• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

kolejna do interpretacji

• 11.01.17, 21:51
    Na pytanie, czy poprawi się sytuacja z kolegą na którym się zawiodłam:
    kosa, trumna, ptaki, ogród, bocian..

jakby mi tu po burzy wychodzil nowy początek?
    a kiedy: ksiązka i list
    ktoś wspomoże i doloży się z interptretacją? smile
    dziękuję
    Edytor zaawansowany
    • 11.01.17, 22:13
      Każdy rozkład to kopalnia wiedzy, chętnie się przyjrzę, tylko że to forum tarotowe, więc nie każdy używa lenormandów. Dobrej nockismile

--
      "Nie bój się, że twoje życie się skończy- bój się, że nigdy się nie zacznie." Grace Hansen
    • 12.01.17, 09:20
      Moim zdaniem z kolega wszystko skończone-kosa, trumna. To tylko ktoś z Twojego otoczenia drąży temat i w pewnym sensie dojdzie do zmiany. Wyjdzie na jaw,że istnieje "czarna skrzynka", o której nikt nie wiedział wcześniej. Tylko że ktoś tą skrzynkę zakopał w lesie i trzeba się postarać, żeby ją znaleźć. Tylko czy komuś na tym zależy? Może komuś z Twojego otoczenia?
      Czas- oficjalnie od marca do czerwca, ale obrazowo do zmiany sytuacji dojdzie, gdy wyjdzie na jaw, że ktoś coś ukrywa. Pozdrawiamsmile

--
      "Nie bój się, że twoje życie się skończy- bój się, że nigdy się nie zacznie." Grace Hansen
      • 12.01.17, 18:52
        Dziękuję smile dziwne bo dziś normalnie z nim rozmawiałam.. chyba mi te karty cos nie odpowiadają co będzie.. Nie był do mnie jakiś wulgarny..nawet pomocny. Dziwne
        • 12.01.17, 20:43
          Czyli teoria spiskowa upadła, a kolega okazał się całkiem normalny smile Nie warto sądzić po pozorach.
          Nie rezygnuj jednak z lenormandów, sobie nie powinno się wyciągać kart i może tu jest problem.
          Pozdrawiam smile

--
          • 12.01.17, 21:16
            Witam Was,
            czy i mnie mogłybyście pomoc?
            Na pytanie jak bedzie wygladac sytuacja uczuciowa (emocjonalna?) miedzy nami. Czy sytuacja sie poprawi, krotko mowiac. Obecnie nie w zwiazku.
            XXI Univers
            4 Bulawy
            XII Wisielec
            • 12.01.17, 21:17
              bede wdzieczna, nie jestem do konca pewna swojej interpretacji.
              • 12.01.17, 21:27
                Dopytałam swoich lenormandów, co znaczy twoja sytuacja i wyjęłam kartę żmiję. Jestem pewna, że koleżanka pomoże w interpretacji wink

--
                • 12.01.17, 21:46
                  żmija - facet ci gos89 ulegnie ;P tak mi się skojarzyło, ze uważa za sprytna kobietę seksowną.
                  dziś brakuje mi więcej jednak weny do interpretacji...
                  • 12.01.17, 21:48
                    Mi też by się przydało żeby ktoś jednak drugi wyciagnał kartę na mojego kolegę wink samemu sobie to słabo cos idzie ciągnąc..
                    • 12.01.17, 22:25
                      Możesz sobie darować tworzenie nowych nicków. Stare już znamy i wiemy, że na forum grasuje troll. Nikt nie bedzie reagował na twoje zaczepki, więc poszukaj sobie innego miejsca.

--
                      • 12.01.17, 22:38
                        hej hej, ja tu nie wiem czy sie nie wtracilam w jakas sprzeczke przypadkiem?
                        wolalabym nie, bo serio przyszlam tu z prosba o interpretacje moich truech kart do pytania.
                        Mam problem z tym wisielcem na koncu w stosunku do poprzednich kart.
                        • 12.01.17, 22:41
                          ale mogę sobie stad pójść, nie ma problemu.
                          • 12.01.17, 22:47
                            Jak dalej będziesz siała ferment, to dostaniesz ode mnie bana na wszystkie nicki, a ewentualne nowe potraktuje tak samo. Poświęciłam dużo czasu twoim rozkładom, to zrobię to z wielką przyjemnościa.

--
                            • 12.01.17, 23:00
                              Wybacz, niestety jesteś w błędzie i moj nick nie jest nowym nickiem Pani sowka8 (mniemam ze o nią chodzi).
                              Nie wiem co oznacza i jak wygląda ferment który ta Pani sieje, ale widać nie powinnam wpisywać swojego zapytania w Twój watek, bo dostałam przez przypadek po głowie za kogoś.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.