Dodaj do ulubionych

początki nauki-pomoc w interpretacji potrzebna :)

25.12.16, 21:37
Witam smile zaczynam sobie ćwiczyć na lenormandach, nie wiem czy dobrze układam, ale cos takiego wyszlo mi kiedy zadałam na tradycyjnie nurtujące mnie problemy w robocie: czy odejde z zespołu 1. gdzie mam ciężko z ogarnięciem tematu(brak jasnych procesow i wymagania większe niż mam wiedze):
żmija, dziecko, ptaki, drogi, bukiet
a na pytanie kiedy może to nastąpić:
list, rózgi
Bukiet na koncu kojarzy mi się pozytywnie, ze ud a mi się uciec z tego zespołu...a czas.. chyba krótko?
Będę wdzięczna za pomoc...
Dziekuję

Edytor zaawansowany
  • 25.12.16, 22:22
    Nie widać karty zmiany. Jest tu decyzja o jakimś kontakcie, rozmowie, spotkaniu (bukiet), które zapewne bedzie mialo związek z tematem, więc prawdopodobnie karty pokazały najbliższą przyszłość. Ktoś przecież decyduje o ewentualnych zmianach i w Twoich kartach widziałabym raczej załatwianie tego niż samą zmianę, ale mogę tylko pisać o tym, jak mi się pokazują te karty.

--
    "Nie bój się, że twoje życie się skończy- bój się, że nigdy się nie zacznie." Grace Hansen
  • 25.12.16, 22:36
    Dziękuję smile
    już dawałam szefowi znac ze się nie widzęw tym zespole, tez za dzuo na glowie mam, ale nie widze jego ochoty na "uwolnienie" mnie od tego zespołu...może jeszcze raz bym musiala jakos przekonać go.. wink
  • 25.12.16, 23:16
    Bukiet w lenormandach to siła kobieca i uśmiech, który zjednuje ludzi i pomaga załatwić różne sprawy. Bądź więc czarująca i miła i porozmawiaj z nim tak, żeby nie umiał Ci odmówić wink

--
    "Nie bój się, że twoje życie się skończy- bój się, że nigdy się nie zacznie." Grace Hansen
  • 26.12.16, 09:55
    No trzeba będzie się na bóstwo zrobić wink
  • 26.12.16, 10:01
    Mam jeszcze lepszą zagadkę do rozpracowania: na pytanie jak poznam swojego przyszłego mena wyszło: pies, mężczyzna, klucz, statek, gwiazdy.
    Zinterpretowałabym że może przez jakiegoś przyjaciela, ewentualnie tez statek to może ze ktoś z podróży? Ciekawe czy można by to tak zinterpretować, ze to może być osoba jaką już znam która jest jakby dobrym znajomym? Czy ktoś ma pomysł na lepszą interpretację?
  • 26.12.16, 20:45
    Biorąc pod uwagę, że karty wskazujące na faceta są na początku, a potem sie to rozłazi i widać intensywne poszukiwania i nadzieję, ale nie ma konkretów, to bym powiedziała, że pokazały, że bedziesz szukać w gronie znajomych i ich znajomych, cos na zasadzie, że może znajomy ma samotnego przyjaciela, ale ja tu widzę ciągle etap poszukiwań, a nie znalezienie partnera. Co nie znaczy, że go nie znajdziesz, ale może niekoniecznie tam, gdzie będziesz szukać. Może skupiłaś się na szukaniu bardziej niż znalezieniu?

--
  • 26.12.16, 21:26
    Dziękuję Rozmarynku, No tak, koncowka wlasnie to takie marzenie-gwiazdy. Pewnie milosc przyjdzie niespodziewanie, ze stronyz której się nie spodziewam (teraz mi się tak ten statek skojarzył) bo wszystkich znajomych chyba obpytalam czy kogos nie znaja jakiejś duszy samotnej jak ja wink
  • 06.01.17, 22:20
    Podążaj za marzeniami, one się czasami spełniają smile

--
  • 26.12.16, 21:30
    Ostania niewiadoma na ten dzień, jeśli chce ktoś zweryfikowac : jak pojdzie egzamin mi...: wyszlo bocian, bukiet, statek, kosa, drogi
    Moja interpretacja luzna: będzie to dla mnie cos nowego, podejdę z energią, chęcia, jednakże okaza się nagle ze pytan nie kojarze i będę musiala wybierac, będę miec duzy dylemat - wlasciwie strzelac odpowiedzi będę.
    Jaki wynik egzaminu? ciężko mi stwierdzić...ladnie się zapowiada ale ... kosa zawze do negatywnych kart nalezala...
  • 26.12.16, 21:41
    Mam dyżur na forum w te święta, więc jestemsmile
    Obawiam się, że masz rację z tym strzelaniem, bo drogi to zawsze problem z podjęciem decyzji... Coś może nagle Cię zmylić. Wydaje się, że fajnie zaczniesz, a potem ktoś Ci "podstawi nogę" czyli problematyczne pytanie itp. Jak drogi kończą rozkład, to trudno wyrokować o wyniku. Tu trzeba dolożyć kartę moim zdaniem, bo ona pokazuje tylko moment, gdy drogi zdających egzamin się rozchodzą czyli jedni idą dalej, inni muszą powtórzyć egzamin. Ale będę trzymać kciuki smile

--
  • 26.12.16, 21:48
    Drzewo dolozylam... hm . wrosnę w krzesło jak zobaczę wynik... Choć drzewo to raczej pozytywna karta. Oby zdac choćby jednym punktem. ale oni jakoś dziwnie to przeliczają ze jedno pytanie chyba kilkanaście punktów...
  • 26.12.16, 22:04
    Dziękuję za trzymanie kciuków 😊 przyda się bo cale święta poświęciłam na przygotowanie zamiast na co lepszego... Sporo stresu. Pozdrawiam i dziękuję przy interpretacjach
  • 26.12.16, 22:13
    Drzewo to wzrost i sukces osiągany powoli i stopniowo i trzeba cierpliwości, więc egzamin zdasz na pewno, ale niekoniecznie za pierwszym razem. Nie będę wyrokować, bo nie uzywałam lenormandów na egzaminy, ale sądzę, ze raczej nie tym razem tongue_out

--
  • 26.12.16, 22:49
    Musze jakos teraz zdac, jestem pod tzw. bramką i to ostatnia bramka.. ;P ale prawda drzewo to powolny sukces
  • 26.12.16, 23:04
    Może więc drzewo zapowiada Ci w końcu osiagnięcie celu. Weź to pod uwagę, że się uczysz tych kart i trzeba z dystansem spojrzeć na ich odpowiedzi, bo w poprzednich pytaniach odpowiadały Ci bardziej na temat tego, co już było, niz przyszłości.

--
  • 27.12.16, 14:05
    Udalo się 😊
  • 27.12.16, 16:07
    Chyba karty pokazują Ci, co już było, gratuluję i cieszę się, że się udało smile

--
  • 27.12.16, 17:56
    Być może pokazuja co było, szkoda ze nie to co będzie smile
    A właśnie jeszcze jedna analiza zagadkowa: zapytałam się niedawno o przyszłość relacji co będzie w przyszłości z jednym Panem, karty: książka, dziecko, ptaki, góry, pierścionek... Czy to może cokolwiek pozytywnego oznaczac, mam nadzieje ze nie przeszłości znów tongue_out ? nie podjelam się analizy bo to zbyt personalne, na pewno bym sobie skomentowała, że pierścionek może malzenstwo oznaczac, ale po przeszkodach (facet jest formalnie zajęty-tu by mi się góry zgadzały) ale kompletnie nie potrafie pierwszych kart zinterpretować, bo kiedy czytałam opisy to np. wychodzilo ze może być na początku takie uczucie skrywane...?
  • 06.01.17, 22:03
    Dopiero zauwazyłam, że napisalaś. Oj, plotki i nąsmiewanie się widac, ale skryte, żebys nie wiedziała, ale może wszystkich zaskoczyć wynik. Pierścionek to jednak związek wink

--
  • 06.01.17, 22:07
    A to już sobie tego faceta darowałam myslenie o nim, niestety tez żonaty, podobnie jak tamten z pracy ostatni ;P no i w zasadzie już wyjechal -ploty może i daltego ze liczyłam ze mi prace pomoze znaleźć, ale jak się zapytałam, to nawet nie odpisal ani się nie odezwal...tak ze te ploty i naśmiewanie się, ze naiwna bylam ze mi pomoze z praca tongue_out
  • 06.01.17, 22:12
    Nie znam Cię ani sytuacji, to nie będę komentować. Ludzie nawet jak nie ma wiatru, to będą potrząsać gałązkami, żeby stworzyć iluzję i mieć radość, że kogoś "wykiwali" wink Taka już wredna natura ludzka tongue_out

--
  • 06.01.17, 22:18
    Otóż to, a facet dobre wrażenie sprawiał..a jaki miły był ;P a kij z nim...
  • 11.01.17, 20:26
    Jak tam Sowka z Twoimi sprawami, dawno nic nie pisałaś. Spokój z ludziskami czy dalej żyć nie dają?
    Pozdrawiam smile

--
  • 11.01.17, 21:05
    jestem jestem.. tylko obserwuje sytuacje w robocie..tak jak pisalas w interpretacji ze niestety będę dalej gdzie jestem, bez zmian...może i jakiś plus to ma bo tam gdzie chciałam isc to się ludzie okazują dość fałszywi, niestety...może spowodowane jest to zebym nie odebrala im zajęcia..
    a zaraz dopisze jeszcze do wątku z panem...tam jest ciekawiej tongue_out

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.