Dodaj do ulubionych

cwiczonko interpretacja

06.01.17, 20:31
Czy ktoś pomoże mi zinterpretować:
na pytanie czy podobam się pewnemu chłopakowi z pracy wyszło:
niedźwiedź, kotwica, pies, ksiażka , koniczyna
a co myśli o mnie:
kotwica, bukiet...
Chyba podoba mi się wiec to, że uczę się...ewentualnie ze jestem stabilna?(kotwica)
myśli, że staram się w pracy..
chyba zbytnio uczuc tu nie widać,?
Edytor zaawansowany
  • 06.01.17, 21:24
    Wygląda to bardzo ładnie, tylko zależy, czy jesteś wolna i czy on jest wolny, bo to może zmieniać interpretację kart. Bardzo mu sie podobasz i ma skrytą nadzieję, że mogloby coś z tego być wiecej, jest Ci oddany i lojalny, chetnie pomoże i obroni przed ewentualnymi zagrożeniami czy wrogami wink
    Uważa Cię za osobę miłą, empatyczną, serdeczną, na której można polegać, właściwie świetna partnerka na coś więcej smile

--
    "Nie bój się, że twoje życie się skończy- bój się, że nigdy się nie zacznie." Grace Hansen
  • 06.01.17, 21:46
    Ooooo smile kurcze, chłopak jest jednak żonaty ! a to niespodzianka, jednak lepiej jak ktoś komus interpretuje bo moja moglabybyc odwrotna.
  • 06.01.17, 21:51
    Myślałam, że nie interesują Cię żonaci big_grin Wyszła książka, więc albo nieśmiałość albo inny związek tongue_out

--
    "Nie bój się, że twoje życie się skończy- bój się, że nigdy się nie zacznie." Grace Hansen
  • 06.01.17, 21:57
    Podoba mi się, no fakt- ale to tak wyszło mimo mojej woli z czasem smile no wiem ze nic nie będzie więcej. ale ciekawa bylam co sądzi o mnie jako osobie z pracy
  • 06.01.17, 22:02
    Ale śmiać mi się chce...bo to kurczę ostatnio to co kto mi się podoba to zajęty, żonaty.. a kiedy w końcu się jakiś wolny trafi
    A z tym chłopakiem fajnie mi się dogaduje i pracuje.
  • 06.01.17, 22:08
    Nie wiem, ile masz lat. W pewnym wieku, to większość facetów jest zajęta. Ale małżeństwo to w końcu nie jest cyrograf z diabłem big_grin

--
  • 06.01.17, 22:11
    a no już po 30 dobrze wychodzi... fakt z moim wiekiem mało co już mogę liczyć na wolnych, jedynie na odzysk smile szkoda bo fajny kolega, ale nawet dobre kolezenskie stosunki to w robocie plus, wiec fajnie ze tak uważa za osobe na której można polegać smile
  • 06.01.17, 22:13
    To faktycznie szkoda tongue_out

--
  • 06.01.17, 22:16
    i to bardzo duza smile
  • 11.01.17, 21:12
    Rozmarynku-okazuje się, ze chłopak jednak jest jak ten pies w drugą stronę...bo fałszywy a nie lojalny, w ogole ma mnie gdzies jako kolezankę , tylko mu zalezalo zebym do szefa mu wystawila pozytywna opinie za przeprowadzone dla mnie szkolenie... ekstra.a poza tym to nawet nie ma ochoty by cos do mnie napisac w pracy się zapytać czy wszystko dobrze czy nie. smile coś mi te karty nie idą, lepiej chyba żeby ktoś za mnie dla mnie wyciągal wink
  • 11.01.17, 21:36
    To wielka szkoda, bo to znaczy, że mi się ten Twój pies nie sprawdzi! A miałam mieć szczerych przyjaciół tongue_out
    Wszyscy zajęci, nie mają czasu, będziesz musiała jednak sama poćwiczyć.

--
  • 11.01.17, 21:40
    No bardzo szczery tongue_out jeśli koledzy piszą do niego to mu nie przeszkadzają a ja jednak bardzo przeszkadzam...
    w tych czasach to chyba tylko trzeba na siebie liczyć i samemu sobie być przyjacielem smile
  • 11.01.17, 21:52
    big_grin Sowka, człowieku małej wiary smile Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło, nie sądzisz?
    Miałam na myśli jednak swoich przyjaciół, nie cudzych wink

--

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.