Dodaj do ulubionych

Na ten Nowy Rok Numerologiczny

02.09.16, 18:31
1 pytanie nie więcej- miłość, pieniądze, praca lub coś innego ważne na Was w nowym roku numerologicznym.
Nie podaję kart, ani rozkładów - daje samą odpowiedź.
Jak ktoś ma ochotę na wróżbę to zapraszam.
--
I oto stoję, biedny głupiec, wiedząc tyle co przedtem. - "Faust"
Obserwuj wątek
      • algaria Re: Na ten Nowy Rok Numerologiczny 02.09.16, 21:37
        Przygotuj się na jakieś zmiany. Powinnaś zawodowo iść jakąś nową drogą, nieznaną. Nie oglądaj się z sentymentem w przeszłość - odetnij przeszłość i idź śmiało w przyszłość. Z zawodowego punktu widzenia powinnaś być z tych nowych zajęć zadowolona - może to być zmiana pracy, zakres obowiązków, czy zmiana komórki w istniejącej formie, może to być zupełnie nowe zadanie, ale raczej nie awans. kieruj się rozumem i nie działaj pochopnie, ale też bez sentymentu. Powodzenia.

--
        Jedni mówią na to zapomnienie, inni że skleroza a ja po prostu jestem lekka w pamięci - znów nie moje smile
      • algaria Re: Na ten Nowy Rok Numerologiczny 02.09.16, 21:42
        Ten rok numerologiczny będzie rokiem pracy nie miłości, ale pocieszające jest to że powinnaś się uporać z zaszłościami. Mimo, że będziesz sama to będziesz szczęśliwa w myśl jak masz być szarpana i poniewierana przez faceta to lepiej mieć spokój i być samemu. Ten rok to skupienie na pracy ale.. uwaga pracując możesz kogoś spotkać - tak dopiero w drugiej połowie tego numerologicznego roku albo nawet pod jego koniec. Kim on będzie? Kimś związanym z Twoją z pracą lub finansami (swoimi).

--
        Nie jestem leniwa, ja po prostu gospodaruje swoim czasem umiarkowanie - nie moje wink
          • algaria Re: Na ten Nowy Rok Numerologiczny 03.09.16, 10:22
            Powiedziałam co karty pokazały, a pokazały głównie pracę- niestety - miłości tam nie było prawie wcale coś tam właśnie się klaruje jakiś pan ale dopiero w okolicach przyszłych wakacji albo później.

--
            Każdy talizman działa, jak jego właściciel w to wierzy. Jak nie wierzy, to talizman nie działa - by nikix4
    • rozmaryn_1 Re: Na ten Nowy Rok Numerologiczny 02.09.16, 19:36
      Chcę mieć niespodziankę. Zakładam z góry, że bedzie dobrze w każdej sferze smile
      Ale jakieś pozytywne przesłanie anielskie czy tych mistrzów Twoich na ten rok bym chciala bardzo smile
      Jesli więc to tez wchodzi w grę, to poproszę, a wybór pozostawiam Tobie smile Tylko żeby pozytywne było, bo ten stary rok mnie wymęczył okropnie, choć wycisnęlam z niego (i z siebie przy okazji) ostatnie soki big_grin

--
      "Nie bój się, że twoje życie się skończy- bój się, że nigdy się nie zacznie." Grace Hansen
      • algaria Re: Na ten Nowy Rok Numerologiczny 02.09.16, 21:48
        Dla Ciebie wyciągnęłam Mistrza - nie wiem tylko czy on nie pokazuje obecnej sytuacji, dlatego wyciągnęłam dodatkową kartę Mistrza na cały rok numerologiczny

Pani Białego Bizona

Gest Pojednania

Ta karta zwiastuje rozwiązanie sporu lub nieporozumienia. Ci, którzy są związani z tą sytuacją są gotowi przebaczyć i zapomnieć. Bądź otwarty i zauważ punkt widzenia innych ludzi, co złagodzi nawet najtrudniejsze uczucia. Gdy dodasz współczucie do tej sytuacji, moc uzdrawiającej miłości zapewni to, że harmonijnie zostaną zaspokojone potrzeby wszystkich zaangażowanych. Szczegóły rozwiązania tej sytuacji pozostaw bezgranicznej mądrości Ducha.

Dodatkowe znaczenie karty:

Miej wolę wybaczenia
        Poczuj współczucie dla wszystkich związanych z tą sytuacją, również dla siebie
        Przyjmij przeprosiny
        Zobacz komiczność tej sytuacji

Paravati

Pozytywne Zmiany

Twoje upodobania i uprzedzenia się zmieniły, rozwiązałeś również sprawy, które cię kiedyś niepokoiły. To pozytywne osiągnięcie oznaczające twój wzrost duchowy. Niektóre z tych sytuacji są ukrytymi błogosławieństwami, bo popychają cię do dokonania niezbędnych i pozytywnych zmian. Możesz czuć się wypychany ze swojego bezpiecznego miejsca, ponieważ różne dziedziny twojego życia się zmieniają, ale pamiętaj, że Wszechświat zawsze jest gotowy, aby wesprzeć cię w tym, o co go poprosisz. Ruszaj i ciesz się swoją podróżą, ponieważ wszystko dzieje się dla twojego dobra.

Przestań odkładać wszystko na ostatnią chwilę i przezwyciężaj perfekcjonizm
        Podziel swoje wielkie zadania na małe kroczki i rób jeden krok na raz
        Ponieważ Paravati jest boginią gór, karta ta może oznaczać wyjazd lub przeprowadzkę w góry
        Zmodernizuj swój rozkład zajęć, abyś mógł regularnie poświęcać czas na swoje priorytety
        Bądź asertywny w mówieniu "nie" każdemu, kto odciąga cię od twojej ścieżki

--
        Darem, który odróżnia wróżkę od "wruszki", jest umiejętność wyciągania właściwych kart, na konkretne zdarzenie - moje i niczyje więcej tongue_out
        • rozmaryn_1 Re: Na ten Nowy Rok Numerologiczny 02.09.16, 22:16
          Kochana jesteś, dziękuje Ci bardzo i jutro Ci się jakoś pozytywnie odwdzięczę smile Zajrzyj więc wink
          Gest pojednania bardzo mnie cieszy, bo faktycznie jest potrzebny, żeby ruszyć naprzód. Czasem sytuacja konfliktu może poważnie czlowieka zblokować mentalnie...
          A druga karta jest bardzo obiecującasmile JUz się cieszę! I rzeczywiscie się zmienilam i zmieniam... i przywyklam juz, że jestem wypychana od jakiegoś czasu i ciesze się, a nawet o to się sama prosze big_grin Podróż... mmmm... tego mi trzeba smile
          Wspaniała wrożba, dziękuję bardzo i jutro z świeżym umyslem wyciagnę Ci cos fajnego (zle karty wywale przez okno hahaha.... )

--
          "Nie bój się, że twoje życie się skończy- bój się, że nigdy się nie zacznie." Grace Hansen
        • rozmaryn_1 Re: Na ten Nowy Rok Numerologiczny 03.09.16, 09:57
          Algario, wyjęłam Ci Damę Podarunków na ten rok. To karta hojności czyli możesz być bardzo obdarowywana tego roku, ale i sama będziesz duzo dawać z siebie. Nie zawsze chodzi o dobra materialne, może chodzić o pozytywne nastawienie, uśmiech, dowartościowanie kogos.
          Czym więcej dasz z siebie innym, tym więcej dostaniesz. To bedzie wracać do Ciebie w sposób, który może Cię zaskoczyć. Aby zapewnić ciągłość przepływu, musisz rozdać innym jedynie 10 procent swojego "bogactwa". Niekoniecznie chodzi o dzialaność charytatywną czy rozdawanie pieniadzy, tylko o to jak patrzysz na innych i jakie mysli im posylasz. Spojrz na wszystkich ludzi jak na ważne istoty i pokaż im, że w nich wierzysz. Zwróć uwagę na to, w jaki sposób traktujesz innych. Jak widzisz "biednych", nieznajomych. Jeśli wierzysz w wartość drugiego czlowieka, spłynie na Ciebie wiele blogoslawieństw. Gwarantuje Ci to dlugotrminowy sukces. Mozesz zatrzymac sobie jedynie to, co pragniesz dać.
          Jako wyzwanie ta karta mówi o zatajaniu informacji czyli nie rób tego i uważaj, czy inni przed Tobą nie ukrywają czegoś, żeby Cię kontrolować. Jest to zatajanie w celu takim, abyś uważała siebie za niewystarczająco dobra. I Abyś dając nie oczekiwała niczego w zamian- to też bedzie ważne.
          Ogólnie to fajna karta, lubię ją, bo to dawanie i otrzymywanie jest zawsze przyjemne, gdy ona sie pokaże. Jak dajesz, to masz satysfakcję, że dałaś. Jak coś otrzymasz, to jest to prawdziwa radość, bo dar podnosi Twoje poczucie wartości. Te dary w tej karcie zawsze przynoszą jakieś budowanie swojej wlasnej siły i mocy i pewności siebie smile Bardzo fajna energia na ten rok. Zatajanie informacji tez nie ma jakiegos poważnego wymiaru w praktyce, chodzi o drobne sytuacje codzienne, kiedy ludzie nie do końca szczerze i otwarcie mówią coś.
          Dodatkowo czeka Cię sukces w ezoteryce, możesz się bardzo rozwinąć, a nawet zdobyc rozgłos. Dużo klientów, duze zainteresowanie wokół Ciebie. Twoja opinia bedzie się liczyć. Możesz zdobyc nowych przyjaciól podobnych do siebie. Rozwój powolny, ale bardzo skuteczny.
          Pomyslności i pozdrawiam smile

--
          • algaria Re: Na ten Nowy Rok Numerologiczny 03.09.16, 12:30
            Bardzo Ci dziękuję, to bardzo dobra i mądra wróżba. Postaram się zastosować do rad w niej zawartych. "Co dajesz to dostajesz" natomiast na "tajemnicę" będę uważać.
            Jeszcze raz Ci dziękuję.

--
            Nie jestem leniwa, ja po prostu gospodaruje swoim czasem umiarkowanie - nie moje wink
      • algaria Re: Na ten Nowy Rok Numerologiczny 02.09.16, 21:56
        To zapytałam o ogólna atmosferę tego roku
        Bardzo pozytywna karta - kiedyś nawet mówiono, że as monet jeśli się ukaże to znaczy, że wszystko się uda, bo jest najszczęśliwszą kartą w talii. To karta brama - wygrywa materia nad duchem, dobrobyt nad miłością - tylko trzeba wziąć swoje życie, w ręce i przejść przez bramę. Nie wykluczone są propozycje, ktoś wyciągnie do Ciebie rękę z pomocą - nie odmawiaj bo następne szanse mogą nie przyjść ani tak łatwo, ani tak szybko. As to pieniądze - fakt może i małe ale zawsze to "pobrzękacze" wink
        Czeka Cię dobry czas, masz szanse zacząć wiele spraw od nowa i mimo, że to początek, zalążek czegoś większego, to jednak jeśli oto ziarnko zadbasz to może Ci wyrosnąć drzewo pieniędzy.
        W miłości może oznaczać że Twój partner (mąż, kochanek) zmieni się z lekkoducha na faceta który zacznie się ustatkowywać - podobnie Ty, będziesz bardziej racjonalnie patrząc na pieniądze - im więcej ich będziesz mieć tym rozsądniej będziesz je wydawać.
        Dobry rok, fajny rok - powodzenia

--
        • caro-caro Re: Na ten Nowy Rok Numerologiczny 03.09.16, 20:06
          Dziękuję dziękuję dziękuję 😀
          Faktycznie jedna z najlepszych kart. Rzadko mi się takie dobre wróżby zdarzają, tym bardziej się cieszę. Wiem, że przy niej, żeby mieć, trzeba się trochę wysilić. Nic nie przychodzi samo. Mam nadzieję, że skorzystam z nadarzających się okazji. Zapowiada się wspaniały rok! Nareszcie szansa na koniec siłaczki. Dziękuję kiss
          Gdybyś chciała, chętnie wyciągnę na coś kartę z Anielskiego Tarota
            • caro-caro Re: Na ten Nowy Rok Numerologiczny 04.09.16, 16:22
              Anioły na ten rok podarowały Ci Dwójkę Wody. Będzie to emocjonalny rok. Otworzysz serce na głębsze uczucia. Z większą czułością popatrzysz na dzieci i męża. Otworzysz się na innych ludzi. Przebywanie wśród bliskich będzie Cię cieszyć.
              Możesz spodziewać się wielu pozytywnych odczuć, radości, pomyślności, szczęścia. Możesz także, niespodziewanie wpaść w sidła miłości wink czy to mąż czy to ktoś nowy, tego nie wiem hihi... ale Twe serce będzie bić szybciej, to pewne.
              Twoje predyspozycje intuicyjne na pewno osiągną wyższy poziom. Lepiej będziesz współczuła, więcej zobaczysz i więcej usłyszysz.
              Mam nadzieję, że będzie właśnie tak 😊
      • algaria Re: Na ten Nowy Rok Numerologiczny 02.09.16, 22:06
        Coś się szykuje w tej materii dla Ciebie. Mam w kartach konkretnego faceta z ognistych znaków - Strzelec, Lew, Baran. Dojrzałego Mam miłość w pełnym rozkwicie Jeden warunek, byś tę miłość zechciała zauważyć, bo mam wrażenie że ten pan się kiedyś przewinął przez Twoje życie - niekoniecznie jako chłopak, ale może być kolega kolegi czy kolega brata. On gdzieś tam krąży wokół Ciebie, ale może być tak, że nie mieszka na stałe w pobliży tylko przyjeżdża od czasu do czasu.
        Coś nowego Ci życie szykuje, a może odkurzonego, pożyczonego i niebieskiego? wink
        W każdym razie w tym roku nie powinnaś być sama i powinnaś być kochana.

--
        • bronxi Re: Na ten Nowy Rok Numerologiczny 05.09.16, 09:41
          Przepraszam za opóźnienie, ale szaleje z remontami w domu-moje ostatnie hobby smile Nawet chwilowo szydełko porzuciłam.
          Po przeczytaniu Twojej wróżby pomyślałam o jednej osobie, a mianowicie kilka dni temu całkiem przypadkowo spotkałam moją WIELKĄ MIŁOŚĆ z czasów gdy byliśmy nastolatkami. Uff ale wtedy wspomnienia wróciły.. Nie gadaliśmy on kiwnął cześć z uśmiechem, bo jechał samochodem i na parkingu się spotkaliśmy, a ja się uśmiechnęłam i pomachałam.. Ale znaki zodiaku do niego nie pasują.. te z kolei pasują do R.., który ostatnimi czasy się zmienił na lepsze, co mnie dziwi.. bo myślałam, że nie umie mnie zaskoczyć.. Bardzo ciekawa jestem co to będzie, co to będzie... smile
          Oczywiście bardzo dziękuję za wróżbę i pozytywne wieści smile
          Pozdrawiam Cię serdecznie
      • algaria Re: Na ten Nowy Rok Numerologiczny 02.09.16, 22:16
        Powiem co karty powiedziały tongue_out Tobie podam co mi wylazło wink

Przede wszystkim kieruj się rozumem nie sercem - nie ma sentymentów, nie ma łez i płaczu - myśl i działaj. Tak, w 10 buław jesteś przywalona i cięzko Ci tak i fizycznie i psychicznie, czujesz zmęczenie i zniechęcenie, ale pocieszające jest to, że 10 to koniec - ostatnie podrygi zdychającej ostrygi. Za tą 10 wyszły: Kochankowie i Gwiazda czyli prawie niebawem wkrótce, pokrótce powinnaś mieć wybór - dostać propozycję pracy czy zmian w swoim życiu zawodowym. Wynik:
        Diabeł 8 kielichów i Eremita.
        Pewne jest to, że już nie będziesz robić tego co robisz 8 kielichów to grzeczne odejście, a eremita swoja droga, nowa i trochę po omacku ( ja nie preferuje znaczenia Eremity, że on się wraca po swoich śladach - nie, on szuka nowych dróg). Fakt dziadek kijem się podpiera i latarenką sobie przyświeca ale drepcze w nowe. Diabeł to pokusa.. ale i uwiązanie do starego - które dawno mogłaś zmienić i właśnie zerwiesz się z tego łańcucha i pójdziesz..
        Także Droga Ing - szykuj się na zmiany zawodowe - jak nie w zupełnie nowej pracy, to z pewnością w nowym dziale.

--
        "Ja nadal jestem wiotka, tylko już taka bardziej konkretna" - jak to kobieca figura się z czasem zmienia - nie moje
        • inguszetia_2006 Re: Na ten Nowy Rok Numerologiczny 02.09.16, 23:09
          Witam
          Cholera, praca pod Diabłem, 8 kielichów i Eremitą... Aj! Ale chujniawink Dobre dla pań lekkich obyczajów. Fajna działalność gospodarcza (Eremita);-P Siedzę na tyłku! Zmiany mi się cudownie odechciało! A tobie czego trzeba, matko? Pisz.
          Pzdr.
          Ing
            • inguszetia_2006 Re: Na ten Nowy Rok Numerologiczny 03.09.16, 22:35
              Witam
              Na prawko syna matki przełożonej - Rycerz mieczy, Koło fortuny, Królowa mieczy.
              Wygląda to dobrze. Rycerz mieczy wykuje na blachę Kodeks Drogowy, talent do jazy to ma na pewno po ojcu motocykliście, Koło Fortuny popchnie sprawę, a Królowa mieczy to już odbiór dokumentówwink Prawniczka, jakby nie patrzeć, i urzędy wszelkie. Moim zdaniem ten układ jest pomyślny, bo chodzi o uzyskanie kwitu urzędowego i ten kwit jest w osobie Królowej.
              Pzdr.
              Ing
              • algaria Re: Na ten Nowy Rok Numerologiczny 03.09.16, 22:58
                Dziękuję, bo od nowego roku przepisy jakieś durne wchodzą i mają ceny podnieść nawet do 3 tyś. Już badania są inne niż Ju robiła 2 lata temu - on musi osobno okulistę zaliczyć i cukier robić. Oby się wyrobił, a karty mówią że tak będzie smile

--
                "Ja nadal jestem wiotka, tylko już taka bardziej konkretna" - jak to kobieca figura się z czasem zmienia - nie moje
      • algaria Re: Na ten Nowy Rok Numerologiczny 02.09.16, 22:20
        Prace mieć będziesz i to najważniejsze, ale rzeczywiście możesz zmienić miejsce pracy - nawet do innej miejscowości. Chociaż też mam i powrót w to samo miejsce ale tylko po to by pokazać tym wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że musiałaś opuścić miejsce pracy - tzw gest Kozakiewicza.
        Udowodnisz im że nic złego się nie stało a wręcz przeciwnie.
        Dalej czeka Cię nauka, dokształcanie.
        Jakiś mężczyzna będzie Ci przychylny w nowej pracy nie zmarnuj tego.

--
        • perl-a80 Re: Na ten Nowy Rok Numerologiczny 02.09.16, 23:05
          Dziękuję smile - tyle zmian w jednym roku, no no..
          tylko te powroty w to samo miejsce pracy to mi się nie podobają, bo jak to sie mowi-lepiej dwa razy do tej samej rzeki nie wchodzić, jak mi się jednak skojarzyło, ze być może dopiero pod koniec przyszłego roku wyjade na dluzszy czas sluzbowo bo planuje powoli (o ile będę jeszcze w tej samej pracy siedzieć) no i wtedy wiadomo ze wrocic do tej samej pracy trzeba-tylko to się już nie miesci chyba w jednym roku kalnedarzowym ale co najmniej dwa smile a i jeszcze ten miły Pan... smile kusząco nie powiem
      • algaria Re: Na ten Nowy Rok Numerologiczny 02.09.16, 22:25
        Miłości chcesz waćpanna?
        A tu gorący, zakazany, romans się szykuje. Wręcz powiem że obsesja na Twoim punkcie i Ty na jego - gorący jak piekło i piękny jak niebo, ale za szybko, za mocno i niszcząco.
        Ty będziesz chcieć więcej mocniej (może głębiej) on aż tak wchodzić w relacje nie będzie chciał.
        Da Ci mniej niż byś chciała a że Ty nie z tych co to zadowolą się namiastką - wszystko albo nic- wybierzesz to nic i całkiem na tym nieźle wyjdziesz. Z perspektywy będziesz wiedziała że dobrze się stało - żałować nie będziesz, bo co przeżyjesz to Twoje, ale odetchniesz z ulgą na koniec.

--
      • algaria Re: Na ten Nowy Rok Numerologiczny 02.09.16, 22:34
        Mam zmiany, naukę i Twoją wolę...
        Uważaj, bo wkrótce możesz mieć chwile zawieszenia w sprawach zawodowych, a przez to dostać mniej niż powinnaś. Ta chwila wycofania z rynku pracy będzie c\dobrym czasem na zastanowienie się co chcesz robić - czy chcesz tam zostać, czy chcesz zmienić swój zawód, czy miejsce?
        Wydaje mi się, że w tym miejscu gdzie pracujesz nie czujesz się dobrze, a przyjdzie jeszcze jeden cios, ostatni i po nim z wielkim prawdopodobieństwem podejmiesz decyzję o zmianach w swoim .życiu zawodowym.
        Będziesz się kształcić, doszkalać, podnosić kwalifikacje - a może tej królowej buław awans Ci się szykuje smile Czego Ci życzę.
        Finansowo nawet w tym zamieszaniu powinnaś sobie śmiało poradzić (jeśli nie zaszalejesz).

--
        • niki.ix Re: Na ten Nowy Rok Numerologiczny 02.09.16, 22:49
          Dziękuję za kartę smile

Wiem chyba o co chodzi ale jeśli stanie się to co przypuszczam, że może się kryć za tą wróżbą, to to nie będzie cios ostatni ale początek wojny. Bo się uparłam i tym razem nie podaruję tongue_out
          A miałam cichą nadzieję, że będzie spokój uncertain

--
          Frien­ds are an­gels who lift us to our feet when our win­gs ha­ve troub­le re­mem­be­ring how to fly
            • rewen14 Re: Na ten Nowy Rok Numerologiczny 03.09.16, 00:37
              A ja podobnie jak rozmaryn proszę o przeslanie,rade z kart anielskich czy tych mistrzów dotyczące mojego powrotu do zdrowia.Jestem 2lata po załamaniu nerwowym,proszę o przeslanie co mam zrobić żeby calkowicie sie od tego uwolnić i odrodzić sie na nowo
                • algaria Re: Na ten Nowy Rok Numerologiczny 03.09.16, 12:58
                  Kashaa to dla Ciebie.
                  Najpierw zapytałam ogólnie Ja nie mam zmiany pracy, a jeśli to nie teraz, dopiero może około wakacji przyszłego roku. Owszem jest przytłoczenie i nadmiar obowiązków i takie zmęczenie ale jeszcze jakiś czas będziesz musiała wytrzymać tu gdzie jesteś.
                  Na pytanie co dla Ciebie lepsze - zostanie, zmiana, dodatkowa praca - karty mówią zmieniać z wyjazdem ale dobrze się do tego przygotować. Dopóki nie zmienisz to szukać czegoś dodatkowego, bo dwa źródła masz zapewnione.
                  Czyli szykuj się do wyjazdu zmiany itp ale za nim to szukaj drugiego źródła zarobków, bo ono jest Ci pisane.

--
              • algaria Re: Na ten Nowy Rok Numerologiczny 03.09.16, 12:42
                Wybrałam dla Ciebie przesłanie Mistrza. Już przy tasowaniu wypadła mi ta karta a później ja jeszcze wyciągnęłam dla Ciebie. Musi być zatem ważna skoro aż 2 razy się pokazała.

Avalokitesvara

Zobacz Punkt Widzenia Innej Osoby

Odczuwasz silne emocje w związku z tą sytuacją i może czujesz się zdenerwowany, niezrozumiany czy wykorzystany. Ta karta przyszła do ciebie, jako sposób uzyskania pokoju poprzez wzięcie pod uwagę punktu widzenia innych osób. Nie musisz się z tym zgadzać, ale po prostu zrozum ich motywy i miej współczucie dla ich uczuć. Ten proces może pozytywnie zmienić energię tego sporu, tak jak przecięcie liny podczas zawodów jej przeciągania. Gdy zobaczysz punkt widzenia innych, otworzysz drzwi kreatywnemu rozwiązaniu.

Zobacz siebie oczami osoby, którą pragniesz poznać lub spotkać
                Odrzuć defensywność w swoich relacjach
                Spójrz głębiej i zobacz boskość w każdym człowieku
                Wybacz dawne zranienia i zacznij na nowo

--
            • niki.ix Re: Na ten Nowy Rok Numerologiczny 03.09.16, 16:39
              Uspokoiłaś mnie kobieto tą 10 mieczy, bo myślałam, że Ci Wieża wyszła tongue_out
              To trudna lekcja ale mam z nią ciekawe doświadczenia. Jak już się powyciąga te wszystkie miecze, to ma się broń do dalszej walki. I to broń przeciwnika wink W Wieży nie ma nic.

Wchodzisz w "5" jak pisałaś.
              Wyciągnęłam Ci Berkano.
              Ciekawa runa do Twojego roku smile Wykorzystaj jej moc i korzystaj z życia.
              Może jakiś romans ognisty Ci przyniesie, tylko uważaj na konsekwencje. Może któreś z dzieci sprawi Ci niespodziankę. W pracy awans albo podwyżka. Może wpadnie Ci do głowy jakiś pomysł, który okaże się "żyłą złota" . W tym roku to Ty rozdajesz karty i nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych wink

--
              Frien­ds are an­gels who lift us to our feet when our win­gs ha­ve troub­le re­mem­be­ring how to fly
      • algaria Re: Na ten Nowy Rok Numerologiczny 03.09.16, 13:01
        Podejrzewam, że obecnie nie pracujesz albo jesteś na zwolnieniu albo na bezrobociu, a jeśli jeszcze nie to wkrótce będziesz. W każdym razie w tym roku numerologicznym ida dla Ciebie zmiany i to od Losu. Praca wkrótce będzie całkiem dobra z dość dobrymi zarobkami - praca z przeznaczenia, czyli obecna sytuacja zawodowa (Twoja) jest jakby ciągiem zdarzeń, które musiałaś mieć by dostać to co dostaniesz wkrótce.
        Praca będzie, zarobki będą, wyjdziesz z cienia i pokażesz się ładnie i zaprezentujesz, a chwilowymi niepowodzeniami nie masz co się przejmować, bo czeka Cię praca z przeznaczenia.. Fajny rok zawodowy.

--
        Każdy talizman działa, jak jego właściciel w to wierzy. Jak nie wierzy, to talizman nie działa - by nikix4
      • algaria Re: Na ten Nowy Rok Numerologiczny 03.09.16, 17:47
        Jest duża szansa na to że przeżyjesz fajny romans z młodszym facetem. Mam w kartach i seks i miłość . Uczucie powinno przyjść za jakiś czas pół roku do 8 miesięcy, ale będzie ogień i dym. Czy to będzie związek na dłużej? Wszystko będzie zależało od was - szansa będzie na pociągniecie tego, czy z niej skorzystacie? to już inna bajka.
        W każdym razie w tym roku numerologicznym coś w Twoim życiu ruszy, coś zaiskrzy, coś w sercu drgnie.

--
        Jedni mówią na to zapomnienie, inni że skleroza a ja po prostu jestem lekka w pamięci - znów nie moje smile
        • q18 Re: Na ten Nowy Rok Numerologiczny 03.09.16, 18:06
          ojej dziękuję za tak pozytywną wróżbę , mój poprzedni "partner" zrobił córce wnuka , jakie to teraz modne zresztą , czym totalnie mnie zniechęcił do czegokolwiek , ale czuję sie bardzo samotna , fajnie byłoby coś do kogoś poczuć , jeszcze raz bardzo dziękuje
          • q18 Re: Na ten Nowy Rok Numerologiczny 17.10.16, 13:30
            Algaria narozrabiałaś i teraz chcę wiedzieć więcej , w ciągu ostatnich dwóch tygodni moje życie wywróciło się do góry nogami , ale wróżba w 100 % sprawdzona że młodszy i to ile masakra jakaś , póki co cała reszta przed nami ale ogień jest , co mam uczynić by jakąś wróżbę na ten temat dostać , może odpłatnie ? wymyśl coś Kochana skoro jesteś matką tego zamieszania ;-p
      • algaria Re: Na ten Nowy Rok Numerologiczny 03.09.16, 20:50
        Hmm Mam w kartach powrót pana z przeszłości, ale pan powróci tylko na chwilkę i odejdzie w niesławie. Po takim numerze ta znajomość zostanie całkowicie zakończona. Później znów się ktoś pojawi i znów nic z tego nie będzie, dopiero kolejny pan okaże się tym właściwym. Powiem tylko iż może się on pojawić później niż w ciągu tego roku.

--
        • pinia1214 Re: Na ten Nowy Rok Numerologiczny 12.09.17, 14:25
          Algario, w przeciagu roku rzeczywiscie zjawił sie Pan z przeszłości i odszedł w niesławie. Jak mówią, jak puka do Ciebie przeszłość- to nie otwieraj, bo nie ma nic cennego do pwoiedzenia- czy jakos tak to było. I racja. Znajomość zakonczona definitywnie.

Pojawił się kolejny obiekt i w sumie trwa to tak, do dziś. Trzeci się nie pojawił. Ale mam nadzieje na tego drugiego (aktualnego).
          Buziaki
      • algaria Re: Na ten Nowy Rok Numerologiczny 04.09.16, 19:11
        o precyzyjne pytanie - zapytałam o stosunki Twoje z teściową w ciągu tego roku,. Mam nadzieję, że oto Ci chodziło.
        Zmienią się na tyle, że staną się bardziej "ludzkie". Oddalicie się od siebie, co wpłynie pozytywnie, ale również będziecie umiały ze sobą i współpracować i rozmawiać.
        Na sytuację rodzinną wyszło mi, że Nastąpi jakieś zamknięcie obecnej sytuacji, może nawet wyjazd i to w pewien sposób wyciszy atmosferę, odsunie na dalszy plan jakieś niesnaski.
        Rada - staraj się kierować rozumem i analiza a nie emocjami, łzami niczego nie zmienisz.

--
      • algaria Re: Na ten Nowy Rok Numerologiczny 04.09.16, 19:22
        Jako radę wyciągnęłam Ci Mistrza

El Morya
        Oczyść i Ochraniaj Swoją Energię

Będąc osobą wrażliwą, przejąłeś toksyczną energię od innych osób. Ta karta prosi, abyś to zatrzymał i wezwał na pomoc El Morya i Archanioła Michała dla oczyszczenia siebie. Oni mogą również oczyścić i podnieść energię innych ludzi, twojego domu czy biura. Po oczyszczeniu siebie, poproś ich o ochronę przed kolejnymi intruzami. Ten proces nazywany "ekranowaniem" powinien być przeprowadzany jeden lub dwa razy dziennie. Możesz również nosić wisior z kryształu górskiego, który w razie potrzeby przejmie niedobrą energię.

Dodatkowe znaczenie karty

Poproś Archanioła Michała, aby przeciął sznury, które tworzą niedobre połączenia między tobą a innymi ludźmi lub obiektami
        Trzymaj się z dala od niezdrowych i toksycznych substancji, otoczenia czy relacji
        Szanuj swoją wrażliwość
        Podtrzymuj swoje pozytywne myśli, bo pomoże to twojej energii pozostać czystą i jasną
        Usuń bałagan lub użyj feng shui do oczyszczenia energii w swoim domu lub biurze

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka