Dodaj do ulubionych

Sami sobie wylosujcie

31.03.16, 21:05
Przesłanie od Bogiń - jest ich 44. Podacie mi tylko, z której karty od dołu czy góry mam przepisać przesalanie, czyli tak jak byście same losowały.
Jak zabawa to zabawa.
--
Darem, który odróżnia wróżkę od "wruszki", jest umiejętność wyciągania właściwych kart, na konkretne zdarzenie - moje i niczyje więcej tongue_out
Edytor zaawansowany
  • algaria 31.03.16, 21:07
    Pikanterii może dodać to, że nie musicie losować sobie, możecie to zrobić z dedykacją.. np dla X ( i tu podacie imię lub nick) - 7 z dołu wink

--
    Nie jestem leniwa, ja po prostu gospodaruje swoim czasem umiarkowanie - nie moje wink
  • niki.ix 31.03.16, 22:54
    To poproszę 24 od góry smile

Nie przepisuj, chyba, że chcesz. Podaj mi tylko jaka Bogini tam była ukryta.
    Mam tą talię, to sobie przeczytam.

--
    I'm not perfect but I'm limited edition tongue_out
  • algaria 31.03.16, 23:25
    BIAŁA TARA smile

--
    Każdy talizman działa, jak jego właściciel w to wierzy. Jak nie wierzy, to talizman nie działa - by nikix4
  • niki.ix 31.03.16, 23:46
    Dzięki smile

Mądra z niej babka.

--
    I'm not perfect but I'm limited edition tongue_out
  • aprepope 31.03.16, 21:11
    Fajnie, to ja pikantnie sprobuje: dla Sylwii 6 od gory smile

--
    "Tylko otwarci na magię życia, mają życie faktycznie magiczne" -
    - moje i ewoluujewink
  • algaria 31.03.16, 21:37
    AINE - Pełne zaufanie - Podejmij ryzyko i zacznij spełniać swe najskrytsze pragnienia

--
    Darem, który odróżnia wróżkę od "wruszki", jest umiejętność wyciągania właściwych kart, na konkretne zdarzenie - moje i niczyje więcej tongue_out
  • aprepope 31.03.16, 21:44
    Dzieki, fajne te Boginie - super Przeslanie, a wiec Algario, cytuje: "Podejmij ryzyko i zacznij spełniać swe najskrytsze pragnienia" smile Wyszlo faktycznie pikantnie - najskrysze pragnienia..extra smile

--
    - moje i ewoluujewink
  • bronxi 31.03.16, 21:16
    To ja poproszę 22 od górysmile
  • algaria 31.03.16, 21:38
    yemanija - Wielka szansa - otwierają się przed tobą wielkie szanse. skorzystaj z nich

--
    Każdy ma takiego trolla na jakiego sobie zasłużył - moje
  • bronxi 31.03.16, 22:04
    Ooo to będę mieć oczy szeroko otwarte, żeby nie przegapić tych szanssmile
    Bardzo Ci dziękujęsmile
  • perl-a80 31.03.16, 21:17
    Super zabawa smile to tez poproszę o 44 od góry, dla "Niego" w jednej cichej intencji wink dziękuję
  • algaria 31.03.16, 21:39
    BASTET - Niezależność - Twoja niezależność jest podstawą Twej siły i wiedzie Cię do sukcesu

--
  • perl-a80 01.04.16, 17:16
    Dziękuję smile myślałam na początku, że to takie skomplikowane wylosowałam, że ten "On" to powinien być niezależny, by się do mnie zbliżyć(nawet mi przyszlo na myśl, że może ma kogos i w tym momencie jest osobą "zależną" i dopiero po zakończeniu obecnego związku może się cos na przod posunąć), ale jak trochę się wgłebiłam, to pasuje to bardziej do mnie: żeby mu zaimponować, przyciągnąć, to powinnam być niezależna, silna.
  • baba_potwor 31.03.16, 21:22
    Można prosić o siedemnastą od góry?

--
    Felicità è un bicchiere di vino con un panino.
  • algaria 31.03.16, 21:41
    KOBIETA MOTYL - Przeobrażenie - Właśnie doświadczasz głębokiej przemiany, która przyniesie Ci szczęście.

--
    Każdy talizman działa, jak jego właściciel w to wierzy. Jak nie wierzy, to talizman nie działa - by nikix4
  • baba_potwor 01.04.16, 01:38
    Układa się w całość z wcześniejszymi wróżbami... Pięknie dziękuję kiss

--
    Felicità è un bicchiere di vino con un panino.
  • ag_at5 31.03.16, 21:52
    12 od gory, poproszę smile
  • algaria 31.03.16, 21:59
    OONAGH - łatwe do zrobienia - nie ma potrzeby spieszyć się lub robić coś na siłę. Na wszystko jest odpowiedni czas.

--
  • ag_at5 31.03.16, 22:16
    Bardzo uprzejmie dziękuję smile
    A czekałam na motywację do działania, haha.
  • rozmaryn_1 31.03.16, 21:56
    To ja Algario poproszę piątą z góry, przecież te przesłania są wszystkie piękne smile

--
    "Nie bój się, że twoje życie się skończy- bój się, że nigdy się nie zacznie." Grace Hansen
  • algaria 31.03.16, 22:00
    ABUNDANTIA - dobrobyt - Świat obsypuje Cię wszelkimi darami. Bądź gotowa na ich przyjęcie.

--
    Jedni mówią na to zapomnienie, inni że skleroza a ja po prostu jestem lekka w pamięci - znów nie moje smile
  • rozmaryn_1 31.03.16, 22:02
    Dziękuję za piękne przesłanie smile

--
    "Nie bój się, że twoje życie się skończy- bój się, że nigdy się nie zacznie." Grace Hansen
  • pinia1214 31.03.16, 22:16
    To ja tez poprosze 5 od dolu.wink
  • pinia1214 31.03.16, 22:18
    Widze ze 5 nie moge,niech bedzie 15smile

• algaria 31.03.16, 23:27
    Możesz 5 a kto powiedział - ja po każdym losowaniu tasuje talie i licze od nowa smile
    DAMARA - kierowanie dziećmi - Masz talent w opiekowaniu sie dziećmi, udzielaniu pomocy i leczeniu. Użyj swej zdolności, by im pomóc. smile

--
  • pinia1214 31.03.16, 23:56
    15 niexh bedzie,jesli mozeszsmile
  • algaria 01.04.16, 11:28
    wylosowałam 5 tongue_out

--
    Nie jestem leniwa, ja po prostu gospodaruje swoim czasem umiarkowanie - nie moje wink
  • pinia1214 01.04.16, 14:59
    Algario, wolałabym 15smile) to moj lossmile)
  • algaria 01.04.16, 15:27
    Marudzisz - wybrałaś 5 od dołu i pierwsze słowo się liczy tongue_out
    Przecież to tylko zabawa

--
    I oto stoję, biedny głupiec, wiedząc tyle co przedtem. - "Faust"
  • pinia1214 01.04.16, 15:35
    No to powiedz koleżanko co wylosowalassmile)
  • aprepope 01.04.16, 16:40
    Piniu, popatrz uwazniej - Algaria wyciagnela Ci Przeslanie smile To mnie chyba jeszcze nie wyciagnela wink Dla mnie prosze numerek, ale moze tez byc chybil-trafil wink

--
    - moje i ewoluujewink
  • pinia1214 01.04.16, 17:06
    Aprepope, ja moze mam cos z oczami ale ja naprawde nie widze przesłania..
  • rozmaryn_1 01.04.16, 17:12
    Przecież dostałaś, że masz talent do kierowania dziećmi? Poza tym numerek był prawidłowy, bo raz był brany z góry, raz z dołu, więc inne karty, nawet jakby nie były tasowane.

--
  • aprepope 01.04.16, 18:28
    Piniu, Algaria tak Ci napisala:

"Możesz 5 a kto powiedział - ja po każdym losowaniu tasuje talie i licze od nowa smile
    DAMARA - kierowanie dziećmi - Masz talent w opiekowaniu sie dziećmi, udzielaniu pomocy i leczeniu. Użyj swej zdolności, by im pomóc."

--
    - moje i ewoluujewink
  • pinia1214 01.04.16, 19:26
    smile) cos ze mna jest nie-tak
  • pinia1214 01.04.16, 18:26
    Algario, ja mam juz mam naprawdę 'cos" z oczami. dziekuję Ci serdecznie. Sprawdzalność 100%, tak rzeczywiscie jest jak piszesz.smile0

Pozdrawiam
  • algaria 01.04.16, 20:49
    A Ty myślałaś że ja Ci nie chce wylosować? No wylosowałam to co chciałaś na początku 5 z dołu. I sądziłam że się domagasz 15 z którejś bo przesłanie Ci się nie podoba big_grin Ta 15 to była BASTET - Niezależność.. ale dzieci dla Ciebie były pierwsze tongue_out..
    żeśmy się dogadały big_grin

--
  • pinia1214 02.04.16, 18:29
    Algario, tak pomyslalam, szczerze mowiąc. dzieci pasuja do mniesmile) dziękuję
  • meda08 31.03.16, 22:35
    To ja poproszę 7 z góry. Dziękuję bardzo
  • algaria 31.03.16, 23:29
    COVENTINA - oczyszczenie. Czas by odtruć i oczyścić Twoje ciało i umysł.
    Idzie czas przemian

--
  • meda08 01.04.16, 08:53
    Pięknie dziękuję, coś jest na rzeczy Algario wink
  • bladamery 01.04.16, 00:52
    12 od dołu proszę smile
  • algaria 01.04.16, 11:26
    SARASWATI - sztuki piękne - wyrażaj siebie poprzez twórcze zajęcia.

--
  • bladamery 02.04.16, 14:41
    Sztukę piękną to ja mogę mieć na talerzu smile Tyle mam z nią wspólnego. Beztalencie jestem okrutne, ale moze czas to zmienić...... smile

Dziękuję smile
  • leda-is-one 01.04.16, 06:20
    Pierwsza od góry proszę, z dedykacja dla bumeranga, on taki primaaprilisowy jakiś tongue_out

--
    smile

"Myślę, więc jestem"/Kartezjusz/
  • algaria 01.04.16, 11:26
    SEDNA - nieograniczone źródło - Nie zabraknie Ci niczego dziś ani w przyszłości.

--
    "Ja nadal jestem wiotka, tylko już taka bardziej konkretna" - jak to kobieca figura się z czasem zmienia - nie moje
  • leda-is-one 02.04.16, 05:46
    To chyba najpiękniejsza karta w tej talii?
    Szkoda że dedykowana jemu, mnie by się to przesłanie przydało, a jak widać taki co ma szczęście to ma nawet w prima aprilis, może jednak tego na mnie ciut skapnie? Nie da się załatwić z boginiami jakoś? Bardzo Ci dziękuje smile

--
    smile

"Myślę, więc jestem"/Kartezjusz/
  • algaria 02.04.16, 12:15
    Da - bo wybierając nie myślałam o nim lecz o Tobie - Na co chłopu dodatkowa bogini, wystarczysz mu Ty

--
    Jedni mówią na to zapomnienie, inni że skleroza a ja po prostu jestem lekka w pamięci - znów nie moje smile
  • nagietek123 01.04.16, 08:12
    Poproszę 3 od dołu smile
  • algaria 01.04.16, 11:27
    MAEVE Cykle i rytmy - Bierz pod uwagę cykle swojego ciała, poziom energii i emocje.

--
  • nagietek123 02.04.16, 07:17
    Bardzo dziękuję za przesłanie.
  • babowa 01.04.16, 19:04
    algaria, , to ja poprosze pierwsza od tyłu, czyli ostaniasmile

--
    "Nie ma nic stałego. Jak szukasz stałości i gwarancji to przegrasz. To nie jest po ludzku. Po ludzku to jest orka na ugorze i sinusoida. Musisz się uelastycznić psychicznie i porzucić mrzonki o totalnym bezpieczeństwie, bo takie nie istnieje. Ale na pociesznie ci powiem, że każdy tak ma. To jest "dar" z rozdzielnika;-D" by inguszetia_2006
  • algaria 01.04.16, 20:50
    ARTEMIDA - Strażniczka - Ty i Twoi bliscy jesteście bezpieczni, również w sferze duchowej smile

--
  • babowa 01.04.16, 22:17

:d i tego mi bylo trzeba
    dziekujesmile

--
    "Nie ma nic stałego. Jak szukasz stałości i gwarancji to przegrasz. To nie jest po ludzku. Po ludzku to jest orka na ugorze i sinusoida. Musisz się uelastycznić psychicznie i porzucić mrzonki o totalnym bezpieczeństwie, bo takie nie istnieje. Ale na pociesznie ci powiem, że każdy tak ma. To jest "dar" z rozdzielnika;-D" by inguszetia_2006
  • inguszetia_2006 01.04.16, 20:34
    Witam
    6,6,6big_grin Poproszę. Już się u Nikix zameldowałam, ale od zbytku głowa nie boli! Śpieszę się z prośbami, bo internet dziś coś niełaskawy. Ciągle mnie wywala i tyle mam z tego piątkowego wieczoru, że czekam 10 minut na połączenie, a potem mi mówią, że "nie ma takiej strony".
    Grrrrrrr. Łachudrom spuszczę lanie, jak dorwę. Czyli - nigdy;-P
    Pzdr.
    Ing
  • algaria 01.04.16, 20:56
    tylko 6 z góry z dołu czy 666 tongue_out..
    Z góry masz SULUS - Akweny wodne - Spędzaj czas w pobliżu wody, na przykład nad jeziorem, rzeką a najlepiej nad oceanem (ale nie Arktycznym), aby nabrać sił.
    Z dołu: MARIA MAGDALENA Bezinteresowna miłość - Miłuj siebie, miłuj innych i staraj się dostrzegać dobro w każdej sytuacji, bez względu na pozorny wygląd.
    a 666 - BIAŁA TARA - Wrażliwość - Stajesz się nadzwyczaj wrażliwa Unikaj toksycznych związków, szkodliwego otoczenia i przykrych sytuacji.

A teraz to sobie sama losuj monetą które przesłanie ważniejsze tongue_out

--
  • inguszetia_2006 01.04.16, 21:14
    Witam
    Dziękuję. Cmok/cmok - to za to, że dałaś wybórbig_grin A biorę tiarę. Jestem zmęczona cudzym nieszczęściem, nie da się unikać, trzeba pocieszyć(nie trzeba - ja muszę, to nie to samo), ale może się trochę wybronię. Nad wodą odetchnę. Gdzie moje oczko wodne? Nie ma! Właśnie mi uświadomiłaś, że miałam robić oczko wodne, a nie zrobiłam. No tak, nie ma miejsca w moim ogródku wielkości chusteczki do nosa;-P Ale mam wannęwink Czy pani Algaria ma jakieś życzenia wróżkowe - zębuszkowe? Mogę coś wyciągnąć. Nie wiem, czy dziś, bo moja obecność to wielka niewiadoma z powodów niezawinionych.
    Pzdr.
    Ing
  • algaria 02.04.16, 12:19
    Co tam oczko - wystarczy micha z wodą i stopy wymoczyć wink

Dziękuję za propozycję i w tej chwili nie skorzystam, ale zapamiętam, że ma Pani dobre serduszko i w razie czego uśmiechnę się szeroko, błyszcząc zębami po babci (pasowały) o wróżbę.
    Pozdrawiam serdecznie

--
  • gosia44114 01.04.16, 20:59
    a ja mogę też? smile 40 od góry poprosiłabym
  • algaria 02.04.16, 12:20
    RHIANNON - Czarodziejka - Jesteś magiczną osobą, która powinna wcielać w życie swoje zamiary.

--
    "Ja nadal jestem wiotka, tylko już taka bardziej konkretna" - jak to kobieca figura się z czasem zmienia - nie moje
  • algaria 02.04.16, 12:22
    Sobie 11 z góry
    GINEWRA - Prawdziwa miłość - Romantyczne uniesienia Twojego serca sprawią, że cały wszechświat będzie Ci sprzyjał w zdobyciu wielkiej miłości big_grin... Prima aprilis - bo się pomylisz.

--
  • aprepope 02.04.16, 13:16
    ja jako mikro-czastka wszechswiata uwazam, ze w polaczeniu z pierwszym Przeslanie, ktory tez byl dla Ciebie, to fiu fiu smile

--
    - moje i ewoluujewink
  • algaria 02.04.16, 13:27
    A to dziękuję, bo nie wiedziałam, że pierwsze przesłanie też było dla mnie wink

--
  • aprepope 02.04.16, 13:32
    No bo ja mialam nadzieje, ze ktos inny tez wybierze numerek za mnie..ale chyba mi zamysl cos nie wypalil wink ALE co za duzo, to nie zdrowo, wiec ja juz dodatkowych informacji nie szukam smile ale te Twoje Przeslania....na Prima-Aprilis nie mozemy juz dzis zgonic wink Powodzenia smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka