Dodaj do ulubionych

Może przesłanko na nowy tydzień?

05.08.16, 13:07
Zapraszam smile Do wyboru Archanioły, Boginie i Mistrzowie
--
I oto stoję, biedny głupiec, wiedząc tyle co przedtem. - "Faust"
Edytor zaawansowany
  • marheuka 05.08.16, 13:26
    Ja bym chciala bardzo. Może od Aniołów...
    Wysłałam Pani wiadomość na facebooka, ale wygląda, że Pani nań nie zagląda, więc może tu zapukam...
  • algaria 05.08.16, 14:05
    Rzeczywiście na FB bywam bardzo rzadko. Łatwiej mnie złapać na maila. smile Aaa i proszę do mnie nie zwracać się per "pani" - bo to mnie krępuje i.. czuję się staro wink

Przesłanie na ten tydzień
    Archanioł Gabriel - PRZYWÓDZTWO - Nadszedł czas, byś przyjął soja pozycję oraz moc przywódcy i z miłością poprowadził innych"

Przed Tobą tydzień decyzji, to Ty będziesz rządzić i dzielić, ale taka postawa, wyróżnienie wiąże się też z odpowiedzialnością za innych i za decyzje. Niby przesłanie fajne, ale niosące ze sobą współodpowiedzialność za wynik "rządów". W razie jakiś wątpliwości zwróć się o pomoc właśnie do Archanioła Gabriela - on Cię wesprze smile

--
    Każdy ma takiego trolla na jakiego sobie zasłużył - moje
  • marheuka 05.08.16, 14:18
    A bo ja stara szkoła jestem, jak nie znam to zawsze "Panikuję", również w internetach wink
    Co do przesłania - po pierwsze dziękuję. Po drugie - wypadlam z kapci. Jest w sedno tego, z czym się do Ciebie zwracałam. Ale nic nie rozjaśnia sad czy ja bym mogła na tego maila, o co mi się rozchodzi?
  • algaria 05.08.16, 14:59
    Napisz na gazetowego smile

--
    Nie jestem leniwa, ja po prostu gospodaruje swoim czasem umiarkowanie - nie moje wink
  • marheuka 05.08.16, 15:10
    kiss
    Wyjść musmuszęze teraz, ale do wieczora będzie w skrzynce
  • marheuka 06.08.16, 09:10
    Nie wieczorem, a późną nocą i elaborat taki, że dwie kawy sobie zrób do niego :o czekam na odpowiedź gryząc paznokcie.
  • algaria 06.08.16, 12:55
    Powinnaś pisać książki, każda stałaby się bestselerem, a już na kanwie swojego życia i takim językiem jak do mnie na maila - sukces i szeroki strumień kasy napływałby - wywiady, autografy, wizyty w zakładach pracy miałabyś kalendarium wypełnione na 3 lata do przodu. smile

--
  • marheuka 06.08.16, 23:08
    Zapomniałaś o goszczeniu na szkolnych akademiach i występach gościnnych w Domach Seniora ;p
  • algaria 06.08.16, 23:50
    To podstawa smile

--
    I oto stoję, biedny głupiec, wiedząc tyle co przedtem. - "Faust"
  • rozmaryn_1 05.08.16, 13:58
    Poproszę Algario o Mistrza, jak zwyklesmile

--
    "Nie bój się, że twoje życie się skończy- bój się, że nigdy się nie zacznie." Grace Hansen
  • algaria 05.08.16, 14:18
    Ależ proszę bardzo Tym razem dla Ciebie mistrzem na najbliższy tydzień będzie:
    Jezus

Otwórz Swoje Serce na Miłość

Wszystko czego pragniesz i odpowiedź na każdą modlitwę, którą zanosisz przychodzi jako rezultat otwarcia tojego serca na miłość, którą wysyłasz, i którą otrzymujesz. Twoje serce jest bramą Twojej wrażliwości. To odpowiedź na każde pytanie, jakie masz - o miłość w życiu, związki, zdrowie, cele życiowe itp. Im bardziej pozwalasz sobie na miłość, tym większej głębi i znaczenia nabiera twoje życie. Jezus i inni Mistrzowie Duchowi będą cię wspierać w tych staraniach, zapewniając, ze jesteś chroniony i bezpieczny, gdy otworzysz swoje serce na miłość.

Dodatkowe znaczenie karty:

Aby zamanifestował się związek bratnich dusz, ulecz wszelkie lęki związane z dawaniem i otrzymywaniem miłości
    Wybacz tym, którzy cię zranili
    Bądź czuły dla siebie
    Pracuj z energiami, aby otworzyć swoją czakrę serca.

To będzie sympatyczny tydzień jeśli nie dasz się sprowokować do złości. ja wiem, że postawa "kocham wszystkich i wybaczam wszystko" i uśmiechanie się do wszystkich jest ciut "przesadzona", bo nie zawsze się da. Spokojem jednak więcej ugrasz, zaciskając zęby, bez nerw, ignorowaniem - wygrasz.

Myślę, że będzie to też tydzień takiego Twojego wewnętrznego remanentu do osób, sytuacji, rzeczy, zrewidujesz swoje uczucia i postawę. Pewnie cześć spraw odłożysz, rzeczy pożegnasz, a cześć ludzi wyrzucisz ze swojego życia - taka selekcja, która bardzo Ci potrzebna. Ja myślę, że przesłanie mówi głównie o miłości do siebie, czyli zrób porządek w swoim życiu z miłości do siebie.
    Oczywiście postawa "wybaczam" przed wyrzuceniem czegoś czy kogoś może ułatwić odcięcie przeszłości, ale nie zawsze da się ot tak powiedzieć wybaczam.
    Tydzień remanentu i "nirwany miłości", a może spotkasz miłość życia? Kto wie?

--
    "Ja nadal jestem wiotka, tylko już taka bardziej konkretna" - jak to kobieca figura się z czasem zmienia - nie moje
  • rozmaryn_1 05.08.16, 16:32
    Kochana jesteś, bardzo Ci dziekuję kiss
    I cieszę się, że nie wyszedł Ci Archanioł Rafał. Nie, żebym cos miala do niego, ale mam nadzieje, że ta karta oznacza poprawe zdrowia wink Oczywiście bede się kochac i rozpieszczać big_grin
    A dla Ciebie tez wyjęłam przesłanie, oto ono:
    Podążaj wciąż naprzód i nie przyjmuj odmowy. Oczekuj cudownych rozwiązań.
    Jesteś na właściwej ścieżce! Choć może Ci się wydawać, że obrany kierunek wymaga wiele czasu i wysiłku, rób dalej swoje. Zdecydowanie dążysz do wyznaczonego celu. Czasami realizacja celów wymaga elastyczności, ale w tej chwili musisz twardo trzymać się swoich przekonań. Kompromis jedynie pogorszy wynik boskiego planu, który realizujesz. Nie ulegaj chęci podporządkowania się innym lub zaspokojenia ich zachcianek. Ostatecznie wszyscy będą zadowoleni z efektu końcowego. Podążasz boskim szlakiem, choć inni mogą nie być świadomi wizji, za którą Ty podążasz. Spróbuj im o nich opowiedzieć, ale nie czuj się w obowiązku usprawiedliwiać swoich uczynków. Spójrz na mój wizerunek, wychodzę z mroku w światłość. Tak samo dzieje się z Tobą. Wiesz, co robisz, a Niebiosa Cię wspierają.
    Z mojej praktyki- tydzień będzie lepszy przy końcówce niz początku, z mroku w światłość- dotyczy spraw, zdrowia, sytuacji, wszystkiego... Co skomplikowane, to się wyjaśni, choroby bedą wyleczone, a Twoja satysfakcja i zadowolenie końcowe gwarantowane smile Czego Ci życzę i NIECH SIĘ SPEŁNI! smile))

--
    "Nie bój się, że twoje życie się skończy- bój się, że nigdy się nie zacznie." Grace Hansen
  • algaria 05.08.16, 18:30
    Bardzo serdecznie dziękuję, nie omieszkam zweryfikować pod koniec przyszłego tygodnia. smile

--
    "Ja nadal jestem wiotka, tylko już taka bardziej konkretna" - jak to kobieca figura się z czasem zmienia - nie moje
  • rozmaryn_1 05.08.16, 20:43
    Dobra z Ciebie dusza smile

--
  • algaria 14.08.16, 20:27
    Tydzień był pracowity - zawodowo. Przyjechała szefowa i nie było "opieprzania się" Ona pracowała to i ja musiałam - nie ma lipy, była we wszystkie dni otwarcia.

Ale i ja się wzięłam za swoją robotę dokończyłam pisać jedno i zaczęłam drugie, gdyby nie zmęczenie to bym pociągnęła to dalej, bo mnie wena naszła i mam pomysł. wink Jak spojrzałam to ponad miesiąc nie mogłam się zebrać nad 4, a teraz i 4 skończyłam i 5 zaczęłam i sprawia mi to frajdę.
    Tak końcówka tygodnia lepsza niż początek.
    W tym tygodniu zrobiłam coś pierwszy raz i bez współpracy "niebios" bym tego nie zrobiła, ponoć pomogłam. Satysfakcja ogromna Tylko.. lekki niesmak pozostał, przez niefajne zachowanie się osoby proszącej.
    Ogólnie tydzień fajny choć migiem przeleciał i sporo kasy wydałam. wink
    Jeszcze raz dziękuję

--
  • rozmaryn_1 13.08.16, 09:06
    Krótka weryfikacja. Tydzień jeszcze trwa,więc jak coś się wydarzy, to napiszę, ale ogólnie to był sympatyczny tydzień. Nie było dużo złości, tak jak napisałaś. Były momenty, kiedy faktycznie musiałam się powstrzymać, żeby nie dać się sprowokować, ale były też chwile, kiedy miałam wyjatkowo sympatyczne kontakty z obcymi ludźmi. Pewna obca mi kobieta mnie wyściskała mocno i powiedziała miłe rzeczy i kilka razy poczułam tą "nirwanę miłości" smile Czy komuś wybaczyłam? Chyba nie... ale jakoś nie skupiam się na krzywdach, to pewno dlatego nie czułam tez jakiejś wyjatkowej potrzeby wybaczania. Najbardziej niesamowita rzecz zdarzyła się dzień po Twoim przesłaniu. Siedziałam z zamknietymi oczami i wygrzewałam się na słońcu. Myślałam o ... miłości tak ogólnie wink I nagle ptak sfrunął i usiadł mi na klatce piersiowej smile To był szok!
    Tak więc karta fajna, energia była dobra i ogólnie fajny tydzień, choc wiadomo, że były i inne momenty... Dziękuję kiss

--
  • leda-is-one 05.08.16, 14:49
    Ja poproszę wg Twojego uznania tongue_out dziękuję.

--
    smile

"Myślę, więc jestem"/Kartezjusz/
  • algaria 05.08.16, 15:05
    Wybrałam dla ciebie Archanioły
    Archanioł Ariel - ODWAGA- Bądź odważny i broń swoich przekonań

Wychodzi na to, że w najbliższym tygodniu będziesz musiała postawić na swoim i bronić swoich racji. Nie odpuszczaj, bo wiesz jaka jest prawda. Będziesz musiała pokazać też swój upór, zdecydowanie, odwagę, ale i siebie z takiej strony o jaką Cię nie podejrzewano - twarda, harda baba. Może i dobrze w końcu jak mawiał ojciec Wołodyjowskiemu - albo będą się z ciebie śmiać, albo będą się ciebie bać i niech się boją O!

--
    Nie jestem leniwa, ja po prostu gospodaruje swoim czasem umiarkowanie - nie moje wink
  • leda-is-one 05.08.16, 18:23
    Ooo! tu mi pachnie optykiem, niby jest dialog ale kazde chce coś ugrać, on nie stracić a ja widzieć..i też nie stracic. Dzięki, bo tak się niekomfortowo czułam dzwoniąc , jakbym to ja zawiniła. Mam jeszcze kilka dni próbować się przyzwyczaić do tych okularów ..i na to przystałam, chociaz zadnych prób nie będzie tongue_out We wtorek zadzwonie...i Arielu bądz ze mnąsmile Algario pięknie Ci dziękuje smile

--
    smile

"Myślę, więc jestem"/Kartezjusz/
  • rozmaryn_1 05.08.16, 20:42
    Trzymam kciuki Ledo smile Złe szkła moga oczy popsuć, to Ci sie nie dziwię, że nie masz ochoty na próby...

--
  • bronxi 05.08.16, 14:53
    oo to ja bardzo proszęsmile
  • algaria 05.08.16, 15:10
    Szkoda, że nie napisałaś czyje chcesz przesłanie
    Wybrałam Boginie

Brigid - NIE WYCOFUJ SIĘ - Stań w obronie tego, co uważasz za słuszne.

Tydzień bardzo rozstrzygający. Zapewne będziesz musiała opowiedzieć się po czyjejś stronie, co nie będzie to dla Ciebie miłe. Będziesz tez musiała bronić swoich racji i tego co będziesz uważała za słuszne. Te dziwne wplątanie w układziki, przepychanki i nerwowość mogą spowodować, że pod koniec tygodnia będziesz bardzo zmęczona.
    Będziesz miała racje i nie zmieniaj zdania.

--
    Darem, który odróżnia wróżkę od "wruszki", jest umiejętność wyciągania właściwych kart, na konkretne zdarzenie - moje i niczyje więcej tongue_out
  • bronxi 08.08.16, 08:44
    Dziękuję bardzo. Jak się wpisałam to zauważyłam, że trzeba było wybrać, ale już nie zdążyłam dopisać, bo miałam weselną gorączkę < nie moje wesele>. Ale lubię Bogniesmile
    Dlatego też spieszę dopiero teraz ze spóźnionymi podziękowaniamismile
  • perl-a80 05.08.16, 16:30
    Ja również bardzo poproszęsmile obojętnie z których kart. dziękuję smile
  • algaria 05.08.16, 18:16
    Bogini Freja - ODWAGA - Daj się ponieść przygodzie! Bądź odważny i podejmuj ryzyko.

Tydzień pełen niespodzianek, które jeśli będziesz chciała i była odważna, mogą zmienić się w przygodę życia. Czeka Cię coś niezwykłego, a jednocześnie wymagającego podejmowania szybkich decyzji. Fajny tydzień z przygodą.

--
  • perl-a80 05.08.16, 18:50
    Bardzo dziękuję 😊 oby bylo jak najwięcej fajnych przygód smile i tez ode mnie udanego tygodnia smile
  • perl-a80 12.08.16, 21:16
    u mnie jakoś spokojnie, pracowicie, przygody jeszcze nie było, ale... jeszcze został cały fajny weekend smile wiec nic straconego smile
  • niki.ix 05.08.16, 17:07
    To może ja się skuszę na Mistrza wink

--
    Frien­ds are an­gels who lift us to our feet when our win­gs ha­ve troub­le re­mem­be­ring how to fly
  • algaria 05.08.16, 18:21
    Dla Ciebie na ten tydzień:

Apollo

Skoncentruj się na Swoich Atutach

Ta karta przypomina ci, abyś skupił się na swoich atutach, a nie na słabościach. Twoje silne strony to może być serce pełne miłości, czyste intencje, dobre nawiązywanie kontaktu z ludźmi, hobby czy coś, w czym się wyróżniasz. Nawet, jeśli twoje talenty wymagają jeszcze doszlifowania, to są twoje atuty i zalety. Im bardziej zauważasz i doceniasz swoje mocne strony, tym stajesz się silniejszy. A gdy będziesz się koncentrował na słabościach - one wzrosną. Ta karta przyszła do ciebie jako przypomnienie, że jest bardzo ważne, aby patrzeć na siebie z miłosierdziem i miłością. Gdy tylko zauważysz, że myślisz lub czujesz coś złego na swój temat, natychmiast skup się na swoich mocnych stronach.

Stosuj codziennie pozytywne afirmacje, aby podnieść swoją energię i ufność
    Mów o sobie używając pozytywnych określeń
    Zacznij program ćwiczeń, który podbuduje i wzmocni mięśnie
    To jest przesłanie miłości lub uzdrawiania dotyczące brata lub kogoś, kogo traktujesz jak brata.

W tym tygodniu najważniejsze dla Ciebie będzie używanie swoich mocnych strom Twoje atuty pozwolą Ci załatwić niejedną sprawę lub wyjść z jakiejś opresji. Piękno, czar, powab, wdzięki intelekt Twój oczywiście sprawią, że ten Tydzień będzie wyjątkowy, bo pokonasz trudności.
    To będzie też czas na zajęcie/powrót do hobby, które ostatnio nieco zaniedbałaś i.. wiesz czas dla siebie zadbanie i pokochanie siebie.
    Dobry tydzień

--
    Każdy talizman działa, jak jego właściciel w to wierzy. Jak nie wierzy, to talizman nie działa - by nikix4
  • niki.ix 05.08.16, 19:27
    Bardzo Ci dziękuję smile
    Brzmi optymistycznie. Myślałam o urlopie od poniedziałku ale jak mam mieć dobry tydzień na załatwianie spraw wszelakich, to szkoda by go było stracić.

--
    Frien­ds are an­gels who lift us to our feet when our win­gs ha­ve troub­le re­mem­be­ring how to fly
  • nagietek123 05.08.16, 17:36
    Może, może wink Tzn. chcę, oczywiście, że bardzo proszę. sama wybierz.
  • algaria 05.08.16, 18:27
    Dla Ciebie wybrałam przesłanie Archanielskie

Archanioł Azrael - POZDROWIENIA Z NIEBIOS - Twoi najbliżsi w Niebiosach czują się świetnie. uwolnij się od zmartwień i poczuj ich pełne miłości błogosławieństwa.

Tydzień spokoju, zadumy i wspomnień. Czas na przemyślenie i niewyciszenie. Dobry czas ale ciut zwolnisz i odpoczniesz. Wiedz, że Archanioł Azrael pośredniczy między nami a naszymi zmarłymi. Jeśli będziesz mieć "sprawę" do któregoś ze swoich zmarłych to prześlij ją właśnie przez Azraela, On również przyniesie Ci odpowiedź.
    Zrównoważony, spokojny, cichy tydzień, bez nieszczęść i złych sytuacji, ale taki wolno płynący.

--
  • nagietek123 05.08.16, 21:31
    Lubię takie wolno płynące tygodnie, w końcu nigdzie mi się nie spieszy wink Bardzo dziękuję za przesłanie smile
  • q18 05.08.16, 18:45
    ja bardzo poprosze bo ostatnio Armagedon i nic więcej, Algario pozostawiam Ci wybór , masz dobra intuicje , z góry dziękuję
  • algaria 05.08.16, 21:20
    Dal Ciebie Mistrz

Lakshmi

Strumień Powodzenia

Ta karta wskazuje, że twoje modlitwy o sprawy finansowe zostały wysłuchane. Wykorzystaj swoją moc manifestacji koncentrując się na obfitości, zamiast martwić się o pieniądze. Nie masz się czego obawiać. Nowy strumień powodzenia wspiera ciebie i tych, których kochasz.

Przestań martwić się o pieniądze: martwienie się przyciąga kłopoty finansowe
    Wszystko będzie dobrze, szczególnie w sprawach finansowych
    Masz teraz wsparcie, aby przeprowadzić upragnione zmiany w swoim życiu
    Wizualizuj i afirmuj powodzenie

Dobry tydzień jeśli chodzi o finanse i chyba wreszcie Twój armagedon dobiegnie końca, ba możesz go przekuć w sukces i korzyści dla siebie. Tydzień sukcesów i powodzeń. Dobry tydzień choć ciężki emocjonalnie, bo żeby przeprowadzić zmiany w swoim życiu na korzystne potrzeba trochę wysiłku fizycznego i psychicznego. Dostaniesz szanse by wyjśc na prostą - czy skorzystasz? od Ciebie zależy

--
    Darem, który odróżnia wróżkę od "wruszki", jest umiejętność wyciągania właściwych kart, na konkretne zdarzenie - moje i niczyje więcej tongue_out
  • q18 05.08.16, 23:15
    skorzystam ujęłaś meritum , pytanie Czarownico skąd wiedziałaś ? wielki respekt
  • q18 12.08.16, 20:37
    udała mi się transakcja , którą uznałam za straconą , ogólnie czuję się jakby faktycznie zła passa została przerwana , ponadto wpłynęły mi pieniądze które mam co miesiąc ale po 15 teraz 15 wolny więc były wcześniej , także Twoja wrózba Algario w 100 % , mam nadzieję że energia tego przesłania potrwa dłużej niz tydzień , bardzo dzięuję )))
  • inguszetia_2006 05.08.16, 21:51
    Witam
    Poproszę. Mam nadzieję, że się nie spóźniłam? Zdaję się na ciebie w kwestii wyboru.
    Pzdr.
    Ing
  • algaria 05.08.16, 23:12
    Nie spóźniłaś się, jeszcze się ten tydzień nie skończył by zaczynać nowy

Dam Ci Mistrza

Quan Yin

Pozwól Odejść.

To czas, aby przestać się szarpać, naciskać czy zmuszać, żeby coś się wydarzyło. Takie działanie jest sprzeczne z uniwersalnym biegiem zdarzeń i powoduje frustrację i blokady. Gdy zawierzysz i oddasz sprawę Duchowi, automatycznie otworzysz drzwi ze wsparciem, co przyniesie rozwiązania i wyniki przekraczające twoje oczekiwania. Odrzuć szarpaninę, złość, brak wybaczenia i wszystkie inne niepożądane uczucia. Zaufaj, że Wszechświat jest po twojej stronie.

Zaprzestań kłótni, osądzania czy zadawania bólu
    Miej współczucie dla wszystkich związanych z tą sytuacją, również dla siebie
    Bądż dla siebie łagodny
    Wybacz sobie to, co myślisz, że zrobiłeś lub nie zrobiłeś

Tydzień pod hasłem - nic na silę ale robimy miejsce na nowe. Czas porządków w sobie, życiu i otoczeniu. Chyba najwyższy czas pozwolić upaść temu co musi a nie powstrzymywać na silę by stało. Nie ma co ciągnąć starych przyjaźni bez wartości, trzymać niepotrzebne rzeczy i pielęgnować w sobie urazy. Czas przewietrzyć szafy. Pokończyć stare sprawy i dać wejść nowemu.
    Ten tydzień będzie czasem zmian, przejść i zakończeń, tylko niech to przebiegnie naturalnie spontanicznie i spokojnie - kończenie na "duś" nie jest dobre.
    Pewnie znów zaczniesz grzebać w ogródku, posprzątasz dom, biurko w pracy i zmienisz meble. smile

--
    Jedni mówią na to zapomnienie, inni że skleroza a ja po prostu jestem lekka w pamięci - znów nie moje smile
  • inguszetia_2006 05.08.16, 23:49
    Witam
    Super, dziękuję. Wierzę Duchowi, wierzę, wierzęwink Dobrze, że o tych kłótniach dodałaś, bo w niedzielę mam wielkie spotkanie rodzinne i chciałam się "wykłócać i osądzać", choć nie znoszę tego robić, ale serce mi się rwało do "ciach, ciach, pozamiatać". "Miej współczucie"... ok. Będę mieć. Skarcił mnie mistrz, słusznie, bo mi się należało. Za brak wrażliwości i za złego policjanta w głowie;-0 Nawet nie wiesz, jak jesteś w punkt.
    Dla ciebie, matko, Karta twórcy na najbliższy tydzień.
    Nr 5 Czy mówisz tak życiu?

Czy naprawdę chcesz tu być?

Gdy wybierasz Życie – Życie wybiera ciebie. Kiedy dokonujesz świadomego wyboru, że chcesz być w tej chwili na Ziemi, pozwala to energii Życia płynąć swobodnie przez ciebie, przynosząc ci obfitość nowych potencjałów.

Czy jest twoją wolą czuć, smakować, doświadczać i obejmować wszystko to, co Życie ci przynosi, nie odrzucając niczego? Czy możesz objąć zarówno radość jak i ból?

Kiedy zrozumiesz, że każdy moment i każde doświadczenie zostało wybrane przez ciebie dla daru, jaki zawiera i kiedy wybierasz zaakceptować i objąć ten dar, z pewnością jesteś na dobrej drodze, przeistaczając się w świadomego twórcę własnego życia.

Nie wiem, o co chodzi Twórcom, może ty będziesz wiedziała?wink
    Pzdr.
    Ing
  • algaria 14.08.16, 20:33
    Jak to czytałam pierwszy raz to nie wiedziałam o co chodzi wink ale teraz po tym tygodniu już wiem. Twórcom chodziło o twórczość która się zajęłam w tym tygodniu, (oby wena mnie nie opuściła i chęci do pracy) Twórcom chodzi również o pewną nową praktykę - pracę z energiami - którą podjęłam w tym tygodniu. Chciałabym jeszcze bardziej nauczyć się pracować z tymi energiami.
    Może właśnie Twórcy mnie naprowadzili i mam ten dar przyjąć, choć nie jest to hmm dla mnie lekki dar, ale widocznie tak musi być.
    Bólem było wydanie kasy, ale siła wyższa jak to się mówi.

Normalnie mądrzy ci Twórcy wink
    Jeszcze raz dziękuję za przesłanie.

--
  • caro-caro 06.08.16, 11:03
    Proszę Cię bardzo 😊 wylosuj mi przesłanie. Nie mam preferencji. Wszystkie rady zawsze dają do myślenia. Wybierz proszę jak Ci intuicja podpowiada
  • algaria 06.08.16, 11:47
    Wylosowałam Ci Boginię

Maria Magdalena - BEZINTERESOWNA MIŁOŚĆ - Miłuj siebie, miłuj innych i staraj się dostrzegać dobro w każdej sytuacji, bez względu na jej pozorny wygląd.

Przesłanie mówi byś starała się nie przejmować niepowodzeniami, nawałem pracy czy trudnościami, bo to co z pozoru wyda się "niemożliwe" czy trudne w realizacji, a może nawet wielkim problemem okaże się łatwym do zrobienia. Także w tym tygodniu jakoś tak dostaniesz energii by sprawy poukładać, kłopoty rozwiązać i wszystko sobie pozałatwiać.
    A w ogóle to spłynie na Ciebie taka wieczna szczęśliwość - wszystko i wszystkich kochać będziesz.. tylko w tej miłości nie zapomnij o sobie, bo Ty jesteś najważniejsza - dopieść się jakimś miłym drobiazgiem

--
    Jedni mówią na to zapomnienie, inni że skleroza a ja po prostu jestem lekka w pamięci - znów nie moje smile
  • caro-caro 06.08.16, 18:48
    Tę panią zawsze darzyłam sympatią ☺ a miłość i szczęście dodają energii i piękna. Jak tu się nie cieszyć z takiego przesłania i opieki?
    Dziękuję Ci bardzo. Dostosuję się do rad
  • caro-caro 15.08.16, 17:39
    Czuję się zmęczona tym tygodniem. Nawet Matki Polki mogą mieć dość i mają prawo być sfrustrowane. Przyszedł ten czas. Choć muszę przyznać, że załatwiłam śpiewająco sprawy syncia. Poszliśmy gdzie trzeba, owszem, swoje wystaliśmy w kolejkach, pokłoniliśmy się też tam, gdzie należało, ale udało nam się cel osiągnąć smile Tak, to był tydzień dla rodziny.
    Teraz chciałabym odpocząć od wszelkich spraw "dobra wyższego" i pobyłabym sama ze sobą wink
    A że mam już swobodę z korzystania z kart, to mogę Ci wyciągnąć przesłanie z Anielskiego Tarota. Wylosowałam Ósemkę Ognia. "Sprawy biegną bardzo szybko. Koniec z opóźnieniami. Wiele rzeczy dzieje się w tym samym momencie." Teraz wszystko ruszy z kopyta. Jeżeli coś utknęło ma szansę na realizację. Może jakieś marzenie wreszcie się spełni? Nie czuj się przytłoczona wydarzeniami. Przyj do przodu, dasz radę! Dodatkowo ta karta znaczy, że możesz otrzymać ważną wiadomość. Możesz mieć wyjątkową wenę przy zadaniach jakich się podejmiesz. Masz szansę na spory sukces.
    Życzę spełnienia smile
  • algaria 15.08.16, 22:24
    Dziękuję Ci bardzo - potrzeba mi siły, weny i spełnienia marzeń.. piękną kartę mi wylosowałaś- to na najbliższy tydzień czy nieco dłużej smile

--
  • caro-caro 16.08.16, 10:38
    Błądziłam myślami o końcu wakacji. Trochę czasu jest wink
  • algaria 16.08.16, 11:58
    No i dobrze smile Dzięki

--
    Każdy talizman działa, jak jego właściciel w to wierzy. Jak nie wierzy, to talizman nie działa - by nikix4
  • sucharek-70 06.08.16, 15:55
    Jezeli moge to prosze potrzebuje rady na ten tydzien prosze wybierzesz sama smile)
  • algaria 06.08.16, 16:32
    Dla Ciebie Archanioł
    Archanioł Raguel - HARMONIA W RELACJACH - My, anioły, otwieramy serca wszystkich zaangażowanych stron. Kłótnie i konflikty zostają natychmiast zakończone.

Tydzień pomyślny, bo wyjaśnią się trudne sytuacje, zażegnają konflikty i sprawy się ułożą. Może być tak, że nie zawsze będzie tak jak Ty byś chciała, ale najważniejszy jest osiągnięty spokój , nawet jak będziesz musiała iść na ustępstwa to chyba warto. W razie jakbyś miała jakieś problemy z "przełknięciem którejś żaby" czyli z jakąś krzywdą według Ciebie i wobec Ciebie, zawsze możesz zwrócić się właśnie do Raguela on pomaga pogodzić się z sobą i z innymi.
    Tydzień zażegnywania konfliktów to chyba dobry tydzień

--
  • sucharek-70 06.08.16, 17:30
    Oby sie sprawdzilo ,dziekujesmile))
  • sucharek-70 10.08.16, 16:46
    I wszystko sie udalo smile) pierwszy raz od wielu wielu tygodni swiatelko w tunelu , dziekuje .......
  • gosia44114 06.08.16, 21:50
    Bardzo proszę...od paru dni zewsząd tylko ciosy -może Mistrz cos podpowie?
  • algaria 06.08.16, 22:21
    Mistrz dla Ciebie

Aengus

Bliźniaczy Płomień

Ta karta wskazuje na związek bliźniaczych płomieni, który jest najgłębszą formą romantycznej miłości. Aby stworzyć taki związek musisz podążać za swoim wewnętrznym przewodnictwem, przerobić lekcje rozwoju osobistego i być cierpliwym ufając, że wszystko nadchodzi we właściwym czasie. Gdy bliźniacze płomienie się odnajdą, wszystko w ich życiu osiąga nową jakość miłości i światła.

Miej otwarte serce, pozytywne nastawienie i podążaj za swoim przewodnictwem, aby spełniły się twoje modlitwy dotyczące miłości

Tydzień bardzo serdeczny i miły. Powinno Ci towarzyszyć pozytywne nastawienie ludzi do Ciebie, a dzięki temu łatwiej będziesz mogła załatwić swoje sprawy. Ty też staraj się być wyrozumiała dla innych i wybaczaj im słabości. Jednak nie dawaj sobie wchodzić na głowę, bądź asertywna i walcz o swoje, ale zgodnie z zasadami.
    W tym tygodniu możesz znaleźć bratnią duszę, przyjaciela a może nawet miłość.. tylko ukochaj życie a ono Cie ukocha.

--
  • gosia44114 07.08.16, 15:23
    Serdeczne dziekismile oby sie sprawdziło, tydzień bedzie ciężki, mnóstwo roboty po urlopie (dodam,że pracowitym) i do tego kontrola mi sie zwaliła. Nie wieadomo w co ręce włożyć...
    Pozdrawiam
    M.
  • meda08 07.08.16, 13:18
    Nie wiem czyny jeszcze można prosić? Jeśli tak to wybór pozostawiam Tobie. Dziękuje
  • algaria 07.08.16, 20:43
    Dla Ciebie Bogini
    Oonagh - ŁATWE DO ZROBIENIA - Nie ma potrzeby się spieszyć lub robić coś na siłę. Na wszystko jest odpowiedni czas.

Pracowity tydzień, ale żadna sprawa nie powinna Ci stwarzać problemów pod jednym warunkiem - nic na siłę. jeśli będziesz czuła, że robisz coś wbrew sobie lub za bardzo sprawa będzie "stawała okoniem" -odpuść. Nie na zawsze ale na jakiś czas - godzinę, dzień. W tym czasie zajmij się czymś innym lub idź się przewietrz czy odpocznij. Zobaczysz że wrócisz z nową energia i wszystko się uda.
    Będzie dobrze tylko nie działaj przeciw naturze.

--
  • meda08 07.08.16, 23:04
    Kochana bardzo Ci dziękuje. Zastosuję się do tej rady nawet nie wiesz jak to przesłanie jest mi potrzebne. Dziękuję.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.