twoim życiu. Rok 2016 zatem szykuje Ci dużo nowości i zmian zwłaszcza w uczuciach - i pamiętaj jeśli będziesz miała z tym problem Chamuel jest do Twojej dyspozycji

--
  • bronxi 29.12.15, 07:08
    Ooo bardziej miałam nadzieję, że w starej miłości się poukłada, ale cóż.. zobaczymy czy będzie ta nowa miłość.
    Pracy bym nie chciała zmieniać, ale nowe dodatkowe źródło zarobkowania jak najbardziej - nie obrażę sięsmile
    Algario dziękuję smile
    <2015 to był rok 10 mieczy..>
  • ag_at5 27.12.15, 19:02
    Uprzejmie poproszę.
  • algaria 29.12.15, 21:17
    Dla Ciebie mam przesłanie Bogiń
    PRAWDZIWA MIŁOŚĆ - Ginewra- Romantyczne uniesienia Twego serca sprawią, że cały wszechświat będzie Ci sprzyjał w zdobyciu wielkiej miłości.

Nie ma wątpliwości że w 2016 roku przeżyjesz miłość życia.. i oby ta miłość była wzajemna, spełniona i bez przeszkód - tego Ci życzę.
    Tu nie ma co się rozpisywać przesłanie na rok jest bardzo konkretne i przejrzyste.

--
  • ag_at5 29.12.15, 22:15
    Miałam trudne lata. Moze jednak tego mi trzeba.
    Tobie i Wam wszystkim - również miłości smile
    Uklony serdeczne.
  • evro44 27.12.15, 19:10
    Nie wiem, czy się "kwalifikuję" ale byłoby mi bardzo miło, gdybyś i mnie uwzględniła.Pozdrawiam Ewa
  • algaria 29.12.15, 21:24
    Jakoś Cię u nas nie widziałam - podczytujesz cichcem, czy wpadłaś z zaskoczenia?

Dla Ciebie przesłanie Archanielskie -Archanioł Raziel - Jasnowidzenie - Pomagam w pełni rozbudzić duchowe widzenie, byś mógł wyraźnie zobaczyć niebiańską miłość"

Rok 2016 będzie bardzo ważny dla Ciebie - a dlaczego ważny? A to dlatego byś nauczyła się czytać i dostrzegać wszelkie drogowskazy - zwłaszcza te które będą mówiły o miłości. Musisz nauczyć się dostrzegać ludzi i nauczyć się odbierać to co oni będą chci9eli ci przekazać, niekoniecznie werbalnie. Intuicja i czakra 3 oka i.. evro - nie przegap miłości, bo możesz mieć ją na wyciągnięcie ręki/serca i ją przeoczyć, nie docenić i odrzucić. Niewykorzystane okazje nigdy nie wrócą tak jak czas i wypowiedziane słowa. Zatem 2016 roku możesz spotkać miłość życia i jednocześnie jej nie dostrzec. Zatem patrz, czuj, i wczytaj się w siebie.

--
    Każdy talizman działa, jak jego właściciel w to wierzy. Jak nie wierzy, to talizman nie działa - by nikix4
  • evro44 31.12.15, 11:21
    Piękne dzięki! Jestem podczytującą ale chcę się zacząć udzielać. Ogromne zaskoczenie tym co dla mnie wyciągnęłaś bo jestem od lat w związku małżeńskim. Jeżeli dostrzegę (katem oka wink) że coś się kroi będę musiała niestety udawać, że tego nie widzę. Oczywiście poinformuję Cię o rozwoju wypadków i niezależnie spróbuję łapać okazję z innych dziedzin. Jeszcze raz bardzo dziękuję i pozdrawiam.Ewa
  • caro-caro 27.12.15, 19:46
    Nie wiem, który to raz tu już się dziś wpisuję. Żaden tekst się nie pojawił. Jakaś zmowa urządzeń czy co???!
    Jeżeli wreszcie mi się udało to Droga Algario smile bardzo uprzejmie Cię proszę popatrz co nowego ważnego dla mnie w przyszłym roku. Ogromnie z góry Ci dziękuję! Serdeczne uściski! kiss
  • algaria 29.12.15, 21:38
    Dla Ciebie energia 2016 roku kryje się pod kartą ŚWIAT

Czeka Cię dobry rok, zwłaszcza zakończenie wielu etapów w życiu i otwarcie się na nowe Może dopaść Cię zmęczenie jak to po wielkim sprzątaniu - a życie swe posprzątasz. I w związku może się skończyć lub rozdzielić a tak... koniec kłopotów no finansowych, koniec batalii o pracę, koniec przykrości. Czeka Cię radość i spełnienie, bo karta świat to dopełnienie i spełnienie. Czas podróży wyjazdów, podboju świata. w ogóle świat stanie do Ciebie otworem - tylko od Ciebie będzie zależało którym. wink Wróżba dobra, nawet powiem bardzo dobra

--
  • caro-caro 30.12.15, 07:55
    Miałam już śliczny tekst o tym jak się boję i jaką mam szansę, żeby coś w życiu zmienić... Teraz już tak ładnie tego nie odtworzę, a chciałam opisać swój stan ducha.
    Muszę przyzwyczaić się do myśli, że zajdą duże zmiany - już najwyższa pora. Jestem okropnym tchórzem i zwyczajnie trzęsę portami. Przejdzie mi gdy się oswoję smile
    Poza tym jestem teraz w 9 i 3 (o ile dobrze przeliczam) to faktycznie pozamykam wink
    Mam wielką szansę uwolnić się od wielu spraw!!! Wreszcie!!! Przecież świat jest taki piękny!
    Algario, zaszalałaś, wyciągnęłaś mi wspaniałą kartę. Grzechem by było nie wykorzystać możliwości. Zrobię co w mojej mocy, aby rok był dla mnie zwrotem na lepsze kiss
    Jeszcze raz ogromnie dziękuję!!!
    A ja też dla Ciebie wylosuję kartę, na rok od Aniołów:
    Królowa Ziemi - "Znajdź czas dla osób wokół Ciebie. Wykaż się rozsądnym podejściem. Podejdź do wyzwań w łagodny i wyrozumiały sposób." Czerp radość z przebywania z innymi ludźmi. Bądź otwarta, szczera i ciepła, z entuzjazmem podejmuj zadania (ale tak jest smile więc po prostu bądź nadal sobą!)
    Wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku!!!
  • algaria 30.12.15, 17:13
    Dziękuję bardzo za przesłanie... Ja jestem aż za bardzo dla moich bliskich i widzę że nic się nie zmieni w 2016 roku. Czasem mam ochotę uciec i nie wrócić, ale pewniej szybciej bym wróciła niż piszę ten tekst.
    Będą i zadania i bycie z ludźmi i praca w końcu ja 4 jestem w 4 roku i osobistymi numerologicznym... no za tyram się jak nic wink

--
    Jedni mówią na to zapomnienie, inni że skleroza a ja po prostu jestem lekka w pamięci - znów nie moje smile
  • caro-caro 30.12.15, 18:09
    Nooo jak ten osiołek w kieracie. Nie daj się! Jeżeli wyznaczysz granice to będziesz zdrowsza. Nie wiem czy szczęśliwsza, ale zdrowsza wink
  • hoaxx 27.12.15, 22:46
    Poproszę smile
  • algaria 29.12.15, 21:48
    Dla Ciebie rok 2016 będzie rokiem w energii runy WUNJO czyli runy zwiastuna szczęścia.
    Będzie to czas radości, uśmiechu, szczęścia i przebywania w dobrym towarzystwie. Spotkania w gronie przyjaciół odpoczywając i świętując. Będziesz miała same fajne, dobre dni. Tu jest jednak pułapka, bo zbyt przesadna zabawa i nadmierne towarzystwo mogą spowodować u Ciebie przesyt, a co za tym idzie smutek, zmęczenie i depresję. Także we wszystkim umiar, ale też nie przesadny - wsłuchaj się w siebie i kieruj intuicją, a wówczas krzywdy sam sobie nie zrobisz.
    Co Cię czeka w 2016?
    W miłości obiecujący związek
    Zawodowo - korzystne kontrakty i udane przedsięwzięcia
    Finansowo - hossa
    a w zdrowiu - dobre samopoczucie spowodowane dużą ilością odpoczynku (daj sobie po odpoczywać)
    Pogoda ducha nie powinna Cię opuszczać w 2016 roku

--
  • hoaxx 30.12.15, 14:42
    Wielkie dzięki smile Ale płci nie zmienię big_grin

Uściski,
    H.
  • algaria 30.12.15, 17:24
    Wybacz to "a" na końcu niektórych wyrazów - płci nie zmieniaj - bądź sobą, zawsze i wszędzie smile Przyrzekam, że wróżba dotyczy Ciebie

--
    "Ja nadal jestem wiotka, tylko już taka bardziej konkretna" - jak to kobieca figura się z czasem zmienia - nie moje
  • nagietek123 27.12.15, 22:58
    Bardzo proszę smile
  • kashaa_35 28.12.15, 05:42
    Część, także poproszę O przesłanie.
  • algaria 30.12.15, 18:16
    Kashaa dla Ciebie przesłanie Bogiń COVENTINA - Oczyszczenie. - Czas, by odtruć i oczyścić Twoje ciało i umysł

w 2016 roku czeka Cie praca nad sobą, nie tylko przesłanie zaleca przejście na dietę, oczyszczać organizm, ćwiczyć, ale przede wszystkim nie zatruwać siebie złymi myślami. 2016 będzie czasem a w zasadzie powinno być czasem być również zrobiła porządek wokół siebie - coś zmieniła, ulepszyła pozbyła się starych nawyków, nałogów i.. klamotów. Czas porządków i zadbania o siebie od wewnątrz, na zewnątrz i wokół.
    Kiedy zaczniesz funkcjonować porządkując siebie i otoczenie, dbając o siebie, pozbywając się toksyn (ludzkich i organicznych) zaczniesz działać w harmonii. Zyskasz na urodzie, samopoczuciu nabierzesz klasy i pewności a dzięki temu łatwiej wszystko zyskasz. Uczyń zatem ten mały krok dla siebie, a wielki dla bliskich, by w 2016 roku żyło Ci się dobrze, lepiej i najlepiej, a twoim najbliższym z Tobą znakomicie.

--
  • algaria 30.12.15, 18:02
    Nagietku - dla Ciebie na energię 2016 roku wyszła tarotowa ŚMIERĆ

Oczywiście nie jest to fizyczna śmierć ale szykują Ci się duże zmiany. Na szczęście nie gwałtowne, ale powolne i wyczuwalne. Ponieważ do Śmierci dołożyłam rycerz monet - to zmiany będą dotyczyć pracy, finansów i dążenia do celu. Cel osiągniesz wolno acz skutecznie. Natomiast rycerz monet to pan, chłopak, młodzian pracowity, uczynny, spokojny choć może trochę nudny. Znak Koziorożca czyli oszczędny, żeby nie powiedzieć skąpy.
    Dodam jeszcze że te zmiany w Twoim życiu, które dokonają się w 2016 będą zmianami na lepsze. Umarł król, niech żyje król!

--
  • nagietek123 30.12.15, 18:55
    Dzięki bardzo, oj zmiany pożądane bardzo, bo mam poczucie stagnacji i braku wpływu na swoje życie... Trochę mnie zaniepokoił - z racji skąpstwa (nazwijmy rzecz po imieniu wink ten Rycerz monet...
  • leda-is-one 28.12.15, 07:28
    Ja też bardzo proszę smile

--
    smile

"Myślę, więc jestem"/Kartezjusz/
  • algaria 30.12.15, 18:26
    Rok 2016 będzie dla Ciebie w energii runy THURISAZ.
    Mocna silna energia ochronna, , z której zawsze możesz korzystać, ale staraj się nie nadużywać, bo może Cię całkowicie zablokować - To tak jak zamknięcie aury - wszystko cacy dopóki nie okaże się że zamknięta aura nie przepuszcza dobrej energii, a jeszcze nie daj Thorze, nie da wypościć jakiegoś paskudnego podwieszenia.
    Także Droga Ledo z Młotem Thora (bo tak zwana jest ta runa) ostrożnie. Co ten rok w tej runie może Ci przynieść? Ano, ino faceta - silnego, męskiego coś jak Cesarz z tarota tylko 2x silniejszy ciałem, duchem, mocą i.. despotyzmem. Możesz w 2016 pokonać przeszkody i wyjść na prostą,l ale możesz też być poddaną próbom. Czyli: jak trafi się kłopot, to powinnaś z niego szybko wyjść. Thurisaz da Ci pewność siebie, przebojowość witalność i ..potencje .. a nie potencja Ci nie potrzebna... chyba tongue_out
    Uważaj jednak na wewnętrzne blokady, brak zdecydowania, choć ta runa każe działać już, natychmiast - to jednak w Tobie to może się ścierać. Uważaj na nerwy, agresje (choć wiem że u Ciebie agresywność wynosi 0) to jednak nie daj się ponieść huśtawce nastrojów, lękowi i szale.. np zakupów.

--
  • leda-is-one 31.12.15, 05:28
    Dziękuje Algario pięknie, chciałabym Cie mieć w trudnych chwilach blisko, zawsze pocieszysz, polukrujesz i czerń jest kolorowa.. Kiedy ten młot Thora mnie przygniecie..przybywaj z ratunkiem smile.
    Fajnie by było gdybym miała tyle siły, przebojowości, witalności/ kiepscieje/ i potencji tongue_out
    Na prostą chciałabym wyjść w końcu. Rok mi się szykuje pełen decyzji i działań wymuszonych sytuacjami, zmianami niezależnymi ode mnie. Siła w każdym aspekcie potrzebna. Dziękuje.

--
    smile

"Myślę, więc jestem"/Kartezjusz/
  • algaria 31.12.15, 20:40
    Dasz radę, wszystkie problemy pokonasz .. z młotem czy pod młotem - Ty nie wierzysz w swoją siłę, moc i umiejętności i to jest Twój najsłabszy punkt. Masz siłę, mądrość i jak by co to pierdyknij ty Twoich co to decyzje wymuszają właśnie młotek i kowadłem i działaj pod siebie i dla siebie a nie co oni chcą. Ty jesteś już dawno dorosła -oni też niech się zajmą swoim życiem i już.
    Raz sierpem, raz młotem niedobrą hołotę ... i poczujesz się znacznie lepiej

--
  • re.ne 28.12.15, 08:29
    Bardzo proszę
    Pozdrawiam serdecznie
  • algaria 30.12.15, 18:33
    Dla Ciebie mam Archanioła
    PRZYWÓDZTWO - Archanioł Gabriel - Nadszedł czas, byś przyjął swoją pozycję oraz moc przywódcy i z miłością poprowadził innych

Czyżby szykuje Ci się awans? Objęcie przywództwa? Chyba tak. smile Jeśli nie będzie to zawodowo - aczkolwiek mam wrażenie, że to właśnie o sukcesie zawodowym mówi przesłanie. To przynajmniej staniesz się kierownikiem samej siebie. A to już jest bardzo ważne. W 2016 roku nie dasz sobą rządzić, a to mówi że nabierzesz szacunku do samej siebie, pewności siebie. Zaczniesz być asertywna i sprawiedliwa dla siebie i innych. Wyjdziesz z cienia, zaprezentujesz się ładnie i dostaniesz swoją szansę na kierowanie.
    Także w 2016 roku szykuj się na zmiany, awanse i decydowaniu o sobie.

--
  • re.ne 31.12.15, 09:13
    Algario nawet nie wiesz ja bardzo dodałaś mi skrzydeł
    Przesyłam ukłony, podziękowania i pozdrowienia
  • meda08 28.12.15, 09:01
    Witaj Algario smile
    Poproszę, pozdrawiam smile
  • black.kiara 28.12.15, 14:46
    bardzo bardzo grzecznie proszę wink
  • algaria 30.12.15, 19:06
    Kiara dla Ciebie energia runy OTHALA czyli gniazdo rodzinne, domostwo.

W 2016 rokuy skupisz się na swoich blizkich i wspólnym otoczeniu - zadbaj o n ich. Będzie to czas (dla ciebie) zapuszczania korzeni, osiadania - czy to w pracy, w finansach czy przede wszystkim w domu, życiu, otoczeniu. Odnajdziesz swoje miejsce na ziemi, osadzisz swoje życie. Może kupisz mieszkanie, może poznasz kogoś z kim będziesz chciała tworzyć dom, Ale uważaj bo w tym wszystkim możesz czuć się osamotniona lub "zmuszona" do emigracji.
    W miłości czeka Cię w 2016 roku stabilny związek
    w finansach nabycie praw własności - czyli to co pisałam wyżej kupno domu, mieszkania, siedliska Będziesz panią na Bagnach tongue_out
    W pracy stabilizacja i umocnienie co da ci poczucie bezpieczeństwa
    w zdrowiu - odpoczywaj zwłaszcza na łonie... natury

--
  • black.kiara 30.12.15, 21:06
    Algario bardzo dziękuję Ci za takie wspaniałe przesłanie , jakbyś moje marzenia po prostu napisała ściskam mocno i nowo- rocznie ,
  • algaria 30.12.15, 18:59
    Energia roku 2016 dla Ciebie będzie w 8 kielichów - karcie bramie.
    Haa i co? W 2016 roku nie dość że dostaniesz szanse pójścia sobie nową drogą, nie dość że tą samą droga będziesz mogła wrócić. Nie dość że możesz pożegnać stare układy, oczyścić przestrzeń, podróżować to jeszcze kochana by bramę pokonać dostaniesz szanse łamania konwenansów.
    8 kielichów jako brama mówi o konflikcie wewnętrznym na poziomie uczyć, a konkretnie miłości. Będziesz chciała i bała się jednocześnie - by zdobyć nowe doświadczenia uczuciowe. Może to być chęć bycia wolnym, może to być chęć zatracenia się, szaleństwa zmysłów i miłości nawet wbrew opinii.
    A skoro pasja i miłość są Ci pisane w 2016 roku i chęci dla nich łamania zasad - to i piękny kawaler się pojawi w Twoim życiu - moja kochanieńka.
    Zatem w 2016 będziesz łamać zasady, łamać serca i pójdziesz nową niekoniecznie konwencjonalną drogą - z możliwością powrotu suspicious
    Nowe zadanie, nowe działania i podróże małe i duże.

--
  • meda08 30.12.15, 20:51
    Algario kochana czy to na pewno dla mnie? Dla Medy?
    Piękne to wszystko i dlatego wolę upewnic się, bo 2 wpisy są. Wiem , że wpiałas w drugim " Kiara" ale takie cudne to przesłanie , że wolę mieć pewność wink
  • algaria 30.12.15, 21:41
    No to 8 kielichów to dla Ciebie Meda - w te i na zad, i do góry w dół, miłości skrzydła daj i zagraj na nosie wszystkim plotkarom smile

--
  • meda08 30.12.15, 22:04
    Tak tez zrobię, jak radzisz. Super przesłanie. Bardzo Ci dziękuję. Czy znasz sałatkę z cykrii, gruszki, orzechów? W ramach podziękowań chciałabym przepis Ci podacsmile.
  • algaria 31.12.15, 20:52
    Nie znam - chętnie poznam - wrzuć do naszej "jadłodajni" niech każdy kto chce skorzysta - tam jest wiele naszych przepisów smile

--
  • noowaak 28.12.15, 19:29
    Ja również ładnie proszę smile
  • algaria 30.12.15, 19:12
    Przesłanie na 2016 Bogini Yemanja - WIELKA SZANSA - Otwierają się przed Tobą wielkie szanse. Skorzystaj z nich.

Co ja tu mogę dopisywać i komentować jak przesłanie jest przejrzyste i konkretne. Jest takie powiedzenie że nigdy do nas nie wrócą - czas, wypowiedziane słowa i szanse. W 2016 roku będziesz ich miała sporo tylko ich nie przegap. Bo niewykorzystane szanse lubią się mścić. Zatem działaj, walcz i łap życie garściami - nie odpuszczaj. Bo taki rok może się długo nie powtórzyć.

--
  • noowaak 30.12.15, 21:18
    Algario, bardzo Ci dziękuję ! Mam nadzieję, że niczego nie przegapię, bo bardzo potrzebuję szans i dobrych zmian, po prawie 3 latach życia w pustce. Kochana- Tobie przesyłam życzenia samego szczęścia i spełnienia najpiękniejszych marzeń w 2016 !
  • algaria 30.12.15, 21:43
    Dziękuję z całego serca - a Tobie niech się wiedzie

--
  • paula259 28.12.15, 20:07
    Witaj Algario, czy znajdziesz jeszcze miejsce dla mnie? Jeżeli tak, to poproszę o kartę z przesłaniem Noworocznym.

Pozdrawiam ciepło smile
    P.
  • algaria 30.12.15, 19:16
    Dla Ciebie przesłanie Archanielskie - UKOCHANA OSOBA- Archanioł Chamuel. - pomagam Ci w związku z Twoją duchową bratnia duszą.

Paulo Droga znaczy że w 2016 albo spotkasz miłość życia jak to się mówi albo Chamuel pomoże Ci przezwyciężyć kryzysy w obecnym związku - jeśli człowiek z którym jesteś to Twoja bratnia dusza. Jeśli okażę się, że Twój obecny związek jednak się zawali, to nie lecz go na siłę, nie podpieraj. Widocznie jest ci ktoś lepszy i ważniejszy pisany, którego masz szanse spotkać w 2016 roku.
    Daj czas czasowi, miłość miłości i pogadaj sobie czasem z Chamuelem i będzie dobrze - uczuciowo na pewno.

--
  • paula259 05.01.16, 23:36
    Dziękuję Bardzo Droga Algario.Na pewno Cię powiadomię o zmianach w moim życiu, a Tobię życzę ciekawego i ekscytującego roku... Pozdrawiam Serdecznie
  • black.kiara 28.12.15, 21:17
    ja pierdzielę co za głupie rozpiski teraz , chyba się wpiszę jeszcze raz więc serdeczne poproszę wink
  • algaria 30.12.15, 19:08
    odpisałam Ci wyżej tongue_out

--
  • perl-a80 28.12.15, 21:43
    Algario ja też bardzo chętna jestem na przesłanie Noworoczne smile
    Bardzo dziękuję smile
    ps- najbardziej potrzebne Aniołki pomagające poszukać odpowiedniego jedynego partnera w końcu smile
  • algaria 30.12.15, 20:54
    Chciałaś Anioła to proszę, choć ja osobiście wolałabym wyciągnąć dla Ciebie Boginie
    Archanioł Uriel - WSPANIAŁY POMYSŁ - Ta, Twój pomysł to Boskie przewodnictwo.. prosze podejmij działanie by został zrealizowany.

Rok 2016 będzie dla Ciebie czasem realizacji rożnych przedsięwzięć, działań i planów. Jeśli masz pomysł na miłość jak zdobyć i otrzymać to go realizuj bo przy pomocy Uriela i Chamuela, który wspomoże w poszukiwaniu uczuć.
    Rok 2016 będzie dla Ciebie pracowitym, ale będziesz miała dużo satysfakcji. Uriel pomaga w sytuacjach bez wyjścia, pomaga rozjaśnić myśli i przywrócić logiczne myślenie.

--
  • perl-a80 30.12.15, 21:32
    a można by jeszcze Boginię ? jakie to karty są? no to nie ma oczekiwanej miłości w Aniołkowym przesłaniu ... wink Dziękuję Algario
  • algaria 30.12.15, 21:48
    Spełniłam Twoją prośbę na Anioła - wiesz czasem karty akcentują coś co jest najważniejsze w danej chwili dla wróżącego. Może Twoje pomysły są ważniejsze od miłości, bo realizując je masz szanse się spełnić, podbudować, może awansować. W trakcie realizacji możesz kogoś poznać i się zakochać.. To wiesz przesłanie mówi o początkach, a co komu dalej pisane to się spełni.
    Boginie to ż karty z przesłaniami

--
  • perl-a80 30.12.15, 21:51
    Racja smile, no kariera teraz dla mnie dość ważna i ten rozwój a pracy będę mieć sporo smile dziękuję Ci Algario i życzę bardzo pozytywnego 2016 smile pozdrawiam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka