Dodaj do ulubionych

Zapisy na wróżbę andrzejkową

17.11.16, 09:55
Zapraszam na wróżbę andrzejkową smile Będę musiała się jakoś zorganizować, żeby czasowo się wyrobić i każdemu na spokojnie wyjąć karty, więc zapisy są już teraz.
Nowej metody nie przetestowałam, więc będzie CASANOVA! Fajne, pozytywne karty, w sam raz na taką okazję. A jak Casanova, to musi być namiętnie, zmysłowo i erotycznie wink
Wróżba liczy się na rok czyli do następnych andrzejek i poszukam Wam namiętnego kochanka lub kochanki (propozycja dla Hoaxa lub innych panów).
Wpisujcie się na listę, wszystkie wróżby wrzucę w andrzejki (jak ustalimy dzień), będzie sprawiedliwie, każdy dostanie w tym samym czasie smile Pozdrawiam.

--
"Nie bój się, że twoje życie się skończy- bój się, że nigdy się nie zacznie." Grace Hansen
Edytor zaawansowany
  • free.hugs 17.11.16, 10:35
    Zgłaszam się jako pierwsza smile
  • rozmaryn_1 25.11.16, 16:30
    Free, zakazany owoc masz w kartach. To ktoś, kto będzie marzył o tym, żeby Cię uwieść, dużo o Tobie będzie myślał i nie będzie mógł o Tobie zapomnieć. Ty również będziesz czuła ogromną pokusę, żeby się do niego zbliżyć, ale nie lubisz tajemnic i ukrywania się, a on niestety będzie miał jeden minus- żona przy nim stoi i trzymają ich razem finanse tongue_out
    Tak się będziecie kusić, zachęcać i zabawiać słowem lub gestem, aż facet zrobi się tak niespokojny, że się mu baterie wyczerpią... Jakbyś chciała z nim mieć przygodę, to musiałabyś go bardziej rozpalić, żeby jeszcze bardziej Cię pragnął, wręcz obsesyjnie, to w końcu puszczą mu hamulce i czeka Cię namiętny seks, jakiego jeszcze nie miałaś wink

--
    "Nie bój się, że twoje życie się skończy- bój się, że nigdy się nie zacznie." Grace Hansen
  • free.hugs 28.11.16, 10:08
    Dziękuję za wróżbę! Pokus będę unikać bom w szczęśliwym związku, lepiej nie ryzykować wink
  • bronxi 17.11.16, 10:36
    Dzień doberek w ten ponury dzionek.
    To ja się zapiszę z chęcią na tegoroczne andrzejkismile
    Pozdrawiam serdecznie smile
  • rozmaryn_1 25.11.16, 16:31
    Bronxi, u Ciebie kandydat na męża smileTo będzie gość, który będzie myślał o Tobie w kategoriach całkowicie poważnych, ale ostrożny. Może Cię to zdezorientować, że będzie się zachowywał, jakby chciał Cię zdobyć, ale tak z przyczajki, żeby ludzie nie widzieli, nie gadali i to możesz źle odebrać. Taki gawędziarz trochę. Może się bać, że go odrzucisz, ludzie będą plotkować. To typ "starej daty" ( co niekoniecznie musi sie odnosić do wieku dosłownie), który szuka żony i jedyny znany mu sposób to się oświadczyć, ożenić się i tyle. Facet zechce Cię wybadać, ale metodę wybierze niefortunną, co Cię może zrazić. Potraktujesz go powściągliwie, lekko sprowokujesz- "popatrz sobie, ale z daleka", może też być jakaś sytuacja, która spowoduje, że będziesz miała ochotę wywołać sprzeczkę.
    Facet dojdzie do wniosku, że mu jawnie okazujesz obojętność, że nie jest w stanie Cię podejść i opadnie z sił tongue_out Gdybyś dała się ponieść emocjom, to widać zakochanie, uwodzenie...

--
  • bronxi 28.11.16, 08:27
    Dziękuję bardzo. Ja zazwyczaj nie zauważam nikogo dookoła, chyba ślepa jestem.. no w sumie chyba słusznie muszę nosić okulary smile A swoją drogą to po co się ma przyczajać nie mógłby otwarcie? eh.. faceci..
    Pozdrawiam serdeczniesmile
  • nagietek123 17.11.16, 12:32
    Tez poproszę o wróżbę andrzejkową smile
  • rozmaryn_1 25.11.16, 16:32
    Facet trudny, poważnie myśli o życiu. Bardzo boi się zranienia, rozczarowania, ale przy Tobie zacznie analizować, czy by się nie zaangażować. Spięty przy Tobie w kartach, niespokojny, może krążyć przy Tobie spragniony uczuć, ale ciągle w pól drogi do związku. Raz bliżej, raz ucieknie. Ty wielka dama trudna do zdobycia, forteca, na która trzeba się wspiąć i podbić z rozmachem, możesz mu za mało okazywać ciepła, jakbyś chciała, żeby był zazdrosny, zawalczył.
    Facet za poważny na takie gierki, będzie próbował Cię zrozumieć i podejść po swojemu, ale za cholerę nie będzie rozumiał Twoich intencji i go po prostu ogłupisz wink Rada od kart- szczerze porozmawiać. Nie ukrywać, że szukasz kogoś na poważnie i na serio do zgodnego związku.
    Spojrzy wtedy na Ciebie jak na kobietę i to pożądliwie bardzo według kart big_grin Ten facet nie chce tylko randek i spacerów, on jeszcze ma w sobie dużo namiętności, ale musi wiedzieć na czym stoi. Potem nastąpi przełom w jego sposobie myślenia i może być poważny związek, tylko jeszcze jedna przeszkoda pojawia się na drodze do szczęścia- facet jakiś duży stres będzie miał związany z finansami i to będzie mu bardzo ciążyło i zaważy na dalszych decyzjach.

--
  • nagietek123 28.11.16, 09:08
    Wszystko to prawda, ale ja - jak sądzę - jestem "łatwa w obsłudze", a on humorzasty złośnik wink
  • nagietek123 28.11.16, 09:08
    Bardzo dziękuję za wróżbę smile
  • rozmaryn_1 28.11.16, 22:09
    O wink Wyszło więc na wierzch, co tam przed nami ukrywałaś big_grin big_grin

--
  • niki.ix 17.11.16, 13:36
    Też poproszę smile

--
    Frien­ds are an­gels who lift us to our feet when our win­gs ha­ve troub­le re­mem­be­ring how to fly
  • lola1104 17.11.16, 13:55
    ja tez sie zapisuje bardzo chetnie
  • rozmaryn_1 25.11.16, 16:34
    Lola, dla Ciebie szczery facet o poważnych zamiarach, pełen ciepła i uczuć, choć również namiętny i na pewno potrafi dać kobiecie zmysłowe szczęście wink Ten mężczyzna nie będzie szukał tylko romansu i seksu, ale związku opartego na szczerości, miłości i oddaniu. Nie za bardzo jednak aktywnie będzie działał, bo Ty będziesz widziała problem, coś Cię będzie blokowało, żeby pójść na całość. A chęci będziesz miała ogromne, wręcz obsesyjne. Możesz go zapragnąć tak bardzo, jak żadnego faceta dotąd. Będzie Twoją wielką pokusą, która zechcesz utrzymać w najgłębszej tajemnicy. Z jednej strony nadzieja na szczęście i nowy związek, z drugiej jakiś spory stres, udawanie z Twojej strony i uczucie niespełnienia skrywane przed światem. Przeszkody są po Twojej stronie, może skończyć się na marzeniach i fantazjach, ale nie przez tego mężczyznę.

--
  • rozmaryn_1 25.11.16, 16:33
    Niki, mam tu dla Ciebie dynamit wink Chemia między Wami taka, że aż karty wibrują big_grin
    Tylko musisz mu dać szansę i zaufać, bo tylko z Twojej strony widać opór i lęk przed zranieniem i to może blokować rozwój znajomości. Ale ten facet nie boi się wyzwań, więc sobie łatwo nie odpuści.
    Tylko nie bierz pod uwagę poprzednich kart z Osho, bo tu może chodzić o kogoś kompletnie innego, ok? To jest na najbliższy rok. A może to ten sam, tylko uczeń przerośnie mistrza? big_grin Sama nie wiem...
    Bardzo możliwe, że będziecie się znali z pracy, karty wyglądają na znajomość zawodową. To mężczyzna, który będzie miał cierpliwość do takiej trudnej i nieufnej kobiety jak TY smile Nie będzie chciał Cię płoszyć, będzie postępował delikatnie, ale będzie się starał zbliżyć do Ciebie. Raczej będzie unikał deklaracji wprost, jakby się obawiał odtrącenia, raczej taka praca nad Tobą krok po kroczku w kierunku uwiedzenia Cię. Zresztą, od razu nie będzie myślał o ślubie, ale znajomość ta może się rozwinąć w coś poważniejszego. Będzie więc próbował Cię uwieść, ale bez presji tak, żebyś czuła bezpieczny dystans i nabierała do niego zaufania. W końcu zakocha się w Tobie smile Oczarujesz go. Podsumowując wpadnie sam w sidła, które zastawi na Ciebie.
    Tak więc chemia między Wami wisi i to bardzo silna, dobrze, że o seks i miłość chodzi, bo wygląda to prawie, jakby ktoś czar na Was rzucił... A potem to zależy od Ciebie- w którą zechcesz iść stronę. Jak się zdecydujesz, to szansa na coś fajnego i szczerego- kochankowie, paź den, paź pucharów. Paź pucharów to najszczerszy kochanek w tej talii, niczego nie ukrywa, serce na talerzu smile

--
  • niki.ix 26.11.16, 16:18
    Bardzo Ci dziękuję Roz smile,
    Ciekawie się rok zapowiada smile

--
    Frien­ds are an­gels who lift us to our feet when our win­gs ha­ve troub­le re­mem­be­ring how to fly
  • sowka8 17.11.16, 19:45
    Proszę również smile a nóż jakiś blondyn wyskoczy, byle nie żonaty!! smile
  • rozmaryn_1 25.11.16, 16:35
    U Ciebie facet z dwoma podejściami wink Tobie się spodoba i rozpali w Tobie ogień, ale wcale nie zechcesz pokazać po sobie, że Ci się tak spodobał. Kusić Cię będzie ten mężczyzna, ale będziesz się wzbraniać przed wejściem w głębszą znajomość, a nawet będziesz gotowa, żeby się posprzeczać i odpędzić adoratora. Jakieś obawy tu widać co do tej znajomości. Facet się rozczaruje, ale potem się otrząśnie i przystąpi do ponownej próby zdobycia Twoich względów. Marzyć mu się będzie zaspokojenie obustronne tak emocjonalne jak zmysłowe. Ciebie jako nieufną odbierze i zamkniętą, ale zastosuje proste rozwiązanie- więcej szczerości. I znajomość może się całkiem ładnie rozwinąć. Spotkania, randki, flirt, ale wszystko subtelnie i nadzieje na coś więcej smile

--
  • sowka8 25.11.16, 17:34
    Dziękuję, ale przebojowo, no wypisz wymaluj cała ja-nieufna i nie potrafiąca pokazać że mi zależy! smile oby nie był żonaty! i oby jednak się udało-myślisz ze jeszcze jakoś na początku roku takiego poznam, czy raczej to na druga polowe nadzieje sobie robić ? smile Ciekawe gdzie takiego fajnego pana spotkam... ostanio szczęście mi nie dopisuje, bo zonaci i zajeci trafiają sie
  • rozmaryn_1 25.11.16, 18:16
    Czas- do następnych andrzejek. Nie wyglądał na żonatego, jak widziałam wyraźnie, że żonaty, to pisałam otwarcie. Tobie powinien się trafić wolny smile I ładne karty Wam wyszły, takie bardziej romantyczne.

--
  • sowka8 25.11.16, 18:31
    To bardzo ładnie, oby się sprawdziło smile na razie to w myślach jeden mi wpadł w oko, ale podobno żonaty-dlatego przezornie zapytałam, bo nie chce się wpakować ;P
  • caro-caro 17.11.16, 21:29
    Chciałabym chciała... wink
  • rozmaryn_1 25.11.16, 16:36
    Jest mężczyzna i dla Ciebiesmile Ty spragniona miłości i ponętna dla niego, ale będziesz drążyć bardzo temat odnośnie pana. Nie wiem, czy coś wzbudzi Twoją nieufność, ale będziesz chciała coś wytropić, dowiedzieć się czegoś i to bardzo usilnie. Potem coś się wydarzy nieoczekiwanego i stwierdzisz, że Ci coś nie pasuje.
    A facet ten chciałby się zbliżyć, ale atmosfera napięta między Wami. Jakieś ploteczki mogą chodzić na Twój temat, które dotrą do niego. Coś w temacie miłości i o Tobie, w każdym razie to wywoła w nim sprzeczne odczucia, nie będzie wiedział, czy Cię zdobywać czy nie. Przypuszczam, że będzie to znajomość powiązana z pracą, sądząc po kartach. Bedzie się Tobą interesował, ale nie nachalnie. Oceni Cię jako kobietę, która boi się zaangażować i na którą bardzo trudno znaleźć sposób. Będzie pod Twoim urokiem, ale nie będzie się zbliżał zanadto, miłe rozmowy i niewinny flirt możliwy, ale w ramach przyzwoitości. Facet cały czas będzie się czuł, jak ktoś, kto tylko z daleka może Cię oglądać, a zbliżyć się trudno. Rada od kart jest taka, żebyś przestała myśleć tak racjonalnie, analizować, czy coś z tego będzie czy nie i po prostu pomyślała egoistycznie o sobie i swoich potrzebach cielesnych i poszła z nim do łóżka smile Mogłoby Cię to bardzo odprężyć i rozbudzić uczuciowo i w ogóle przynieść dużo fajnych emocji big_grin Ogólnie rada z kart jest taka, żebyś odpuściła sobie czasem zasady, które masz, a nie pozwalają Ci się one cieszyć życiem i niekoniecznie szukać od razu faceta na resztę życia, a pozwolić sobie na trochę odprężenia, luzu. Wiadomo, że fascynacja jakaś musi być, ale chodzi o to, żeby dać się uwieść po prostu bez myślenia, co dalej...
    Taki facet Ci wyszedł, który ma wnieść w Twoje życie zmianę sposobu myślenia, ma Cię przenieść na inny grunt w temacie miłości czyli żebyś wyszła z marazmu i postawiła w końcu na siebie i zrobiła coś dla czystej przyjemności zmysłowej smile Zaszalej Caro kiss

--
  • caro-caro 26.11.16, 18:10
    Zawsze dajesz mi do myślenia. Kolejny raz wychodzi gość, który ma mi się przyglądać i podchodzi jak do jeża. Cholera! Nie gryzę (no dobra, chyba, że sam tego chce). Czy ja naprawdę jestem taki sztywny kołek? Fakt, specjalnie rozrywkowa nie jestem, z matki polki dużo mam, ale to raczej z musu niż z upodobania. Tylko, że mimo tego mam kilka atrakcyjnych zalet.
    No dobra, niech facet się tylko ujawni. Parę upojnych chwil w silnych ramionach to bym z radością przeżyła. Tylko niech się ujawni... czekam i czekam jak ta Roszpunka, czy inna białogłowa na szklanej wieży wink
    Rozmarynko, dziękuję Ci bardzo kiss
  • rozmaryn_1 26.11.16, 18:13
    Caro, miałam wrażenie z kart, że za Twoimi plecami ktoś może rozpuszczać plotkę w stylu "ona jest po przejsciach" i może Ci to odstrasza potencjalnych kandydatów. Ten własnie pełen wahania w związku z plotką. Czy ktoś Ci przypadkiem nie obrabia tyłów, może nawet niespecjalnie, ale... skutek opłakany. uncertain

--
  • caro-caro 26.11.16, 19:47
    Ludzie zawsze plotkują. Mieszkam i pracuję w miejscu gdzie się wszyscy znają i o sobie trochę wiedzą. Nawet nie musimy specjalnie dużo ze sobą rozmawiać, po prostu widać, że Ci są razem, tym urodziło się kolejne dziecko, ta jest ostatnio sama, a tu był pogrzeb. Pracuję z jednym facetem, ale on odpada, bo raz duuużo młodszy, a dwa w udanym związku. Ale myślę sobie, że ten ktoś, gdyby miał się pojawić, to byłoby mi dużo łatwiej gdyby znał już sytuację, nie musiałabym nic tłumaczyć 😊
  • rozmaryn_1 26.11.16, 19:55
    W kartach widać było, że ma wątpliwości, czy jesteś gotowa na cos nowego własnie na podstawie plotek. Czyli w tym przypadku to było jako hamulec dla Was. Ale jak bedziesz otwarta, to powinien przestać mieć wątpliwości smile

--
  • algaria 17.11.16, 23:04
    To ja poproszę smile

--
    Każdy talizman działa, jak jego właściciel w to wierzy. Jak nie wierzy, to talizman nie działa - by nikix4
  • rozmaryn_1 25.11.16, 16:37
    Algario, Tobie facet, którego doprowadzisz do szaleństwa i porzucisz, zanim do czegoś dojdzie wink
    Bedzie Cię odbierał, jako kobietę, która się trochę nim zabawia, nęci, jest niby otwarta i gotowa i zaraz hamulec.... Będzie chodził nad Tobą jak pies nad kiełbasą, której nie może zjeść wink Będzie go powstrzymywać jedynie fakt, że jesteś nieosiągalna i że nie chcesz pójść na całość. Z jego strony nie widać oporów oprócz takich, że nie ma jak Cię dosięgnąć. Ale i uczuć nie braknie, nie chodzi o jakiś tam romansik, są emocje, fantazje i marzenia z jego strony i będzie pod silnym urokiem Twojego przyciągania kobiecego.
    Ty z kolei będziesz wiedziała, jak podsycić w nim ogień, co powiedzieć, żeby go rozpalić... Ale tak poza tym to zwycięży racjonalne myślenie i ze swojej strony dasz mu tylko nadzieję. Facet będzie cierpiał, uczucia tu widać. Reszta zależy od Ciebie, ale raczej zwycięży domowe zacisze...

--
  • algaria 27.11.16, 00:15
    Dziękuję.. O Matko! Nie spodziewałam się. Ciekawe któż to się na mnie zaczai wink Ale jakby co to zweryfikuje oczywiście smile

--
    I oto stoję, biedny głupiec, wiedząc tyle co przedtem. - "Faust"
  • leda-is-one 18.11.16, 04:46
    Jestem , zdążyłam i melduje się w kolejce. Pozdrawiam

--
    smile

"Myślę, więc jestem"/Kartezjusz/
  • rozmaryn_1 25.11.16, 16:37
    Ledo, dla Ciebie kusicielwink Ogólnie facet bardzo poważny, racjonalny, poukładany, nie jakiś tam romantyk. Ale o miłości może lubić rozmawiać, ale z Tobą konkretnie. Będzie go to bawić, że jesteś nieufna i wzbraniasz się, będzie więc chciał Cię odprężyć, pokonać Twój opór, skusić na coś...
    Jak mu nie dasz odczuć, że też Cię wciągnęła ta gra, to będzie trzymał się bardziej na dystans, ale jego zainteresowanie nie zniknie.
    Nie wiem czemu wyszłaś mi w kartach taka ogólnie zrezygnowana w temacie facetów i miłości. Jakbyś juz miała ochotę sobie odpuścić. Owszem, chcesz czuć się kochana i spełniona, ale jednocześnie widać rezygnację. Facet trochę nie będzie wiedział, na czym stoi, czy Ty go faktycznie nie chcesz, czy może chcesz, ale nie dajesz poznać po sobie. W sumie mu się to spodoba, zacznie sporo myśleć o Tobie. Nawet szczerze Ci wyzna, jak to wygląda z jego strony, ale nie osądzisz tego na jego korzyść. Z tego "romansu" mogłoby się zrodzić bardziej poważne uczucie, jeśli dasz mu szansę...

--
  • leda-is-one 26.11.16, 06:04
    Dziękuje Rozmaryn smile Chociaż wrózba z przymruzeniem oka ja wyszłam w kartach prawdziwa, jestem juz zrezygnowana w temacie facetów... Musze być jednak czujna.. bo może jakiś spiew łąbędzi mnie czeka, a ja niepotrzebnie facetów juz miedzy bajki,,

--
    smile

"Myślę, więc jestem"/Kartezjusz/
  • rozmaryn_1 26.11.16, 12:17
    Jak Ty jesteś prawdziwy, to i facet bedzie prawdziwy smile

--
  • gosia44114 18.11.16, 23:38
    Poprosiłabym, bardzosmile
  • rozmaryn_1 25.11.16, 16:38
    Gosiu, dla Ciebie facet nie taki łatwy do wzięcia. Dobrze ustawiony finansowo, ale i żonę ma według Casanovy, niestety... Parce dobrze się powodzi i może nie ma między nimi namiętności, ale wynagradzają to sobie w inny sposób- fajnymi zakupami, wygodnym życiem itp. Dlatego on nie będzie za bardzo chętny na romans. Nie zechce kłopotów i będzie się bał angażować. Taki raczej nieufny wobec kobiet. Z drugiej strony Ty będziesz niczym taki grom w jego życiu, który nadejdzie, zagrzmi i przyniesie dylemat, bo wzbudzisz silne uczucie, a jednocześnie problem z przełamaniem się. Ty wychodzisz jako osoba bardzo otwarta na niego lub na ludzi ogólnie. Niczego nie ukrywasz, jesteś przyjacielska. Gdy wyczujesz jego obawy, staniesz się bardziej dyplomatyczna, delikatniejsza i jakąś anielską cierpliwość będziesz mieć do niego. Z tej Twojej cierpliwości może wyniknąć między Wami w końcu jakaś nagła i niespodziewana przygoda. Facet się zerwie do namiętności, ale niestety nic stałego w kartach nie ma. Po jakimś czasie może być to kontynuowane jako cichy romans, ale perspektyw nie ma i taki Ci tu gorący kochanek wyszedł.

--
  • meda08 21.11.16, 17:31
    Zapisuję się w kolejkę, bardzo proszę smile
  • rozmaryn_1 25.11.16, 16:39
    Meda, dla Ciebie jakiś bogaty gość wychodzi. I uczucia szczere widać, ale też silną namiętność. Emocje ogromne, wielka ochota na seks, facet będzie się spalał rozmyślając o Tobie. To taki typ, co lubi okazać swoje zainteresowanie kobiecie poprzez drogi prezent, jakiś pomysł wymyślny i kosztowny. Lubi po prostu sprawić kobiecie przyjemność rzeczą materialną, pod warunkiem, że go kobieta oczaruje. Bedzie o Ciebie okropnie zazdrosny, na myśl, że jakiś inny facet może Cię dotyka, a on nie może... No właśnie, bo tu jakieś przeszkody i męki z tym związane u tego Twojego kochanka. Bedzie starał się nie dać znać po sobie, że taki jest napalony, raczej po cichu będzie cierpiał z tego powodu. U Ciebie widać, że Ci się spodoba i będziesz miała ochotę na romans.
    Facet raczej nie pokojarzy, że ma jakieś konkretne szanse i Twoja powolna i dyskretna praca nad nim nic nie da. Tak się miotać będziecie i analizować, jest namiętność, jest stres, jest brak decyzji. Musiałabyś bardziej otwarcie mu coś zaproponować, bo on prędzej się spali na popiół, niż sam wyskoczy z propozycją wink

--
  • meda08 26.11.16, 10:01
    Wow!!!!! Obiecujące to jest. smile
    Czas realizacji to do nastepnych andrzejek?
    Bardzo dziękuję. Buziaczki
  • rozmaryn_1 26.11.16, 12:15
    Czas do następnych andrzejek. Piosenka dla Ciebie i Twojego karcianego faceta wink
    www.youtube.com/watch?v=yWlvBmN_6xQ

--
  • meda08 28.11.16, 12:18
    Za piosenkę dziękuję Już zaczynam spalać sie .... z ciekawości co tez będzie działo się smile
  • sucharek-70 23.11.16, 19:11
    Jeśli jeszcze zdążę to sie zapisuje
  • rozmaryn_1 25.11.16, 16:40
    Dla Ciebie gawędziarz typowy.
    Może Ci naobiecywać gorących spotkań, namiętności i co to Wy nie przeżyjecie razem, jakby doszło do zbliżenia, ale uważaj, bo obietnic seksualnych może nie zamierzać spełnić.
    Ochota będzie, ale skończy się na iskrach w powietrzu wink
    Na pewno podziała na Twoją wyobraźnię. Przygodę w słowach tu widać, uwodzenie i próbę uwiedzenia, która przyniesie Ci wiele przyjemności i w jakiś sposób ta przyjemność będzie musiała zastąpić zaspokojenie cielesne. Bo jak chodzi o konkrety, to tutaj trudniej będzie...
    Nie widać chęci u Ciebie pójścia na całość, więc może on i nie taki gawędziarz, ale na nic więcej nie uda się mu Ciebie namówić...

--
  • sucharek-70 25.11.16, 17:48
    Fajne smile)) dziekuje bardzo
  • sucharek-70 14.12.16, 21:21
    Czy mogłabym pociągnąć temat ? Jesli mozesz wyciąg mi karte na przyszłość z tym Panem ,bo ..... Tak sie dzieje ,cos niesamowitego jak idealnie oddałaś te karte ,ale jednak nasze rozmowy kierują sie ku poważnej przyszłości on jest poprostu zagranica wiec zostają głownie rozmowy ,ale spotkamy sie niebawem
  • rozmaryn_1 25.11.16, 16:30
    Dziewczyny, niektórym wyszła wróżba dłuższa, innym krótsza, ale nie dlatego, że mam do kogoś mniejszą lub większą sympatię, tylko czasem przekaz kart był tak prosty, że nie było za dużo do opowiadania, a innym wychodziły bardziej złożone sytuacje i karty lepiej gadały. Stąd różnice w długościach tych wróżb. Oczywiście wszystko z przymrużeniem oka wink
    --
  • kornelia2000 26.11.16, 17:11
    Hej.czy jeszcze robisz???to ja tez nylabym chetna.pozdr
  • rozmaryn_1 26.11.16, 19:17
    Hej Kornelia, juz nie robię, ale niech będzie wink
    Dla Ciebie jakaś romantyczna dusza. Nie będzie to człowiek, który ma za dużo w portfelu, ale za to oczytany, inteligentny, taki który niejedno widział, niejedno wie, ma całą masę znajomych wszędzie i ogólnie bardzo ciekawa osobowość. Mężczyzna uczuciowy, który gdy się zakocha, to nie myśli, nie analizuje, tylko idzie za kobietą... za uczuciem. Bardzo mu się spodobasz jako kobieta i będzie miał ochotę i na seks i przygodę miłosną w sensie emocjonalnym. Szybko jednak straci nadzieję, bo dojdzie do wniosku, że nie zawojuje Cię finansowo. Trochę to będzie taki osobisty cios dla niego. Prędzej zniknie, niż walczyć o coś będzie. Z nim trzeba dyplomatycznie i delikatnie, żeby się nie zraził, jakbyś chciała go zatrzymać na dłużej.
    Ty mi bardziej w kartach stoisz jako kobieta, która owszem poszukuje wrażeń, ale nie aż tak, żeby wchodzić bliżej w tą znajomość.
    Proszę o informacje, że chociaż przeczytałaś, bo niektórzy mają niemiły zwyczaj znikania po angielsku smile

--
  • kornelia2000 26.11.16, 19:46
    Bardzo dziekuje Ci za wrozbesmileciekawe kto to bedzie...hmmm...czy w kartach bylo jakies info gdzie go poznam?pozdr
  • rozmaryn_1 26.11.16, 19:56
    Nie sprawdzałam okoliczności, to wróżba andrzejkowa smile

--
  • kornelia2000 26.11.16, 20:03
    Spoko rozumiemsmilejeszcze raz dzieki
  • kornelia2000 26.02.17, 12:49
    Hej wracam z weryfikacja.poznalam takiego pana jak pisalas.osoba bardzo inteligentna,madra ktora mnostwo widziala i wie i dzieki temu dorobil sie duzego majatku.(i tu roznica bo nie byl biedny)ale fakt mialas racje ze moze odejsc jak nie zawojuje mnie swoimi pieniedzmi bo faktycznie duzo mowil o tym co ma robi gdzie byl itd ale ja sie jakos tym nie podniecalam.(tez nie chcialam
  • kornelia2000 26.02.17, 13:00
    Hej.wracam z weryfikacja faktycznie poznalam takiego pana.mlody bardzo inteligentny .mądry,duzo widzial i wie.i bardzo mu sie spodobalsm ale tu roznica (bo dzieki temu dorobil sie duzego majatku,nie jest biedny)ale bardzo duzo mówił o tym co ma co robi gdzie byl itd,ale ja sie jakos tym nie podniecalam ,nie chwalilam itp.(i tu moze byc to ze nie zwoiowal mnie pieniedzmi)bo tez nie chcialsm wyjsc na osobe ktorej tak na tym zalezy,zeby mnie zle nie odebral.jak sie okazało chyba o to mu po czesci chodzilo(szukal kogos kto bedzie go chwalil itp) i zle to odebral bo faktycznie nagle zniknal.chyba zle to rozegralam.To tak w skrocie..sadi mam tu pytanie czy moglabys polozyc karty czy jest jeszcze na wznowienie naszej relacji?
  • rozmaryn_1 26.02.17, 16:53
    Hej Kornelio, kart Ci nie wyjmę niestety. Tak to już jest z facetami, że nigdy im nie dogodzisz. Jak się zachwycisz ich majątkiem, to wyjdziesz na materialistkę, a jak Cię to nie wzruszy, to na zimną babę tongue_out Życzę Ci jednak powodzenia w nawiązaniu ponownego kontaktu, albo faceta, który tak szybko nie odpuszcza smile
  • oldzi32 26.11.16, 17:47
    Jesli zapisy na wróżbe jeszcze trwają, to rownież ustawiam sie w kolejce smile
  • rozmaryn_1 26.11.16, 19:18
    Zapisy trwały od 17-ego listopada, więc wierz mi, że bardzo długo smile Ale postawię Ci karty, tylko daj znać, że przeczytałaś.
    Dla Ciebie mężczyzna o niezwykłych oczach. Nie będziesz mogła się oderwać od jego spojrzenia.
    Mężczyzna po przejściach, wciąż obolały i liżący rany. Wcale nie będzie tego krył przed Tobą, powinien otwarcie Ci powiedzieć, że nie jest gotów na związek lub romans, ale zrobi to z urokiem osobistym. Powie Ci o tym, żebyś wiedziała, na czym stoisz i że z nim trzeba cierpliwie, o ile zechce Ci się tracić czas. Taki uczciwy facet.
    Ty ze swojej strony też raczej będziesz chciała skryć się za maską obojętności i raczej zrezygnujesz, niż się będziesz dobijać do jego serca.
    Decyzja będzie Twoja co dalej zrobić z tą znajomością, czy zechcesz być mu pielęgniarką i go poskładać do kupy, czy zrezygnujesz smile

--
  • oldzi32 26.11.16, 20:27
    Dziekuje za poświęcony czas! W jaki sposób mozna sie zrewanżować? smile
  • rozmaryn_1 26.11.16, 20:30
    Nic mi nie trzeba, dziękuję smile

--
  • rozdartychrupek 26.11.16, 18:58
    Ja bardzo proszę bo brakuje mi bardzo mężczyzny ubokusmile
  • rozmaryn_1 26.11.16, 19:19
    Może i brakuje Ci mężczyzny u boku, ale według moich kart, to nawet dwóch widać. Będziesz chciała wzbudzić zazdrość w jednym z nich kosztem drugiego. Uważaj, żebyś przy tym nie zraniła tego faceta z kart. On będzie zresztą ostrożny i będzie czuł się jak piąte koło u wozu. Spodobasz mu się szczerze i widać uczucie z jego strony. Nie skrzywdź go, bo możesz zadziałać nie do końca uczciwie.

--
  • rozdartychrupek 26.11.16, 20:32
    Bardzo dziękuję za poswiecony czassmile)w takim razie jak obecnie nie mam nikogo kto by zabiegal tak pojawi sie az dwochsmile!bede pamietac o tym co mi radzisz!dziękujęsmile
  • rozmaryn_1 26.11.16, 20:38
    Dwóch mężczyzn masz w kartach, jeden dla Ciebie ważniejszy ewidentnie, ale karty pokazały tego drugiego jako potencjalnego kochanka. Ty- jako osoba, która jest zainteresowana bardziej tym pierwszym i mozesz chcieć wzbudzić w nim zazdrość. Cos się wydarzy takiego, że może Cię kusić, aby drugiego wykorzystać w pewnym sensie, żeby zdobyć pierwszego. Szkoda byłoby to robić, bo ten facet wychodzi jako bardzo szczery i widać prawdziwe uczucie. Możesz stracić i nawet tego nie zauważyć. Warto mieć to na uwadze. Pozdrawiam smile

--
  • rozmaryn_1 26.11.16, 19:16
    Prosze się do mnie więcej nie wpisywać. Zrobiłam ostatnie 3 wrózby, ale zapisy trwały od 17-ego i było dość czasu. Pozdrawiam smile
    --

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka